Skocz do zawartości
IGNORED

Aurender W20 - król schodzi z ringu. W pięknym stylu.


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja to rozumiem, to kolegom chodziło o rozwiązanie w którym sotm (umownie, bo chodzi mi o proces komputerowy realizowany przez sotm, microrendu lub podobne) niejako stanowi cześć obwodów Lampizatora do którego doprowadzasz wtedy tylko sygnał z routera. Ja to widzę jako next step i zdaje się że w lampizatorze takie rozwiązanie już może mieć miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOtM to transport plików USB, do tych przetworników, które mają wejścia USB (czyli zdecydowana większość dostępnych na rynku).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOtM to transport plików USB, do tych przetworników, które mają wejścia USB (czyli zdecydowana większość dostępnych na rynku).

Funkcjonalnosci jest więcej, ja na przykład korzystam z SOtM prawie wyłącznie do strumieniowania muzyki z Tidala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Wydaje mi się, że DACów z wejściem Ethernetowym będzie przybywać.

 

Z drugiej strony, od któregoś z producentów usłyszałem, że ilość elektroniki jaka jest wymagana do obsługi Ethernetu ze wszystkimi standardami typu Roon Ready, UPnP, HQP NNA itd (a co za tym idzie miejsca na fakap, źródło zakłóceń) jest znacznie większa w przypadku Ethernetu niż w przypadku USB. Jeżeli zatem uda się wyeliminować te gremliny, które trapią USB, możliwe że to wejście USB finalnie okaże się 'bardziej audiofilskie', prostsze w implementacji i dające lepsze rezultaty.

 

To co wiadomo na tę chwilę, to fakt że 99% DACów na obecną chwilę ma wejścia USB, a nie Ethernet.

 

@@@ UWAGA @@@

 

Do końca tygodnia jest letnia promocja na wiele klocków W4S, w tym na Recovery USB:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam pytanko jeśli mam konwerter singxer su-1 ,czy jest potrzebny lub wskazany jescze ten recovery usb ?czy ten mój konwerter robi tą samą robotę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podobno jest dalsza poprawa.

 

To powiedziawszy ... na Computer Audiophile piszą że Allo DigiOne (700zł) jest lepszy niż SMS-200 > IsoRegen > Singxer SU-1.

 

Ile w tym prawdy - nie wiem. Ale być może warto sprawdzić. Na mnie DigiOne wywarł ogromne wrażenie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie testowałem. Dobrze i tanio to Tomanek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Jak by ktoś chciał to mam do sprzedania jeden zasilacz UpTone Audio LPS-1:

 

102016ultra2.jpg

 

Sprzedam za 1200zł.

 

(Cena w ItemAudio UK to 499 EUR, czyli ok 2100zł. Ze Stanów ściągnięcie wychodzi taniej, ale to w dalszym ciągu ok 1900zł).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Właśnie dotarły do mnie dwa zasilacze LPS-1.2, które zastąpią poprzednią wersję LPS-1.

 

Dodano napięcia 9 i 12V (kosztem 3.3V), pojawił się włącznik sieciowy, obniżono szumy na wyjściu dzięki zastosowaniu nowych, lepszych stabilizatorów. Cena poszła nieznacznie w górę (o 10%).

 

Jeszcze nie słuchałem.

 

LPS-1.2_rear_1024x1024.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden do SOtM-200 i drugi do reclockera W4S USB Recovery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Stoję przed zakupem nowego streamera, naczytałem się artykułów o MicroRendu i SOtm i nie do końca rozumiem ideę tego urządzenia, przecież PC na którym działa Roon Server może od razu podawać sygnał na USB bez 5 dodatkowych urządzeń? Czy naprawdę 5-6 dodatkowych pudełek gra lepiej od wyjścia bezpośrednio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
W dniu 18.06.2018 o 18:22, Elberoth napisał:

Jeden do SOtM-200 i drugi do reclockera W4S USB Recovery.

Poszukuję czegoś, co będę mógł podłączyć pod usb qutesta i rozważam również Sotma, choć nie ukrywam, że nie do końca rozumiem, jak działa to urządzenie i w czym jest lepsze od Usbridge. Będę wdzięczny za odpowiedź, czy będzie on dla mnie wskazany, biorąc pod uwagę poniższe.

