Skocz do zawartości
IGNORED

Argon Audio Stream 2 vs Yamaha WXAD-10 + DacMagic 100


ElMariachi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, tym mocniej i wyraziściej, że to pierwszy mój post i pytanie na tym forum.

 

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem zakupu jakiegoś dodatku do mojego zestawu Denon 720AE + Dali Zensor 3 w postaci strumienia WiFi oraz Dac-a.

Nie mam dużego budżetu więc i moje pytanie będzie dotyczyło dość prostych i tanich rozwiązań, które wybrałem po długiej analizie różnych wypowiedzi na forum oraz innych ciekawych artykułów.

Tak więc gdyby ktoś z Was stanął przed wyborem z podanych - Argon Audio Stream 2 vs Yamaha WXAD-10 to co byście wybrali?

I czy do tego Cambridge DacMagic 100, który jednak bardziej chcę kupić po połączenie TV-wzmak i Xbox wzmak będzie dawał radę?

Zastanawiałem się też nad jednym pudełkiem w postaci Yamaha WXC - 50 lub Arcam AirDac'a. Trochę to już wygórowany dla mnie budżet ale z drugiej strony wcześniejsze dwa pudełka też coś będą kosztowały, ale.... no właśnie czy jest sens i czy można tak porównywać?

 

Chyba, że ktoś ma jakąś inną sugestię/pomysł dotyczący innych ciekawych rozwiązań lub produktów?

Będę wdzięczny za każdą sensowną podpowiedź, szczególnie od osób, które miały "styczność" z powyższym sprzętem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawowe pytanie Ci nie odpowiem, natomiast jako DAC tylko na potrzeby TV oraz xbox kupiłbym takie coś FiiO D3 Taishan za 125zł, chyba że oczkujesz naprawdę audiofilskiego dźwięku, to można drożej, pytanie czy I na ile CA będzie lepszy w takich zastosowaniach od Fioo. Zaoszczędzone 500zł możesz przeznaczyć na lepszy odtwarzacz (np. z wbudowanym DAC jak Arcam AirDAC ).

 

A przynajmniej solidnie bym rozważył taka opcję. Albo wydał resztę na płyty/serwer muzyczny albo na kolację z partnerką ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Biorąc pod uwagę Twój obecny system oraz zapotrzebowanie faktycznie poszedł bym w model WXAD10/ To świetny i bardzo tani jak na swoje możliwości strumieniowiec. Jest to nowy model więc nie musisz sięteż obawiać o brak wsparcia (aktualizacje).

Z kolei Cambridge DAC 100 wiele pozytyw ego wniósł by do Twojego systemu.

Prawdę mówiąc przez niego powinny przechodzić wszystkie Twoje źródła muzyki. WXAD 10 ma jednak tylko wyjscie analogowe.

 

W razie pytań lub wycen służę pomocą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Kapelli - waśnie potrzebuję co co połączy TV i Xbox, ale jednak w większości muzy słuchamy albo ze Spotify albo z radia. Więc Zależy mi aby DAC obsłużył również srtumieniowca - to do s4 Home - więc...?

Chyba, że WXAD 10 jest na tyle dobrym pudełkiem w samym sobie, że już nie trzeba by go nigdzie podłączać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.