Skocz do zawartości
IGNORED

Klub tych co mieli do czynienia z wiedzą i umiejętnościami Audiosynergii vel Father_PiO


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim użytkownikom kolumn Audiosynergia. 

Jeżeli jesteście w stanie mi pomóc będę wdzięczny, jestem poszukujący swojego dźwięku. Pragnę zlecić kolumny do wykonania osobie biegłej w tej dziedzinie. Przeczytałem cały wątek i przyznam że pan Piotr super sobie radzi w dziedzinie audio. Nie chciałbym jednak kupić coś w ciemno. Czy jest może osoba skłonna zaprosić na odsłuch, ewentualnie mogła by opisać lub porównać swoje kolumny do innych, konkurencyjnej firmy. Głośniki jakich używa Piotr są dla mnie egzotyczne. Nie słyszałem średniotonowych i wysokotonowych audaxów, również głośniki  subbasowe są dla mnie nowością. Bujam się pomiędzy kolumnami Studio16Hz, YB Audio i Audiosynergią. Kolumny do pomieszczenia około 36m2 raczej trzy drożne. W tej chwili używam końcówek Emotiva XPA1. ze źródłem... różnie, komp, strumieniowiec CA Stream Magic, ostatnio również pożyczona od kumpla malina. 

Dzięki za wpisy i opisy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj było tak na szybko. Mam  4 drożne kolumny Audiosynergia, OZ.Na śrenucy audax aerożelowy, wstęga i dwa basy scanspeaka. 18 i 29 cm. Przedwzmacniacz lampowy z Dac Audiosynergia, oraz bi ampingowa końcówka.Możesz pislychać, wpadaj na odsluch. Kontakt 509828834 lub [email protected]. Tel raczej sms, oddzwonię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mati82 napisał:

Cześć wszystkim użytkownikom kolumn Audiosynergia. 

Jeżeli jesteście w stanie mi pomóc będę wdzięczny, jestem poszukujący swojego dźwięku. Pragnę zlecić kolumny do wykonania osobie biegłej w tej dziedzinie. Przeczytałem cały wątek i przyznam że pan Piotr super sobie radzi w dziedzinie audio. Nie chciałbym jednak kupić coś w ciemno. Czy jest może osoba skłonna zaprosić na odsłuch, ewentualnie mogła by opisać lub porównać swoje kolumny do innych, konkurencyjnej firmy. Głośniki jakich używa Piotr są dla mnie egzotyczne. Nie słyszałem średniotonowych i wysokotonowych audaxów, również głośniki  subbasowe są dla mnie nowością. Bujam się pomiędzy kolumnami Studio16Hz, YB Audio i Audiosynergią. Kolumny do pomieszczenia około 36m2 raczej trzy drożne. W tej chwili używam końcówek Emotiva XPA1. ze źródłem... różnie, komp, strumieniowiec CA Stream Magic, ostatnio również pożyczona od kumpla malina. 

Dzięki za wpisy i opisy.

 

Jaka część Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wracam do Was z dobrą (dla mnie wiadomością:) dziś dzięki koledze Bobonerek zostałem właścicielem drugiego sprzętu od pana Piotra, dac Audiosynergia na es9038 z lampami w stopniu zasilania (jeśli czegos nie przekręciłem). To mój pierwszy dac, choć dziś porównywałem go z daciem Protagonist Reference. Oba świetne,oba bajecznie ożywiły mój tor. Został dac Audiosynergia ze względu na piękną gęstość dźwięku,dociążenie basu w moich modulo 3,wokale brzmią rewelacyjnie. Ma on też świetny stosunek jakości do ceny,a także funkcjonalność bluetooth. Ponadto wsparcie pana Piotra jest nieocenione, rzeczowe i konkretne (ale to pewnie wszyscy którzy mają sprzęt od niego, wiedzą).
Jeszcze raz dziękuję Bobonerek.

Ps. Przy tej okazji udało mi się też posiąść zwrotke aktywną do modulo,która pracowała z nimi zgodnie z pierwotnym zamysłem. Tak więc kolejny krok w stajni Audiosynergia to powrót do korzeni modulo 3 i pędzenia aktywnego.
Dobrego weekendu,mój już taki jest :)917f028dcda8c266865cd8e4196c7bfa.jpgde8dec64caae36b63e4e4e159464aa5f.jpg

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest tak i broń boże złego słowa nie powiem na ten Dac,również jest świetny, ale pierwsza rzecz miałem okazję kupić Audiosynergia,dwa cenowo AS wychodzi po prostu korzystniej i trzy, ma usb.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Majcher87 napisał:

No jest tak i broń boże złego słowa nie powiem na ten Dac,również jest świetny, ale

co byś nie napisał to "ale" zawsze robi jakąś różnicę

przekonamy się na 100% jak któryś sprzedasz ?

gratuluję rozwijania systemu !

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś nie napisał to "ale" zawsze robi jakąś różnicę
przekonamy się na 100% jak któryś sprzedasz
gratuluję rozwijania systemu !
Jeden dopiero kupiłem, a drugi jest pożyczony,póki co więc nie planuję sprzedawać :)
Dzięki

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zibii napisał:

Super kolumny. Gdzie będzie można ich posłuchać?

Jeśli nie zastanawiasz się nad .....elipticorami  , to bardzo polecam posłuchać aerżelu w aplikacji Piotra

średnica z takiego głośnika jest bardzo barwna nasycona ciepła i mimo nawet liniowego pasma nie męczy wysoki środek , aplikowałem aerożel ze szpilką iluminatora , magnezowym audaxem berylem satori

z każdym gra inaczej ale charakter średnicy zostaje zachowany

tylko ,że to jest absolutnie inne granie niż accutona

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja już cały komplet sprzętu mam od AudioSynergia. 
przed Świetami odebrałem PRE-DAC na trafach a dac na kości ES 9038.
Jestem mega zadowolony. Teraz mam AudioSynergie w muzyce
Ja mam kolumny i tez ten dac. Jaki wzmacniacz? Mozesz fotke wrzucic? Porownywales daca z soekrisem? Jak ci sie podoba granie? Moze tez jakies foto chocby na priv.
PS. U mnie narazie jest tak...20191218_195901.jpg

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
11 godzin temu, Allmr napisał:

Powoli zmierzam do budowy nowego systemu, także u Piotra. W związku z tym będę sprzedawał Dac, wzmacniacz hybrydowy (w okolicach 100W/8Ohm) i kolumny 4d w obudowie zamkniętej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv.

Cześc,odezwałem się na priv po więcej szczegółów .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.07.2019 o 09:18, Sovereign napisał:

Dokładnie. 

I ten typ to ''papierwoleju'' (tak jak ostatnio tu się nazywał) a nie Święty Ojciec Pio

Dokładnie tak im się wydaje.

Od razu na stanowisko głównego inżyniera, zobaczymy co zdziałają. Niech zbudują lepsze przetworniki kolumny dac-i, transporty, pre-ampy, wzmacniacze mocy etc

Wiesz, gdziekolwiek się nie pojawisz to deprecjonujesz odmienne zdanie - generalnie, jeśli coś nie jest jbl albo ml, to jest do dupy. To żenujące. Szanuję Twoje zaangażowanie i miłość do tych marek, ale nie rób innym użytkownikom pianę z mózgu. (Miałem niedawno końcówkę ML 434 czy jakoś tak - wielka moc i nic poza tym, suchotnik, nie lubię). Ludzie maja różne upodobania, więc je szanuj, bo już męczące jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.