Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli zasilających Hiend-Audio Ziggy


Krzysztof_54067
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt zapomniałem w swoim ostatnim poście dodać - ;)

Rozumiem że nie bierzesz tego jako atak na siebie i swoje "dzieci", a bardziej jako luźne niezobowiązujące przekomarzanie się coby wątek żył i nie wiało nudą :)

No co Ty. Gdybyś mnie atakował - to na pewno bym to zauważył :)

A i skóra nieco grubsza już teraz ostatnimi czasy, nie jestem taki delikuta..ny jak to drzewiej bywało.

 

Kurcze, korci mnie wkleić tutaj fotkę pewnej ekspozycji z ostatniego Audio Video Show, ale nie wiem czy tak można.

Fotka jednego z systemów prezentowanych na AVS. Nie dostanę za to po łapkach ?

 

Picasso?

post-107-0-23886000-1516955728_thumb.jpg

Nie ten. Inny:

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwik1N_t9PXYAhUR26QKHQEQBYwQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fwww.pablopicasso.org%2Fguernica.jsp&psig=AOvVaw2Q55EiRjhblh2bUCK6ee3c&ust=1517065837789616

 

Fotka z AVS:

post-34863-0-13559700-1516979652_thumb.jpg

Edytowane przez zjj_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na tego cudaka już od początku grudnia czekają.

nooo niektóry pozdrawia; a właśnie czemu Pigmalion , Jokasta, Edyp mają być lepsi niż "Pomyłka" czy "Cudak"? Albo czemu nie Semele tyko Galatea?

 

"z popiołów Semele

narodził się Feniks"

 

God! Jeśli Picasso będzie piekny, to obie X5 póńdom na końcówki szmocy

I gites

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo niektóry pozdrawia; a właśnie czemu Pigmalion , Jokasta, Edyp mają być lepsi niż "Pomyłka" czy "Cudak"? Albo czemu nie Semele tyko Galatea?

"z popiołów Semele

narodził się Feniks"

God! Jeśli Picasso będzie piekny, to obie X5 póńdom na końcówki szmocy

I gites

'Niektórego' pragnę z przyjemnością poinformować, że wyczekiwana wersja Picasso (na Furutech Au => Furutech Au) już jest właśnie na wygrzewarce i prostuje młode kości.

Edytowane przez zjj_wwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Redaktorzy

Że wystąpily dość wyraźne różnice między dźwiękiem systemu z tymi kablami, a całkiem przyzwoitymi profesjonalnymi, których używam na co dzień. Interesujące doświadczenie, jeszcze spróbuję w innej konfiguracji i będzie recenzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem obydwa przez podobny czas, na takich samych wtykach. Jedna i druga wersja do listwy (wbrew zaleceniom producenta). Nie piszę o brzmieniu, bo od ok miesiąca listwa leży na ASURA- co spowodowało zmianę "rankingu" z

Picasso Wattgate>P. Furutech>X5 Furutech na

X5 Furutech> P.Wattgate

 

Pozostaje jeszcze Picasso Furutech. Wszystko na złocie.

 

Są jeszcze ostatnie mody Picasso i wtedy się zobaczy...

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym WattGate, na drugim Furutech. Siedziały ze dwa miesiące.

 

Mam otrzymać Picasso do testów . Na razie 2 x Cheetach grają w systemie z niebrandowanymi Oyiade 079 ( na moją prośbę ) z których jestem bardzo

zadowolony. Zyggi naprawdę zna się na rzeczy i z czystym sumieniem mogę zarekomendować jego produkty. Picasso ponoć znokautował konkurencję

za grube tysiące . Posłuchamy - zobaczymy ale jak na razie jestem happy z posiadanie tych sieciówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie potwierdzam...

 

Choć test jeszcze nie tak prędko: http://stereoikolorowo.blogspot.com/2018/03/przewody-zasilajace-hiend-audio-ziggy.html

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość messier57

(Konto usunięte)

 

A jak wrazenia po wpieciu prosto w sciane?

Bo z tego co wiem to filtracja na listwie moze niwelowac wiekszy pozytywny wplyw kabli. Sam zamowilem dlatego listwe bez jakielkolwiek filtracji, jedynie dobrej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Prosto w ścianie słuchałem krótko, więc nie podejmuję się opisać dokładnie. Wrażenia były podobne (trudno, żeby było zupełnie inaczej), jednak żeby wyrobić sobie lepsze zdanie będę musiał ustawić sobie od nowa porządnie cały eksperyment. Rozpiąć cały system, oczyścić dostęp do gniazdek itp. Nie mam w najbliższych dniach czasu na taką demolkę. Jednak wydaje mi się (tak jak to opisałem w recenzji), że odsłuch przez jakieś urządzenie rozgałęziające jesty nieunikniony. Owszem, minimalistyczny system to dwa kable: wzmacnaicz i jedno źródło złożone z jednego urządzenia (zintegrowany CD na przyklad). Do zasilenie tego wystarczy jedno podwójne gniazdo w ścianie. Sam mam takie: podwójny furutech na zakończeniu oddzielnej linii poprowadzonej od bezpiecznika w tablicy. Ale dalej mam filtr z sześcioma gniazdami, które zwykle wszystkie są zajęte. DAC, transport, wzmacniacz, tuner, magnetofon i odtwarzacz BluR. Na osobnej linii z boku mam drugi filtr, do którego wpinam napęd gramofonu oraz phonostage. I jak w takich warunkach mieć system podłączony bezpośrednio do ściany? Sądzę, ze w podobnej sytuacji jest wielu kolegów. Gdyby mnie było stać moralnie na pociągnięcie jeszcze jednej niezależnej linii, to warto byłoby przynajmniej spróbować, ale w tej chwili musiałbym zdemolować pół domu, a to koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uprzejmie zawiadamiam, że od rana dzisiaj słucham czegoś, co by chyba trzeba nazwać Picassiątkiem. Picasso na bazie wtyczek z nieco bardziej ekonomicznej półki.

Viborgi, bolce z pozłacanej miedzi (w przeciwieństwie do fosforobrązu). Przyjemnie się tego Picassiątka słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Uprzejmie zawiadamiam, że od rana dzisiaj słucham czegoś, co by chyba trzeba nazwać Picassiątkiem. Picasso na bazie wtyczek z nieco bardziej ekonomicznej półki.

Viborgi, bolce z pozłacanej miedzi (w przeciwieństwie do fosforobrązu). Przyjemnie się tego Picassiątka słucha.

 

To ten Viborg nadaje sie do czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.