Skocz do zawartości
IGNORED

Brak preampa


biglew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym nawiązać kontakt z kimś z Bydgoszczy lub okolic w sprawie porady, wypożyczenia jakiegoś pre do przetestowania mojego gramiaka. Niby wszystko jest ok, gra czysto, nawet pięknie, ale czegoś mi brakuje, dźwięki słychać trochę tak jakby zza kotary. Gramofon to AD FONTES, podłączony do ONKYO TX-8150 ze zintegrowanym pre, głośniki to PYLON Pearl 25. Gdyby ktoś mógł się odezwać, poradzić, może umówić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przede wszystkim gratulacje - Ad Fontes to świetny gramofon, sam posiadam i jestem z niego niezmiennie zadowolony. Napisz, na jakiej wkładce grasz? Wzmacniacze z wbudowanym preampem, zwłaszcza tej klasy, no cóż, to nie może grać tak, jak powinno.

 

Ja gram na zestawie AT 440 + pre Graham Slee Gran Amp 2 SE + dedykowany zasilacz stabilizowany. Co jak co, lecz braku dynamiki i otwartości w dźwięku, to nie mogę zarzucić. Za jakiś czas będę wymieniał, myślę o w pełni lampowym sprzęcie... gdyby nie odległość, zaprosiłbym Cię do posłuchania, jak to u mnie brzmi (mieszkam w Lublinie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy możesz zajrzeć do salonu Top Hi-Fi & Video Design. Tam możesz pożyczyć kilka fajnych PRE. Ze swojej strony polecam LEHMANN BLACK CUBE http://www.tophifi.pl/gramofony/przedwzmacniacze-gramofonowe/black-cube.html możesz też rzucić okiem na produkty firm Thorens, Pro-Ject czy ClearAudio.

Warto wcześniej zadzwonić , dowiedzieć się co koledzy mają na miejscu.

Pozdrawiam

 

http://www.tophifi.pl/gramofony/przedwzmacniacze-gramofonowe.html

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przede wszystkim gratulacje - Ad Fontes to świetny gramofon, sam posiadam i jestem z niego niezmiennie zadowolony. Napisz, na jakiej wkładce grasz? Wzmacniacze z wbudowanym preampem, zwłaszcza tej klasy, no cóż, to nie może grać tak, jak powinno.

 

Ja gram na zestawie AT 440 + pre Graham Slee Gran Amp 2 SE + dedykowany zasilacz stabilizowany. Co jak co, lecz braku dynamiki i otwartości w dźwięku, to nie mogę zarzucić. Za jakiś czas będę wymieniał, myślę o w pełni lampowym sprzęcie... gdyby nie odległość, zaprosiłbym Cię do posłuchania, jak to u mnie brzmi (mieszkam w Lublinie).

 

 

Witaj.

Dzięki, Ad Fontes to piękny gramofon, z tym się nie dyskutuje:-) U mnie wisi GOLDRING 2100, więc szału nie ma, ale i tak ładnie gra, tylko gdzieś się to wszystko lekko dławi i myślę, że to właśnie słaby pre. No ale to tylko gdybanie, stąd moja prośba do Was o pomoc, bo nie chcę wpędzić się w koszty, a okaże się, że mam wadliwą wkładkę - chociaż jest nowa. Wolałbym kasę wydać na płyty, a kaski ciągle brakuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Goldring 2100 to jest świetna wkładka! Z pewnością zasługuje na coś lepszego niż ten preamp wbudowany we wzmacniacz Onkyo... podłącz coś przyzwoitego i usłyszysz, ile muzyki kryje się w tym zestawieniu :)

 

Napisz jeszcze, jaki budżet przewidujesz na preamp? I jeśli możesz, to szukaj czegoś bez zasilacza impulsowego, bo wielkiej różnicy nie będzie... owszem, będzie nieco lepiej, ale tutaj także dynamika będzie dławiona.

 

A najlepiej, zajrzyj do naszego klubu AF, tam znajdziesz wiele ciekawych informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj Black Cube jak poleca TOP HI FI lub LAR-a :)

 

Jak coś do tysiąca to Cambridge Audio ale warto dać jednak ponad tę kwotę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przede wszystkim gratulacje - Ad Fontes to świetny gramofon, sam posiadam i jestem z niego niezmiennie zadowolony. Napisz, na jakiej wkładce grasz? Wzmacniacze z wbudowanym preampem, zwłaszcza tej klasy, no cóż, to nie może grać tak, jak powinno.

