Skocz do zawartości
IGNORED

Grupa Krakowska KLUB II


luk1985

Rekomendowane odpowiedzi

A może by tak coś w temacie niniejszego wątku?

 

Zacytuję klasyka:

"Kraków piękny trochę śmierdzi a poza tym po staremu [...]

[...] Przestępczy proceder na ulicach kwitnie

Oko władzy patrzy łapówką zamglone

Szef jest nowy ale starzy węszą szpicle

Trwa pod czujną strażą kadryl narodowy"

Edytowane przez Koobal

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam myślę, że tworzą ją kompozytorzy i wykonawcy, a cała nasza zabawa w audio, ma tylko spróbować nam ją przybliżyć....

na stająco, na siedząco, czy nawet na klęcząco;-)

 

Na każdego można znaleźć większego kozaka, który np. stwierdzi, że prawdziwe doznania zaczynają się i kończą tam gdzie nawet najwybitniejsi artyści szukają źródeł natychnienia i inspiracji :) Pomijając ten drobny fakt, że Rochu raczej nie miał na myśli DAC’a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdego można znaleźć większego kozaka, który np. stwierdzi, że prawdziwe doznania zaczynają się i kończą tam gdzie nawet najwybitniejsi artyści szukają źródeł natychnienia i inspiracji :) Pomijając ten drobny fakt, że Rochu raczej nie miał na myśli DAC’a :)

Nie zamierzam domniemywać co w szczegółach miał na myśli Rochu, ja natomiast w ogóle nie użyłem określenia "DAC". W związku z powyższym nie rozumiem wtrętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

nigdy stałego bana nie dostali ludzie na których nie było powszechnych skarg lub nie zajmowali się wyłacznie sprawami personalnymi ,wojenkami i ich wzmacnianiem i jest tak nadal

Nigdy?

Cieszy mnie więc, że moderacja się nigdy nie pomyliła.

Pozdrawiam i EOT.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam domniemywać co w szczegółach miał na myśli Rochu, ja natomiast w ogóle nie użyłem określenia "DAC". W związku z powyższym nie rozumiem wtrętu.

 

McGyver, jakiego znowu wtrętu :) Czasem mam wrażenie, że ludzie mają zbyt poważny stosunek do forum i tego, co się tutaj pisze. Ja większości traktuje to jako swobodną interakcje, rozrywkę czy grę słowną która stanowi jedynie odskocznie od pracy. Na szczęście moja wirtualna obecość tutaj nie ma bezpośredniego przełożenia na realną rzeczywistość i dla sportu mogę pobić pianę, a że czasem wychodzi tego kremówka, to już trudno hehe :) pozdrów kocią rodzinę!

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Ty także nie zrozumiałeś "wtrętu". Tymczasem ów wtręt to nic pejoratywnego. Wtręt to to samo co wtrącenie. I tyle. Między wierszami nic nie było, drugiego i trzeciego dna nie było, jeżeli ktoś coś stamtąd wyczytał to doprawdy nic na to nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Widzę że Ty także nie zrozumiałeś "wtrętu". Tymczasem ów wtręt to nic pejoratywnego. Wtręt to to samo co wtrącenie. I tyle. Między wierszami nic nie było, drugiego i trzeciego dna nie było, jeżeli ktoś coś stamtąd wyczytał to doprawdy nic na to nie poradzę.

 

Mc...ale tu sami audiofile "som"... to i kilku planów, tzn. den się doszukują... ;-)))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuku, Panie Kruku.

Żadnej podgrupy nie powstaną bo jak wiadomo od lat - żadnej Grupy Krakowskiej nie ma.

 

Tak więc Szanowny Raffaellu, lansu klęcznika nie będzie.

W Krakowie możesz co najwyżej liczyć na Absintha.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyżej i dodam, że największymi krytykami są, ci którzy czegoś nie znają; ich problem polega na niewiedzy i atakowaniu nie danego rozwiązania audio tylko osoby konstruktora.

 

OK. Jestem człowiekiem nie posiadającym odpowiedniej wiedzy aby docenić klęcznik i inne Twoje wytwory.

Niemniej mam wiedzę i odpowiednie przygotowanie aby odróżnić czy ktoś pisze z sensem czy po prostu bredzi.

Dlatego proszę Cię, znajdź sobie inne grono osób, które obdarzysz swoimi owocami swoich przemyśleń.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien nadpobudliwy kolega Pana Modaratora Cira (ten od wielbienia Arcama w każdej postaci) załatwił mi miesięcznego bana od 26.04.2018.

Przez miesiąc nie mogłem korzystać z konta ani nawet na niego się zalogować.

