Skocz do zawartości
IGNORED

Używane Hi-Fi do 80tys


Huberto1984

Rekomendowane odpowiedzi

pomieszczenie o zywej akustyce,z poglosem,,,,,,,,do tego 2 rozne wzmacniacze ,,,,,

wiekszosc z was ma lepsza akustyke w pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomek7776 napisał:

gdybys Gryphona odsluchal w swoim obecnym pomieszczeniu,z posiadanymi kolumnami,to bys go nie kupil.

Wtedy to zadnego bym nie kupil, bo zaden by nie zagral  ? oprocz tego jak mialbym bezposrednio porownac 10 wzmacniaczy w domu. Skad wziac z 150tys funtow na taka zabawe? Jak ocenic jak gra wzmacniacz bez akustyki, zrodla itd... mialbym odsluchy robic na swoim bluray? Co bym po takim odsluchu wiedzial? Nic. 

Na sile probujesz mi wmowic, ze ten wzmacniacz, kolumny I polaczenie ich jest beznadziejne dlatego to nie gra ? Ty tego jak to potrafi zagrac nie slyszales a ja tak, w roznych konfiguracjach I pomieszczeniach. Dzieki za opinie, ale zdecydowanie pozostane przy swojej, dobiore zrodlo, zrobie akustyke... dokupie plyt ?

Ja nie jestem zawiedziony swoim zakupem, ale chyba Ty nim jestes? najpierw bylo, ze pewnie nie kupilem tego wzmacniacza, bo dlugo na niego czekalem, wczesniej cos tam innego...teraz, ze zle kupilem...jak zrobie remont w pokoju to mi powiesz pewnie, ze zly kolor ma wzmak bo do podlogi nie pasuje. Troche luzu proponuje  ? zawsze moge posluchac muzyki na Technics. Gra wybornie. 

Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zorientowałem, że te focie to z testu Diablo 300.
Napiszę krótko - jeżeli to mu zagrało w tym pomieszczeniu to wielki szacun.


Dobrze że słoneczniki ściągnął z Gryphona


Wysłane z miłości do muzyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Wtedy to zadnego bym nie kupil, bo zaden by nie zagral  ? oprocz tego jak mialbym bezposrednio porownac 10 wzmacniaczy w domu. Skad wziac z 150tys funtow na taka zabawe? Jak ocenic jak gra wzmacniacz bez akustyki, zrodla itd... mialbym odsluchy robic na swoim bluray? Co bym po takim odsluchu wiedzial? Nic. 

Na sile probujesz mi wmowic, ze ten wzmacniacz, kolumny I polaczenie ich jest beznadziejne dlatego to nie gra ? Ty tego jak to potrafi zagrac nie slyszales a ja tak, w roznych konfiguracjach I pomieszczeniach. Dzieki za opinie, ale zdecydowanie pozostane przy swojej, dobiore zrodlo, zrobie akustyke... dokupie plyt ?

Ja nie jestem zawiedziony swoim zakupem, ale chyba Ty nim jestes? najpierw bylo, ze pewnie nie kupilem tego wzmacniacza, bo dlugo na niego czekalem, wczesniej cos tam innego...teraz, ze zle kupilem...jak zrobie remont w pokoju to mi powiesz pewnie, ze zly kolor ma wzmak bo do podlogi nie pasuje. Troche luzu proponuje  ? zawsze moge posluchac muzyki na Technics. Gra wybornie. 

Pozdrawiam. 

wiesz,jak wydaje sie kupe ciezko zarobionej kasy,i efekt jest jaki jest,to chyba cos nie halo?do tego to nie koniec wydatkow,bo zeby to jako tako zagralo,i do tego w Twoim pomieszczeniu to teraz musisz wydac jeszcze 2 razy tyle co na Gryphona.a efekt dalej nieznany,,,,,

taka slepa uliczka.do tego kosztowna ,i bez gwarancji sukcesu,,ja to przerabialem,ale mialem szczescie ze trafialem na odpowiednie osoby,z duza wiedza,i po kosztownych przejsciach,co pozwolilo znacznie ograniczyc "wpadki"

nic Ci nie wmawiam,Ty sam napisales bardzo dziwne rzeczy z odsluchow u siebie,,,,,,przez co mozna wyciagnac odpowiednie wnioski.

