Skocz do zawartości
IGNORED

Klub użytkowników kondycjonerow DB


dyzman69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

  Kondycjoner DB5 przeszedł firmową modyfikacje. Przetestowałem taka wersję i potwierdzam, że progres jest wyraźny i liniowy. Od pierwszych sekund zwracamy uwagę na poprawę motoryki basu i aspektów dynamicznych. Potem zauważamy, że progres obejmuje całe pasmo i lepszy jest każdy aspekt. Słychać że przekaz jest jeszcze bardziej czysty, wyraźny i jednorodny a zarazem spokojniejszy i gładki.  Przekłada się to na lepsze różnicowanie wybrzmien, oddanie barw i ogólne poczucie wyrafinowania brzmienia.   Jeszcze lepsza jest otwartość dźwięku, przestrzennosc i gradacja planów.  Urządzenie nadal produkowane jest w niezmienionej szacie z zachowaniem solidności wykonania. Projekt plastyczny był chyba na tyle udany że nie było potrzeby zmian. Modyfikacja dotyczy więc tylko układów wew. urządzenia.  Parametry obciazeniowe każdego z gniazd się nie zmieniły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2018 o 20:02, dyzman69 napisał:

gdybyś użył do zasilania DB5 opadła by Ci szczęka jeszcze niżej i miałbyś ten poziom live jeszcze bardziej live. Bo zawsze może być lepiej i przykładem na to jest właśnie DB5, który pozwala systemowi zabłysnąć jeszcze bardziej bez względu na to co na ten temat myślisz i piszesz. I uwierz, wiem co mówię bo słyszałem co wnosi DB5 w kilkunastu różnych systemach począwszy od średniej klasy w przedziale około 40-50 tys i skończywszy na takich za 200-300 tys. I wielu właścicieli tych systemów było w tej kwestii dużymi sceptykami lub przynajmniej podchodziło do tej kwestii z dużą rezerwą i dystansem. Wielu przecieralo oczy.....uszy ze zdziwienia.

Tak było jeszcze 10 miesięcy temu - cud, "mniód", maliny jednym słowem HAJ END.

 

...okazuje się dzisiaj, że ten cały HAJ (wtedy) to był na haju?

Bo dzisiaj...

W dniu 24.07.2019 o 13:09, dyzman69 napisał:

Kondycjoner DB5 przeszedł firmową modyfikacje. Przetestowałem taka wersję i potwierdzam, że progres jest wyraźny i liniowy. Od pierwszych sekund zwracamy uwagę na poprawę motoryki basu i aspektów dynamicznych. Potem zauważamy, że progres obejmuje całe pasmo i lepszy jest każdy aspekt. Słychać że przekaz jest jeszcze bardziej czysty, wyraźny i jednorodny a zarazem spokojniejszy i gładki.  Przekłada się to na lepsze różnicowanie wybrzmien, oddanie barw i ogólne poczucie wyrafinowania brzmienia.   Jeszcze lepsza jest otwartość dźwięku, przestrzennosc i gradacja planów. 

Czyli "coś" było jednak "nie tak"?

Już kiedyś zwracałem Ci uwagę, byś miarkował się trochę w swoich zachwytach i porównaniach (szczególnie do "półek cenowych") nad kolejnym "modyfikowanym" drutem czy "urządzeniem", bo później przy następnych zachwytach wychodzi (jak zawsze) na to, że wcale nie było aż tak...

Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iro III napisał:

Tak było jeszcze 10 miesięcy temu - cud, "mniód", maliny jednym słowem HAJ END.

 

...okazuje się dzisiaj, że ten cały HAJ (wtedy) to był na haju?

Bo dzisiaj...

Czyli "coś" było jednak "nie tak"?

Już kiedyś zwracałem Ci uwagę, byś miarkował się trochę w swoich zachwytach i porównaniach (szczególnie do "półek cenowych") nad kolejnym "modyfikowanym" drutem czy "urządzeniem", bo później przy następnych zachwytach wychodzi (jak zawsze) na to, że wcale nie było aż tak...

