Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@MArcin_Sz,

 

coś więcej? miałem Brooklyna I cieżko mu cokolwiek zarzucić. Z Krellem wciąga obrzydliwie, scena jak stadion, wszystko pięknie słychać. To zestaw z którym chce się żyć I słuchać muzyki I można zapomnieć o reszcie.

 

LKS nie miałem okazji słuchać niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał okazję to chętnie skonfrontuję z moim aktualnym DAC :)

 

Mytek potrzebuje dobrego wzmacniacza żeby grać, jak go podłaczysz do kupy to wyjdzie kupa niestety. Chociaż nie bardzo chce mi się wierzyć że z Vitusem nie gra. A tego że bezbarwny to nie powiem. Z Caspianem M2 brzmi wszystko tak samo. Kiedy zamienilem wzmacniacz na KAV300i to pojawiły się kolory, barwa, piękne zróżnicowanie, instrumenty zaczęły być obecne w pokoju I brzmieć jak powinny. On jest taki troche do przodu, jednym to pasuje, innym nie. referencyjne studyjne DAC wciąż kosztują 2-3 razy więcej niż Brooklyn, więc nie oszukujmy się, bez wad nie będzie.

Edytowane przez kapelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz jest przeciętnie. Dopiero przy LKS doszło do otwarcia góry - konfrontowalem to zarówno z Vitusem jak i Amplifonem SET42sE i przy Mytek było szarzej i znacząco gorzej. Teraz dopiero słychać co potrafi Morel Elitte

Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko kłocić się nie będę o coś, czego nie słyszałem :)

 

Być może uda mi się z kimś z okolicy umówić w wakacje i porównać Exogala z LKS.

 

Poza tym, Mytek nie ma być wyrafinowany tylko prawdziwy. Swoja drogą podpięlibyście z ciekawości u siebie jakiś topowy przetwornika Avid, Dangerous czy Antelope dla porównania :)

Edytowane przez kapelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko kłocić się nie będę o coś, czego nie słyszałem :)

 

Być może uda mi się z kimś z okolicy umówić w wakacje i porównać Exogala z LKS.

Wpadnij z nim to porównamy. Sam jestem ciekaw co wymyślili inżynierowie Wadii.

Ponoć to ciekawe urządzenie tylko droższe od LKSa. Jaka jest obecna cena w PL?

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie, ale dopiero w sierpniu będę miał czas gdzieś dłużej podjechać, w okolicy domu mogę się wyrwać w każdej chwili.

 

Kupiłem uzywany z UK, nowe tam chodzą po 3k GBP, w Polsce 12-15k, zależnie czy z zasilaczem czy bez. Ja mam wersję z zasilaczem.

Edytowane przez kapelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość aqs

(Konto usunięte)

LKS 004 od sierpnia sprzedawany jest w poprawionej wersji, mianowicie chodzi o problem mocnego nagrzewania, triody które były tego powodem, zostały przełożone w inne miejsce, podobno też coś poprawili z USB

To info od shenzhenaudio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość aqs

(Konto usunięte)

Dołożyli wentylację górnej pokrywy?

 

Wentylacja jest od spodu i od góry, przenieśli jakieś triody w inne miejsce.

Ile kosztowało acie cło itd?

 

 

Cena nie mała, ale warto, Ty go słuchałeś zdaje się, to wiesz, gdzieś czytałem że wygrzewa się około 300h, i muszę powiedzieć że słychać to z każdą godziną, jak nabiera barwy przestrzeni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.