80% szans ze Gryphon i te Twoje smieszne kolumienki dlugo w tym pomieszczeniu nie postoja.

do tego sam pisales ze kuc scian nie bedziesz,,,bo calkiem sa swieze,strasznie nie konsekwentny jestes.

a Twoim zakupem nie jestem zawiedziony,ani tym bardziej zazdrosny,,to obce mi uczucie.ale tez gratulowac nie mam czego,bo jak przewidywalem,,,,wtopa.

i jeszcze jako konkluzja,Twoj Gryphon to swietny wzmacniacz,ale nie w Twoim pomieszczeniu,i nie z Twoimi kolumnami(w Twoim pomieszczeniu).

pomysl rowniez,dlaczego ktos sie pozbyl 2 letniego Gryphona,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huberto1984

Kluby

  

Użytkownicy

 397

staż: 6 lat i 3 miesiące

2373 odpowiedzi

Zgłoś

 

 

 #14

Napisano 30 Lipca 2017

W roli wyjaśnienia:

a) wszystkiego będę słuchał u siebie w pokoju, albo inaczej, nie kupię niczego czego nie odslucham u siebie. To chyba oczywiste. Problem w tym, że nie dam rady mieć pięciu par kolumn, kilku wzmakow itd jednocześnie na odsluchy.

b) nie zamierzam najpierw kupować kolumn. Kupię albo kolumny i wzmak jednocześnie, albo najpierw wzmak, żebym później mógł robić zonglerke kolumnami słuchając ich z czymś co je napędzi w domu a nie podlaczac kolumny do starego wzmaka, który będzie się z nimi pocil. Bez sensu rozwiązanie, które już przerabialem.

c) muzyki słucham każdej poza hip-hop, szantami, disco polo... Głównie metal, rock, pop, jazz, klasyka, electroniczna :) obecny system wszystko gra dobrze. Najgorzej chyba klasykę i duże składy orkiestrowe.

 

Cena katakogowa mojego obecnego systemu to coś ok 70tys... Ile mnie kosztował to inna sprawa, ale wydając 80tys chce znacznej poprawy. Wiem, że akustyka ważna dlatego napisałem o tym w pierwszym i drugim poście.

 

Swoje oczekiwania też podałem w poście numer 1.

 to chyba Twoje slowa"nie kupie niczego,czego nie odslucham u siebie"

poczytalem poczatek tego tematu,rece opadaja,,,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Huberto1984 napisał:

 

Szymon mi dcs'y polecil i McIntosh mcd1100. Ale sprawdze metronome, bo tez slyszalem, ze dobry. Pytanie ile to kosztuje? Nerke czy wiecej ?

Szymon to bardzo doświadczony audiofil, ma jeden z najlepszych jak nie najlepszy system w Polsce

(mówiąc o całym systemie mam również na myśli pokój odsłuchowy) ...i nawet nie wypada napisać że Szymon się myli...ale....;-)

 tak to wygląda...co Szymon odrzuca/nie akceptuje to mniej więcej ja do tego zmierzam, raczej stoimy na przeciwległych biegunach

i przykład DCS jest tu jak najbardziej trafiony....kiedyś zrobiłem porównanie DCS Puccini z Metronome CD8T.....

pod względem audiofilskim DCS jest lepszy i całkowicie rozumie ludzi którzy za takie brzmienie daliby się pokroić

co z tego że jest bardziej precyzyjny, dokładny, z szerszą i głębszą sceną, z lepszą selektywnością itd jak z  Metronome

miałem większą radość słuchania muzyki.....Szymon stawia na perfekcyjne dzwięki ja na muzykalność...u mnie nie musi być

mega  kontrolowany bas czy wybitnie perlista góra...mnie wystarczy jak  jest to na  przyzwoitym poziomie....

stawiam na muzykalność, naturalność, emocjonalność grania....dlatego mam Harbeth m40.2 - Szymon S16H ;-)

jak kiedyś będziesz miał  okazje porównać te dwa cedeki....wtedy sam zdecydujesz na co postawić...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Te dwa posty powyzej wykazuja absolutny brak zdecydowania autora tematu...takie prawa mlodosci.