 

Ja gram na zestawie AT 440 + pre Graham Slee Gran Amp 2 SE + dedykowany zasilacz stabilizowany. Co jak co, lecz braku dynamiki i otwartości w dźwięku, to nie mogę zarzucić. Za jakiś czas będę wymieniał, myślę o w pełni lampowym sprzęcie... gdyby nie odległość, zaprosiłbym Cię do posłuchania, jak to u mnie brzmi (mieszkam w Lublinie).

Ostatnio miałem na testach 2x pre gramofonowe Haiku Ganymede, a konkretnie mówiąc 2 rózne wersje - jedna zintegrowana z Pre do obsługi koncowki mocy, a druga zdaje sie na lampowym dual mono. Powiem Ci, że doznałem ogromnego szoku, jak jeden element toru i to w dodatku 'tylko' preamp potrafi odmienić system. Nie wiem ile droższego wzmaka, albo kolumny musiałbym kupić, żeby mieć TAKĄ różnicę klasową i jakościową w graniu. Uważam, że integra za 5-7k najlepiej tranzystorowa ma prawo zagrać z Ganymede dużo lepiej niż integra z półki 15k z preampem za 2-3k (oczywiście dobrym preampem w tej klasie) - a takich też kilka przerobiłem.

 

A w obu przypadkach mialem wersję na lampach raczej z niższej niż wyższej półki cenowej - w granicach 500zł za zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile te Haiku jedno i drugie kosztuje ? Z Twojego opisu nic nie rozumiem :)

 

I dalej nie wiemy ile Biglew chce wydać na pre .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile te Haiku jedno i drugie kosztuje ? Z Twojego opisu nic nie rozumiem :)

 

I dalej nie wiemy ile Biglew chce wydać na pre .

A co jest niejasne ? :)

Ganymede jest robiony pod zamówienie - dostajesz do niego to co sobie zażyczysz +/-.

 

Ganymede w wersji pełnej integry, czyli: pre do obsługi koncowki mocy, pre gramofonowe, gałki od głosnosci, selektor źródła, regulacja barwy (bass, treble - pozwala wyciągać skiepszczone płyty), pre słuchawkowe to koszt.... 7800zł

 

ALE

 

Ganymede w wersji gdzie jest samo pre gramofonowe kosztuje wyjściowo jakies 5500zł i z moich odsłuchów i porównań np ze słynną Husarią Ahaji jest uważam leciutko na tej samej półce, choć granie trochę inne. Obie wersje Gany ważą ok 10 kg, także nie są to zabaweczki, a kawał solidnej elektroniki.

 

Jest jeszcze Sol MM, którego miałem dopóki nie posłuchałem Ganymede - kosztuje jakos 2500zł i uważam, ze gra dużo lepiej niż Graham Slee Gran, wszystkie projecty, kambridże, czy inne Vincenty, ale po Ganymede ma się wrażenie, że wszystko poniżej niego po prostu męczy gramofon, igłę, nagranie, które jest tłumione i nie może się wydostać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nawet ja zrozumiałem :) . Myślisz że Dual gold i Om30 są świetnym partnerem do tak drogich pre jak Haiku - nie mówiąc o Onkyo Biglew-a ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nawet ja zrozumiałem :) . Myślisz że Dual gold i Om30 są świetnym partnerem do tak drogich pre jak Haiku - nie mówiąc o Onkyo Biglew-a ?

Odnośnie Pre mówiłem raczej o Łukaszu, który pisał o planach zmiany na lampowca niż o założycielu wątka - w takich okolicznosciach Ganymede wydaje się fajnym pomysłem.

 

A czy Golden 1 i OM30 są dobrymi partnerami dla Haiku? Z całą pewnością można znaleźć lepszych i dużo lepszych. Ale pewnie też i droższych... i nie tak ładnych jak Golden :) OM30 to wkładka z klasy ~1500zł, a wyżej i tak raczej nie chciałbym już iść bo potem strach włączać gramofon, żeby się igła nie zużyła :D Golden 1 gra bardzo przyzwoicie, wiele osób twierdzi, ze klasowo spokojnie na poziomie dzisiejszych gramofonów za 3-5k, w najbliższym tygodniu chcę go jeszcze oddać na pełny serwis, wymianę smarów i kto wie, czy nie kabli, a przynajmniej wtyków - tak, żeby wyciągnąć z niego jak najwięcej...

 

Gra to z Gany naprawdę obłędnie, a czy zdecyduje się na zakupu to już kwestia wielu róznych czynnikow , na razie mam system trochę rozkompletowany, zobaczymy na co finanse pozwolą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trudno mi udzielać się na wątku rozpoczętym przez siebie, za co przepraszam, ale jestem obecnie w delegacji, i tak jak uda mi się odpalić modem to zaglądam i piszę.

