Skocz do zawartości
IGNORED

Klub użytkowników kondycjonerow DB


dyzman69

Rekomendowane odpowiedzi

A mowienie o tym elemencie systemu w kontekscie brzmienia jest jak najbardziej uzasadnione gdyz bez watpienia ma nań wplyw.

 

No rzeczywiście - to jest ARGUMENT nie do podważenia.

Wpływa, gdyż niewątpliwie ma wpływ.

Klękajcie narody. AMEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No rzeczywiście - to jest ARGUMENT nie do podważenia.

Wpływa, gdyż niewątpliwie ma wpływ.

Klękajcie narody. AMEN.

Argumenty są nie do podważenia. Dobry kondycjoner zasilający system audio wyraźnie wnosi zmiany w brzmieniu tego systemu. Efekty mogą być różne w zależności od tego po jakie urządzenie sięgniemy . Od ledwie zauwazalnych, po duże i zasadnicze, bardzo łatwo definiowane. Od negatywnych po zasadniczo pozytywne.

To nie jest wątek poświęcony zagadnieniu czy kondycjonery mogą wpływać na brzmienie czy nie mogą. Proszę przestać trollowac w temacie. Chętnie zaś poczytam o Twoim doświadczeniu i wnioskach z prób z urządzeniami DB Elektro we własnym systemie. Jeśli nie masz nic na ten temat do powiedzenia to przy następnej próbie zamieszania tego wątku trollingiem zwrócę się do moderacji o ukaranie Cię za ten proceder a Ty zostaniesz z tego tematu usunięty.

Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wreszcie zobaczymy konkretne zdjecia tego DB5 bo nie ma ich ani tu ani na stronie sklepu Dyzman.

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego sklepu?
Audiomax w ZG

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są na pierwszej stronie, na początku wątku.

 

Audiomax w ZG

Co ma dyzman do tego sklepu?

 

Zdjęcia są i kto chce to je znajdzie. Fotki jednak nie powiedzą nic więcej. To nie konkurs piękności. Wypozycz i sprawdź dzialanie

 

Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespinaj sie. Do ciebie napisalem bo sam zachwalasz DB5. A w tym sklepie chyba tylko jest dostepny. A fotek i specyfikacji jak na lekarstwo.

Edytowane przez snikers89

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespinaj sie. Do ciebie napisalem bo sam zachwalasz DB5. A w tym sklepie chyba tylko jest dostepny. A fotek i specyfikacji jak na lekarstwo.

Nie spinać się? Żartujesz? Do mnie masz pretensje o to? Dobre. Zachwalam bo od dłuższego czasu uzytkuje. Brakuje Ci dokladniejszych informacji, skontaktuj się z producentem i wypytaj o co tylko chcesz. Pewnie i fotek więcej Ci podeśle. Tak na marginesie, pisze się NIE SPINAJ

 

Dobrym zwyczajem i oznaką dobrego wychowania jest też zwracanie się do kogoś pisząc z dużej litery zwroty Ciebie, Ty, Tobie itd. ale widać masz z tym problem.

 

Zastanawiam się o jaką specyfikację Ci chodzi? Podstawowe dane są dostępne. Bardziej szczegółowe techniczne sprawy najlepiej uzyskać bezpośrednio od producenta

Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kilka tyg temu DB5 przeszedł chrzest zasilajacy system naszego kolegi Motyllo. Wyzwanie było ogromne bo Motyllo posiada bardzo wysoki model Jeffa ROWLANDA, końcówkę mocy 8Ti. Myślę, że najlepiej opisze to sam Motyllo ale nadmienię, że kondycjoner DB5 spisał się na 6. System nim zasilany zagrał o przysłowiową klasę lepiej. Progres jakości brzmienia był kompleksowy i doskonale slyszalny od pierwszych sekund po podłączeniu. Zrobiłem kilka fotek systemu kolegi Motyllo i jeśli nią ma nic przeciwko, chętnie bym je tu wkleil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko Rafał

Kilka tyg temu DB5 przeszedł chrzest zasilajacy system naszego kolegi Motyllo. Wyzwanie było ogromne bo Motyllo posiada bardzo wysoki model Jeffa ROWLANDA, końcówkę mocy 8Ti. Myślę, że najlepiej opisze to sam Motyllo ale nadmienię, że kondycjoner DB5 spisał się na 6. System nim zasilany zagrał o przysłowiową klasę lepiej. Progres jakości brzmienia był kompleksowy i doskonale slyszalny od pierwszych sekund po podłączeniu. Zrobiłem kilka fotek systemu kolegi Motyllo i jeśli nią ma nic przeciwko, chętnie bym je tu wkleil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zobaczyć zdjęcia wnętrza kondycjonera. Tak z ciekawości