 

Musimy jasno okreslic  czy chcemy aby artysta pojawil sie u nas w pokoju ......czy raczej to my chcemy byc obok niego na scenie  :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomek7776 napisał:

wiesz,jak wydaje sie kupe ciezko zarobionej kasy,i efekt jest jaki jest,to chyba cos nie halo?do tego to nie koniec wydatkow,bo zeby to jako tako zagralo,i do tego w Twoim pomieszczeniu to teraz musisz wydac jeszcze 2 razy tyle co na Gryphona.a efekt dalej nieznany,,,,,

taka slepa uliczka.do tego kosztowna ,i bez gwarancji sukcesu,,ja to przerabialem,ale mialem szczescie ze trafialem na odpowiednie osoby,z duza wiedza,i po kosztownych przejsciach,co pozwolilo znacznie ograniczyc "wpadki"

nic Ci nie wmawiam,Ty sam napisales bardzo dziwne rzeczy z odsluchow u siebie,,,,,,przez co mozna wyciagnac odpowiednie wnioski.

80% szans ze Gryphon i te Twoje smieszne kolumienki dlugo w tym pomieszczeniu nie postoja.

do tego sam pisales ze kuc scian nie bedziesz,,,bo calkiem sa swieze,strasznie nie konsekwentny jestes.

a Twoim zakupem nie jestem zawiedziony,ani tym bardziej zazdrosny,,to obce mi uczucie.ale tez gratulowac nie mam czego,bo jak przewidywalem,,,,wtopa.

i jeszcze jako konkluzja,Twoj Gryphon to swietny wzmacniacz,ale nie w Twoim pomieszczeniu,i nie z Twoimi kolumnami(w Twoim pomieszczeniu).

pomysl rowniez,dlaczego ktos sie pozbyl 2 letnieg

Zakladalem tez odslychy krell FBI itd I tez sie nie udalo...to pewnie tez jest zalosne, ale dla kogos, kto nigdy na tym poziomie audio nie kupowal. Dostepnosc takich klockow jest praktycznie zerowa z drugiej reki a tym bardziej kilku wzmacniaczy na tym poziomie w tym samym czasie. Tego w 2017 roku nie wiedzialem.

Nie wiem ile koledzy wyzej projektow robili w swoim zyciu, prywatnie I w pracy, ale ocenia sie projekt po jego skonczeniu a nie w polowie. Widac niektorzy maja inne standardy I glupoty pisza. Ja mowie, ze pokoj jest do zrobienia (I byl od poczatku) Ty mi, ze kolumny I wzmacniacz sie nie zgrywaja z pomieszczeniem. A skad wiesz, ze tylko z pomieszczeniem a NIE ze zrodlem. Jedno I drugie jest do zrobienia/wymiany I bylo od poczatku. 

Raz jeszcze tez napisze bo widac, za raz napisane nie dociera, ze odsluchac wszystkiego a tym bardziej porownac w swoim pomieszczeniu sie raz nie dalo z powodow finansowych na tym poziomie, dwa z braku zrobionego pokoju, trzy braku odpowiedniego zrodla. Wiec takie "odsluchy" sa malo miarodajne. Lepiej pojechac do zaadoptowanego pomieszczenia i w takich warunkach posluchac i porownac bezposrednio. W domu bym nigdy nie mial takiej szansy, co tez napisalem w pierwszym wpisie. 

Takze smieszny to jestes Ty, Twoj system I Twoje teorie. Brak osluchania i wierzenie, ze pewnie moj system gra gorzej niz radio unitra. To Twoj problem, zaloz osobny watek i napisz tam esej o tym. Widac masz czas na takie bzdury. Skad przekonania, ze trzeba kuc sciany, zeby zrobic akustyke w pokoju. Tak Ci te wszechwiedzace znajome osoby radzily? Nastepna glupota.

Wczesniejszy system skladalem tez 3 lata chyba. Na koncu gral wybornie chociaz tracy jak Ty mi pisali, ze tez glupio robie, to NIE zagra, to zle. Ale dla Ciebie jak od razu dobrze nie gra to jest kicha ? wyciagasz moje posty z 2017 roku a od tego czasu niektore rzeczy sie zmienily. Kilka odsluchow tu opisalem rzetelnie. Wstawialem zdjecia, filmy cos czego nikt nie robil. Nie bazowalem na tym co mi kolega powiedzial, bo wydajac tyle kasy kolegi zdanie i gust nie ma nic do rzeczy. Ty brniesz w swoje. Nic nie pomagasz, wszystko krytykujesz I nagle sie okazuje, ze Twoj kolega tez mial diablo 300 o ktorym nic nie pisales wczesniej, bo wiedziales, ze to nie zagra w moim pomieszczeniu, ktore przeciez znasz wybornie I tylko czekales, zeby napisac to wszystko.

