Skocz do zawartości
IGNORED

Grupa Krakowska KLUB II


luk1985

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

:)

Znaczy dla dobra rozwoju naszej pasji która nas tu na forum łączy.

Sympatyczne są takie gesty ofiarowania, pożyczania czy choćby poświęcania swojego czasu aby komuś coś wytłumaczyć, czy poradzić... jakoś tak się już składa, że często się bardziej pamięta małostkowe zachowania osób myślących w kategoriach ograniczonej perspektywy i natychmiastowych korzyści. W miarę możliwości trzeba ten chwast eliminować :)

 

Jeśli dobrze Cię zrozumiałem (często mam z tym problem gdy Ty piszesz - chyba z racji tego, że pewnych rzeczy nie wiem) to mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat.

Cenię ludzi, którzy przekazują swoje uwagi, doświadczenia zupełnie bezinteresownie.

Jeśli jednak jest w w tym ukryte drugie dno (niestety moje doświadczenie z tego forum to potwierdza) to sytuacja się bardzo komplikuje.

 

Jeśli piszemy o pasji dla mnie jakiekolwiek drugie dno jest nie do zaakceptowania.

Ludzi mających takie zapędy zawsze unikałem i unikać będę jak długo żyć będę.

 

Niestety na tym forum jest cała masa takich ludzi.

Na szczęście ludzi z prawdziwą pasją też nie brakuje na AS.

 

 

 

 

Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze Cię zrozumiałem (często mam z tym problem gdy Ty piszesz - chyba z racji tego, że pewnych rzeczy nie wiem) to mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat

 

Nie ma tu jakiś tajemnic... o których można by napisać publicznie :)

A jak Jbl, ładnie u Ciebie grają, lepiej czy słabiej od Minasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

p.s. osoby postronne proszone są o nie wchodzenie między "wódkę a zakąskę" tym bardziej że Paweł ma 30dni urlopu od Vlado i nie może odpowiadać.

 

 

Nie ośmieszaj się.

Piszesz publicznie swoje żale i oczekujesz, że nikt się nie będzie wtracał...

Trzeba było napisać na priw do Rocha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej że Paweł ma 30dni urlopu od Vlado i nie może odpowiadać.

Znów przekłamujesz rzeczywistość!

Paweł ma 30ci dni zawieszenia konta nie od vlado, tylko od moderacji za uporczywe łamanie Regulaminu AS.

vlado do rocha nie ma żadnych animozji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asura, może tak jest jak napisałeś że od milionów lat........ale czasami lepiej jest powiedzieć sobie .....mój spokój twoja racja

tylko problem nie polega na tym że zdarzają się awantury/zgrzyty między piszącymi (wiem coś na ten temat bo sam

brałem udział w takich sytuacjach i pewnie jeszcze nie raz coś takiego mi się przytrafi ) .....takie życie taki charakter ;-)

 

jeżeli miałem z kimś konflikt i nawet ostro zaatakowałem to nie przypominam sobie abym na koniec napisał coś złego o Forum

to jest zgrzyt między mną a inną osobą i Forum tu nic nie ma do rzeczy

Asura, natomiast Tobie bardzo często zdarza się zle wypowiadać o samym Forum....

 

...Ty czy ja nie jesteśmy od tego by decydować jak Forum ma funkcjonować - od tego jest właściciel i moderacja ale nie my...

...natomiast jeżeli mogę o czymś decydować to tylko w klubie Harbetha ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, czytam od ciebie tylko ostrzeżenia, nie wyświetlasz mi się od jakiegoś czasu bo jesteś w ustawionych funkcjach forum zaznaczony jako osoby ignorowane.

 

Jesteś zwykłym kłamcą i manipulatorem, odpowiadasz na moje wpisy w tym wątku, jak i odpowiadałeś w innych!

