Skocz do zawartości
IGNORED

Używane Hi-Fi do 80tys


Huberto1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Huberto1984 napisał:

Poki co gra to przez bluray wartego z 50zl ? interconnect za kolejne 50zl i sieciowke za 150zl.

Wszystkowiedzący z mądrościami typu " źródła , kable i wzmacniacze grają tak samo " za 5...4...3...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Huberto1984 napisał:

Kazdy czyta to co jest napisane na swoj sposob  :). Tak, najpierw odtwarzacz i kable. Pozniej akustyka. Nic nie trzeba burzyc. Pokoj jest i tak do zrobienia i  wcale nie jest duzo gorszy od poprzedniego. Jak kupowalem dom rok temu to z mysla o tym, ze bede caly ten pokoj przerabial bez wzgledu na to czy bedzie tam stal system do granie czy nie. 

Poki co gra to przez bluray wartego z 50zl ? interconnect za kolejne 50zl i sieciowke za 150zl... zadeklarowane max 50% mozliwosci to I tak "na gorke". 

Malo wymagajace plyty jak Krall brzmia OK, ale rock troche kuleje. Tylko, ze nawet kolumn nie przesuwalem tylko stoja gdzie je postawilem za pierwszym razem ?

Takze jak ktos sie spodziewal, ze na takim odtwarzaczu I w takich warunkach (gole sciany, gruba wykladzina, 8 rogow i komin z tv pomiedzy to bedzie gralo jak w filharmonii to oswiadczam, ze nie gra ? I ja sie tego tez nie spodziewalem. 

 

 Huberto, nie odbieraj tego to co napiszę jako wymądrzania  się z mojej strony....takie dylematy lub podobne miał /ma każdy

z nas...wskaż mi jedną osobę która zaczynała zabawę w audio od zrobienia akustyki - ja nie znam...

aby złożyć system to wpierw trzeba przerzucić trochę gratów by wiedzieć co się lubi do czego dąży....

złożenie sytemu trwa całymi latam...jeżeli myślałeś że Diablo będzie antidotum na wszystkie bolączki to teraz

przekonałeś się że jest to dopiero początek drogi....wielokrotnie już o tym pisałem, wiem że mogę przynudzać ale...

 

kiedyś gość kupił ode mnie Dynaudio S25se - miał tak fatalną elektronikę i całą resztę że głowa boli...myślał że S25

załatwią sprawę w całości, wtedy powiedziałem że popełnia błąd kupując S25se (spojrzał na mnie jak na idiotę)

mówię takie rzeczy chcąc sprzedać  kolumny.....po roku zadzwonił do mnie by powiedzieć że S25 poszły na sprzedaż

 

Huberto, wszystko musi być na podobnym poziomie...wzmacniacz, CD, kolumny, akustyka, kable....

inaczej to o kant dupy można  rozbić....daj sobie czas i spokojnie dobieraj odpowiednie elementy

masz zajebisty wzmacniacz tylko reszta  towarzystwa jeszcze  nie z tej bajki.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Poki co gra to przez bluray wartego z 50zl ? interconnect za kolejne 50zl i sieciowke za 150zl... zadeklarowane max 50% mozliwosci to I tak "na gorke".

Nie zapominajmy ze dla sceptykow 150 zl za sieciowke to juz hi-end.

 

Huberto masz dobre podejscie. Troche sprzetu juz przerzucilem i nigdy nie gralo od pierwszego ustawienia. Trzeba cierpliwosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Takze jak ktos sie spodziewal, ze na takim odtwarzaczu I w takich warunkach (gole sciany, gruba wykladzina, 8 rogow i komin z tv pomiedzy to bedzie gralo jak w filharmonii to oswiadczam, ze nie gra