 

Który to z modów jest tak zdeklarowanym wielbicielem Arcama? Wojtek? Czy Arek?

 

Teraz troszkę moderacyjnie:

- jako były moderator zapewne doskonale wiesz, ze kary jakie otrzymałaś posiadają opisy i uzasadnienie w Regulaminie Forum AS. Te 30sci dni zawieszenia, dostałeś za niereagowanie na kary i wezwanie usuniecia ze swej stopki sentencji zamieszczonej z premedytacja, o treści obraźliwej dla moderacji AS.

Jak widzę nadal nie usunąłeś tego chamskiego wpisu. Zatem teraz ja wzywam Ciebie do natychmiastowego usuniecia tej sentencji. W razie braku reakcji, za godzinę otrzymasz następne zawieszenie konta na 30dni, a po ponownym zalogowaniu sie dalej z tym wpisem, zostaniesz usunięty z tego Forum permanentnie.

Doprawdy krakowska zawziętość jest zdumiewająca dla ludzi z innych regionów tego przedziwnego kraju? :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usunę.

 

Pamiętaj jednak, że zasada wywodząca się jeszcze z prawa rzymskiego mówi, że nie wolno za to samo karać dwa razy.

Ja byłem karany już trzy razy.

 

Chcesz prowadzić swoją dintojrę - proszę bardzo.

Mam nadzieję tylko, że postawisz swój wpis na wieczną rzeczy pamiątkę.

 

Au revoir!

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje Regulamin Forum. A w te Twoje cudaczne interpretacje "prawa" zbytnio nie wierzę, ale od tego są prawnicy. Bo tak na zwyczajne myślenie, to nie bardzo wierzę że ktoś kto kradnąc już trzy razy i odbywszy za to karę, kiedy z premedytacja ukradnie czwarty raz to już sadzony za KRADZIEŻ BYĆ NIE MOŻE ???

Ja zgodnie z ostrzeżeniem daję ci kare Regulaminową ponieważ oceniam, że wpis który zamieściłeś jest prowokacyjny i obraża moderacje tego Forum. Jak wnieść sprzeciw do mojej oceny i kary zapewne jako były moderator wiesz.

 

Powyższą Twoja odpowiedź kopiuje pod swą odpowiedzią.

 

"Napisano dziś, 19:27

 

Nie usunę.

 

Pamiętaj jednak, że zasada wywodząca się jeszcze z prawa rzymskiego mówi, że nie wolno za to samo karać dwa razy.

Ja byłem karany już trzy razy.

 

Chcesz prowadzić swoją dintojrę - proszę bardzo.

Mam nadzieję tylko, że postawisz swój wpis na wieczną rzeczy pamiątkę.

 

Au revoir!

Lubię post

Na nic mądre słowa, zręczne szyte zdania i samokontrola,

gdy forum za moda ma zwykłego trolla."

.........................................

Zatem żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje Regulamin Forum. A w te Twoje cudaczne interpretacje "prawa" zbytnio nie wierzę, ale od tego są prawnicy. Bo tak na zwyczajne myślenie, to nie bardzo wierzę że ktoś kto kradnąc już trzy razy i odbywszy za to karę, kiedy z premedytacja ukradnie czwarty raz to już sadzony za KRADZIEŻ BYĆ NIE MOŻE ???

 

I wychodzi na to, że sygnaturka mówi prawdę ; )

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co musiałoby się stać, aby dwaj inteligentni, wykształceni na poziomie ludzie podzielającą tą samą pasję przestali być niewolnikami swojego ego i okazali sobie trochę życzliwości. Chyba jednak jest to niemożliwe :) Moc własnego JA zazwyczaj jest jednak nie do „przeskoczenia” hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wychodzi na to, że sygnaturka mówi prawdę ; )

 

Oczywiście.

Jak każde dzieło swego twórcy mówi cała prawdę o Tobie :-)

Ale dorosły jesteś, powinieneś wiedzieć co robisz i czy to jest dla Ciebie aż tak istotne, że tak obnażasz swa naturę publicznie.

 

Ja czuje sie zawiedziony a teraz nawet zażenowany.

Cóż, czynie zatem swą powinność moderatora zgodnie z upomnieniem które otrzymałeś.