Co do ilości zasobów finansowych, które chciałbym przeznaczyć na pre to jeszcze nie wiem. Tak naprawdę to chcę na razie tylko coś przetestować, sprawdzić, bo jak napisałem na początku, że mój zestaw nie gra tragicznie źle, to jednak wydaje mi się, że nie są to jego wszystkie możliwości. No i na razie chcę nawiązać kontakt z kimś, kto mógłby mi wypożyczyć, a może nawet mnie odwiedzić ze swoim pre i pomóc, doradzić. Oczywiście za wszystkie sugestie i rady dziękuję i proszę o więcej, to mój początek powrotu do winyli po wielu latach.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by nawet Łukasz przełknął cene 5,5 za pre gramofonowe bo zestaw ma fajny . Pamiętaj że wkladka ramię napęd z pre riaa to jedna całość , którą łączymy z drugą całością swojego audio - wszystko musi być podobnej jakości .

 

Witam.

Trudno mi udzielać się na wątku rozpoczętym przez siebie, za co przepraszam, ale jestem obecnie w delegacji, i tak jak uda mi się odpalić modem to zaglądam i piszę.

Co do ilości zasobów finansowych, które chciałbym przeznaczyć na pre to jeszcze nie wiem. Tak naprawdę to chcę na razie tylko coś przetestować, sprawdzić, bo jak napisałem na początku, że mój zestaw nie gra tragicznie źle, to jednak wydaje mi się, że nie są to jego wszystkie możliwości. No i na razie chcę nawiązać kontakt z kimś, kto mógłby mi wypożyczyć, a może nawet mnie odwiedzić ze swoim pre i pomóc, doradzić. Oczywiście za wszystkie sugestie i rady dziękuję i proszę o więcej, to mój początek powrotu do winyli po wielu latach.

Pozdrawiam.

I to słuszna koncepcja jest :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lampowym pre do wkładek mm jest dość prosto z cztero-lampowym pre robi się już drogawo. Dalej wiadomo

 

Pewnie kilka osób mi zasugeruje , że jestem głuchy , ale kilkaset przytaknie szczególnie ci co bawią się lampami . Niestety te z nowej produkcji lampy są kiepskie , a do pre phono fatalne . Trzeba to mierzyć i parować , a jak jeszcze ma się hirage , lub innego push-pulla to i połówki powinny być równe. Do tego dobór w/g upodobań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy obecnie produkowane sa rzeczywiscie do d..., aczkolwiek jest jeszcze pelno lamp z epoki, na dodatek sa pre gdzie kazda lampa wsmacnia jednoczesnie dwa kanaly i parowanie nie jest konieczne. Kwestia tego czy wybrac pre na lampie czy nie powinna byc uzalezniona od topologii takiego pre i preferencji osobistych

.

z lampowym pre do wkładek mm jest dość prosto z cztero-lampowym pre robi się już drogawo. Dalej wiadomo

 

Mozna pre MM uzbroic w trafa i juz nie jest tak drogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, przyłączam się do Autora wątku z podziękowaniem za Wasze cenne uwagi.

 

Na zmianę swojego pre GS jestem zdecydowany, gdyż jakiś czas temu miałem przyjemność posłuchać lampowego urządzenia jednego z Kolegów na naszym forum... początkowo nie było szału, grało to po prostu bardzo przyzwoicie. Jednakże, po przepięciu powrotnym na mojego tranzystorowego GS, no cóż, momentalnie usłyszałem dużą różnicę - w wypełnieniu, nasyceniu i barwie dźwięku. I od tamtego wieczora, a minęły już chyba ze 3 miesiące, wciąż to brzmienie siedzi mi w głowie i wyjść nie chce :)

 

Jeżeli chodzi o półkę cenową ok. 2500 zł na lampach, to jeszcze jeden typ podrzucę - onegdaj słuchałem u siebie sprzętu firmy JAG, i także pięknie to grało. Z pewnością, Haiku to wspaniała maszyna, lecz chyba za wysokie progi dla mnie...

 

Pozdrawiam Wszystkich i dobrego dnia, przyszła jesień i będziemy mogli więcej sobie posłuchać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by nawet Łukasz przełknął cene 5,5 za pre gramofonowe bo zestaw ma fajny . Pamiętaj że wkladka ramię napęd z pre riaa to jedna całość , którą łączymy z drugą całością swojego audio - wszystko musi być podobnej jakości .