 

Ależ nic podobnego, właściciel przypominam kupionego bez zgody forumowiczów wspólnego forum od Lukara pasożytuje na moich, Twoich, innych forumowiczów wiadomościach zamieszczanych na nim. Historycznie zostaliśmy wywłaszczeni bez naszej zgody z tego forum.Dalej bez naszej zgody zmiany regulaminu usankcjonowały to łamiąc po drodze np. prawa autorskie piszących o czym pewnie wielu obecnie zapomniało i o to przejmującym chodziło!!!

 

I znów potwierdziłeś jak małym jesteś człowiekiem! Za to jak bardzo zawziętym i chamskim.

 

Moderacja:

 

Za ten perfidny atak na Administracje Forum AS, otrzymujesz karę regulaminową. Zaś za postawę jaka w ty wpisie reprezentujesz, zostajesz usunięty z tego Forum definitywnie i będziesz usuwany pod każdą nowa postacią w jakiej sie znów tutaj objawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Moderacja:

 

Za ten perfidny atak na Administracje Forum AS, otrzymujesz karę regulaminową. Zaś za postawę jaka w ty wpisie reprezentujesz, zostajesz usunięty z tego Forum definitywnie i będziesz usuwany pod każdą nowa postacią w jakiej sie znów tutaj objawisz.

 

Chyba nikt nie będzie za nim tęsknił :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie Adamie. Moderator nie wyzywał użytkownika a jedynie odniósł sie do zamieszonego wpisu który dokładnie wskazał jako podstawe kary i usuniecie z naszego Forum.

Moderacja:

 

Za ten perfidny atak na Administracje Forum AS, otrzymujesz karę regulaminową. Zaś za postawę jaka w ty wpisie reprezentujesz, zostajesz usunięty z tego Forum definitywnie i będziesz usuwany pod każdą nowa postacią w jakiej sie znów tutaj objawisz.

 

I znów potwierdziłeś jak małym jesteś człowiekiem! Za to jak bardzo zawziętym i chamskim.

 

Natomiast te słowa kierował do niego użytkownik vlado odpowiadając userowi który wielokrotnie obrażał go personalnie i nie tylko samego vlado ale cała moja rodzinę.

I nie jestem jedynym tak obrażanym przez to indywiduum na tym Forum. Sa nawet tacy, którym groził osobiście i ich rodzinom!

Proszę cie po raz kolejny przyjmij wreszcie do wiadomości, że na tym forum nie ma zawodowej moderacji a tylko forumowicze pełniący te funkcje dodatkowo i dobrowolnie bezinteresownie. Tak Adamie BEZINTERESOWNIE a to gwarantuje całkowite niezwiązanie pełniących te funkcje z branżą AUDIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone. Jednak sposób załatwienia tego jest ... hmm... moderator publicznie wyzywający użytkownika?
Nie wnikam w to (wg mnie sam się o to prosił).

Z drugiej strony denerwują mnie klony na tym forum. A jednym z nich niewątpliwie jest/był Asura.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie tutaj nie było, patrzę cztery nowe strony, myślę coś się dzieje w temacie, fajnie, patrzę, a tu bełkot jak w większości innych tematów. Wystarczy iskra a paliwo się samo pojawia i pożar płonie coraz bardziej. Ludzie czy Wy naprawdę nie macie co robić?

Nie dziwię się, że nikt nie organizuje oficjalnych spotkań bo i po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone. Jednak sposób załatwienia tego jest ... hmm... moderator publicznie wyzywający użytkownika?

sądze ze reguły gry moderacja /user zostały dawno przekroczone , niestety wielokrotne banowania i powroty zawsze tak się konczą

"zdziczenie obyczajów" postępuje wraz z każdym kolejnym kontem . Pozwalamy chętnym wracać na forum licząc ze tym razem będzie inaczej

jak widać w większości przypadków koniec jest jednak nieunikniony i zawsze taki sam ,jest to przykre

OK może czas zakończyc sprawy personalne w tym watku

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim Ty Adam jesteś? A może raczej za kogo się uważasz pisząc w ten sposób?

