Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw Ampli + 5.1 do pokoju 9m2 PILNE


tymoteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... Wyposażam sobie pokoik, w którym mogę się odciąć od świata. Obecnie mam w nim TV 49` 4k podpięty do kompa i kanapę :). Potrzebuję zestaw audio z do ok 1200 zł. Podłączone będzie docelowo do zestawu: komp + TV + PS3 + dekoder TV. Czyli do filmów, gier, czasami muzyki. Zależy mi na głębokim basie i czystych dźwiękach zarówno stereo jak i 5.1 (HD), DTS (HD). Nie znam się na sprzęcie i nie wiem czy potrzebuję do takiego małego pokoju Ampli czy wystarczy coś typu LOGITECH, czy potrzebny Sub czy raczej za jego cenę dołożyć do kolumn... Pokój ma wymiary ok 220cm x 320cm. Telewizor umieszczony na ścianie 220cm, przy czym po prawej stronie są drzwi wejściowe do samej ściany (nie ma jak dać większej kolumny, chyba że wąska/satelitka w wieszaku na ścianie). Kolory jedynie czarny lub biały. WIem że jest dużo podobnych tematów, już rozwiniętych, uwierzcie mi przestudiowałem wszystkie, ale to tylko jeszcze bardziej namieszało mi w głowie... Proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, widać masz dosyc wygórowane potrzeby w stosunku do posiadanej kasy. za te pieniążki to ledwo co amplituner kupisz. Chyba, że używany ale to i tak ponad połowe pochłonie. Subwofer w kinie da Ci ten bas nie żadna kolumna choćby kosztowała tysiąc jedna. Nie ma szans. Dodatkowo masz mało miejsca więc jak już to podstawkowe z minimum 17-to cm-owym głosnikiem średnioniskotonowym na przody (słuzyłyby przy okazji do słuchania muzyki) a na tyły mogą być małe satelitki no i centralny (będzie na niego miejsce), kolumny muszą miec przedni bass-refleks (z racji braku miejsca). No i jeśli chcesz to wszystko mieć podłączone bez kombinacji z kablami to musi być amplituner. Zerknę na jakieś używki to dam znać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki budżet możesz jedynie szukać coś z Samsunga itp. co zagra trochę lepiej niż TV.

 

Jeśli jednak byś powiększył budżet to proponuje popatrzeć na:

 

Głośniki:

1. Quadral Quintas 6500 / około 1500zł

2. Magnat Supreme 802 SET / około 1300zł

 

Sub:

1. Magnat Monitor Supreme Sub 202A / około 550zł

2. Magnat Monitor Supreme Sub 302A / około 700zł

 

Elektronika:

1. Pioneer VSX-330 / około 850zł

2. Denon AVR-X540 / około 1200zł

3. Yamaha RX-V381 / około 1100zł

 

Jak coś to pisz śmiało pomogę ci coś wybrać :)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

do tego subwofer REL-a, ich subwofery nadają się bardzo dobrze do wspomagania kolumn w stereo bo jeśli byś zdecydował się na ten zestaw KEF-a to musi byc sub dający sobie dobrze radę w muzyce i np taki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

do tego taki amplituner do dość wysoki model

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tutaj masz zestaw 5.0 oz Sony

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

róznica do KEF-ów to fronty podłogowe ale są fajne wąskie :)

 

lub ten amplituner, nie najniższa półka ale niżej niż Yamaha wyżej

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplituner Sony jak najbardziej tak: 930/940 QS można wyrwać do 500 zł. A zagra to rewelacyjnie i pod stereo i pod k.d. (rewelacyjnie jeśli chodzi o rynek amplitunerów kin domowych - audiofile - siad !!!)

500 zł na jakiś używany zestaw 5.0 - trzeba zapolować

i z 200-300 zł za używany sub - też trzeba zapolować.

 

Co do kolumn Sony:

 

Raz i na wieki wieków zapomnijcie i nigdy, nikomu, pod żadnym pozorem nie polecajcie kolumn Sony do kina domowego. To podpada pod zbrodnię przeciw ludzkości, lub ludobójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

 

Po trzykroć Amen.

 

Owszem to wyda jakieś dźwięki, jak vc i parę mu podobnym zestawów polecanych tu przez branże (acz już pod innymi nazwami) Ale grać w stereo nie będzie i już !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jedno z czym sobie Sony nie radziło to kolumny. Owszem mieli przez moment w latach 90 parę modeli, w tym eksperymentowali z kwadratowymi membranami, ale to lata 90 i można w ich cenie zawsze znaleźć coś dużo tańszego i dużo lepszego/

 

Amen.

