Skocz do zawartości
IGNORED

Electrocompaniet vs Jadis. Co tu jest lampą, a co tranzystorem ?


maciek36

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wspominali o EC 4.7 :(

nie wspomnieli bo to jest juz od wielu lan nie produkowane. nie byla to udana konstrukcja wiec nie ma za czym oplakac.

generalnie pre EC do najlepszych nie naleza a dobre pre symetryczne to spory koszt. lampowy zwlaszcza. polecam ci aestetetix calypso do 180tek. zgrywaja sie niezle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wspomnieli bo to jest juz od wielu lan nie produkowane. nie byla to udana konstrukcja wiec nie ma za czym oplakac.

generalnie pre EC do najlepszych nie naleza a dobre pre symetryczne to spory koszt. lampowy zwlaszcza. polecam ci aestetetix calypso do 180tek. zgrywaja sie niezle

 

Mateusz nie pisz takich banialuk , widać że w sprawie urządzeń Eleectrocompanieta jeszcze wszystko przed Tobą.Nie rób krzywdy tej firmie.

Jeśli tego nie słyszysz jak gra EC 4.7, poradź się samego Peera Abrahamsena - on prawdę Ci powie.

 

Ten link specjalnie dla Ciebie :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Poczytaj sobie opinie użytkowników i posiadaczy EC 4.7 na całym świecie, wraz z rewelacyjnym rankingiem 4.89 / 5

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Magnepan

mam cie na liście ignorowanych i z zasady nie czytam tego co pleciesz. Ale widzę że uparcie dazysz do konfrontacji i prowokujesz wyciskajac ludziom ciemnote. Całości twoich dokonań i odkryć komentować mi się nie chce bo przez wiele lat wiele ludzi próbowało ci delikatnie sugerować zastanowienie mad sobą. Jak dotąd niestety bezskutecznie. Jeśli o mnie chodzi to możesz pisać co chcesz i gdzie chcesz na dowolny temat. To forum niestety pozwala ta każdy wpis bo zarabia na tym. Mnie nic do tego. Mam też w głęboko w powazaniu że nabijasz ludzi w butelkę pisząc o rzeczach których nawet na oczy nie widziałes. Taka filozofia tego forum i nikt na to nie poradzi

Ale proszę cię i jedno. Nie cytuj moich postów proszę tak żebym nie uczestniczył w twoich urojeniach. Dziękuję. Acha. I jeszcze jedno. Myślę że mocno byś się zdziwił gdybyś wiedział co Per sądzi o przedwzmacniaczach ec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do zakupu tranzystora

coby stał obok Jadisa ale jak to zwykle u mnie bywa

Mirek kup jeden a dobry i będziesz miał spokój na lata. Po co Ci te Maki? Rozumiem jak ktoś jest uzależniony i lubi w upalny dzień wypić kompocik ale o to Cię nie podejrzewam.

Przerobiłem tego trochę i integry na tle monosów grają po prostu słabiutko. Z kolei nawet monosy 501 i 601 nie mają czego szukać przy dobrej lampie. Jak nie masz na co wydawać to załóż lokatę na urządzenie docelowe :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to helikoptera kupić , latać i słuchać wyższości lamp nad tranzystorem lub cyfry nad analogiem oraz odwrotnie :) . Nic nie gra zle tylko całość trzeba podpasować pod swój gust . Pozdrawiam serdecznie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem tego trochę i integry na tle monosów grają po prostu słabiutko. Z kolei nawet monosy 501 i 601 nie mają czego szukać przy dobrej lampie.

 

 

Sa Integry fajnie grające i jak się spasuje je z głośnikami to bywa interesująco. Przy bezpośrednim starciu z wybitna lampa uzbrojona w grube nosy w podobnej klasie cenowej nie mają szans we wszystkich aspektach co nie oznacza że nie da się tego słuchać. Wręcz przeciwnie.

Maki są nudne jak flaki z olejem. Polecam gamuta 150 albo karana Kai 180. Oba w podobnej kategorii cenowej ale o zupełnej innej prezentacji. Pogonią kota niejednej lampie. A jak ktoś ma więcej w kieszeni to są jeszcze Vitusy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ma więcej w kieszeni to są jeszcze Vitusy

Już słuchałem i podziękuję :)

Zostanę przy lampce. Innych jak NOS nie używam.