Ty Iro naprawdę musisz mieć kłopoty z nawet prostym rozumowaniem. Tak, rok temu było HAJ a dziś jest jeszcze lepiej. Nie wiesz czym jest progres? Masz z czymś problem? Poza sobą rzecz jasna ?

Uważasz, że jeśli ktoś chwali urządzenie, jakiekolwiek, to mowa jest o absolucie? Długa droga jeszcze przed Tobą, wielu rzeczy musisz się jeszcze nauczyć, wiele poznać. Nikt jednak nie mówił że będzie łatwo ?

Na granie na najwyższym poziomie składa się tak wiele rzeczy, w tym takich o których jak widać nie masz bladego pojęcia, że czeka Cię droga przez mękę. Może rzeczywiście lepiej być ignorantem w wielu sprawach i negowac różne rzeczy? Zwłaszcza jak jest się zielonym w te klocki ?

Pamiętaj, że lepsze jest wrogiem dobrego. DB5 jest tego doskonałym przykładem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dyzman69 napisał:

Długa droga jeszcze przed Tobą, wielu rzeczy musisz się jeszcze nauczyć, wiele poznać.

Eeeeee, powtarzasz to dla mnie jak mantrę. Tymczasem od 9 lat mam kompletny system, w którym nic nie zmieniałem i nie zamierzam. Więc?

Ja mam już od dawna (swój sprzętowy) Haj END.

Ty jak widać (od dawna) ciągle jesteś na HAj(u) ?

To przed Tobą (jak widać od lat)  jeszcze ta "długa droga", bez końca, usłana kolejnymi "zdjęciami koców z głośników", kolejnymi przyszłymi "mody-fikcjami".

Przy moim ENDzie sprzętowym to może i długa droga ale jedynie w pozyskiwaniu konkretnych płyt, wydawnictw, muzyki - tyle i aż tyle.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szczęść Boże! Ciesz się człowieku i nie truj dupy innym. Pozwól też cieszyć się tym co mają, nawet jeśli ich hajend Twojemu buty może czyścić. Zakumales już czy jeszcze nie? Czy może chcesz podzielić się wrażeniami i swoją opinią na temat kondycjonerow DB-Elektro? Słucham z wielką atencją ...   

A tak na marginesie to słyszałem przynajmniej część tego Twojego hajendu. I już mi wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprzedam kondycjoner DB5. Sprzęt bezawaryjny, używany 3 lata. Po przeglądzie u producenta. Stan praktycznie idealny. Jedna mała Ryśka na górnej obudowie Szklany front idealny. Kolor czarny z czerwonym wyświetlaczem. Na wyposażeniu złocone gniazda furutech, złocone bezpieczniki. Więcej informacji na priva. 

Powód sprzedaży - przesiadka na wyższy, droższy model DB6. Cena atrakcyjna . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, szczypior88 napisał:

Masz jakieś zdjęcie tego db6? Jak to wygląda? Gdzie można obejrzeć jakieś zdjęcia, technologie itd

 Wygląda identycznie jak DB5 bo obudowa w standardowej wersji jest taka sama. Różni się tylko wyświetlanym na czerwono symbolem modelu na szklanym froncie a więc napis DB5 i DB6. Natomiast z tył odróżniają się uzytymi gniazdami. DB5 ma w standardzie wszystkie gniazda w postaci zloconych Furutechow a DB 6 ma już na pokładzie wszystkie gniazda rodowane z serii NCF, włącznie z gniazdem IEC. Oczywiście Furutecha rzecz jasna. 

Wnętrze obu konstrukcji różni się zastosowaniem różnych głównych elementów montowanych na plytce. W DB6 są jeszcze lepsze. Zmieniono nieznacznie topologie ścieżek jak również zwiększono ich szerokość. Natomiast grubość ścieżki pozostała taka jak w DB5 czyli około 120 mikro metrów. Polepszono jeszcze ekranowanie elementów i zabezpieczenie przed ich wpływem między sobą. Zwiększono też średnicę okablowania. Sam układ jest fabrycznie zabezpieczony przed kopiowaniem w skuteczny sposób bo w całości jest zalany żywicą co przynosi też korzyści w postaci tłumienia pasozytniczych drgań i rezonansow. 

