Skocz do zawartości
IGNORED

Grupa Krakowska KLUB II


luk1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

Przez wiele lat spotkania w Krakowie organizował Discomanaic, również wiele lat trwały spotkania organizowane u Rocha, ale od kiedy został zbanowany nie ma co się dziwić, że i te spotkania ucierpiały... Walec jedzie równo...

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie.

Pewien nadpobudliwy kolega Pana Modaratora Cira (ten od wielbienia Arcama w każdej postaci) załatwił mi miesięcznego bana od 26.04.2018.

Przez miesiąc nie mogłem korzystać z konta ani nawet na niego się zalogować.

 

 

Myślę zatem, że Pan Moderator Cir zachowałby się w tej sytuacji. elegancko przepraszając przedmówcę za swój dzisiejszy wpis i zawarte w nim pomówienie wobec Kolegi Plastik1989.

 

Krakow miastem kultury itd. a na forum brak zazylej dyskusji na temat muzyki sprzetu, gdzie upatrywac przyczyny ? :)

 

Wszyscy wyszli na pole ; )

 

A tak na poważnie, odnośnie Twojego pierwszego postatu - chcesz odsłuchu w Krakowie, to sobie sam zorganizuj.

Ja straciłem już do tego serce.

Może ktoś przejmie pałeczkę?

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<<Sprostowanie.

Pewien nadpobudliwy kolega Pana Modaratora Cira (ten od wielbienia Arcama w każdej postaci) załatwił mi miesięcznego bana od 26.04.2018.

Przez miesiąc nie mogłem korzystać z konta ani nawet na niego się zalogować.

Myślę zatem, że Pan Moderator Cir zachowałby się w tej sytuacji. elegancko przepraszając przedmówcę za swój dzisiejszy wpis i zawarte w nim pomówienie wobec Kolegi Plastik1989.>>>

 

jako były moderator chyba nadal rozumiesz znaczenie zwrotu na tym forum zbanowanie usera -czyli trwałe zablokowanie konta

nadal jest to możliwe tylko po głosowaniu 3-ch moderatorów i informacji dla admina

nie jesteś zbanowany- bo piszesz .O czasowych urlopach -czyli zawieszenie usera /w aktualnym nazewnictwie forumowym/ nie jestem informowany. Wchodząc na czyjes konto

widze czy jest zbanowany lub nie , Twoje konto nie jest zbanowane i nigdy nie było

Powód zawieszenia i czas - nie dyskutuje w tym temacie -chyba rozumiesz

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wiele lat spotkania w Krakowie organizował Discomanaic, również wiele lat trwały spotkania organizowane u Rocha, ale od kiedy został zbanowany nie ma co się dziwić, że i te spotkania ucierpiały... Walec jedzie równo...

 

a jak spotkanie u Ciebie ? :) pewnie tez juz wypalenie i lampowy wzmacniacz nie sprzyja letnim odsluchom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

kłamstwo bo inaczej tego nazwać się nie da

byłes na jego koncie i widziałeś ze jest aktywne

nigdy nie było zbanowane, nie pisze ale to jest jego decyzja

 

Zapewne inaczej można to nazwać "wściekłym, bezpardonowym atakiem na moderację", czy jak to tam obecnie nazywacie w swojej nowomowie...

 

Przepraszam, za wprowadzenie zamętu. Faktycznie, użytkownik Rochu, nie jest obecnie zbanowany. Wprowadziłem w błąd innych użytkowników, gdyż nie nadążam już za miesięcznym banem, chwilowym banem, tygodniowym banem, banem za "widzimisię", banem całkowitym za "spam forum", banem dożywotnim który ściągany jest jak się założy konto pod innym nickiem (vide np. Raffael i 15 Jego klonów) itp.

 

a jak spotkanie u Ciebie ? :) pewnie tez juz wypalenie i lampowy wzmacniacz nie sprzyja letnim odsluchom :)

Ja do siebie zapraszam, wprawdzie wiesz jakie mam warunki mieszkaniowe więc za dużo osób nie wejdzie, ale jak coś to pisz PW.