Niewiele da się zobaczyć. Miałem okazję widzieć u producenta,"rozebrany" jeszcze egzemplarz przy montażu. Trochę grubych drutów mocowany do gniazd Furutecha, zasilacz do wyświetlacza i miernika napiecia a cały układ odpowiadający za zasilanie i filtracja wszystkich 4 gniazd został skutecznie zabezpieczony przed ciekawskimi bo cała płyta zalana jest żywicą w kolorze niebieskim. Widzimy jeden lity blok. Z pewnością zalanie całości eliminuje wibracje i mikrofonowanie poszczególnych elementów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały układ odpowiadający za zasilanie i filtracja wszystkich 4 gniazd został skutecznie zabezpieczony przed ciekawskimi bo cała płyta zalana jest żywicą w kolorze niebieskim.

Słyszałem o tym i przyznam, że jest to właśnie czynnik, który zniechęca mnie do zakupu tego kondycjonera. Niby sprawa jest prosta. Kaucja, przetestowanie i albo produkt zostaje albo go oddaję. Należę jednak (niestety) do grona osób, które muszą dotknąć, obejrzeć ze wszystkich stron, posłuchać i dopiero wtedy podejmuję decyzję. Z drugiej strony, jeśli produkt jest dopracowany, zbudowany w oparciu o rzetelną wiedzę konstruktora i z wykorzystaniem optymalnie dobranych podzespołów, co tu ukrywać? Super technologię, którą skopiuje Gigawatt, Isol8 czy Isotek? Jednak przydałaby się kompleksowa oferta dla klienta połączona ze szczegółową informacją na temat produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zalanie całości eliminuje wibracje i mikrofonowanie poszczególnych elementów.

 

Czy ktoś z wiedzą techniczną (pominąć należy marketingowe opowieści producenta), sprzedał Ci taką "pewność"? Czy też sam sobie to wykoncypowałeś? :)))

Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że producent który skonstruował tak dobre urządzenia wie o czym mówi. Ale rozumiem, że Twoja wiedzą jest na jeszcze wyższym poziomie i jesteś ponad to. Nie zamierzam dyskutować z Tobą na ten temat. Myślę, że nie potrzeba studiów by zdać sobie sprawę iż wlutowane w płytkę elementy, niczym nie zalane, będą bardziej podatne na drgania i wibracje niż takie które zostaną odpowiednim materiałem pokryte.

 

 

Słyszałem o tym i przyznam, że jest to właśnie czynnik, który zniechęca mnie do zakupu tego kondycjonera. Niby sprawa jest prosta. Kaucja, przetestowanie i albo produkt zostaje albo go oddaję. Należę jednak (niestety) do grona osób, które muszą dotknąć, obejrzeć ze wszystkich stron, posłuchać i dopiero wtedy podejmuję decyzję. Z drugiej strony, jeśli produkt jest dopracowany, zbudowany w oparciu o rzetelną wiedzę konstruktora i z wykorzystaniem optymalnie dobranych podzespołów, co tu ukrywać? Super technologię, którą skopiuje Gigawatt, Isol8 czy Isotek? Jednak przydałaby się kompleksowa oferta dla klienta połączona ze szczegółową informacją na temat produktu.

