Skocz do zawartości
IGNORED

Gdzie wypożyczyć sprzęt do odsłuchów w domu?


jaxcek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie znalazłem nigdzie podobnego wątku, a pomyślałem że może się przydać osobom, które lubią kombinować ze swoimi ustrojstwami.

Dopiszcie proszę sklepy, dystrybutorów i firmy, które wypożyczają sprzęt na odsłuchy do domu.

Po moich wielu odsłuchach okazuje, się że nie jest to takie oczywiste i nie każdy jest do tego chętny - oczywiście nawet za kaucją.

A sprzętu, który bym chciał porównać u siebie w domu jest całkiem dużo.

 

Ze swojej strony znam obecne na portalu oświęcimskie S4home i pabianickie Q21.

 

pozdrawiam i miłej niedzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i na jakich warunkach? Bo mi Chario nie chcieli wypożyczyć.

Jedynie pozwolili posłuchać na miejscu z moimi klockami.

 

Z resztą zawsze czuję się tam trochę jak intruz...

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że nie wszystko wypożyczają... Ja pożyczałem przetworniki, preamp, no i wiele kabelków, z tym nie było problemów. Co do traktowania jak intruza, no cóż, to chyba taka już cecha sklepów z audio w Polskie, niestety :( Lecz aby być uczciwym powiem, że kilka razy posłuchałem sobie tam naprawdę dobrej muzyki, na zacnym sprzęcie, i całkiem niezobowiązująco - może jakiś lepszy dzień trafiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem - kable kiedyś mi wypożyczyli, ale sorry, nie kupię kolumn za parę tysięcy bez odsłuchu w domu.

 

Przy okazji: zna ktoś dystrybutora Chario skłonnego wypożyczyć monitory do odsłuchu?

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.