Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników dobrych konfiguracji sprzętowych za rozsądne pieniądze.


piorasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szymon napisał

"Na najlepszym wzmacniaczu świata Lab Gruppen z pre Algida. Pomieszczenie jak zaleca producent czyli puste poddasze ze skosami i dużą ilością wełny. Wtedy będzie audio synergia! "

 

To może pochwal się nowym systemem za 40 kafli ze shedy bedzie chociaż raz na temat

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a fałszywych po śmierci!

Reziu za dużo naczytaleś się komiksów na spamforum. Czyż nie lepiej zapytać u źródła aniżeli snuć teorie wyssane z palca? Piszesz o moim dobrym przyjacielu więc uważaj na słowa. Nie masz pojęcia jakie mieliśmy relacje i rozliczenia finansowe. Nie wiesz, które z moich kolumn, sprzętów i kabli zostały spłacone. Wiem, że łatwiej jest widzieć świat w czarno białych barwach ale wybaczam Ci Twoją nietaktowną wpadkę bo wiem jak zostałeś zmanipulowany. Dopiero chciałeś spotkania ze mną i porad akustycznych a tu nagle taka zmiana. Obraziłeś się o kolumienki jak dziecko o cukierasa. Zalecam więcej samodzielnego myślenia i mniej napinki. Wpadaj na kielicha. Serdeczności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odpiszę Ci to będziesz bardziej znany bo nikt Cię na forum nie kojarzy. Manufaktura to rzecz martwa trudno ją obrazić.

Posiadam produkty 7 polskich firm i się nikt nie obraża. Proponuję rozdzielić pisanie ad personam i opis brzmienia konkretnego sprzętu, będącego jedynie rzeczą martwą. Na forum wyznawcy konkretnych klocków czasem zachowują się jak w sekcie :)"

 

 

 

Może Tobie zależy na tym, aby być autorytetem i znanym z forum. Mnie to absolutnie nie interesuje. Forum to jakaś forma rozrywki, spędzania czasu wolnego, wymiana swoich spostrzeżeń, opinii itp. Ostatnie Twoje zdanie powinieneś sobie mocno wziąć do serduszka:)

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie Kukawa rozumiem, że świadome łamanie regulaminu, granie moderacji na nosie i brak szacunku do założyciela wątku Ci nie przeszkadza. To takie podwójne standardy? Kilka postów wyżej chciałeś rozdawać bany a tu sam go dostałeś. Taka ironia losu.

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na najlepszym wzmacniaczu świata Lab Gruppen z pre Algida. Pomieszczenie jak zaleca producent czyli puste poddasze ze skosami i dużą ilością wełny. Wtedy będzie audio synergia!

Audiosynergia powidasz:

 

Do 50 tysięcy można było kupić:

https://archiwum.allegro.pl/oferta/monobloki-amplifon-wm200-z-upgradem-do-wm300-i6620112989.html

 

Polecam też Firmę Audiosynergia robi kolumny pod indywidualne zamówienie.

 

Przypuszczam że nie było by problemu aby do wm300 zrobił coś podobnego do Ethos jeśli się razem zgrywają:

http://akustyk.com.pl/p/72/68/scan-speak-18w4531g00

http://akustyk.com.pl/p/95/61/scan-speak-d2905990000

Sredniotonowy kosztuje ok 500 zł

 

3520 za basowe

1960 za wysoko tonowe

1000 za średnio tonowe

 

Na basowe i wysoko tonowe mogę załatwić rabat 30% więc za komplet głośników w 5 tysiącach spokojnie się zmieszczę.

 

Audiosynergia bierze 1500 zł za układ trójdrożny pomiary , projektowanie i wykonanie zwrotnic .

 

trzy komplety WBT z upustem 1150 zł

 

Obudowy w zależności od lakieru mat/połysk 1500-2000 zł gdybym ja robił.

Marko3T możliwe że zrobi taniej.

 

 

Elementy zwrotnic kilkaset złotych .

 

Tak więc za 10 tysięcy brutto można zlecić wykonanie fajnych kolumn z pomiarami !.

Z tego co mi wiadomo Piotrek zestroił ponad 200 kompletów kolumn i raczej ciężko coś kupić używanego tej manufaktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie.