A teraz po raz kolejny napisze, zebys juz tu nie pisal. Ciekawy czy to rozumiesz za drugim razem  ?

A I zapomnialem...jak mi nie zagra to przeniose do pokoju obok. Co mi szkodzi. ? dzieki za "cenne" rady Panie wtopa. 

A nie czekaj...juz gra, mialem koc na kolumnach to dlatego nie gralo...teraz gra jak zestaw za trylion dolarow wiec mozesz sie zachwycac ? nawet zrodla I akustyki nie trzeba ? uff... hahaha 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... chlopcy znow wyciagneli swoje pukawki... 

Gosc opisuje wrazenia po zakupie wymarzonego sprzetu i stara sie byc szczery - ale widac ze dla „kibicujacych” mu „przychylnych” kolegow najwieksze znaczenie ma to, ze mu sie nie udalo - ze nic nie wie o audio i ze moga teraz to udowodnic „pochylajac” sie milosiernie nad biedakiem.... 

Zlatuja sie jak sepy na pozarcie dogorywajacego zwierzaka : D - jakie to quzwa zalosne....

@Miroslav1 - niewielu na tym forum tzw. audiofii najwyszej proby rozumie i przyjmuje co napisales o preferencjach dzwieku a to jest kluczem do konfiguracji systemu. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awietek napisał:

 

@Miroslav1 - niewielu na tym forum tzw. audiofii najwyszej proby rozumie i przyjmuje co napisales o preferencjach dzwieku a to jest kluczem do konfiguracji systemu. Pozdrawiam

...może trochę zawstydzający ale bez wątpienia wartościowy wpis

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Miroslav1 napisał:

...może trochę zawstydzający ale bez wątpienia wartościowy wpis

Pozdrawiam

Gdybym napisal, ze gra cudownie, wybitnie I wysmienicie grajac w takim pomieszczeniu I z takim zrodlem to ludzie znajacy sie na audio by mnie wysmiali, bo system to wszystko co mialo byc w pierwszym poscie (kolumny, wzmacniacz, zrodlo, kable, pomieszczenie) a nie kolumny i wzmacniacz tylko. Jak to ma grac inaczej jak jest tak podlaczone. 

Widac kolega Tomek tego nie rozumie. Widac, nie rozumie tez, ze obojetnie przy jakich kolumnach i wzmacniaczu podloga w pokoju by drzala i przenosila te drgania. Nie rozumie, ze majac gole sciany akustyka jest beznadziejna I taka sama by byla dla innych kolumn I wzmacniacza. Nie rozumie, ze ostatni taki wzmacniacz byl do kupienia w UK z dac 3 lata temu za £11,750. 

Nie rozumie, ze przez dwa lata zrozumialem, ze nie dam rady tego wszystkiego porownac u siebie w domu. Przez dwa lata nawet tych wszystkich wzmakow nie bylo po jednej sztuce na sprzedaz w UK z drugiej reki.

On tylko wyczytal z moich postow, ze wzmacniacz to wtopa, bo przeciez nie gra bez zrodla I akustyki na 100% I ktos go po dwoch latch sprzedal, wiec to na pewno smiec. Tak samo jak kolumny. 

Zalosne. 

System gra jak najslabszy element.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awietek napisał:

Ech... chlopcy znow wyciagneli swoje pukawki... 

Gosc opisuje wrazenia po zakupie wymarzonego sprzetu i stara sie byc szczery - ale widac ze dla „kibicujacych” mu „przychylnych” kolegow najwieksze znaczenie ma to, ze mu sie nie udalo - ze nic nie wie o audio i ze moga teraz to udowodnic „pochylajac” sie milosiernie nad biedakiem.... 

Zlatuja sie jak sepy na pozarcie dogorywajacego zwierzaka : D - jakie to quzwa zalosne....

