Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam kolegów fachowców od LKS 

mam krótkie konkretne pytanie do WAS   mam od 2 lat  lks 003 jedna z ostatnich wersji

slucham tylko!!! z plyt CD po coaxialu z transportem i tu pytanie czy przy sluchaniu tylko Cd uslysze znaczaca poprawe kupujac 004

na plikach wiem ze tak jest....  ale pytanko dotyczy tylko CD 

prosze o info jezeli sie ma polepszyc to co "):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2019 o 11:39, EMiL napisał:

Jeżeli w żaden sposób nie modyfikowałeś 003 to zmianę na 004 usłyszysz bez problemu.

emil dziekuje

czy 004 tez daje taki bezposredni przekaz muzyczny "bliski na twaz"???

bo akurat to bardzo lubie w003 ale pomyslalem zeby ewoluowac w strone 004 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 13:37, carpio0 napisał:

emil dziekuje

czy 004 tez daje taki bezposredni przekaz muzyczny "bliski na twaz"???

bo akurat to bardzo lubie w003 ale pomyslalem zeby ewoluowac w strone 004 

ponawiam pytanie poniewaz nie wiem czy szukac kolegów z warszawy ktorzy  pomoga w odsluchu 004

chodzi oto czy 004 ma taka sama " maniere"  jak przekaz muzyczny "na twarz" mnie akurat to bardzo bardzo pasuje dlatego pytam 

z gory dziekuje z podpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, EMiL napisał:

Hmm, postaraj się posłuchać 004, o ile modyfikowany 003 (opampy dyskretne) gra podobnie do 004, to nietknięty 003 ma wg mnie osuszona barwę i gra "cyfrowo" - nowszy model niekoniecznie będzie pasował Ci do systemu.

dziekuje za podpowiedz natomiast czy 004 tez tak prezentuje mzyke bezpośrednio jak 003 chodzi mi tylko o ten parametr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 godzin temu, mikeg napisał:

Pytanie - czy ktoś używał 003 do sterowania głośnością podłączając bezpośrednio końcówkę mocy? 

Ja zrobiłem test z "Cayinem"  A70  jako końcówką mocy ale brzmienie znacznie się pogorszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
38 minut temu, Maniol napisał:

Jeżeli są na podobnym poziomie jak wymiana zegara  to będę wymieniał, tylko mam jakieś problemy z jednoznacznym namierzeniem sklepu.

Jeżeli zmiany in plus są na podobnym poziomie jak wymiana zegara  to będę wymieniał, tylko mam jakieś problemy z jednoznacznym namierzeniem sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
18 hours ago, Maniol said:

TX2575 249R00 0.05% = $23.40 each

Fed Ex: $38.50

Processing fee: $5.22

z Texas Components Corp. panowie celnicy też swoje wzięli ale warto

Dzięki! O to chodziło, bardzo to ułatwia szukanie w internecie, nawet tutaj na forum temat LKS jest rozrzucony po różnych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 29

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.