Naprawdę duży szacun za szczerość. Nie każdy na tym forum kupując taką legendę, jak Ty pokusiłoby się potem na słowa krytyki. Boi przecież integra w cenie samochodu musi grać wszystko i wszędzie pięknie. Owszem - ale jeżeli damy jej szansę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpływu źródła bym nie demonizowała. Wiadomo, że tani bluray nie jest ok, ale nie jest też tak, że kupisz cd za 15 koła i będzie mega zmiana. U mnie większe zmiany niż cd wprowadzało to na czym stoją monitory. Podstawki isoacoustic 155 wprowadziły świetne nasycenie, genialny bas, ale zrobiło się nierówno, wokal się cofnął, przytłumił, postawienie na granicie wprowadziło porządek, ale spadło nasycenie. I bądź tu mądry ? Zmiany w dźwięku były bardzo duże. Zmiana NAD m51 na Anitilę IIs eco ledwo słyszalna, muszę się wsłuchiwać. Napalony byłem na to cd bo do kompletu, ale jak nie słychać różnicy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego,ktory tak szybko jak kupil Gryphona,(takiego samego)tak szybko sie go pozbyl,,,jakis powod byl.

mozliwe ze kolumny w Huberta pomieszczeniu,nie sa w stanie "zagrac"

zrodlo,ma bardzo duze znaczenie,i kable niestety rowniez,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fafarskid napisał:

Nie zapominajmy ze dla sceptykow 150 zl za sieciowke to juz hi-end.

Nie tyle haj end - co irracjonalność. (to tak bardziej dyplomatycznie)

Albowiem wiadomo Z FIZYKI (dzięki tej nauce mamy to całe audio), że sprawna technicznie sieciówka i ta za 150 zł i ta za 150k $ - dostarczą do urządzenia 230V~ o f= 50 Hz dokładnie tak samo. ?

Na dobrym oscyloskopie można to sobie z dużą dokładnością obejrzeć, sprawdzić (to dla niedowiarków)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
28 minut temu, tomek7776 napisał:

mam znajomego,ktory tak szybko jak kupil Gryphona,(takiego samego)tak szybko sie go pozbyl,,,jakis powod byl.

mozliwe ze kolumny w Huberta pomieszczeniu,nie sa w stanie "zagrac"

zrodlo,ma bardzo duze znaczenie,i kable niestety rowniez,

Pomieszczenie to podstawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim systemie slyszalem duza roznice miedzy antila 2s eco a caspian m2, czy marantz sa8005. Kiedys tam...

Ogolnie nie dramatyzujmy. System gra zawsze jak pozwala najgorszy element. Pomyslcie jaki dac jest w moim bluray... dzwiek jest I tak lepszy niz polaczenie z tucana. To nie jest jeszcze zlozony zestaw i zrobiony pokoj. Jesli gryphon stoi na dnie swojej palety, w ktorej przyjechal to pomyslcie jak reszta "aranzacji akustycznej i ustrojow" wyglada w pokoju ?

Ani Gryphon ani Pmc sprzedane nie beda. Wiem jak to gra po mozolnych odsluchach i zjechaniu UK wzdluz i w poprzek. Nie nastawialem sie, ze podlacze piec i reszty robic nie trzeba bedzie. I odtwarzacz i pokoj byl brany od samego poczatku watku pod uwage. Ja wiem, ze bez dobrego zrodla to nie zagra...kable to nie jest temat do dyskusji. Jakies beda. Na pewno interconnect i glosnikowe duzo lepsze. Sieciowka-zobaczymy. Raczej jakas listwe kupie z zabezpieczeniem. 

Obecny problem polega glownie na tym, ze material jest niedokladnie odtworzony, pewnych dzwiekow nie slychac i pewne czestotliwosci sa zle przedstawione. Rada na to: dobre zrodlo, eksperymenty z kablami, ustawieniem kolumn no i akustyka. Proscizna. Mysle, ze w 6 miesiecy sie uporam.

Po samych xlr powinno juz byc lepiej jak mialbym podlaczone. Tzn mialbym do czego podlaczyc. 

Co mam slodzic i sie zachwycac jak do tego daleka droga, ale przynajmniej mi cos gra  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwa do Twojego Gryphona bedzie kosztowala majatek,raczej dobra sieciowka,i porzadne zasilanie ze sciany,nawet osobna linia.

poczytaj czym recenzenci laczyli Gryphona w testach,bede prosciej,aczkolwie po kieszeni uderzy.ale tez unikniesz kosztownych bledow.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze I masz racje. Osobna linia, kondycjometr itd...gdzies sa jednak limity. Mysle, ze wolalbym juz zmienic dom i miec wiekszy pokoj niz pruc druty ze scian, na ktore mam gwarancje jeszcze 5 lat. Nie, ze to zla rada, ale racjonalnie podchodzac do tego to "wychodzi poza budzet". 