Chciałbym oznajmić jeszcze jedną ważna kwestię.

Jednym z moich powodów dla którego powstał ten Klub było odcięcie się od Klubów stricte branżowych. A ściślej mówiąc Klubów, w których gospodarzami lub współgospodarzami są ludzie z branży.

Zachęcam Wszystkich do trzymania się tematu. Panowie z branży też.

Wykorzystywanie tego wątku do reklamowania swoich produktów skończy się rozstaniem.

 

Niestety widzę dalsze przepychanki. Muszę podjąć dalsze kroki.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiosynergia bierze 1500 zł za układ trójdrożny pomiary , projektowanie i wykonanie zwrotnic

Dorzucę trochę paliwa do dyskusji. Tyle ile kosztuje "projektowanie zwrotnic" tak grają te projekty. Grające bez ładu i składu z basem jak z kartonu po Rubinie. Projektowanie zwrotnic z filtrację I-rzędu nie jest dla mnie. Nie ma swobody i muzykalności. Obcowałem z dwoma projektami ;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączajmy z tematu ludzi, którzy dzielą się konkretami i wiedzą.

Branża na tym forum współistnieje z hobbystami i tak jest od dawna.

Taki wpis jak powyżej jest właśnie bardzo mocno pożądany. Dziękuję.

 

Nie mam zamiaru nikogo wyłączać z dyskusji. Każdy może pisać (nawet sam Biskup) byle się trzymać tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam nowy wątek klubowy, gdyż chciałbym aby w nim znalazły się wszystkie dobre konfiguracje systemów a nie tylko wybrane marki.

Często w wątkach klubowych danej marki nie dopuszcza się pisania o tym z czym łączymy nasze ulubione klocki. W tym wątku piszemy z czym łączymy nasze klocki, jakiej używany biżuterii, w jakich warunkach akustycznych żeby osiągnąć maksymalne zadowolenie ze sposobu prezentacji swojej ulubionej muzyki.

Miło widziane doświadczenia nie tylko z własnego systemu ale rownież w systemach swoich kolegów oraz w innych pokojach odsłuchowych.

Piszemy to co czujemy. Mile widziane będą doświadczenia w porównywaniu rożnych konfiguracji. To nie jest wątek do krytykowania sprzętu, branży i marki. Hejt i przepychanki nie będą tolerowane.

Zgłaszam sprawdzone zestawienie Transport DCS Network Bridge, dac Parasound 1500, Wzmacniacz Amplifon SET42, kolumny Chario Millenium Academy 3 lub Millenium Academy 2 do mniejszych pomieszczeń. W okolicach 6 dyszek z kablami to jedno z lepszych połączeń jakie słyszałem. W wielu aspektach to granie z najwyższej półki. Jeżeli jednak chcemy przekroczyć magiczną granicę grania zjawiskowego to nie słyszałem nic poniżej pół bańki co zbliża się do tych standardów. Wszyscy zapominają jeszcze o pomieszczeniu, które jest nieodzownym elementem doskonałego systemu audio. Bez dopieszczenia wszystkich elementów nie ma szans na osiągnięcie grania z najwyższej półki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To była ... okazja.

 

Jeżeli jednak chcemy przekroczyć magiczną granicę grania zjawiskowego to nie słyszałem nic poniżej pół bańki co zbliża się do tych standardów.

 

Stawiam, że system Rafała, razem z adaptacją akustyczną, po zamianie źródła z PCa na dCS Network Bridge wyjdzie znacznie poniżej 500 tys zł.

 

Zapraszam Was z Rafałem do siebie na rewizytę. 7 lipca będzie okazja, mały zlocik u mnie. Mój system A nie kosztuje 500 tys zł ;). Na szybko policzyłem, system A ze źródłem cyfrowym to leciutko ponad stówkę. Posłuchasz, ocenisz.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiosynergia powidasz:

Polecam też Firmę Audiosynergia robi kolumny pod indywidualne zamówienie.

 

Przypuszczam że nie było by problemu aby do wm300 zrobił coś podobnego do Ethos jeśli się razem zgrywają:

http://akustyk.com.pl/p/72/68/scan-speak-18w4531g00

http://akustyk.com.pl/p/95/61/scan-speak-d2905990000

Sredniotonowy kosztuje ok 500 zł

 

3520 za basowe

1960 za wysoko tonowe

1000 za średnio tonowe

 

Na basowe i wysoko tonowe mogę załatwić rabat 30% więc za komplet głośników w 5 tysiącach spokojnie się zmieszczę.