Na zamówienie za doplatą dostępna jest wersja na 5 gniazd (standard to 4 szt) jak i obudowa wykonana z połączenia szkła, egzotycznego granitu i drewna. Cena jednak jest w tym ostatnim przypadku dużo wyższa. 

Zrobię fotki mojego egzemplarza to wrzucę ale generalnie poza tymi dwoma opisanymi wyżej szczegółami, standardowe wersję obu urządzeń wykorzystują tą samą solidna niemagnetyczna obudowę że szklanym frontem. Projekt się spodobał i pewnie stąd decyzja by tego nie zmieniać choć pewnie kwestia oszczędności w ich unifikacji też odgrywa tu jakąś rolę. 

Jeśli chodzi o fotki samego układu, jak już pisałem, nie posiadam gdyż wszystko zostało zalane żywica a producent takowych mi nie udostępnił. Wiem tylko że elementy elektroniczne montowane w nich to wysokiej klasy markowe rzeczy.

Moj poprzedni DB5 jest do wzięcia jakby ktoś był zainteresowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Następca DB5 już na rynku. Ciekawy jestem opinii kolegi Doludzi u którego dziś jeden z pierwszych  egzemplarzy wylądował. Sprzęt kompletnie nowy więc przynajmniej kilka dni musi popracować. Pierwsze wrażenie po podpięciu go w miejsce DB5 to bardzo wysoka detalicznosc brzmienia ale wszystko surowe, techniczne w odbiorze. Zobaczymy za kilka dni. 

Db6 wizualnie odróżnia się od DB5 tylko logiem na froncie i gniazdami na tylnej ściance. DB5 złocone Furutechy, DB6 rodowane NCF Furutechy. 

IMG_20191111_173144.jpg

IMG_20191111_173157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 18:58, dyzman69 napisał:

Następca DB5 już na rynku. Ciekawy jestem opinii kolegi Doludzi u którego dziś jeden z pierwszych  egzemplarzy wylądował. Sprzęt kompletnie nowy więc przynajmniej kilka dni musi popracować. Pierwsze wrażenie po podpięciu go w miejsce DB5 to bardzo wysoka detalicznosc brzmienia ale wszystko surowe, techniczne w odbiorze. Zobaczymy za kilka dni. 

Db6 wizualnie odróżnia się od DB5 tylko logiem na froncie i gniazdami na tylnej ściance. DB5 złocone Furutechy, DB6 rodowane NCF Furutechy. 

IMG_20191111_173144.jpg

IMG_20191111_173157.jpg

 

W dniu 11.11.2019 o 18:58, dyzman69 napisał:

Następca DB5 już na rynku. Ciekawy jestem opinii kolegi Doludzi u którego dziś jeden z pierwszych  egzemplarzy wylądował. Sprzęt kompletnie nowy więc przynajmniej kilka dni musi popracować. Pierwsze wrażenie po podpięciu go w miejsce DB5 to bardzo wysoka detalicznosc brzmienia ale wszystko surowe, techniczne w odbiorze. Zobaczymy za kilka dni. 

Db6 wizualnie odróżnia się od DB5 tylko logiem na froncie i gniazdami na tylnej ściance. DB5 złocone Furutechy, DB6 rodowane NCF Furutechy. 

IMG_20191111_173144.jpg

IMG_20191111_173157.jpg

 

Piękny system,bardzo ładnie się prezentuje.DB6 na pewno stwarza mu świetne warunki do ukazania pełnych możliwości.Ja dziś stałem się posiadaczem DB5 a ponieważ wcześniej miałem DB4 który służył mi 3 lata to jest na sprzedaż.Jak ktoś chętny,niech pisze do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj posłuchać jak sobie radzi DB6 po dwóch dniach pracy. Dźwięk uległ bardzo dużej metamorfozie. Słychać jeszcze pewna surowość, ale to dopiero 48 godzin pracy. Urządzenie jest cały czas pod prądem więc po około 2 tyg powinno pokazać 100%swoich możliwości a, że są znaczące, słychać już teraz. Kapitalna przestrzennosc, otwartość, oddanie akustyki nagrań. Kapitalny bas, już teraz a co będzie za kolejnych 100-150 godz? No i to co wyróżnia wszystkie konstrukcje DB-Elektro, wyśmienita dynamika. Tu jeszcze lepsza niż w DB5 który miał ją na bardzo wysokim poziomie. 

