Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się stresować. 004 w najlepszej wersji deklasuje 003 pod każdym względem. To jest po prostu inna klasa grania.

Poziom dopracowania wejścia USB łatwo poznać ponieważ gra ono na identycznym poziomie jak I2S. Amanero ma osobny zasilacz w najdroższej odmianie. Resztę widać ze zdjęć wnętrza.

 

Więc dlaczego USB w 004 gra na tym samym poziomie co i2s, Bob krytykuje LKS-a za to co zrobił w 004, czy ma racje ?

Po takim zainteresowaniu tematem przeczuwam zmianę barw klubowych :)

Zdradzasz Waść Monikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to coś może ruszyło się w temacie porównań LKSa z naszą krajową czołówką?

 

Raczej nikt nie chce skrzywdzić "krajowej czołówki".

 

Ja osobiście nie wiedzę żadnego sensu porównywania.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Rozwiązanie kwestii temperatury w 004:

 

 

Przesadzają z tym grzaniem się 004, i wygląd wentylatora na obudowie koszmarny, kiedyś miałem Cayin i-DAC6, był dosłownie gorący i nie miał żadnej wentylacji, z tego co wiem to nic się z nimi nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Wszystko rozchodzi się o żywotność kondensatorów narażonych na wysoka temperaturę

 

 

Nie znam się bardzo, ale np. klasa A Krella grzeje się jak cholera, a końcówki mocy chodzą od 30 lat bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przesadzają z tym grzaniem się 004, i wygląd wentylatora na obudowie koszmarny, kiedyś miałem Cayin i-DAC6, był dosłownie gorący i nie miał żadnej wentylacji, z tego co wiem to nic się z nimi nie dzieje

 

Jasne, że przesadzaja, jedynie 72 stopnie na kości Dac i 58 na wyjściowych tranzystorach przy zamkniętej obudowie;) Te drugie mają obok kondensatory Nichicon FG, które to w tych warunkach wg estymacji b0bb z head-fi wytrzymają ~7 miesięcy grania.

 

Póki LKS nie zrobi azurowej górnej pokrywy, wentylator jest Imo bardzo sensownym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że przesadzaja, jedynie 72 stopnie na kości Dac i 58 na wyjściowych tranzystorach przy zamkniętej obudowie;) Te drugie mają obok kondensatory Nichicon FG, które to w tych warunkach wg estymacji b0bb z head-fi wytrzymają ~7 miesięcy grania.

 

Póki LKS nie zrobi azurowej górnej pokrywy, wentylator jest Imo bardzo sensownym rozwiązaniem.

dokładnie o tym czytalem

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzają z tym grzaniem się 004, i wygląd wentylatora na obudowie koszmarny, kiedyś miałem Cayin i-DAC6, był dosłownie gorący i nie miał żadnej wentylacji, z tego co wiem to nic się z nimi nie dzieje

 

Mam od roku i potwierdzam. Sadzone na nim można robić ale nic się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty z tymi Krellami.i z tym grzaniem.

po to jest auto-bias aby nie było przegrzewania.

starsza seria KSA owszem,grzeją jak złoto.

znam kilka europejskich,które są znacznie bardziej:grzejąco-awaryjne.

 

Głównie A klasowe. Krelle.

..jakieś konkrety...modele ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydumany problem z tym grzaniem w LKS...

1. wyliczenie 7 mies. dla elektrolitów muse jest dla grania 24g/dobę non stop, więc przy 4g na dobę to jest 3.5 roku, 2g/ dobę to 7 lat

2. założenie zwykłych clips heat sinks po 1zł/ szt. przedłuży ich żywotność jeszcze 3 krotnie spokojnie

3. nawet jakby nic nie robić to komplet elektrolitów muse 22uF to jakieś $30 (są po ok. $2 szt.) więc śmiechu warty "problem"

4. wkładanie wiatraka w LKS to idiotyzm w zw. z powyższym, niezależnie jaki byłby cichy, nie ma takiej potrzeby, wystarczy "clips heatsink" jak ktoś "trzęsie portkami".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.