Pozdr

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za wprowadzenie zamętu. Faktycznie, użytkownik Rochu, nie jest obecnie zbanowany. Wprowadziłem w błąd innych użytkowników, gdyż nie nadążam już za miesięcznym banem, chwilowym banem, tygodniowym banem, banem za "widzimisię", banem całkowitym za "spam forum", banem dożywotnim który ściągany jest jak się założy konto pod innym nickiem (vide np. Raffael i 15 Jego klonów) itp.

 

Plastik, z tego co pamiętam, to zamknęli Tobie wątek "miłosny" o nieodwzajemnionym uczuciu do AS :) Można by spróbować dla równowagi założyć "Klub maruderów". Z pewnością klub byłby bardzo liczny, a tematyka niezwykle interesująca.

Można by ponarzekać np: sprzęt w dzisiejszych czasach jest beznadziejny, wszyscy handlowcy i recenzenci to oszuści, moderacja rozwaliła forum i wszystkim daje bany, forum to siedlisko oszustów zarabiających na naiwności audiofilów, współczesne realizacje muzyczne wszystkie są do dupy, w Polsce nie ma prawdziwych artystów ... :) Oj Panie Plastik... nazbierałoby się tego sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Plastik, z tego co pamiętam, to zamknęli Tobie wątek "miłosny" o nieodwzajemnionym uczuciu do AS :) Można by spróbować dla równowagi założyć "Klub maruderów". Z pewnością klub byłby bardzo liczny, a tematyka niezwykle interesująca.

Można by ponarzekać np: sprzęt w dzisiejszych czasach jest beznadziejny, wszyscy handlowcy i recenzenci to oszuści, moderacja rozwaliła forum i wszystkim daje bany, forum to siedlisko oszustów zarabiających na naiwności audiofilów, współczesne realizacje muzyczne wszystkie są do dupy, w Polsce nie ma prawdziwych artystów ... :) Oj Panie Plastik... nazbierałoby się tego sporo :)

Wiele rzeczy można zrobić, tylko po co?

Dla mnie to miejsce było fajne, póki zrzeszało setki wartościowych ludzi o wspólnej pasji. Wielu rzeczy można było się tu nauczyć. Jednak wartościowi ludzie mają to do siebie, że źle czują się w miejscu zarządzanym przez osoby niekompetentne, małostkowe i mściwe. Z jakiś powodów to forum opustoszało i zamieniło się w platformę, w której realizować się można w wątkach o walce kościół vs reszta świata, PIS vs reszta świata itp. Ja nie po to wchodziłem na forum audio by uczestniczyć w czymś takim.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiś powodów to forum opustoszało i zamieniło się w platformę, w której realizować się można w wątkach o walce kościół vs reszta świata, PIS vs reszta świata itp. Ja nie po to wchodziłem na forum audio by uczestniczyć w czymś takim.

 

Pomijając kwestię wartościowości ludzi, bo to już całkiem abstrakcja aby wypowiadać się tak o kimś kogo się nie zna... to jakiej Tobie treści na AS brakuje? Ja mam wrażenie dokładnie odwrotne. Czy jest tu jeszcze jakaś nisza do odkrycia?

Trochę mi to przypomina sytuację w której mój kumpel wchodził do lokalu pełnego fajnych lasek i zawsze twierdził, że "nic się dzisiaj nie dzieje"... większość ludzi ma już swoje opinie na temat sprzętów od bezpieczników, listew, prądu lamp i kolumn i woli rozmawiać o czymś niewiadomym niż bić pianę po raz setny o tym samym. Dlatego Bóg i Rosja cieszą się większym zainteresowaniem niż wielokrotnie przepałowane te same tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Roxy dnia 21.08.2018 - 14:12 napisał

 

Pomijając kwestię wartościowości ludzi, bo to już całkiem abstrakcja aby wypowiadać się tak o kimś kogo się nie zna... to jakiej Tobie treści na AS brakuje? Ja mam wrażenie dokładnie odwrotne. Czy jest tu jeszcze jakaś nisza do odkrycia?