Z ostatnim zdaniem się nie zgodzę... Oczywiście można tak zrobić, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by jeden z elementów toru 'odstawał' na plus bo zazwyczaj mocno wyciąga on resztę zestawu - szczególnie odczuwalne jest to przy dobrych wzmacniaczach i przedwzmacniaczach, a także samych źródłach , najmniej przy kolumnach, bo można mieć super skrzynki, ale to na nic jeśli nie ma ich czym napędzić - oczywiście najlepiej, kiedy wszystkie elementy toru są jak najwyższej jakości :)

Cześć Panowie, przyłączam się do Autora wątku z podziękowaniem za Wasze cenne uwagi.

 

Na zmianę swojego pre GS jestem zdecydowany, gdyż jakiś czas temu miałem przyjemność posłuchać lampowego urządzenia jednego z Kolegów na naszym forum... początkowo nie było szału, grało to po prostu bardzo przyzwoicie. Jednakże, po przepięciu powrotnym na mojego tranzystorowego GS, no cóż, momentalnie usłyszałem dużą różnicę - w wypełnieniu, nasyceniu i barwie dźwięku. I od tamtego wieczora, a minęły już chyba ze 3 miesiące, wciąż to brzmienie siedzi mi w głowie i wyjść nie chce :)

 

Jeżeli chodzi o półkę cenową ok. 2500 zł na lampach, to jeszcze jeden typ podrzucę - onegdaj słuchałem u siebie sprzętu firmy JAG, i także pięknie to grało. Z pewnością, Haiku to wspaniała maszyna, lecz chyba za wysokie progi dla mnie...

 

Pozdrawiam Wszystkich i dobrego dnia, przyszła jesień i będziemy mogli więcej sobie posłuchać!

Daj znać czego będziesz słuchał i jak wypadnie , w Galerii Audio mają jakieś serbskie Pre lampowe - nazwy w tej chwili nie przytoczę, stoi ok 3000zł katalogowo - może być warte spróbowania :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, oczywiście. Czekam sobie cierpliwie na tamten "mój" preamp, był wspaniały i takiego właśnie chcę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po przerwie.

Udało mi się pożyczyć Pro-Ject Phono Box MM z salonu i w końcu zagrało. Na pewno nie jest to szczyt możliwości gramofonu i wkładki, ale pojawiła się góra. Ta integra ma jednak słabiutki pre. Jutro muszę go oddać, w związku z czym mam do Was pytanie - na początek musi mi wystarczyć coś niedrogiego i zastanawiam się nad tym małym Pro-Ject Phono Box MM albo Art Dj Pre II. Co lepiej może zagrać? Pro-Jecta już poznałem, a o Art Dj Pre II trochę czytałem.

Niech ktoś poradzi, plis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie.

Udało mi się pożyczyć Pro-Ject Phono Box MM z salonu i w końcu zagrało. Na pewno nie jest to szczyt możliwości gramofonu i wkładki, ale pojawiła się góra. Ta integra ma jednak słabiutki pre. Jutro muszę go oddać, w związku z czym mam do Was pytanie - na początek musi mi wystarczyć coś niedrogiego i zastanawiam się nad tym małym Pro-Ject Phono Box MM albo Art Dj Pre II. Co lepiej może zagrać? Pro-Jecta już poznałem, a o Art Dj Pre II trochę czytałem.

Niech ktoś poradzi, plis.

Jak najbardziej Dj :) tani a pózniej odsprzedasz z nie wielką stratą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art ma sporo góry , ogólnie jest ok . chodzą opnie , że jest lepszy od Pj-ta . Ale wiadomo co komu lepiej gra to jest lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Oelbach 6060 za 300zł ? .Ma obsługę mm/mc i wydaje się być dobrze zrobiony , sądząc po jego parametrach powinien być lepszym nabytkiem od art-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Oelbach 6060 za 300zł ? .Ma obsługę mm/mc i wydaje się być dobrze zrobiony , sądząc po jego parametrach powinien być lepszym nabytkiem od art-a.

 

Niewiele o nim w necie (o oehlbach 6060), chyba skuszę się na arta dj, ma dobre opinie. Tu na forum też było dużo o nim, i raczej w pozytywach. A coś trzeba kupić, bo pro-jecta już oddałem, a płyt do słuchania trochę - i nowe, i sporo z mojej młodości;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twoj budzet przeznaczony na pre??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twoj budzet przeznaczony na pre??

Tak do 3 stówek max, na razie muszę z braku gotówki, tak przejściowo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.