Mam w zapasie 1200 sztuk do monobloków czyli starczy na 9 żyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czym to grało bo nie masz nic w "o mnie ". I pochwal się którego zintegrowanego Vitusa słuchałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek kup jeden a dobry i będziesz miał spokój na lata. Po co Ci te Maki? Rozumiem jak ktoś jest uzależniony i lubi w upalny dzień wypić kompocik ale o to Cię nie podejrzewam.

Przerobiłem tego trochę i integry na tle monosów grają po prostu słabiutko. Z kolei nawet monosy 501 i 601 nie mają czego szukać przy dobrej lampie. Jak nie masz na co wydawać to załóż lokatę na urządzenie docelowe :)

 

...w sumie powinienem teraz zapytać jaki to wzmacniacz masz na myśli....

ale nie zapytam co znaczy że nie chcę usłyszeć odpowiedzi

audio to dla mnie kompromis....jeżeli teraz zapytałbym...

Szymon co jest ''kompromis'' to po zastanowieniu odpowiesz - chyba jest to jakaś góra albo rzeka...

mam nadzieję że wiesz co chcę powiedzieć ...dzieli nas kompletnie wszystko

jakiś czas temu w innym wątku trochę żartobliwie zapytałem Ciebie czy potrafisz docenić sprzęt który większość z nas posiada.... znałem odpowiedz ale zapytałem...nie odpowiedziałeś

Szymon to nie jest jakiś zarzut broń Boże... również nie pomyśl że przemawia przeze mnie jakaś gorycz

....nic z tych rzeczy....tak to już w życiu bywa...

jakbyśmy nawet rozmawiali na temat książek to myslę że też nie byłoby zgodności między nami

chociaż mogę się mylić....od 10 lat nie przeczytałem żadnej nowej książki cały czas wracam do tych

które wcześniej poznałem...sporo tego jest więc nowości są mnie niepotrzebne ;-)

......,, mam w zapasie 1200 sztuk do monobloków, czyli starczy na 9 żyć,,

 

a ja muszę się gimnastykować żeby kupić 2 lampki Telefunkena ;-)

...no powiedz sam, jak mamy się dogadać ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jeśli byś choć trochę orientowal w temacie Vitusa to wiedziałbys że ri100 to nieporozumienie do kwadratu znacznie odbiegajacy od "normalnych" vitusow. Polecam sia025 lub ewentualnie Ss010. A jeśli chcesz jechać po całości to wyższe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcesz jechać po całości to wyższe.

Jeżeli wzmacniacz za 50kzł jest nieporozumieniem to nie mam ochoty na dalsze poznawanie oferty takiego producenta. Miałem styczność z SS-010 ale w obcym systemie więc ciężko się odnieść do RI100. Widać w głowie mam lampy zamiast krzemu. W każdym razie nie słyszałem tej nadzwyczajnej jakości. Z SIA025 nie miałem nigdy do czynienia.

 

..no powiedz sam, jak mamy się dogadać ;-)

Jest na to jeden tani i prosty sposób w płynie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wzmacniacz za 50kzł jest nieporozumieniem

maja dobry produkt to sie cenia. moim zdaniem nic w tym dziwnego. mudzie nie dziwia sie widzac ceny na ten przyklad magico. z viotusem jest podobnie. ceny hajenda osiagnely juz dawno poziom absurdu. lampy maja swoj czar- nie powiem - sam mamich niezly zapas ale tran jest przyjazniejszy w obsludze wiec jak ktos chce trana to zawsze wybor jest. podobnie jest z karanem lub gamutem. wybitne klocki w przyjazniejszej cenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest na to jeden tani i prosty sposób w płynie :)

 

...i tu mnie mile zaskoczyłeś - faktycznie, to może byc dobry i tani sposób na przełamanie lodów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadis. Idź zawsze w wokal. Reszta to ozdobniki. Jak możesz graj sama końcówka. Pre omin. Wybierz co się bardziej podoba. Wiernościa się nie przejmuj bo dźwięk po studiu nagraniowym który przeszedł przez kilkadziesiąt urządzeń limitery kompresory korektory generatory harmonicznych itd i tak nie ma z oryginałem nic wspólnego. Taka brutalna prawda. Mastering i te wszystkie cuda w studiach są po to żeby grało dobrze na głośnikach do telefonów dosłownie! Więc wybierz taki system żeby się Tobie podobało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.