10 godzin temu, Miroslav1 napisał:

nie odbieraj tego to co napiszę jako wymądrzania  się z mojej strony.

Nie odbieram. To konstruktywna i prawdziwa wypowiedz. Jest tak jak piszesz. Kolumny tylko tez zostana. Wiem jak potrafia grac i mi pasuja, chociaz duzo osob pmc krytykuje za bas, mi on odpowiada. To tak jak dla niektorych Harbeth 40 sa zamulone a Tobie pasuja jak ulal. Kwestia gustu. Wzmacniacz sam w sobie jest swietny. Kolumny moze kiedys zmienie (np. do nowego pomieszczenia), ale wzmak to zakup na baaardzo dlugo. Ma nieco ponad dwa lata. Stan idealny. Jak kiedys bede mial wiekszy pokoj to moze Wilsony sobie kupie do niego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle haj end - co irracjonalność. (to tak bardziej dyplomatycznie)
Albowiem wiadomo Z FIZYKI (dzięki tej nauce mamy to całe audio), że sprawna technicznie sieciówka i ta za 150 zł i ta za 150k $ - dostarczą do urządzenia 230V~ o f= 50 Hz dokładnie tak samo. 
Na dobrym oscyloskopie można to sobie z dużą dokładnością obejrzeć, sprawdzić (to dla niedowiarków)
Podziwiam za wytrwałość w powtarzaniu tego samego wszędzie gdzie się da. Nie to, że jestem jakimś kablarzem, ale nurt anty to jakiś wyjątkowy problem mentalny na forum

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Huberto1984 napisał:

 

Nie odbieram. To konstruktywna i prawdziwa wypowiedz. Jest tak jak piszesz. Kolumny tylko tez zostana. Wiem jak potrafia grac i mi pasuja, chociaz duzo osob pmc krytykuje za bas, mi on odpowiada. To tak jak dla niektorych Harbeth 40 sa zamulone a Tobie pasuja jak ulal. Kwestia gustu. Wzmacniacz sam w sobie jest swietny. Kolumny moze kiedys zmienie (np. do nowego pomieszczenia), ale wzmak to zakup na baaardzo dlugo. Ma nieco ponad dwa lata. Stan idealny. Jak kiedys bede mial wiekszy pokoj to moze Wilsony sobie kupie do niego. 

...masz racje, panuje taka opinia że kolumny Harbeth są zmulone....może kilka słów odnośnie tego  

 wielu kolegów słuchało u mnie muzyki i uwierz mi na słowo że byli pod wrażeniem dynamiki grania

nie mówię o samych kolumnach a całym systemie bo tak trzeba na to patrzeć ( z pokojem włącznie)....zawsze można coś

poprawić ale uważam że dynamikę mam na wysokim poziomie...powiem więcej, kolega który miał jakąś starszą

końcówkę Krella powiedział że w aspekcie dynami ma niewiele lepiej...tak odnośnie tego ,,zmulenia,,

 

znam Gryphona Callisto 2200 i Diablo, 300tki nie słuchałem....i jakbym miał tak na ''brudno'' zrobić porównanie

mojego Jadisa i88 z Gryphonem to powiem tak......z całą pewnością po stronie Gryphona będzie....

dynamika, bas, szybkość, rozmach, energia grania...tak po krótce....natomiast po stronie i88 będzie, barwa, muzykalność

brzmienie jest bardziej wciągające/angażujące/emocjonale....wtedy człowiek musi zdecydować na co stawia....

Huberto, jak przyjdzie u Ciebie czas na zmianę CD to pomyśl o Metronome CD8T....miałem...

wtedy zalety Gryphona będą połączone z  niesamowitą  muzykalnością i barwą....zaznaczam że jest to tylko moje gdybanie ;-)

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze im lepszy system wstawiamy do pomieszczenia, tym (niestety) temu pomieszczeniu musimy więc poświęcić.