Mogę się słusznie uważać za starego użytkownika będącego na forum niemalże od samego początku i od tegoż początku występującego pod swoim własnym, oryginalnym nickiem, użytkownika który swoimi wpisami miał niebagatelny wkład w to forum. Jako taki właśnie użytkownik już z dziesięć lat temu byłem tutaj postacią rozpoznawalną. Zatem nie napisałem niczego nieprawdziwego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

ASURA (jeśli czytasz moje słowa) - nie było żadnego przejęcia grupy. Grupa nie jest niczyją własnością. Spotkania zawsze miały charakter dobrowolny. Paweł od pewnego momentu użyczał lokalu. Tyle.

 

Faktem jest, że grupa zaczęła stawać się coraz większa i z kameralnych spotkań zrobiły się spotkania na kilkadziesiąt osób z całej Polski. Być może to w jakiś sposób Pawła przerosło - wszak to wyłącznie jego dobra wola, że spotkania urządzaliśmy u niego. Na spotkaniach merytorycznych na pewno powinno być zdecydowanie mniej ludzi. Spotkania magnetofonowe organizowane w innych pomieszczeniach też nie mogły odbywać się spokojnie bo stale ktoś przychodził nie zawsze mając coś sensownego do powiedzenia.

 

Ale to już przeszłość. Obecnie prowadzę własną salę odsłuchową i organizuję własne spotkania. Lada moment kilka ciekawych prezentacji, pojawią się także kolejne recenzje i opinie. Ci co powinni wiedzą jak do nas dotrzeć.

 

Nie potrzebuję do tego forum aby ogłosić, że organizuję spotkanie. Istnieją inne formy i inne miejsca a najfajniejszy jest kontakt osobisty. Są osoby na tym forum które darzę ogromną sympatią i jestem im wdzięczny za wskazanie na pewnym etapie kierunku rozwoju. Jedną z takich osób jest Paweł (rochu).

 

Jako założyciel grupy, organizator lub współorganizator wszystkich spotkań w Krakowie chciałbym zaprotestować przeciwko pomówieniom skierowanym w naszą stronę przez osoby które nigdy na żadnym spotkaniu nie były a tylko snują domysły lub chcą za wszelką cenę zaszkodzić grupie. Proszę również o wyekspediowanie tego wątku w kosmos bo tam jest jego miejsce.

 

Przypominam, że grupa istnieje od listopada 2005 roku a więc dłużej niż większość wypowiadających się w wątku (z moderatorami włącznie) jest obecna na forum. Przez ten czas zorganizowaliśmy setki spotkań i odsłuchów. Także wspólnie z producentami i dystrybutorami sprzętu audio.

 

Powtarzam jeszcze raz: niedopuszczalnym jest aby o grupie dyskutowały osoby które nigdy nie były obecne na żadnym ze spotkań snując pomówienia na temat członków grupy i insynuując sytuacje które nie miały miejsca. Proszę moderację o interwencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71

to nie jest wątek którego jestes autorem, nie jesteś w centrum wydarzeń forumowych od dawna , poprzedni wątek o ile pamiętam jest zamknięty

wątek założył luk1985 i możliwe ze dotyczy juz nastepnego pokolenia które chce utrzymywac ze soba kontakt bez Twoich powiązań biznesowych

maja do tego prawo

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja nie wypowiada sie w tym wątku w temacie tego Klubu, ani spotkań jakie sie w jego ramach odbyły. Jako moderatora sprowadził mnie tutaj wyłącznie niezgodny z Regulaminem wpis jaki @Rochu uporczywie mimo wezwań do usuniecia publikował w swej stopce. Dalsze moje wypowiedzi dotyczyły wyłącznie sytuacji wynikłej z rozpoczętego sporu pomiędzy uczestnikami atakującymi Administracje i moderacje AS.

