Skocz do zawartości
IGNORED

Kto słuchał końcówki CAMBRIDGE AUDIO 651W ?


MacP

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukuję cały net i głuche milczenie, tylko reklamy.... A zainteresowało mnie to, że ta końcówka jest jakoby specjalnie "strojona" pod cyfrowe preampy jak CA6. Wiem z doświadczenia, że zachowują się inaczej niż "zwykłe", aktywne przedwzmacniacze i czasem trudno je zestroić z końcówką. Ja chciałbym sterować nią z M-DACa.

 

Czy więc ktoś ma tę końcówkę lub jej realnie słuchał (nie pytam teoretyków, którzy tylko oglądali parametry w necie lub słyszeli kiedyś zupełnie innego Cambridge'a i uważają, że wszystkie one... a ogóle to lepiej kupić lampowe monobloki McIntosha, ale potem je tuningować itp. itp. ;) i podzieli się wrażeniami?

 

Interesuje mnie czy jest detaliczna i czy ma dobrą przestrzenność, mniej mi zależy na dynamice, "wykopie" itp. Grałaby z dość wyrozumiałymi Harpiami Amstaff Mini, które ładnie napędza nawet lampa.

 

Czy jest prawdziwie zbalansowana czy ma tylko (desymetryzowane później) XLRy, bo z opisów też to nie bardzo wynika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukuję cały net i głuche milczenie, tylko reklamy.... A zainteresowało mnie to, że ta końcówka jest jakoby specjalnie "strojona" pod cyfrowe preampy jak CA6. Wiem z doświadczenia, że zachowują się inaczej niż "zwykłe", aktywne przedwzmacniacze i czasem trudno je zestroić z końcówką. Ja chciałbym sterować nią z M-DACa.

 

Czy więc ktoś ma tę końcówkę lub jej realnie słuchał (nie pytam teoretyków, którzy tylko oglądali parametry w necie lub słyszeli kiedyś zupełnie innego Cambridge'a i uważają, że wszystkie one... a ogóle to lepiej kupić lampowe monobloki McIntosha, ale potem je tuningować itp. itp. ;) i podzieli się wrażeniami?

 

Interesuje mnie czy jest detaliczna i czy ma dobrą przestrzenność, mniej mi zależy na dynamice, "wykopie" itp. Grałaby z dość wyrozumiałymi Harpiami Amstaff Mini, które ładnie napędza nawet lampa.

 

Czy jest prawdziwie zbalansowana czy ma tylko (desymetryzowane później) XLRy, bo z opisów też to nie bardzo wynika.

 

Suchość.

I to wszystko w temacie końcówki 651 i cyfrowego wzmocnienia.

Wartość brzmieniowa ogólna - marna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko w temacie końcówki 651 i cyfrowego wzmocnienia.

A co sądzisz o 851W+ 851C, czy to ta sama szkoła grania, co 651W ???

Pozdrawiam -:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651w to granie detaliczne trochę jak kolega powiedział suche.

Ale czy takiego czasem nie szukasz.?

851w to granie mocniejsze, pełniejsze. Czuć że ma się do czynienia z końcówką mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.