@Miroslav1 - niewielu na tym forum tzw. audiofii najwyszej proby rozumie i przyjmuje co napisales o preferencjach dzwieku a to jest kluczem do konfiguracji systemu. Pozdrawiam

Jestem ostatnim, który by bronił tzw. audiofili, bo mnie po prostu śmieszy, to całe "audio voodoo", jednak prawda jest też taka, odchodząc od autora, że śmieszne jest gdy ktoś kto uchodzi za tzw. audiofila, radzi innym, żeby odsłuchali przed zakupem,kupuje sobie audio, z którego nie jest zadowolony, to ja się pytam, gdzie miał uszy i rozum, z tą całą wiedzą i osłuchaniem, a może po prostu kłania się tu typowa definicja audiofilizmu, która mówi w skrócie, że polega to na kupowaniu jak najdroższego sprzętu i okablowania, w bezmyślnej wierze, że im więcej wydam, tym bardziej będę zadowolony i będę bardziej audiofilski. A można było wydać 5-10 tyś. i być bardziej zadowolonym, no ale to nie to samo, jak pochwalić się sprzętem za kilkadziesiąt tysięcy. To tak samo, jak ludzie kupują nowe samochody, a potem zimą odpalić nie mogą bo elektronika zawodzi, a podchodzi sąsiad co ma np. starego mercedesa i odpala i odjeżdża sobie do pracy, mina tego drugiego, bezcenna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Huberto

brniesz dziecko coraz bardziej ,,,,,,klamiesz,krecisz,

a moze uzywasz aparatu sluchowego?to wiele wyjasni,,,,,

 

i zeby byla jasnosc,juz ktos oprocz mnie napisal ze sie pozbyl Gryphona,czyli  2 na 3 osoby nie potrafily,lub nie mialy kasy na zadawalajaca konfiguracje,a pisanie tego Tobie 3 miesiace temu,nie mialo sensu.nawt pozbyl sie go gosc,ktory Ci go sprzedal.dziwne,prawda?

dziwne jest rowniez to,ze sluchales niby go,i Cie zachwycil,to dopiero jest zastanawiajace.dlatego moje pytanie,bo moze uzywasz aparatu sluchowego.

do tej pory rowniez Twoje kolumny ,w Twoim pomieszczeniu,na Twoim blu rayu ,graly znakomicie,i nadszedl Gryphon,i wszystko sie  pokaszanilo,,,nagle podloga zaczela drzec,,,,bajkopisarz dla mnie jestes i tyle.

 

ja niczego nie krytykuje,ja wskazuje niescislosci w tym co piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, radmorek said:

Jestem ostatnim, który by bronił tzw. audiofili, bo mnie po prostu śmieszy, to całe "audio voodoo", jednak prawda jest też taka, odchodząc od autora, że śmieszne jest gdy ktoś kto uchodzi za tzw. audiofila, radzi innym, żeby odsłuchali przed zakupem,kupuje sobie audio, z którego nie jest zadowolony, to ja się pytam, gdzie miał uszy i rozum, z tą całą wiedzą i osłuchaniem, a może po prostu kłania się tu typowa definicja audiofilizmu, która mówi w skrócie, że polega to na kupowaniu jak najdroższego sprzętu i okablowania, w bezmyślnej wierze, że im więcej wydam, tym bardziej będę zadowolony i będę bardziej audiofilski.

Wracajac do autora - ? -Przeciez napisal ze zestaw jest niekompletny. Jesli 1. akustycznie ogarnie pomieszczenie - a ma zamiar, 2. dolozy zrodlo i jakies druty to zagra jemu ten zestaw dobrze - rownie dobrze jak tam gdzie slyszal i sie zachwycil. 
Nie sluchal u siebie bo jakze mialby sluchac w pomieszczeniu niezaadaptowanym akustycznie - czy zrobil blad? Pewnie sie okaze... ale chcesz mu to udowadniac zanim zlozy wszystkie elementy? Nie wydaje mi sie ze tedy droga...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, kupilem bez odsluchow od ruska z bazaru przez aliexpress za 500zl. A te filmy z odsluchow, zdjecia i opisy to fotomontaz.

Moderacja, prosze usunac radmorek i tomek7776 z dyskusji. Dziekuje. 

7 minut temu, awietek napisał:

Wracajac do autora - ? -Przeciez napisal ze zestaw jest niekompletny. Jesli 1. akustycznie ogarnie pomieszczenie - a ma zamiar, 2. dolozy zrodlo i jakies druty to zagra jemu ten zestaw dobrze - rownie dobrze jak tam gdzie slyszal i sie zachwycil. 
Nie sluchal u siebie bo jakze mialby sluchac w pomieszczeniu niezaadaptowanym akustycznie - czy zrobil blad? Pewnie sie okaze... ale chcesz mu to udowadniac zanim zlozy wszystkie elementy? Nie wydaje mi sie ze tedy droga...