Wątek ten jest KLUBEM, zatem o jego aktywności i formie funkcjonowania decyduje WYŁĄCZNIE jego założyciel, lub aktualny gospodarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

discomaniac71

to nie jest wątek którego jestes autorem, nie jesteś w centrum wydarzeń forumowych od dawna , poprzedni wątek o ile pamiętam jest zamknięty

wątek założył luk1985 i możliwe ze dotyczy juz nastepnego pokolenia które chce utrzymywac ze soba kontakt bez Twoich powiązań biznesowych

maja do tego prawo

 

Insynuowanie mi jakichkolwiek powiązań biznesowych jest kolejnym pomówieniem. Nie będę tego nazywał po imieniu.

 

A tak poza tym to masz chyba spore kłopoty ze zrozumieniem nie tylko istoty wątku ale słowa pisanego. Chyba, że działasz świadomie - co akurat jest bardzo prawdopodobne.

 

Tu nie ma mowy o żadnej innej grupie. Są odniesienia wprost do tej którą założyłem. Nie życzę sobie aby ktoś kogo nie znam i na oczy nie widziałem, kto nigdy nie był obecny na żadnym spotkaniu rzucał pomówieniami. Internet też podlega pod paragrafy. Zwłaszcza teraz kiedy funkcjonuje RODO. Mam tłumaczyć dalej?

 

W Krakowie funkcjonują co najmniej dwie grupy. Dlaczego więc nie może powstać kolejna złożona z młodych adeptów audio? Z tego co wiem Krakowskie Towarzystwo Soniczne ma się całkiem dobrze.

Edytowane przez discomaniac71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się słusznie uważać za starego użytkownika będącego na forum niemalże od samego początku i od tegoż początku występującego pod swoim własnym, oryginalnym nickiem, użytkownika który swoimi wpisami miał niebagatelny wkład w to forum. Jako taki właśnie użytkownik już z dziesięć lat temu byłem tutaj postacią rozpoznawalną. Zatem nie napisałem niczego nieprawdziwego.

Myślę, że większość użytkowników tego forum, dla których jesteś rozpoznawalny, tak właśnie kojarzy Twoja osobę, natomiast w wypowiedzi, którą zacytowalem powiało troszkę arogancją z Twojej strony.

Sam wielokrotnie pytałem w tym temacie o spotkania, bagatela dzięki tym zapytaniom wylądowałem u Ciebie w domu.

Myślę, że zarówno Lukasz jak i ja chętnie byśmy wzięli udział w spotkaniu "grupy krakowskiej" więc Jego zapytanie było jak najbardziej na miejscu o to co się w tym wątku wyprawia.

Widzę, że sprawa grupy została wyjaśniona przez kompetentną w tej sprawie osobę także nie ma o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość użytkowników tego forum, dla których jesteś rozpoznawalny, tak właśnie kojarzy Twoja osobę, natomiast w wypowiedzi, którą zacytowalem powiało troszkę arogancją z Twojej strony.

Sam wielokrotnie pytałem w tym temacie o spotkania, bagatela dzięki tym zapytaniom wylądowałem u Ciebie w domu.

Myślę, że zarówno Lukasz jak i ja chętnie byśmy wzięli udział w spotkaniu "grupy krakowskiej" więc Jego zapytanie było jak najbardziej na miejscu o to co się w tym wątku wyprawia.

Widzę, że sprawa grupy została wyjaśniona przez kompetentną w tej sprawie osobę także nie ma o czym dyskutować.

Moja odpowiedź była utrzymana w takim tonie jak pytanie człowieka znikąd chcącego ustawiać starych userów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Myślę, że zarówno Lukasz jak i ja chętnie byśmy wzięli udział w spotkaniu "grupy krakowskiej" więc Jego zapytanie było jak najbardziej na miejscu o to co się w tym wątku wyprawia.

 

Drzwi zawsze są otwarte dla nowych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.