 

P.S. Sprzęt nagłaśniający Sony do kin - to całkiem inna bajka... Podobnie jak nawet domowe projektory - są rewelacyjne. Mam mogę każdemu polecić zakup.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolumn np. taka okazja ->

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I do tego jakiś amp. np. -> (z gwarancją)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolumn Sony:

 

Raz i na wieki wieków zapomnijcie i nigdy, nikomu, pod żadnym pozorem nie polecajcie kolumn Sony do kina domowego. To podpada pod zbrodnię przeciw ludzkości, lub ludobójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

 

Po trzykroć Amen.

Amen

 

Te Cantony warto wziąć. Albo poszukać Magnata Interior i amplitunera sprawnego. Z Polskiej dystrybucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie odpowiedzi i podpowiedzi.... Drugi dzień już wertuję neta za jakimś sprzętem, który mnie nie położy totalnie finansowo a będzie grało ładnie... jak pisałem duże kolumny na przodzie u mnie odpadają (nawet by śmiesznie wyglądały na 9m2), rozglądałem się jeszcze za jakimiś wąskimi, ale strata czasu :) Podniosłem poprzeczkę cenową, bo lubię nowy sprzęt - pewny. Napiszcie co o tym sądzicie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) x4 PRZÓD I TYŁ NA STOJACZKACH

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak nie wychodzi 1200 zł.

To jaki jest w końcu budżet?

 

Napisz do mnie to Ci przygotuje jakąś cenę na taki secik Magnata ale z lepszym amplitunerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz i na wieki wieków zapomnijcie i nigdy, nikomu, pod żadnym pozorem nie polecajcie kolumn Sony do kina domowego. To podpada pod zbrodnię przeciw ludzkości, lub ludobójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

 

Po trzykroć Amen.

 

:) jasne chociaż jestem zdziwiony..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło x 2 tego co deklarowałem na początku... :) 2400 złociszy. No i nie wiem czy takie same głośniki na przód i na tył to dobra opcja. Ale w sumie w takiej cenie chyba nic innego nie znajdę lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. podręcznika Rabina, koszerność zestawu 5.o wymaga takich samych głośników przednich jak i pardon "zadnich".

To czemu w zestawach są maluchy na tył ???

- cena proszę Kolegi, cena. Dźwięk z tylnich nie jest dźwiękiem pierszoplanowym, wiodącym dla akcji filmu, stąd ktoś wpadł na pomysł iż zadnie mogą być "belejakie".

No i za kanapę łatwiej dwa maluchy wetkać, niż klony frontowych.

 

P.S. W tym budżecie - 2400 zł to skrobnij do Kolegi z branży S4Home coś Ci doradzi.

Miłego weekendu wszystkim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie wg mnie muszą być dobre. A przynajmniej dawać poprawny dźwięk. Dlatego, że pomijając 5.1 pozostaje nam stereo. Mam teraz podpięty zastępczo TRUST GTX 38 2.1 pod kompa i choć gra, daje przyzwoicie basem brakuje mu czystego sopranu i itp itd... Masz rację w, że względy finansowe mają tu duże znaczenie dla "zadka". Pytanie więc moje czy te MAGNATY SUPREME 102 dadzą mi przyzwoity dźwięk na stereo. Dodam, że nie jestem mega audiofilem i pewnie nie usłyszał bym różnicy pomiędzy głośnikiem za 300zł a za 500zł. Ale może się mylę :) Fakt, przepaść pewnie zaczyna się gdy porównamy 300 a 800-1000. Szukam tu pomocy gdyż nie mam dużego doświadczenia w sprzęcie, i niestety nie mam gdzie odsłuchać / porównać przed zakupem. A po małym pokoju, czeka mnie wymiana sprzętu w salonie :)

 

JESZCZE MAM PYTANIE DODATKOWE. Jak to jest z HDMI w Ampli. W salonie nie mam HDMI w Ampli i puszczam dźwięk wyjściami cyfrowymi, a obraz oczywiście osobno - używałem rozdzielacza sygnału ( który ostatnio mi padł), gdyż mam kupę sprzętu i i dwa odbiorniki (TV i projektor) . Czy po wymianie na "nowszy model" będę mógł przepuścić bez rozdzielacza rozem dźwięk i obraz przez HDMI i swobodnie poruszac się pomiędzy kanałami różnego sprzetu za pomocą pilota z Ampli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem mega audiofilem i pewnie nie usłyszał bym różnicy pomiędzy głośnikiem za 300zł a za 500zł.