Żegnam na następne 30ci dni. A jeśli na postawiony wniosek o całkowite usuniecie z Forum uzyskam aprobatę, to jedynie pod "nowym wirtualnym bytem" Jak to na tym Forum jest powszechnie stosowane :-) Więcej użerać sie z Twym zajadłym uporem nie zamierzam. Przykre to, ale...:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co musiałoby się stać, aby dwaj inteligentni, wykształceni na poziomie ludzie podzielającą tą samą pasję przestali być niewolnikami swojego ego i okazali sobie trochę życzliwości. Chyba jednak jest to niemożliwe :) Moc własnego JA zazwyczaj jest jednak nie do „przeskoczenia” hehe :)

 

Troszkę nadinterpretujesz to co sie dzieje na forum pomiędzy mną a @Rochem, czy dowolnie innym Użytkownikiem. Moje działania wobec Niego sa jedynie wynikiem pełnienia funkcji moderatora. Jest działanie niezgodne z Regulaminem - jest moja reakcja. Przecież wpierw poprosiłem jak kolegę, aby usunął ten skwar ze stopki. Dalszy rozwój wypadków był inicjowany wyłącznie przez @Rocha. A tak jest w przypadku wszystkich z którymi na tym Forum są problemy. A zapewne sam zauważasz, że w większości ci "nietykalni" to kombatanci tego Forum czynnie biorący udział we wszystkich "revoltach" jakie tutaj przechodziły :-) I to własnie jest problem wyłącznie ich EGO, bądź frustracja po utracie wpływów na tym forum w możliwość wspierania swych interesów w branży audio.

Weźmy przykład "plastika" który od dawna jest wzorcowym malkontentem tego Forum, a który wciąż tkwi w błędzie postrzegania kondycji tego Forum poprzez prymat obecności w nim kilku tych, którzy zostali stad usunięci i skazani na własne kółko wzajemnej adoracji. A prawda jest taka, że Forum to czytelnicy i to czytelnicy jak największej liczby tematów, również tych z poza kręgu audio. Forum audio oparte o sektę Hiend to wyłącznie kółko różańcowe :-) A tematyka gadżeciarska hiendu, to sfera ezoteryki jeszcze bzdurniejsza od obśmianych wątków kościelnych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nadinterpretujesz to co sie dzieje na forum pomiędzy mną a @Rochem, czy dowolnie innym Użytkownikiem. Moje działania wobec Niego sa jedynie wynikiem pełnienia funkcji moderatora

 

Jak to zwykle bywa osąd sytuacji zależy od perspektywy. Z pewnością nie jest łatwo zarządzać miejscem gdzie przeplatają się ukryte motywacje biznesowe z personalnymi rozgrywkami. W tym wszystkim normalni użytkownicy, którzy przyszli tutaj po wiedzę i oczekują koleżeńskiej atmosfery czują się zdezorientowani. Na to jeszcze się nakładają „przywileje zasłużonych userów” i już robi się bałkański kocioł :) Niczego nie interpretuje. Wprawdzie wolałbym aby takich sytuacji nie było, ale z drugiej strony w ludzkiej naturze już jest ten gen agresji zakodowany odpowiedzialny z konfrontacje i inaczej być nie może. Reklamacja do stwórcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co musiałoby się stać, aby dwaj inteligentni, wykształceni na poziomie ludzie podzielającą tą samą pasję przestali być niewolnikami swojego ego i okazali sobie trochę życzliwości. Chyba jednak jest to niemożliwe :) Moc własnego JA zazwyczaj jest jednak nie do „przeskoczenia” hehe :)

Bardzo, bardzo się mylisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo się mylisz.

 

Być może. Każdego dnia dochodzę do wniosku, że życie, to jedna wielka próba ogarnięcia rzeczywistości, w której i tak skazani jesteśmy na porażkę :)

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może. Każdego dnia dochodzę do wniosku, że życie, to jedna wielka próba ogarnięcia rzeczywistości, w której i tak skazani jesteśmy na porażkę :)

Jedyne wyjście, to starać się nie być skürwysynem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy o co chodzi w tym wątku ? Jestem z Krakowa, zacząłem obserwować wątek od kilku dni z nadzieją, że może nawiąże jakiś kontakt w celu porównania systemów itp... Czytam posty i zastanawiam się o co chodzi ? Kim Wy jesteście ? Gdzie jest moderacja forum? Co macie wspólnego z audio (branża??!! LOL), że chce Wam się pisać tak bezsensowne i niezrozumiałe dla nikogo oprócz Was dyrdymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nad tym myślałeś?

Rzekomo nie ma głupich pytań. Ale twój wpis pokazuje, że tylko rzekomo. Bo po co się głupio pytasz skoro mój wpis pojawił się niemal natychmiast po twoim?

co nas łączy

Pochlebiasz sobie. Nas nic nie łączy.

 

Kim Wy jesteście ?

Wszyscy wiedzą kim my jesteśmy. Za to chyba nikt nie wie kim Ty jesteś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.