 

Audiosynergia bierze 1500 zł za układ trójdrożny pomiary , projektowanie i wykonanie zwrotnic .

 

trzy komplety WBT z upustem 1150 zł

 

Obudowy w zależności od lakieru mat/połysk 1500-2000 zł gdybym ja robił.

Marko3T możliwe że zrobi taniej.

 

 

Elementy zwrotnic kilkaset złotych .

 

Tak więc za 10 tysięcy brutto można zlecić wykonanie fajnych kolumn z pomiarami !.

Z tego co mi wiadomo Piotrek zestroił ponad 200 kompletów kolumn i raczej ciężko coś kupić używanego tej manufaktury.

Jeśli zagrają i będą wykonane jak Ethosy biorę! Nie chcę wyrobu czekoladopodobnego, paczki mają grać w najgorszym przypadku na tym samym poziomie.

Daję dyszkę i poproszę o realizację zamówienia. Wypłacam gotówkę od razu po weryfikacji odsłuchowej w stosunku do oryginału. Zaproszę kilku kolegów żeby nie było wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę trochę paliwa do dyskusji. Tyle ile kosztuje "projektowanie zwrotnic" tak grają te projekty. Grające bez ładu i składu z basem jak z kartonu po Rubinie. Projektowanie zwrotnic z filtrację I-rzędu nie jest dla mnie. Nie ma swobody i muzykalności. Obcowałem z dwoma projektami ;(.

To jest opinia o Audio Synergii.

Panie Nautilus81 może Pan to jakoś wytłumaczyć? Te projekty takie kiepskie czy Pan hi_aro zmyśla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest opinia o Audio Synergii.

Panie Nautilus81 może Pan to jakoś wytłumaczyć? Te projekty takie kiepskie czy Pan hi_aro zmyśla?

 

Nie stosujemy filtrów 1 rzędu. Może ten Pan pochwali się swoimi osiągnięciami. Przypuszczalnie kiedyś audiosynergia mu utarł nosa udawadniając niewiedzę i chłopak się mści.

Tak czy inaczej może nie wiemy o wschodzącej gwieździe suprerkonstuktorze.

Miałem kilka kolumn na seasach i z trudem ale to powiem Twoje kolumny na scanspeakach zagrają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ... okazja.

 

 

 

Stawiam, że system Rafała, razem z adaptacją akustyczną, po zamianie źródła z PCa na dCS Network Bridge wyjdzie znacznie poniżej 500 tys zł.

 

Zapraszam Was z Rafałem do siebie na rewizytę. 7 lipca będzie okazja, mały zlocik u mnie. Mój system A nie kosztuje 500 tys zł ;). Na szybko policzyłem, system A ze źródłem cyfrowym to leciutko ponad stówkę. Posłuchasz, ocenisz.

 

Pozdro

 

Ciekawe, ciekawe. Zwłaszcza te gołe ściany i kanapa między kolumnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten Pan pochwali się swoimi osiągnięciami. Przypuszczalnie kiedyś audiosynergia mu utarł nosa udawadniając niewiedzę i chłopak się mści.

A już myślałem, że kolega ma trochę taktu, a nie zaczyna wojenkę, podobnie jak super Ucho. Nie jestem super konstruktorem. Nigdy nie polemizowałem z super banem. Chociaż widziałem co siedzi w jego kolumnach, może lepiej żebym nie pisał. To nie jest to mi się podoba. Rozumiem, że ten sposób strojenia powoduje ochy i achy, nie na mnie.

 

P.S.

Czy super ban nadal robi pomiary projektów w 18m/kw, stosując multibramkowanie oraz inne tylko jemu znane metody pomiarowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Zwłaszcza te gołe ściany i kanapa między kolumnami.

 

Kurczę!

Dla własnej ciekawości, powiedz mi "bumciu" kochany jaki problem akustyczny widzisz w tej kanapie ustawionej w symetrycznym środku pomiędzy zestawami, których miejscem odsłuchu jest punkt z którego zrobiono to wklejone zdjęcie?