Chciałbym, by Sotm był odtwarzaczem w stylu maliny. Czyli podłączam go po usb do daca. Do Sotma podpinam dysk usb z muzyką i steruję zawartością dysku przez apkę na telefon. Do tego np. Tidal Hifi. Teraz pytanie, czy Sotma można włączyć do sieci przez wifi, dokupując np. konwerter, czy trzeba po kablu z routera? Nie chciałbym też kupować roona. Wtedy jaki soft pozostaje, by obsłużyć dysk usb i tidala? Oczywiście wszystko to bez włączania komputera. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem SOTM może też służyć jako render w aplikacjach typu bubbleupnp, czy mconnect. W obu masz Tidala, a w mconnect nawet masters. Ja uzywam mconnect i maliny z digione signature jako render. Wychodzę do dac po BNC. Sotm może działać podobnie, ale po USB. Nie trzeba mieć komputera. Jeżeli chodzi o granie z dysku, to możesz go pewnie podłączyć do SOTm, lub np routera sieciowego. Ja mam podłączonego do NAS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ciszyn11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minutes ago, ciszyn11 said:

Z tego co wiem SOTM może też służyć jako render w aplikacjach typu bubbleupnp, czy mconnect. W obu masz Tidala, a w mconnect nawet masters. Ja uzywam mconnect i maliny z digione signature jako render. Wychodzę do dac po BNC. Sotm może działać podobnie, ale po USB. Nie trzeba mieć komputera. Jeżeli chodzi o granie z dysku, to możesz go pewnie podłączyć do SOTm, lub np routera sieciowego. Ja mam podłączonego do NAS.

Albo jak ja kupić sms-1000 i nie bawić się w półśrodki. Obecnie nucleus i kilka innych robi praktycznie to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
W dniu 11.07.2017 o 10:04, Elberoth napisał:

Nareszcie, po 5 latach eksperymentów z PC audio udało mi się znaleźć kombinację, która po USB gra lepiej od Aurendera W-20. Co prawda nie jest to urządzenie od jednego producenta, tylko mini system złożony z wielu urządzeń, ale fakt pozostaje faktem: wreszcie jest coś, co gra lepiej. Nie dużo, bo może o 5%, ale lepiej pod każdym względem, i tym razem bez żadnego 'ale'.

 

System składa się z następujących elementów:

 

1. SOtM sMS-200 - streamer/end-point; zamienia sygnał przesyłany z komputera po Ethernecie na sygnał USB audio; stawiamy w pobliżu naszego DACa

2. Jcat USB Isolator - izolator galwaniczny sygnału USB

3. Wyred 4 Sound Recovery USB - regenerator sygnału USB audio

4. UpTone JS-2 PSU - zasilacz z dwoma niezależnymi wyjściami DC (dwa regulowane wyjścia które można ustawić w zakresach 5-12V)

5. UpTone LPS-1 PSU (2. szt.) - pseudo-bateryjny zasilacz, bazujący na superkondensatorach

 

Do tego oczywiście jeszcze komputer w tej samej sieci lokalnej co SOtM sMS-200 do zarządzania muzyką, iPad do sterowania oraz opcjonalnie NAS jako magazyn plików.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Łączymy to następująco:

 

Sygnał z komputera wysyłamy przez Ethernet do naszego endpointu SOtM sMS-200, który stawiamy przy sprzecie. Ten mały komputerek zamienia sygnał z Ethernetu na USB. Następnie sygnał USB idzie do izolatora Jcat, który odgradza świat komputerowy od naszego DACa, tak aby nie przechodziły tą drogą zakłócenia z kompa.

 

Ponieważ izolator Jcat bazuje na przemysłowym rozwiązaniu Intony (gdzie nikt nie przejmował się jakością sygnału USB na wyjściu czy jakością napięcia +5V, z którego korzystają przez niektóre przetworniki) sygnał z niego, zanim trafi do DACa, jest jeszcze przetaktowywany. W tym celu, pomiędzy izolatorem Jcat a DAC umieszczony został jeszcze regenerator Wyred 4 Sound Recovery. Regenerator W4S przetaktowuje sygnał USB z wykorzystaniem femto clocka oraz generuje czyste napięcie +5V (wymagane przez niektóre przetworniki).

 

Tak 'odizolowany' i zregenerowany sygnał trafia finalnie do naszego DACa.