 

Roxy nie oszukuj się, to forum zaczęło kończyć się w 2016r teraz to już prochy zostały :)

Zapytasz po co tu zaglądam? Odpowiem żeby sobie z Tobą pogadać na PW :)

 

Dlaczego miałbym siebie oszukiwać? Nie jestem udziałowcem w AS, ba nawet nie znam nikogo z moderacji ani nic w tym stylu. Dostałem tu również nie jedną karę czy czasowego bana. Nie rozumie tylko jakie Wy ludzie z kurnika stosujecie kryteria oceny nazywając forum o takiej dużej dynamice i ilości wprowadzanej treści zdychającym :) Z punktu widzenia biznesowego i rynkowej pozycji, to ten portal jest jeszcze lata świetlne przed Waszymi i innymi pozamykanymi przybytkami opartymi na aktywności kilku tych samych osób :) Ja rozumie, że jest to taka próba samospełniającego się proroctwa, ale lepiej zabrać się za jakąś wiedzę fachową w temacie budowania społeczności, a nie ciągle nazywania portalu zdychających gdzie jest więcej postów "do południa" niż na całej reszcie przez miesiąc :)

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnowidz z ciebie słaby :) nie będę ujawniał statystyk bo nie o to chodzi, ale jak nie ma tu ludzi z wiedzą i każdy post który coś wnosi jest hejtowany to co tu robić.

 

 

Każdy, nie ma ... Panie AQS'ie :) Na miły Bóg, to są typowe objawy błędów poznawczych i braku logiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne inaczej można to nazwać "wściekłym, bezpardonowym atakiem na moderację", czy jak to tam obecnie nazywacie w swojej nowomowie...

 

Przepraszam, za wprowadzenie zamętu. Faktycznie, użytkownik Rochu, nie jest obecnie zbanowany. Wprowadziłem w błąd innych użytkowników, gdyż nie nadążam już za miesięcznym banem, chwilowym banem, tygodniowym banem, banem za "widzimisię", banem całkowitym za "spam forum", banem dożywotnim który ściągany jest jak się założy konto pod innym nickiem (vide np. Raffael i 15 Jego klonów) itp.

 

Pozdr

komentujac kolejne Twoje wpisy w tym watku powiem tylko ze jest proste wytłumczenie stanu ostanich lat

ci którzy odeszli nie potrafili być już zwykłymi userami na audiosteero takimi jakich nadal tu dużo

stała potrzeba bycia codziennie tutaj najnajnaj uniemozliwiała im zwykłą rozmowe ze zwykłymi ludzmi w zwykłych watkach a takich w ostatnich latach było najwięcej co widac po ilosci branży i naganiaczy krążących po forum

ci najnajnaj kiedy nie mieli juz o czym pisac potrafili wkleic foty gów..a w zakładce hi-end bo nie mieli juz czym kolejnego dnia zabłysnąć lub wylac wiadro pomyj na innego usera tylko aby go poniżyć

kończąc napisze ze nigdy stałego bana nie dostali ludzie na których nie było powszechnych skarg lub nie zajmowali się wyłacznie sprawami personalnymi ,wojenkami i ich wzmacnianiem i jest tak nadal i nadal zbanowanie stałe konta wymaga zgody 3 moderatorów

obecny kształ forum i zakładek jest taki jaki akceptuja admini .EOT

pzdr

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co?

Klęcznik vel koryto dla kota nie pomogło im?

 

Wybacz, muzyka albo raczej Muzyka - to nie kwestia wzmacniacza.

To kwestia odbiorcy i jego psyche.

Wzmacniacz odpowiada jedynie za wyprodukowanie prądu potrzebnego do rozruszania membrany głośnika.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, muzyka albo raczej Muzyka - to nie kwestia wzmacniacza.

Zgadza się. Zawsze i wciąż uważam że muzykę robi źródło. Wzmacniacz zaś ma za zadanie tylko ( albo nawet "aż") tego nie zepsuć. Wszelkie klęczniki natomiast to tylko tło. Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.