Myślę, że właściciel tego egzemplarza pokusi się o jakiś opis wrażeń z użytkowania DB6 jak i dokona porównania na tle DB5 którego posiadał. 

W dniu 12.11.2019 o 22:14, Michael1976 napisał:

 

 

Piękny system,bardzo ładnie się prezentuje.DB6 na pewno stwarza mu świetne warunki do ukazania pełnych możliwości.Ja dziś stałem się posiadaczem DB5 a ponieważ wcześniej miałem DB4 który służył mi 3 lata to jest na sprzedaż.Jak ktoś chętny,niech pisze do mnie.

I jak wrażenia po przesiadce? 

Wklej jakąś fotkę proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest jeszcze lepsze wypełnienie,lepsze barwy,kontrast między instrumentami i separacja.Zrobila się większa głębia nagrań.Słychać większą namacalność i długość wybrzmień, zwłaszcza przy małych składach.Bas z jeszcze lepszą kontrolą i wypełnieniem.Na prawdę wybornie się teraz tego słucha.U ogólniając zaczynamy czuć się częścią spektaklu, oczywiście jeśli i elektronika na to też pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. Jak dasz rade to wrzuć jakieś foty.  Myślałem że DB6 uda się zobaczyć i posłuchać w jakimś systemie na tegorocznym  AShow ale był gotowy jeden egzemplarz, który został wypożyczony klientowi i nie wrócił już a ten który jest wyżej na fotce został zmontowany do końca  jeśli mnie pamięć nie myli, w sobotę wieczorem. Były plany wystawienia się DB - Elektro z Wile i Thunder Melody. My akurat nie zdążyliśmy z przygotowaniem obudów z powodów od nas niezależnych. Dotarły też do mnie sprzeczne informacje od Wile. Najpierw było info, że Wile będzie się wystawiać a na kilka tyg przed wystawą, że jednak nie. Myślę, że  za rok uda się już stworzyć wspólnymi siłami  bardzo ciekawą instalacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 10:05, dyzman69 napisał:

No to pięknie. Jak dasz rade to wrzuć jakieś foty.  Myślałem że DB6 uda się zobaczyć i posłuchać w jakimś systemie na tegorocznym  AShow ale był gotowy jeden egzemplarz, który został wypożyczony klientowi i nie wrócił już a ten który jest wyżej na fotce został zmontowany do końca  jeśli mnie pamięć nie myli, w sobotę wieczorem. Były plany wystawienia się DB - Elektro z Wile i Thunder Melody. My akurat nie zdążyliśmy z przygotowaniem obudów z powodów od nas niezależnych. Dotarły też do mnie sprzeczne informacje od Wile. Najpierw było info, że Wile będzie się wystawiać a na kilka tyg przed wystawą, że jednak nie. Myślę, że  za rok uda się już stworzyć wspólnymi siłami  bardzo ciekawą instalacje. 

 

IMG_20191115_144935_HHT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondycjoner Db4 pierwszy właściciel. Kolor czarny, czerwony wyświetlacz. Przegląd producenta, 6 miesięcy gwarancji. Wersja wyposażona na zamówienie w dwa gniazda Furutech - złocone. 2 pozostałe fabryczne Bals. Stan urządzenia bardzo dobry. Cena 2100 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Stalem sie szczesliwym posiadaczem kondycjonera DB4 :). Po okolo 2 tyg odsluchu smialo moge napisac o zaletach posiadania go w swoim zestawie audio. Najbardziej odczuwalne zmiany sa w odsluchu cd mniej w gramofonie (spodzewalem sie ze bedzie odwrotnie :0). Zyskala scena i precyzja umiejscowienia instrumentow, przejscia, bas, ogolnie muzykalnosc calego zestawu no i dynamika !!.. Wyglad - duzy plus!! Solidna obudowa! Bezpieczniki na zewnatrz przez co bardziej funkconalny! I jak to na polaka przystalo zrobilem pomiary :) od brata pozyczylem sonel mpi jako urzadzenie pomiarowe.. siec dziala bardziej stabilnie po przeplywie przez kondycjoner w porownaniu z gniazdkiem.. Do kondycjonera podlaczylem wzmacniacz jungson, cd hegel, gramofon dual 731q, przedwzmacniacz clearaudio balnce, na kolumnach kef xq40. Polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przemyslawm napisał:

Witam. Stalem sie szczesliwym posiadaczem kondycjonera DB4 :). Po okolo 2 tyg odsluchu smialo moge napisac o zaletach posiadania go w swoim zestawie audio. Najbardziej odczuwalne zmiany sa w odsluchu cd mniej w gramofonie (spodzewalem sie ze bedzie odwrotnie :0). Zyskala scena i precyzja umiejscowienia instrumentow, przejscia, bas, ogolnie muzykalnosc calego zestawu no i dynamika !!.. Wyglad - duzy plus!! Solidna obudowa! Bezpieczniki na zewnatrz przez co bardziej funkconalny! I jak to na polaka przystalo zrobilem pomiary ? od brata pozyczylem sonel mpi jako urzadzenie pomiarowe.. siec dziala bardziej stabilnie po przeplywie przez kondycjoner w porownaniu z gniazdkiem.. Do kondycjonera podlaczylem wzmacniacz jungson, cd hegel, gramofon dual 731q, przedwzmacniacz clearaudio balnce, na kolumnach kef xq40. Polecam!!

A jak wzmacniacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cieszę się, że jesteś zadowolony. To bazowy model DB-Elektro w bardzo przystępnej cenie jak na kondycjoner z prawdziwego zdarzenia.  Spokojnie wytrzymuje dużo drozszą konkurencję co nie o mieszkałem sprawdzić. Dla mnie zakup listwy w podobnej cenie jak Db4 to jakieś nieporozumienie. Czy wzmacniacz wcześniej miałeś wpięty w ścianę? 

Od dawna pisałem że te urządzenia, jako nieliczne nie ograniczają dynamiki urządzeń, włącznie ze wzmacniaczami. I dotyczy to również najtańszego DB4. DB5 swobodnie "ciągnął" szczytową końcówkę stereo Jeffa ROWLANDA i bez zadyszki zasilal Krella FPB 700cx a to już wyczyn. Dziś w jednym z systemów ciągnie D, Agostino Progression ale już niebawem jego miejsce zajmie najnowszy model DB6. Uważam, że każda opinia mówiąca o tym, że wzmak zasilany z gniazda w ścianie, gra lepiej niż zasilany z kondycjonera DB-Elektro to słowa wyssane z palca, nie mające z rzeczywistością nic wspólnego.  To utarte stereotypy które często falszują rzeczywistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Niebawem będę miał na sprzedaż kondycjoner DB6, najnowszy i najwyższy model. Stan praktycznie fabryczny. Używam go od około roku. Jestem pierwszym właścicielem,   kolor czarny wyświetlacz czerwony ale w razie czego mogę podmienić u producenta na kolor pasujący do systemu przyszłego właściciela. Gniazda rodowane NCF Furutecha - 4 szt Więcej info na priva. 

Zainteresowanych proszę o kontakt. Cena do uzgodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę nie pisać brednii !!!!!!!  Na db5 kompresja dynamiki jest wyraźna w przypadku wzmacniacza ,do tego utrata szczegółów i muzykalności !!!!!!. Są też pozytywy . Proszę zmienić sprzęt ,udać się do laryngologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2020 o 15:32, tedi02 napisał:

Proszę nie pisać brednii !!!!!!!  Na db5 kompresja dynamiki jest wyraźna w przypadku wzmacniacza ,do tego utrata szczegółów i muzykalności !!!!!!. Są też pozytywy . Proszę zmienić sprzęt ,udać się do laryngologa.

Chyba u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.