 

Zasilanie to wiadomo. Najistotniejsze są tu zasilacze LPS-1 (na zdjęciu po bokach). Zbudowane na przełączających się bankach superkondensatorów, działają niczym bateria (izolacja od sieci). Jeden zasila endpoint SOtMa, a drugi W4S Recovery. Izolator Jcat nie wymaga zewnętrznego zasilania. Każdy z tych zasilaczy/regulatorów zasilany jest z zasilacza liniowego UpTone Audio JS-2 (który de facto robi tu tylko za ładowarkę do superkondensatorów w LPS-1 - to srebrne urządzenie na samej górze).

 

Trochę pudełek - 6 do tego niezła sałatka z kablami (8 jeżeli doliczymy komputer i NASa), no ale jeżeli ktoś chce pobić Aurendera, musi być gotowy na poświęcenia ?

 

Na osłodę, cena: Aurender W20 to w US $19.000, natomiast powyższy system to ok $2800. Do tego komputer do uruchomienia Jrivera lub Roona oraz NAS do przechowywania muzyki.

 

To, jak Aurenderowi W20 udało się osiągnąć niemal zbliżony poziom, i to już 3 lata temu - jest dla mnie tajemnicą nie do pojęcia. Być może w układzie regeneracji USB jaki posiada Aurender także jest jakaś izolacja + przetaktowanie. Zasilanie bateryjne jest na pewno.

 

Wady i zalety poszczególnych rozwiązań:

 

Aurender W20

 

Zalety:

- jedno pudełko

- wspaniała jakość wykonania

- wbudowane dyski o pojemności 12TB - prawdziwe rozwiązanie all-in-one

- wyjścia AES, Dual-AES, SPDIF, wejście na zegar - nie testowane

- bardzo stabilna aplikacja

- najlepszy support w branży

 

Wady:

- cena

- brak możliwości skorzystania z Roona

- brak możliwości skorzystania z upsamplingu

 

System oparty o sMS-200

 

Zalety:

- cena (!)

- najwyższa jakość brzmienia

- możliwości skorzystania z Roona, Jrivera, HQ Player, MPD etc.

- możliwości skorzystania z upsamplingu, convolution filters etc.

 

Wady:

- 6 pudełek + prawdziwa sałatka kablowa

- konieczność posiadania komputera podpiętego do sieci oraz NASa na pliki

- tylko poprawna jakość wykonania

- brak wyjścia AES, Dual-AES, SPDIF, wejścia na zegar - dostępne tylko wyjście USB audio

- brak supportu dla całego systemu (jest natomiast bardzo dobry support dla sMS-200)

 

Na koniec: pamiętajcie, że gra cały system, a każdy element ma tu swoją rolę. Jeżeli ktoś myśli, że kupując samego SOtMa + zasilacz Tomanka, uda mu się uzyskać podobny efekt, to muszę go rozczarować: nie uda się.

 

Przyoszczędzić można tylko na zasilaczu UpTone JS-2 ($900) - zastosowałem go bo miałem, ale ponieważ pełni on tu rolę tylko ładowarki, można go zastąpić 2 zasilaczami iFi iPower @ $49 sztuka. Być może, ale tego jeszcze nie sprawdzałem, można też wyrzucić jeden zasilacz LPS-1, na którym stoi SOtM-sMS-200. Gdy używamy go z samym SOtMem (bez izolacji i regeneracji sygnału USB) to różnica jest bardzo duża i warto go kupić. Czy po zastosowaniu izolacji i regeneracji sygnału USB dalej zasilanie SOtMa z baterii ma sens - tego nie wiem.

 

Strategia budowania sytemu 'na raty':

 

1. System Basic

 

SOtM-sMS-200 + zasilacz iFi iPower

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

UWAGA: Na zdjęciu (oraz wszystkich kolejnych) zamiast zasilacza wtyczkowego iFi iPower, którego nie miałem akurat pod ręką, dałem zwykły zasilacz wtyczkowy.