 

bo pewnie żadnej różnicy nie ma ale zapewniam Cię, że nie musisz być żadnym audiofilem, żeby usłyszec różnicę między kolumnami za 500 zł a za 5000 zł

 

Fakt, przepaść pewnie zaczyna się gdy porównamy 300 a 800-1000

 

tu jeszcze nie ma przepaści, tu jest tylko łagodne zbocze, przepaść jest dopiero w tych z przykładu z początku postu (500-5000)

 

Jak to jest z HDMI w Ampli. W salonie nie mam HDMI w Ampli i puszczam dźwięk wyjściami cyfrowymi, a obraz oczywiście osobno - używałem rozdzielacza sygnału ( który ostatnio mi padł), gdyż mam kupę sprzętu i i dwa odbiorniki (TV i projektor) . Czy po wymianie na "nowszy model" będę mógł przepuścić bez rozdzielacza rozem dźwięk i obraz przez HDMI i swobodnie poruszac się pomiędzy kanałami różnego sprzetu za pomocą pilota z Ampli ?

 

mając i TV i projektor musisz kupić amplituner z dwoma wyjściami HDMI, jedno do tv , drugie do projektora wiadomo, tak, żeby nie kombinować. Wszystkie urządzenia podłączasz do amplitunera jeśli to możliwe kablami hdmi i pózniej resztę załatwiasz pilotem od niego (podstawowe funkcje ocz.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czad... Ale temato dotyczy pokoju 9m2, więc jak na razie się na nim skupię. A tu wystarczy mi 1 wyjście hdmi, ale musi mieć 4k no i dzwięk hd, ultra hd. No i jeszcze jedno... Jeśli faktycznie znajdę podstawkowe przody za ok 500 szt., i moją one być o niebo lepsze od tych Magnatów - to się jeszcze zastanowię :) Szczerze patrzyłem na jedne takie -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - nie znam firmy, nie wiem czy cena jest adekwatna faktycznie do jakości... Czekam na opinie i podpowiedzi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli , to nie muszą być nówki głośniki , polecam Tannoy M1 , M 2 x 5 lub Mission 700 , 701 x 5 . Może nie są śliczne , ale grają cudnie :)

Nie musisz kupować wszystkie naraz . Raz z Allegro , a raz z olx :)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowe... Używki w 90% mają jakieś wady... jak nie techniczne to estetyczne. A ja lubie jak wszystko jest ładne i pachnie nowością :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowe... Używki w 90% mają jakieś wady... jak nie techniczne to estetyczne. A ja lubie jak wszystko jest ładne i pachnie nowością :)

To się nie da- nowe 1200 zł budżet .Toż to wszystko nie ma sensu . To nie może grać nie ma takiej obcji. Muszę mocno ruszyć głową

 

Raczej nowe... Używki w 90% mają jakieś wady... jak nie techniczne to estetyczne. A ja lubie jak wszystko jest ładne i pachnie nowością :)

Tymoteuszu w tej cenie to nie gra tylko plumka

 

Logitech Z-5500 myślę że w tej sytuacji to najlepsza opcja lub któreś z urządzeń Bose np 3.2.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zbliżą dźwiękiem Twoje nowe , pachnące głośniki do tych Tannoy , Mission . Dużo tracisz ...

 

Do tego , coś z Yamaha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zbliżą dźwiękiem Twoje nowe , pachnące głośniki do tych Tannoy , Mission . Dużo tracisz ...

 

Do tego , coś z Yamaha.

Oczywiście zgadzam się . Tylko gdzie kupić 4 sztuki M1 do tego basu by się zdało, center to już jest ponad 1100 a gdzie amp kable

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na All... jest 4 x Mission 701 , 700 . Cena wywoławcza 1300 , ale sprzedaje je już jakiś czas , myślę , że za 1100 odda . Centralny czasami się pojawia .

Jest jeszcze olx , a kolega zwiększa budżet do 2400 PLN.

Tannoy M 1 x 4 (5) do tego naprawdę dobry Subwoofer Tannoy m-sub za +/- 500 PLN i zestaw marzenie :)

 

Polecę jeszcze amplituner Sony 930 QS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki odpadają. Nie kupie czegoś używanego nie widząc tego wcześniej. Co mi z dobrej marki sprzętu gdzie będzie okleina odchodziła. Poza tym w grę wchodzi tylko kolor czarny lub ewentualnie biały. Jeżeli miałbym kupować sprzęt używany nie widząc go to tylko i wyłącznie od kogoś z polecenia lub z forum z jakąś historią. Nie wsadzę do funkiel nówki pokoju gdzie już ponad 5k wydałem czegoś brzydkiego lub nie pasującego....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, dlatego piszesz na forum, A myślisz że w rzeczach nowych za kilka set złotych nie będzie tego samego ? No cóż twój wybór

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.