Chociaz ktos ma na tyle rozumu I rozumie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz niech moderacja usowa,bo nie pasuje to do Twojej pokretnej miejscami narracji.

a Twoja irytacja,jest tylko tego dowodem.

a wogole,to zycze Ci zadowolenia ze sluchania muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 08:57, tomek7776 napisał:

tylko Diablo!!zakup na cale zycie,i z odsprzedaza zero problemow..

za 50% nowego nigdzie nie kupisz.takie sa realia

Hahaha

Gdybys Ty utrzymywal poziom dyskusji to z mila checia bym konstruktywna krytyke przyjal, ale negujesz nawet, ze odsluchy robilem. Mowisz, ze sluchalem pmc w domu caly czas na bluray I gralo dobrze, a tak nie bylo, bo nie mialem wzmacniacza wiec kolumny staly w kacie w pudlach tak jak przywiozlem je z ostatniego odsluchu w analogueseduction. Itd... a lipcu polecales mi diablo teraz piszesz  ze wiedziales, ze to nie zagra. Troche nie fair grasz tu ze mna I z reszta tu piszacych badz czytajacych to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Huberto1984

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tomek7776 napisał:

"i z odsprzedaza zero problemow"

 

mam napisac hahahaha?

Nie trzeba. Ja jestem zachwycony z zakupu I nie sprzedaje jak Twoj kolega z Narnii  ? dobranoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Huberto1984 napisał:

Masz racje, kupilem bez odsluchow od ruska z bazaru przez aliexpress za 500zl. A te filmy z odsluchow, zdjecia i opisy to fotomontaz.

Moderacja, prosze usunac radmorek i tomek7776 z dyskusji. Dziekuje. 

Na Forum obowiązuje Regulamin i Netykieta, a nie "ilość pieniędzy wydanych na sprzęt" więc najpierw trzeba udowodnić ich złamanie, dlatego teksty w stylu p. K. Pawłowicz "... Budka zamknij się ..." proszę stosować do równych sobie poziomem ... .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamstwa np. pisanie, ze czegos nie sluchalem, gdzie od dwoch lat prowadze watek, w ktorym wklejam zdjecia, filmy, dziele sie spostrzezeniami z odsluchow wystarcza. 

Jak odbierasz ten watek jako szpan pieniedzmi to tu nie pisz. Jak NIE umiesz zrozumiec, ze system NIE jest zlozony I gotowy to nie pisz. Jak nie umiesz nic wniesc do watku to nie pisz. 

 

 

Chociaz w sumie to mam I tak wywalone. Piszcie sobie co chcecie.  ? wiekszosc I tak pewnie mysli, ze jedyne co sluchalem wczesniej to wieza technics, bo to mam w podpisie  ? ?

Zamiast tu bazgrac, zeby sie podzielic czyms pozytecznym z innymi to zainwestuje ten czas w cos bardziej pozytecznego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Huberto1984 napisał:

Gdybym napisal, ze gra cudownie, wybitnie I wysmienicie grajac w takim pomieszczeniu I z takim zrodlem to ludzie znajacy sie na audio by mnie wysmiali, bo system to wszystko co mialo byc w pierwszym poscie (kolumny, wzmacniacz, zrodlo, kable, pomieszczenie) a nie kolumny i wzmacniacz tylko. Jak to ma grac inaczej jak jest tak podlaczone. 

Widac kolega Tomek tego nie rozumie. Widac, nie rozumie tez, ze obojetnie przy jakich kolumnach i wzmacniaczu podloga w pokoju by drzala i przenosila te drgania. Nie rozumie, ze majac gole sciany akustyka jest beznadziejna I taka sama by byla dla innych kolumn I wzmacniacza. Nie rozumie, ze ostatni taki wzmacniacz byl do kupienia w UK z dac 3 lata temu za £11,750. 

Nie rozumie, ze przez dwa lata zrozumialem, ze nie dam rady tego wszystkiego porownac u siebie w domu. Przez dwa lata nawet tych wszystkich wzmakow nie bylo po jednej sztuce na sprzedaz w UK z drugiej reki.

