Skocz do zawartości
IGNORED

Klub zadowolonego czlowieka z systemu jaki posiada!


jimmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak używasz Sugdena to cała kasa idzie na rachunki ..... :)

 

Za to jak ciepło w pokoju zimą! :)

Chyba lepiej wydać kasę na Sugdena, niż na farelkę, która nic a nic nie gra! :)))

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem w połowie drogi, cieszę się, bo im dalej w las.... tym lepszy dźwięk :-)

Idąc w las, pamiętaj o nici, aby móc wrócić do punktu wyjściowego ;))

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam Kolegów

Pozwolę sobie napisać co u mnie gra i czego jestem zadowolony. Póki co to wolny kraj. Jeszcze...

Dwa wzmacniacze SE na 6P14P jeden na trafach od PIETRO drugi na Ogonowski. Oba lekko się różniące. Kolumny STX Electrino 500 (zawodowstwo). Okablowanie to kwestia wyboru. Odtwarzacze cd tylko TEAC CD3 I PDH500.

I niczego nie szukam więcej.

Jest sprzęt,jest muzyka i święty spokój.

Czego i Wam życzę

A nadmiar gotówki lepiej wydać na zajefajne wakacje.

 

Spełniony

Głuchy jak pień

Zorge

 

Audiofilizm to: niewiedza dlaczego gra, a gra - pełnia szczęścia

Audioholizm to: wiedza dlaczego gra, a nie gra -dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja napiszę, na czym gram ostatnio... może nie ostatecznie, ale już jest na tyle dobrze, że specjalnie daleko się nie rozglądam.

 

Tor cyfrowy: źródło transport płyt Cyrus CD-t, przetwornik c/a Arcam rDac + oddzielny zasilacz ULPS od Tomanka, wzmacniacz Jolida 502 BRC po lekkim modzie i wymianie lamp, głośniki Zu Audio Omen, okablowanie zasilające DIY + Isotek + Zu, przewody sygnałowe VdH 3T, cyfrowe WireWorld, głośnikowe TQ Silver.

 

Dźwięk jest szybki, czysty, bardzo dynamiczny - taki, jak lubię. Obecnie troszkę pracuję nad akustyką, i zamiast biegać po górach z workiem, wolę pojechać z Żoną na Majorkę (jak to śpiewał pewien klasyk).

 

Pozdrawiam Poszukujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Moje wariactwo rozpocząłem w 2012 roku . Zacząłem od prostego miksera Peaevey PV 10 końcówki mocy Samson servo 120 kolumn Tonsil ZG 50 (unikam piankowych zawieszeń) + kolumy JBL (estrada do basu 15 cali ) i (tanie  kolumienki do tonów wysokich w wersji pro  - przy właściwym użytkowaniu pograją lata) , Odtwarzacza Pioneer symbolu nie pamiętam bo mam krótką pamięć . Potem przerzuciłem się na odtwarzacze Tascama ( Cd 6010, cd 500 a, Cd 600 sb) , Ostatnio dokupiłem mikser  Motu 896 mk3 hybrid , który jest zarazem mikserem oraz przetwornikiem DAC . Mam jeszcze dwie końcówki mocy QSC i Crown kupione za niewielkie pieniądze które pracują w triampingu za pomocą Crossovera DBX PA+ razem ze wzmacniaczem Servo 120 a . Ponieważ nie wierzę w mity , gdyż jestem z wykształcenia elektronikem starałem się kupować wszystko w ramach rozsądnej ceny . Nie problem wydać pierdylion złotych za coś co jest tak  samo wykonane układowo jak tańszy odpowiednik. To nie wszystko co wymieniłem pracuje w  moim systemie . Całość pracuje w racku typu szafa serwerowa. Nie zwracam uwagi na audiofilskie podbarwienia dźwięku . Ważne żeby grało czysto beż zniekształceń , w miarę przyzwoitym paśmie przenoszenia. Lubię pragmatyczne i szybkie rozwiązania które redukują niepotrzebne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Dzień Dobry. Ja jestem zadowolony ze swojego sprzętu i brzmienia po prostu doszedłem do ściany i to jest właśnie mój Hi-End. Przez ścianę już nie przeskoczę poza tym lata już nie te i słuch coraz mniej "wymagający" a poza tym nowego sprzętu w rozsądnym budżecie już nie ma używany też poszedł w górę i coraz bardziej go z rynku ubywa poza tym też się starzeje.

Oprócz tego warunki lokalowe nie zmieszczę się z porządnym lampowym brzmieniem w posiadanym pokoju już to przerobiłem i zawsze lepiej słychać w drugim pokoju i na korytarzu. 

Niestety jak widać po wpisach ciekawy temat wygasa chyba wszyscy są niezadowoleni sfrustrowani i nie wierzą w to co słyszą. Pozdrawiam. 2

....sowy nie są tym czym się wydają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.