Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli zasilających Hiend-Audio Ziggy


Krzysztof_54067

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, zjj_wwa napisał:

Hey. Ziggy Power Supply Cables for Audio will be powering up audio gear on at least two exhibition stands at the Warsaw Aufio Video Show 2019: at RT-Project at Hotel Sobieski, and Sveda-Audio, at Hotel Tulip. Feel free to pop in and have a listen to those setups. Cheers, Ziggy

hashhtag#cables hashtag#cable hashtag#hiend hashtag#ziggy hashtag#audiocable hashtag#audiocables hashtag#ziggycables hashtag#ziggypowercable hashtag#ziggyaudiocables hashtag#hiendaudio hashtag#ziggyhiendaudio hashtag#ziggypowercables hashtag#pscable

177.jpg

Jak dla mnie to była najlepsza prezentacja AVS 2018. Z delikatnych minusów brakowało nieco dokładności, ale zrzucam to raczej na karb aktywnych kolumn.

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś potrzebuje Ziggy kabli do okablowania swojego stoiska, to proszę o informację TERAZ.
Lub nie później jak przez dwie godziny od TERAZ.
A teraz jest u mnie 06:45 rano.
Potem będę już w drodze i po ptakach.

If anyone else needs Ziggy power supply cables to power up their audio system at AVS, then please let me know NOW.
Or not later than for two hours from NOW.  And "now" is 06:45 AM.
After 8:45 AM, I will be on my way to the trade fair grounds and it will be too late.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Some of the devices that Ziggy Power Supply cables were powering during this years Audio Video Show, Warsaw, Poland, at the Sveda Audio + LampizatOr room: a). Sveda Audio Active Monitors (Ziggy Cheetah MK II), b). LampizatOr Phono Pre (Ziggy Cheetah NCF Gold) c). LampizatOr Pacific DAC / Pre (Ziggy Picasso) d). LampizatOr File Server (Ziggy Inception X.5), e). LampizatOr SILK Power Conditioner - for the Signal Level Devices (Ziggy Cheetah MK III NCF Rhodium) e). LampizatOr SILK Power Conditioner - for the Active Monitors (Ziggy Cheetah MK II) The sound: Simply Amazing.

#Ziggy #LampizatOr #Sveda #SvedaAudio #Cheetah #Inception #Picasso #Hydra #cable #powercable #audiophile #audiocable #hiend #hiendaudio #powersupply #PScable #audio #cables #ziggyhiendaudio #ziggypowercable #ziggycables #ziggypowercables #ziggyaudiocables #powercables #audiosystem

 

Sveda And Lampizator.jpg

Some of the devices that Ziggy Power Supply cables were powering during this years Audio Video Show, Warsaw, Poland, at the RT Project room:

DAC ONE  (balanced, vacuum tube version); 
DAC ONE  (balanced, discreet silicon version);
DAC ONE  (unbalanced, vacuum tube and/or discreet silicon version);
Kenwood Power Amplifier (modified by RT Project)
Pioneer PD-95 (modified by RT Project)

RT Project DAC ONE -b.jpg

RT Project DAC ONE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jozwa maryn napisał:

Cześć, widziałem (i słyszałem) twoja kable w RT-Project. Ponieważ sam ich używam, tym bardziej cieszę się z rozwoju firmy.

Serdecznie dziękuję za dobre słowo.
A poniżej - kilka zdjęć, w lepszej jakości jak to, co z mojego lichego telefonu. Fotki od osób, którym się podobało i udostępniły mi własne.  
Fotki ze stoisk Sveda Audio + Lampizator, oraz z RT-Project. 

Sveda And Lampizator 3.jpg

Sveda And Lampizator 2.jpg

Sveda And Lampizator.jpg

RT Project DAC ONE -b.jpg

RT Project DAC ONE.jpg

The Sound of Power. Ziggy Power Supply Cables feeding the Sveda Audio Active Monitors and LampizatOr source devices. As well as RT-Project DAC ONE. At the Warsaw Audio Video Show 2019. Because Power Needs To Sing. #Ziggy #cable #audiophile #powercable #Cheetah #Inception #Picasso #hiend #audiocable #hifi

Edytowane przez zjj_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piętnastego grudnia b.r., w sali Agnieszki Osieckiej w Polskie Radio, Trójka, odbył się demonstracyjny odsłuch nowego winylowego tłoczenia remasteringowanego materiału grupy Pink Floyd.  Całość pokazu, za wyłączeniem jednego kabla do gramofonu, była okablowana Ziggy kablami zasilającymi. 
Prezentacja odbyła się na bazie aktywnych monitorów Sveda Audio, Pre gramofonowego oraz przedwzmacniacza od Lampizatora, gramofonu Tentogra. 

Sveda Pink Floyd - 7.jpg

Sveda Pink Floyd - c.jpg

Sveda Pink Floyd - 6.jpg

...