On tylko wyczytal z moich postow, ze wzmacniacz to wtopa, bo przeciez nie gra bez zrodla I akustyki na 100% I ktos go po dwoch latch sprzedal, wiec to na pewno smiec. Tak samo jak kolumny. 

Zalosne. 

System gra jak najslabszy element.

Huberto, doskonalę rozumie sytuację...widzę że niektórzy koledzy z forum skutecznie chcą Ciebie zniechęcić do audio

w moich wpisach nawet przez chwilę nie miałem złych intencji.... wiesz co, na Twoim miejscu nie tłumaczył bym się....

bo właśnie takie można odnieść wrażenie....rób swoje i tyle.... życzę Tobie by kiedyś Gryphon miał odpowiednie towarzystwo

jakbym miał wstawić do siebie drugi wzmacniacz obok lampy to prawdopodobnie byłby do Diablo 300

masz znakomity wzmacniacz i tyle....

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba. Ja jestem zachwycony z zakupu I nie sprzedaje jak Twoj kolega z Narnii  dobranoc


Huberto mam prośbę / sugestię - zrobisz co chcesz, to twój wątek - nie odpisuj już koledze Tomek7776. To naprawdę nie ma sensu i do niczego nie prowadzi, chyba już to widzisz. Nie czytaj, scroll down I rób swoje i napisz nam o tym.


Wysłane z miłości do muzyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miroslav1 napisał:

Pozdrawiam

 

1 godzinę temu, Marcin Wielgus napisał:

napisz nam o tym

Dzieki. Na pewno napisze. Ja juz wiem, ze zrobilem blad wylaczajac wzmacniacz za kazdym razem. Jak sie grzeje caly czas slychac roznice w brzmieniu. Tak samo zabawa w podlaczanie innych kabli wprowadza male zmiany brzmienia. To wciaz daleko do idealu (osiagniecie jego w obecnej konfiguracji jest niemozliwe), ale drobne poprawy sa. W weekend jak bede mial czas moze przeniose to do drugiego salonu. Tam jest inna podloga, uklad scian itd... do tego kolumny maja przelaczniki w zwrotnicach, ktorymi sie jeszcze nie bawilem. Opcji mnostwo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert a miałeś może okazję posłuchać swoich obecnych paczek z piecem PMC COR? Fajnie byłoby usłyszeć takie firmowe zestawienie. No i ciekawe jak to by wypadło na tle pieca od Gryphona. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam 38 napisał:

Hubert a miałeś może okazję posłuchać swoich obecnych paczek z piecem PMC COR? Fajnie byłoby usłyszeć takie firmowe zestawienie. No i ciekawe jak to by wypadło na tle pieca od Gryphona. 

Gdzies tu pisalem o tym wzmacniaczu. Diler pmc w Hull mi go odradzil do tych kolumn. Powiedzial, ze za slaby jest, wiec wtedy go nie odsluchiwalem. Z Diablo tez nie porownywalem, ale do dilera mam jakies 10min jadac z pracy do domu, wiec jak bede mial czas i ochote to moze wjade kiedys posluchac. Np. jak bede odsluchiwal odtwarzacze cd. Zobaczymy  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert,

Nie przejmuj się! Ten facet to troll, typowy zawistnik, nie grzeszący kulturą audio frustrat i zwolennik partii rządzącej.

Takie właśnie osoby sprawiają, iż polskie fora audio są tak różne od zagranicznych.

Ja czytam z ciekawością Twój wątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, z ciekawością czekam, jak podepniesz kiedyś właściwy odtwarzacz CD i napiszesz, że super gra. Powodzenia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huberto napisał: "Konfiguracja jest sprawdzona i dobra, tylko u mnie z tej "konfiguracj" sa tylko kolumny I wzmacniacz..."

Z drugiej strony to już bardzo dużo, najważniejsze elementy systemu są. Rozumiem że ten Diablo 300 jest z Dac na pokładzie. Jeśli tak to sygnał z tego bluraya po cyfrze do Dac w Diablo i charakter brzmienia systemu powinien być już słyszalny. Jeśli na wcześniejszych odsłuchach tej konfiguracji było duże zadowolenie to teraz też powinno być, choć trochę mniejsze bo akustyka słabsza, źródło i kabelki też, w dalszym ciągu jednak powinno się podobać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.