Domniemywam, że tam również stoi kanapa, lub ta spomiędzy zestawów jest przestawiana do odsłuchów. Ściany również nie są gołe jak nam tutaj wciskasz.

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły audiofilskie mówią, że pomiędzy kolumnami nic stać nie powinno :)

 

Sprawy estetyczne zostawmy na boku, bo nie o to tu chodzi.

 

Ściany może gołe nie są, ale trudno uznać trąbkę, saksofon, puzon i butelki z C2H5OH za elementy adaptacji akustycznej.

 

Nie wspomnę już o plątaninie kabli, którą widać za rzeczoną kanapą. A gdzie podstawki pod kable? Możesz sobie wyobrazić, co się dzieje w takiej plątaninie z sygnałem z zegara atomowego?

 

Przypuszczać także należy, że mamy tu pewną asymetrię, na co wskazują fragmenty ozdob po prawej i lewej stronie oraz obrazek w lustrze zawieszonym nad lewą kolumną :)

Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że kolega ma trochę taktu, a nie zaczyna wojenkę, podobnie jak super Ucho. Nie jestem super konstruktorem. Nigdy nie polemizowałem z super banem. Chociaż widziałem co siedzi w jego kolumnach, może lepiej żebym nie pisał. To nie jest to mi się podoba. Rozumiem, że ten sposób strojenia powoduje ochy i achy, nie na mnie.

 

P.S.

Czy super ban nadal robi pomiary projektów w 18m/kw, stosując multibramkowanie oraz inne tylko jemu znane metody pomiarowe?

 

Wyraziłeś swoje zdanie. Nie mam zamiaru zaczynać wojny. Wiesz że rodzaj filtrowania zależy od wielu czynników. Jedne głośniki zagrają lepiej w 1 rzędzie inne w filtrach wyższych rzędów. Ludzie mają różne fanaberie i oczekują połączeń różnych głosików często ze sobą nie pasujących albo opierając się na opiniach wyczytanych w necie.

 

Nie mam zamiaru wypowiadać się za Piotrka jeśli chcesz dokładnie wiedzieć gdzie i czym obecnie mierzy napisz do niego maila.

Nie mam zamiaru pełnić funkcji jego adwokata na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym:

 

post-25486-0-90066400-1498474904_thumb.jpg

 

To pokój Pmcompa ;)

Daj spokój Bumciu.. Piotrek nie robi napinki , pełen luz , był u nas (to zresztą było super spotkanie , pełne świetnej muzyki , polemniki i humoru) więc, jako nieliczny chce nas zaprosić na rewizytę , nie ma z tym problemu. Jeżeli chodzi o mnie to nie wyścig zbrojeń, jestem zadowolony bardzo z założonego celu , a jadąc w roli gościa nie mam zamiaru wytykać czegokolwiek. Wolę się cieszyć szczęściem swoim i kolegów, przy szklaneczce Rudej.

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły audiofilskie mówią, że pomiędzy kolumnami nic stać nie powinno :)

 

Sprawy estetyczne zostawmy na boku, bo nie o to tu chodzi.

 

Ściany może gołe nie są, ale trudno uznać trąbkę, saksofon, puzon i butelki z C2H5OH za elementy adaptacji akustycznej.

 

Nie wspomnę już o plątaninie kabli, którą widać za rzeczoną kanapą. A gdzie podstawki pod kable? Możesz sobie wyobrazić, co się dzieje w takiej plątaninie z sygnałem z zegara atomowego?

 

Przypuszczać także należy, że mamy tu pewną asymetrię, na co wskazują fragmenty ozdob po prawej i lewej stronie oraz obrazek w lustrze zawieszonym nad lewą kolumną :)

 

To jeszcze wytłumacz mi, czemu tak cholernie korci mnie uznanie tych Twoich wpisów dotyczących Piotrka jako złośliwych ataków personalnych, powodowanych osobista niechęcią?

Jeśli i to mi wytłumaczysz, to być może uznam, że dalej będę udawał, że to prawda :-)

 

Włodek.

Ps.

Proszę Gospodarza o wybaczenie tego offu.

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę!

Dla własnej ciekawości, powiedz mi "bumciu" kochany jaki problem akustyczny widzisz w tej kanapie ustawionej w symetrycznym środku pomiędzy zestawami, których miejscem odsłuchu jest punkt z którego zrobiono to wklejone zdjęcie?