Ciekawa recenzja lampowego sprzętu Fezz Audio oraz kolumn od litewskiej manufaktury.  Zasilanie dla celów testu - m. in. Ziggy kablami. 
http://audiofezzowanie.pl/mira-ceti-i-figaro-b-polsko-litewska-unia-dzwieku/

Edytowane przez zjj_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, czy ktoś z Klubowiczów mógłby doradzić mi, który z kabli Ziggy Audio byłby rekomendowany do zasilania DACa (Denafrips R2R). Chiałbym poprawić barwę, wybrzmienia, ilość powietrza wokól instrumentów, oraz ogólne wrażenie prawdziwości muzyki. Mam wrażenie, że kabel którego aktualnie używam nieco ogranicza tego typy efekty, stąd moja chęć poeksperymentowania z innymi modelami. Słucham rocka, jazzu i klasyki. Z góry dziękuję za sugestie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Sebian napisał:

Witam, czy ktoś z Klubowiczów mógłby doradzić mi, który z kabli Ziggy Audio byłby rekomendowany do zasilania DACa (Denafrips R2R). Chiałbym poprawić barwę, wybrzmienia, ilość powietrza wokól instrumentów, oraz ogólne wrażenie prawdziwości muzyki. Mam wrażenie, że kabel którego aktualnie używam nieco ogranicza tego typy efekty, stąd moja chęć poeksperymentowania z innymi modelami. Słucham rocka, jazzu i klasyki. Z góry dziękuję za sugestie. Pozdrawiam

Wieczorem dam znać. 

Z. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sebian napisał:

Witam, czy ktoś z Klubowiczów mógłby doradzić mi, który z kabli Ziggy Audio byłby rekomendowany do zasilania DACa (Denafrips R2R). Chiałbym poprawić barwę, wybrzmienia, ilość powietrza wokól instrumentów, oraz ogólne wrażenie prawdziwości muzyki. Mam wrażenie, że kabel którego aktualnie używam nieco ogranicza tego typy efekty, stąd moja chęć poeksperymentowania z innymi modelami. Słucham rocka, jazzu i klasyki. Z góry dziękuję za sugestie. Pozdrawiam

Daj znać na PW jakieś dane wysyłkowe, to Ci podeślę coś do przetestowania. 

 

20 minut temu, audiowit napisał:

To ja się zapisuję z 2x czita.

Sebian, to trochę dziwne, ze z r2r brakuje Ci barw i wybrzmień. Jaka pozostala część toru?

Nie ma problemu,  2x Cheetah się znajdzie. A ino przypomnij mi na PW dane wysyłkowe, email, tel.kom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2019 o 23:03, zjj_wwa napisał:

Spokojnie, jeszcze kilka drobiazgów w niej trzeba dopieścić. 
A póki co - Świstaka zagonili do mieszania bigosu. 

No ale w zasadzie jeszcze godzinka roboty, i będzie gotowa. 

 

No i jak ta listwa? Czy praca na przewodem dla Fezza zabrała czas? A może listwa wkrótce będzie w stajni Lachowskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audiowit napisał:

To ja się zapisuję z 2x czita.

Sebian, to trochę dziwne, ze z r2r brakuje Ci barw i wybrzmień. Jaka pozostala część toru?

Witaj Audiowit, podałem konfigurację mojego systemu parę dni temu na priv. Teraz staram sie doprecyzować, jaki model kabla Ziggy byłby rekomendowany do DACa, bo z opisu Cheetah'a wydaje sie, że jest raczej polecany do wzmacniaczy.

Co do oczekiwań poprawy barwy, jestem generalnie zadowolony z obecnego brzmiena, ale chciałbym sprawdzić , czy nie można jeszcze lepiej, żeby wycisnąć jeszcze więcej z mojego systemu .., ot taka chęć poszukiwania ideału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Zbigniew_69223 napisał:

No i jak ta listwa? Czy praca na przewodem dla Fezza zabrała czas? A może listwa wkrótce będzie w stajni Lachowskich?

Ta moja listwa, z wlotem IEC-19 - jak najbardziej gotowa. Kolejne w kolejce stoją, aby się nimi zająć, wyposażyć. Natomiast rzeczywiście, jest już informacją publiczną, że podjąłem współpracę z Fezz w kontekście zapewnienia im ciekawego kabla zasilającego. Zaiste, nie wnikając w szczegóły - większa robota. Jestem zawalony i to mnie dość mocno w tej chwili obciąża. 
Resztki wolnego czasu - jeśli takowy się pojawia, to pożera mi bez reszty mój DIY KRELL. Monobloki. Cały czas coś zmieniam, rozbudowuję, dodaję, poprawiam. Frajda niesamowita, bo z każdą modyfikacją - słychać konkretne rezultaty. 
Ostatnio rozbudowałem o nietypowy soft start, rozbudowałem ilość tranzystorów mocy - obecnie po 5 par na kanał, kondensatory przyśpieszające na driverach, podręczne magazyny energii na kolektorach tranzystorów mocy, i wiele innych. 