Druga kwestia - to pozostałe elementy systemu muszą być godne tego Diablo 300.

Ale pomieszczenie i akustyka to podstawa - od tego bym zaczął.

Druga kwestia to dobrej jakości źródło. Tutaj poprawa brzmienia powinna mocno odczuwalna, tylko akustyka da więcej.

Stawiałbym przy Diablo i PMC zdecydowanie na jakieś lampowe źródło (a co grało w sklepie?)

Kolejna kwestia to rozwiązanie problemu na czym ustawiamy kolumny, źródło i ew. wzmacniacz. Żadnych zabaw z granitami, sprężynami czy magnesami. Tylko sprawdzone i profesjonalne podstawki czy stoliki antywibracyjne. Pamiętaj - podczas grania elementy nie mogą wpadać w drgania (rezonans) - np. kontakt kolumn z podłożem powinien być teoretycznie jak najmniejszy, a jednocześnie stabilny. To jest trudne do pogodzenia.

Ostatnia kwestia to okablowanie, ale to już dopieszczanie systemu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tomek7776 napisał:

mam znajomego,ktory tak szybko jak kupil Gryphona,(takiego samego)tak szybko sie go pozbyl,,,jakis powod byl.

Po pierwsze Huberto1984 kupił Diablo 300 po długich poszukiwaniach i jestem przekonany, że jest w pełni świadomy decyzji. Z tego co pamiętam odsłuchiwał go z kolumnami, które ma u siebie.

Po drugie - odbieram Twój post, jako kolejny i jeden z wielu na tym forum, który próbuje (?) dyskredytować naprawdę poważany i dobrej klasy wzmacniacz.

Mogę rozumieć, że Tobie i Twojemu koledze nie przypadł do gustu, ale szanujmy wybór innych.

Dla mnie np. lepszym wyborem byłaby hybryda, bo w MOJEJ OCENIE to najlepsze sposób wzmocnienia. Ale ktoś inny może powiedzieć, że sam tranzystor lub sama lampa. Nic nam do tego. Oczywiście chętnie poznałbym szybki powód oddania Diablo 300 - wtedy można dyskutować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Proscizna. Mysle, ze w 6 miesiecy sie uporam.

Nie ma co się tak spieszyć.. 

co najmniej rok do dwóch.. bo to fajna zabawa.. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lampowe źródło i w podanym przez Ciebie  budżecie (delikatnie przekracza) to jeszcze raz przypominam, że warto posłuchać Lectora CDP707.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło powinno być naj.. 

..kupić tanio Meridiana.. i polować na cd Gryphona..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ps39 napisał:

Jeśli lampowe źródło i w podanym przez Ciebie  budżecie (delikatnie przekracza) to jeszcze raz przypominam, że warto posłuchać Lectora CDP707.

kolega Damazy grał dość długo na Lector CDP707....miał bardzo dobre zdanie  o tym CD

ale również zrobił bezpośrednie porównanie z Metronome CD8T i ten   okazał się dużo, dużo lepszy

Huberto, kupując Diablo 300 ustawił poprzeczkę dość wysoko więc moim zdaniem trzeba w te lepsze urządzenia celować

14 minut temu, GuruForA napisał:

Źródło powinno być naj.. 

..kupić tanio Meridiana.. i polować na cd Gryphona..?

...przy takim kupowaniu na ''raty'' człowiek najwięcej kasy traci

lepiej od razu mocno uderzyć....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Moontan napisał:

Tutaj recenzet zadbal o akustyke ............;))))))

Rozumiem, że to ironia - ten Twój post?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Moontan napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Teraz się zorientowałem, że te focie to z testu Diablo 300.

Napiszę krótko - jeżeli to mu zagrało w tym pomieszczeniu to wielki szacun.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Meloman napisał:

Po pierwsze Huberto1984 kupił Diablo 300 po długich poszukiwaniach i jestem przekonany, że jest w pełni świadomy decyzji. Z tego co pamiętam odsłuchiwał go z kolumnami, które ma u siebie.

Po drugie - odbieram Twój post, jako kolejny i jeden z wielu na tym forum, który próbuje (?) dyskredytować naprawdę poważany i dobrej klasy wzmacniacz.