Domniemywam, że tam również stoi kanapa, lub ta spomiędzy zestawów jest przestawiana do odsłuchów. Ściany również nie są gołe jak nam tutaj wciskasz.

 

Włodek.

 

Władku,

 

kiedyś gdy jeszcze z mojej kanapy nabijał się SA zrobiłem eksperyment. Opisywałem go. Kanapa została wyniesiona. I ... ??? Bardzo szybko wróciła na swoje miejsce. Tyle nt. tego ... ustroju akustycznego, którym niewątpliwie jest. Inne umieszczone są na ... suficie, czego to zdjęcie akurat nie pokazuje. Rozpraszacz na którym stoją butelki i cieszą oko i czasem ciało niedługo powędruje jakieś 40 cm do góry.

Jak zwykle najłatwiej jest oceniać gdy samemu się nie było i samemu się nie słuchało. Mój pokój odsłuchowy jest tzw. pokojem dziennym lub salonem jak kto woli. Nawet ostatnio chodził mi po głowie pomysł na dobudowanie pomieszczenia dedykowanego do odsłuchów audio i do kina domowego ale zarzuciłem ten pomysł. I inne funkcje życiowe inne niz słuchanie muzyki czy oglądanie filmów tez musza być zaspokajane.

 

Jeśli ktoś ma zamiar jeszcze na ten temat podyskutować to zapraszam na blog. Bo zdjęcia z netu, do tego nieaktualne wklejać do znudzenia to każdy głupek potrafi. Nt. dźwięku mojego systemu mogę dyskutować z tymi, którzy u mnie byli lub bywają i maja pojęcia jak gra. Wszyscy inni to oglądacze i gawędziarze i lepiej żeby zajęli się opisywaniem swoich systemów.

 

Widzę, że bardzo zdrowe podejście ma Rafał. Zgadzam się z nim na 100%. Spotkania u mnie w większym gronie mają na celu zgromadzenie w przemiłym towarzystwie pasjonatów i przyjaciół na pogaduszki i często ploteczki przy rudej i tatarku, a dźwięk i muzyka są ale tylko ... miłym dodatkiem. Bez prężenia muskułów i napinki, rajtuzy nam na nogach nie pękają.

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze wytłumacz mi, czemu tak cholernie korci mnie uznanie tych Twoich wpisów dotyczących Piotrka jako złośliwych ataków personalnych, powodowanych osobista niechęcią?

Jeśli i to mi wytłumaczysz, to być może uznam, że dalej będę udawał, że to prawda :-)

 

Włodek.

Ps.

Proszę Gospodarza o wybaczenie tego offu.

W.

 

Ocena, jak Ci wiadomo jest subiektywna. Nie czuję osobistej niechęci do Pmcompa. Razi mnie tylko jego zachowanie i to, że pisze jedno, a robi co innego. Mało tego, pewne teksty świadczą o tym, że jego wiedza ma pewne luki (bez złośliwości). Próba wskazania błędu z reguły kończy się atakiem. Przykładów jest sporo. Np. w wątku o magnetofonach szpulowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo zdrowe podejście ma Rafał. Zgadzam się z nim na 100%. Spotkania u mnie w większym gronie mają na celu zgromadzenie w przemiłym towarzystwie pasjonatów i przyjaciół na pogaduszki i często ploteczki przy rudej i tatarku, a dźwięk i muzyka są ale tylko ... miłym dodatkiem. Bez prężenia muskułów i napinki, rajtuzy nam na nogach nie pękają.

 

 

Wiem napewno Piotrze, że "bumcio" w kontaktach werbalnych jest całkiem innym kolegą niż jego wirtualne wcielenie. Jego złośliwość i malkontenctwo niejako aktywuje forma pisania do monitora i nicków, a nie do kolegów.

Ale to cechuje wielu forumowiczów. Mnie najbardziej boli karanie i usuwanie kolegów o takich własnie charakterach, bowiem zdaje sobie sprawę z faktu, że w realnym życiu doskonale co najmniej na kulturalnych zasadach byśmy wszyscy ze sobą pielęgnowali nasze hobby.

Tutaj mówię o kolegach których nie dzieli konflikt konkretnych interesów.