 

2. System

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

SOtM-sMS-200 + UpTone Audio LPS-1 (+ zasilacz iFi iPower)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

3. System Advanced

 

SOtM-sMS-200 (+ zasilacz iFi iPower) + Jcat Izolator USB + Wyred 4 Sound Recovery USB (+ zasilacz LPS-1 oraz iFi iPower)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

4. System Expert

 

SOtM-sMS-200 (+ zasilacz LPS-1 oraz iFi iPower) + Jcat Izolator USB + Wyred 4 Sound Recovery USB (+ zasilacz LPS-1 oraz iFi iPower)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

5. System Ultimate

 

SOtM-sMS-200 (+ zasilacz LPS-1 oraz JS-2) + Jcat Izolator USB + Wyred 4 Sound Recovery USB (+ zasilacz LPS-1 oraz JS-2)

 

W tym ostatnim wariancie, zasilacz JS-2 występuje 2x, ale chodzi tu o jeden i ten sam zasilacz, bowiem dysponuje on dwoma niezależnymi wyjściami DC.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

System Standard będzie lepszy od większości zwykłych komputerów. System Advanced to już naprawdę bardzo, bardzo dobre granie. Myślę, że 99% forumowiczów, mógłby to być docelowy system. Porównywalny do bardzo dobrego dedykowanego kompa do audio. To też system o zdecydowanie najlepszym stosunku jakości do ceny.

 

Ultimate to non plus ultra - jakieś 20% lepszy względem Advanced. A na ile system expert jest gorszy od Ultimate jeszcze nie wiem - nie mam 2 zasilaczy iFi iPower aby to sprawdzić.

Cześć . Trafiłem na ten wątek po kilku latach . Jestem na etapie poszukiwania setu do streamowania i trafiłem na twój bardzo ciekawy opis swojego zestawiku ? .

Czy obecnie po kilku latach nadal posiadasz ten zestaw do streamingu ? Czy coś, jakieś elementy uległy zmianie , a może masz już coś zupełnie innego ? Chętnie dowiedziałbym się , o ile to nie tajemnica czego obecnie używasz .

Z góry dzìękuję za podpowiedź .

Pozdrawiam R

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było lata świetlne temu.
Obecnie można taniej i prościej.
Np. Allo digione signature, żeby nie szukać daleko.
Proponuję zakładkę PC Audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gothan napisał:

To było lata świetlne temu.
Obecnie można taniej i prościej.
Np. Allo digione signature, żeby nie szukać daleko.
Proponuję zakładkę PC Audio.

A lepiej lub w porównywalnej jakości ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A lepiej lub w porównywalnej jakości ?
Z tego co pamiętam to w Allo Allo! wszystko było możliwe. Np. Francuzi mówili po angiesku, Hitlerowcy byli sympatycznymi gejami i tak dalej....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o mnogość nowych rozwiązań a nie podanie konkretnej alternatywy.

Jednak odpowiadając na twoje pytanie, to tak jakościowo także.

Zapraszam do lektury forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Riczi75 napisał:
5 godzin temu, Gothan napisał:

To było lata świetlne temu.
Obecnie można taniej i prościej.
Np. Allo digione signature, żeby nie szukać daleko.
Proponuję zakładkę PC Audio.

A lepiej lub w porównywalnej jakości ?

Akurat to Allo digione brzmi fatalnie, poza tym to ma tylko wyjścia S/PDIF, a Ty chyba szukasz czegoś z USB ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, kaviter napisał:

Akurat to Allo digione brzmi fatalnie, poza tym to ma tylko wyjścia S/PDIF, a Ty chyba szukasz czegoś z USB ????

Zacząłem myśleć o zmianie streamera . I o dziwo wiele dobrych streamingowych setów opiera się o SOtMa . Są chwalone. Może być S/PDIF może być USB . Bryston BDA-2 ma na wyposażeniu te wejscia . 

2 minuty temu, Gothan napisał:

To może usbridge signature 

Chyba chłopaki z Hegla to przez weekend testowali . Warto rozważyć bo chwalili . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można lepiej.

Jak zawsze to kwestia środków jakie chcemy przeznaczyć i czy reszta toru będzie w stanie wykorzystać cały potencjał transportu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gothan napisał:

Pewnie że można lepiej.

Jak zawsze to kwestia środków jakie chcemy przeznaczyć i czy reszta toru będzie w stanie wykorzystać cały potencjał transportu.

Mam kilka rzeczy na stanie . Jest w czym wybrać . Raczej średnia półka ale klocki raczej dobre i kolumny również . Teraz najsłabszym ogniwem jest streamer . Mam  Bluesounda i jest dobry ale chciałbym coś lepszego . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.