Mogę rozumieć, że Tobie i Twojemu koledze nie przypadł do gustu, ale szanujmy wybór innych.

Dla mnie np. lepszym wyborem byłaby hybryda, bo w MOJEJ OCENIE to najlepsze sposób wzmocnienia. Ale ktoś inny może powiedzieć, że sam tranzystor lub sama lampa. Nic nam do tego. Oczywiście chętnie poznałbym szybki powód oddania Diablo 300 - wtedy można dyskutować.

to juz Twoj problem jak odbierasz moj wpis,widocznie tak masz.

moj znajomy ciagle zmienia,szuka ,ale Gryphon zagoscil u niego najkrocej.pomieszczenie i sprzet towarzyszacy ma na najwyzszym poziomie.

moze nie trafiona konfiguracja,tak jak u Huberto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, tomek7776 napisał:

pomieszczenie i sprzet towarzyszacy ma na najwyzszym poziomie.

Nie ma czegoś takiego. Poza tym ja wolę słuchać niż szukać. Szkoda życia, mimo, że wiem, że może być lepiej. A teraz źle nie jest. To mi w zupełności wystarcza. Mógłbym lepiej znaczy się drożej tylko po co? Ideału nigdy się nie znajdzie. A poza tym mam w kolekcji płyty, który muzycznie bardzo lubię, ale są koszmarnie wydane jakościowe. I nawet super hiper top reference high end tego nie zmieni.

Ale zgodzę się z konluzją, że clue sprawy to trafiona konfiguracja czyli tzw. synergia między elementami. Ja uważam, że u mnie się to udało.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomek7776 napisał:

to juz Twoj problem jak odbierasz moj wpis,widocznie tak masz.

moj znajomy ciagle zmienia,szuka ,ale Gryphon zagoscil u niego najkrocej.pomieszczenie i sprzet towarzyszacy ma na najwyzszym poziomie.

moze nie trafiona konfiguracja,tak jak u Huberto.

Konfiguracja jest sprawdzona i dobra, tylko u mnie z tej "konfiguracj" sa tylko kolumny I wzmacniacz. To tak jakby odkrecic dwa kola od samochodu I narzekac, ze nie jedzie jak powinien. Przeciez wnioski sie  chyba same nasuwaja. Moze kolega zle dobral graty, albo woli inny dzwiek. To jego problem. 

5 godzin temu, Miroslav1 napisał:

Damazy grał dość długo na Lector CDP707....miał bardzo dobre zdanie  o tym CD

ale również zrobił bezpośrednie porównanie z Metronome CD8T i ten   okazał się dużo, dużo lepszy

Szymon mi dcs'y polecil i McIntosh mcd1100. Ale sprawdze metronome, bo tez slyszalem, ze dobry. Pytanie ile to kosztuje? Nerke czy wiecej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Huberto1984 napisał:

Co mam slodzic i sie zachwycac jak do tego daleka droga, ale przynajmniej mi cos gra  ?

Ważne w tej zabawie, nie zapominać o muzyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huberto

mysle,ze gdybys Gryphona odsluchal w swoim obecnym pomieszczeniu,z posiadanymi kolumnami,to bys go nie kupil.

nie pisalem tego pare miesiecy temu,bo nie chcialem byc posadzony o nie wiadomo co,ale takiego efektu sie spodziewalem.niestety.

wzmacniacz i kolumny dobiera sie do posiadanego pomieszczenia.i tego nie przeskoczysz.do tego integra,zawsze gra gorzej,niz pre+power.teraz i Ty to wiesz.

Meloman

postaraj sie wyobrazic,ze tak naprawde jest,i dzieki niemu uniknalem wielu kosztownych bledow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tutaj recenzet zadbal o akustyke ............;))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
17.thumb.jpg.b49a5742a69ee0ce0177f51234908fd1.jpg12.thumb.jpg.94e6be2088b0e09cbadd7d25a51b95c7.jpg
Fakt. Jak salon nie wygląda jak wnętrze Stodoły ministra Szyszko, pokryte prześcieradłami - to nie prawa zagrać.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.