Listwę - raczej robiłem z myślą o sobie ... acz znając realia, zamówiłem skorupy od razu na zapas, bo wiadomo, jak to bywa. Listwa na 8 gniazd. 10 kilogramów. Okablowanie wewnętrzne gwiazda. Do każdej śruby 12mm2. Wytłumienie antywibracyjne. Takie tam. 

Godzinę temu, Sebian napisał:

Witaj Audiowit, podałem konfigurację mojego systemu parę dni temu na priv. Teraz staram sie doprecyzować, jaki model kabla Ziggy byłby rekomendowany do DACa, bo z opisu Cheetah'a wydaje sie, że jest raczej polecany do wzmacniaczy.

Co do oczekiwań poprawy barwy, jestem generalnie zadowolony z obecnego brzmiena, ale chciałbym sprawdzić , czy nie można jeszcze lepiej, żeby wycisnąć jeszcze więcej z mojego systemu .., ot taka chęć poszukiwania ideału

Nieśmiało zaryzykuję tezą, że do DAC'a dobrze się sprawdzają kable z grupy tzw. "dla niskich sygnałów" / dla "źródeł".  Oczywiście, każdy z Ziggy kabli jest ogólnie rzecz biorąc uniwersalny. Ale wśród audiofili - wiadomo, jak jest. Zawsze jest ta presja aby wycisnąć jak najwięcej z danej konfiguracji. Tak więc, nie ujmując uniwersalności każdemu z Ziggy kabli, jest zaiste taka statystyczna prawidłowość, że Ziggy Cheetah częściej są stosowane przez użytkowników w kontekście urządzeń wysokoprądowych.
Z kolei dla urządzeń typu preamp, dac, phono pre, streamer, czy nawet zasilacz LPS'a - stosowane są inne rodzaje Ziggy kabli. 

11 minut temu, audiowit napisał:

Zygmunt, już mam 2 czity ;). Druga wersja, na furu zlotych.

A cześć Sebastian, wybacz, nie poznałem. Szybko działasz. 

Czity są dość uniwersalne. Ale oczywiście sprawdź, co Zygmunt zaproponuje.

Sorrki, zakręcony jestem. Źle przeczytałem. Zresztą - ostatnio, to nawet czasami nie wiem, jak się nazywam.  Zbyt dużo wszystkiego na raz się dzieje. Ciężko mi czasami nadążać z kojarzeniem "nick" - "osoba".  Szczególnie jak się po różnych forach skacze, w przerwach między śrubokrętem, a woltomierzem, a szefem, który też czasami czegoś ode mnie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni sprawdzam Cheetah na przedwzmacniaczu i daje też radę. Z tym, ze to pre pewnie żre wiecej prądu niż niejeden wzmak. Domyslam się, że nie chodzi w kablach nie tylko o przekroje ale staram się sprawdzić wiele konfiguracji.

Wcześniej był tam oyaide tunami1 na 079 i było za ciepło i ciemno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, audiowit napisał:

Od kilku dni sprawdzam Cheetah na przedwzmacniaczu i daje też radę. Z tym, ze to pre pewnie żre wiecej prądu niż niejeden wzmak. Domyslam się, że nie chodzi w kablach nie tylko o przekroje ale staram się sprawdzić wiele konfiguracji.

Wcześniej był tam oyaide tunami1 na 079 i było za ciepło i ciemno. 

Jeśli potrzeba zanegować/zneutralizować to "ciepło" i 'ciemno" - to też by można coś pokombinować. Jest kilka pomysłów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierze zostaną użyci do pomocy policjantom na granicach. Nie pojawią się w miastach. Gdyby tak było, to byloby to rownoznaczne ze stanem wyjatkowym i rownoznaczne z przesunięciem wyborów ;). Mozemy więc być pewni, ze miasta bedą omijane szerokim lukiem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://kobieta.onet.pl/koronawirus-w-tajlandii-wiele-osob-gloduje-zostalo-bez-srodkow-do-zycia/7l66srx

Jest zrzutka na obiady dla głodujących w Tajlandii. Turystyka upadła. Zero. Ludzie głodują. Jeden obiad można za dwa złote im zaproponować. O jedno głodne dziecko mniej dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, audiowit napisał:

Bez żadnych filtrów?

Bez tradycyjnych filtrów.  Gwiazda. 12mm2 do każdej śruby. 16mm2 od gniazda wlotowego. Odlew z aluminum. Wydrążony na CNC. Ściany 1,5 cm grubości.  Wielowarstwowe wytłumienie antywibracyjne.  Waga około 10 kg. 

A tutaj poniżej, wersja "High Current" na bazie wlotowego IEC 19.  Na osiem gniazd.

 

 

20200424_183651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.