Ale to również off, a ja tutaj tylko sprowokowany wygłupem "bumcia" ośmieliłem się wtrącić swe dywagacje.

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ... okazja.

 

 

 

Stawiam, że system Rafała, razem z adaptacją akustyczną, po zamianie źródła z PCa na dCS Network Bridge wyjdzie znacznie poniżej 500 tys zł.

 

Pozdro

Jakby nie liczył nie wyjdzie. Monobloki zawyżają cenę a póki co są niepodmienialne :)

 

Zapraszam Was z Rafałem do siebie na rewizytę. 7 lipca będzie okazja, mały zlocik u mnie. Mój system A nie kosztuje 500 tys zł ;). Na szybko policzyłem, system A ze źródłem cyfrowym to leciutko ponad stówkę. Posłuchasz, ocenisz.

 

W piątek to ja niestety zapitalam a w sobotę jest spotkanie klubowe więc pupa zbita. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo chętnie Cię odwiedzę i Twoich kołatków posłucham.

Termin dogadamy na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem napewno Piotrze, że "bumcio" w kontaktach werbalnych jest całkiem innym kolegą niż jego wirtualne wcielenie. Jego złośliwość i malkontenctwo niejako aktywuje forma pisania do monitora i nicków, a nie do kolegów.

Ale to cechuje wielu forumowiczów. Mnie najbardziej boli karanie i usuwanie kolegów o takich własnie charakterach, bowiem zdaje sobie sprawę z faktu, że w realnym życiu doskonale co najmniej na kulturalnych zasadach byśmy wszyscy ze sobą pielęgnowali nasze hobby.

Tutaj mówię o kolegach których nie dzieli konflikt konkretnych interesów.

Ale to również off, a ja tutaj tylko sprowokowany wygłupem "bumcia" ośmieliłem się wtrącić swe dywagacje.

 

Włodek.

 

Kończąc te dygresje chciałbym dodać tylko, że czasami trzeba przyjrzeć się wszystkim uczestnikom tych, jak to nazwałeś "wygłupów" i zwrócić uwagę na to, że bum jest widoczny, bo ma "kontrowersyjne" poglądy. Natomiast bum nie używa wulgaryzmów i wyzwisk. Nie jest też parą Jekyll/Hyde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem napewno Piotrze, że "bumcio" w kontaktach werbalnych jest całkiem innym kolegą niż jego wirtualne wcielenie. Jego złośliwość i malkontenctwo niejako aktywuje forma pisania do monitora i nicków, a nie do kolegów.

 

 

Być może masz rację, nie mam ochoty sprawdzać.

 

Mnie najbardziej boli karanie i usuwanie kolegów o takich własnie charakterach,

 

Jesli mnie ktoś usunie nie mam do nikogo pretensji. Nie bywam i nie wpraszam się na siłę tam gdzie mnie nie chcą.

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc te dygresje chciałbym dodać tylko, że czasami trzeba przyjrzeć się wszystkim uczestnikom tych, jak to nazwałeś "wygłupów" i zwrócić uwagę na to, że bum jest widoczny, bo ma "kontrowersyjne" poglądy. Natomiast bum nie używa wulgaryzmów i wyzwisk. Nie jest też parą Jekyll/Hyde ;)

Jurek ja bardzo lubię i Ciebie i Piotrka. Jakbyś go poznał osobiście i nie wiedział, że to on to byście razem się świetnie bawili. Jestem o tym przekonany.

Ze mną jest podobnie, każdy się dziwi jak mnie pozna że da się jakoś wytrzymać i nawet tulipana lub kosy nie sprzedałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek to ja niestety zapitalam a w sobotę jest spotkanie klubowe więc pupa zbita. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo chętnie Cię odwiedzę i Twoich kołatków posłucham.

Termin dogadamy na pw.

 

W piątek każdy zapitala. Ja też.

Mam na myśli piątek ... wieczorem i trochę soboty ;). Z Łodzi daleko nie macie, godzinka jazdy pod mój dom. Poza tym bliziutko mnie jest jeden przytulny hotelik albo drugi ... pałac, do wyboru jak kto woli. Jest gdzie zbić promile na następne rano przed powrotem. Tak jak ja ostatnio w Łodzi ;).

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.