Masz do tego absolutne prawo. Najwyżej ominie Cię przyjemność wypróbowania tej konstrukcji. Ukrywanie pewnych rozwiązań w tego rodzaju urządzeniach nie jest wyjątkiem. Takie zabiegi można spotkać choćby u Shunyaty, Synergestica i wielu innych. Choćby w formie nierozbieralnych puszek. W urządzeniach DB konstruktor zadbał o jak najkrotsze połączenia stąd bardzo zwarta konstrukcja i minimalna ilość okablowania wew. Jeśli chodzi o samo zalanie żywicą całego układu to nie widzę w tym jakiś niezrozumiałych praktyk. Urządzenia są na tyle dobre, że spokojnie konkurują z dużo droższą konkurencją. Bardziej należałoby się obawiać próby kopiowania na naszym rodzimym rynku. O Isol, a czy PS Audio bym się nie martwił. Jeśli chodzi o wszelkie informacje techniczne to bez problemu są one dostępne z dołączonej do każdego urządzenia karty na której podstawowe dane są wydrukowane wraz z gwarancją. Jeśli po jej przeczytaniu będziesz czuł niedosyt, zawsze możesz zadzwonić do konstruktora i o wszystko zapytać. Z pewnością na wiele pytań odpowie, choć podejrzewam, że pewne rozwiązania konstrukcyjne zechce zachować dla siebie ale to przecież naturalne bo tak robi większość producentów sprzętu audio. Nie ma czemu się dziwić. Dla większość najważniejsze jest zakres działania i jego skutki i solidność, bezawaryjność urzadzenia. Najstarsze egzemplarze urządzeń DB maja dziś prawie 20 lat i pracują bezawaryjnie do dziś. Możliwość 3 tyg odsłuchu, testu we własnym systemie jaki umożliwia producent to moim zdaniem bardzo uczciwe podejście do klienta. Nikt tu kitu nie wciska. Ostatni test u kolegi Motyllo dobitnie świadczy o wielkim potencjale tych konstrukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu kitu nie wciska.

Nawet nie mam zamiaru tego sugerować :)

Być może kiedyś wpadnie mi w ręce DB i będę mógł poznać go trochę lepiej. Nie zmienia to faktu, że producent powinien wystartować choćby ze stroną internetową tak aby taki niedowiarek jak ja, mógł popatrzeć, poczytać i po przemyśleniu, skontaktować się z producentem w sprawie kupna. Bez tego będzie przegrywał z innymi producentami tego typu urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet nie mam zamiaru tego sugerować :)

Być może kiedyś wpadnie mi w ręce DB i będę mógł poznać go trochę lepiej. Nie zmienia to faktu, że producent powinien wystartować choćby ze stroną internetową tak aby taki niedowiarek jak ja, mógł popatrzeć, poczytać i po przemyśleniu, skontaktować się z producentem w sprawie kupna. Bez tego będzie przegrywał z innymi producentami tego typu urządzeń.

Trochę nie tedy droga. Nie chodzi o to byś przeczytał i kupił. Mniej błędów popełniamy gdy nie kupujemy w ciemno czy po przeczytaniu recenzji. Trzeba pożyczyć, posłuchać z nim systemu, ocenić a niejako przy okazji będziesz mógł przez trzy tygodnie nie tylko słuchać ale i patrzeć na niego. Db4 jest skromny z wyglądu ale solidny. DB5 jest już naprawdę z wyglądu bardzo pociągający. Nie musi się przy swojej cenie niczego wstydzić bo jest po prostu ładny. Ale nie o to tu chodzi przecież. Głównym walorem ma być wpływ na zasilane urządzenia a ten jest wyborny.

 

Co do strony to powstanie na bank. Nie wiem czy jeszcze w tym roku czy w następnym ale producent wspominał, że się do tego przygotowuje. To działalność jednej osoby. Nie spodziewam się by chciał rozbudowywać firmę, zwłaszcza, że kondycjonery to dodatkowe, poboczne zajęcie. A jeśli chodzi o konkurencję to najlepszym sposobem na obronę jest atak w postaci zakresu i sposobu działania na zasilane urządzenia. Zrób tak jak ja, wypozycz kilka i porównaj a potem wyciągnij wnioski i oceń.

 

W bezpośrednim starciu DB4 i DB5 bronią się doskonale. Nie muszą wygrywać w konkursie piękności i w marketingowej paplaninie na stronach producentow. Po prostu robią najlepiej to do czego zostały stworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ w pełni się z tobą zgadzam. Kluczowy jest skutek działania danego urządzenia a nie jego wygląd. Czasem to co brzydkie i z pozoru proste, działa najlepiej. Mam kolegę, który zwykł mawiać, że im brzydsza kobieta, tym lepsza w łóżku ;) Trochę kaskaderskie porównanie ale coś w tym jest. Jedynie tak jak zaznaczyłem, jestem takim przysłowiowym niewiernym Tomaszem, który wszystko musi zobaczyć, dotknąć i przetestować na wszelkie możliwe sposoby. Być może wynika to z faktu, że te "zabawki" kosztują bardzo dużo w stosunku do moich zarobków? W takiej sytuacji człowiek podświadomie stara się usprawiedliwić ten nieracjonalny zakup na wszelkie możliwe sposoby :)

Niemniej podtrzymuję swoje zdanie, że producent powinien trochę skorygować strategię marketingową w kierunku dotarcia do klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ w pełni się z tobą zgadzam. Kluczowy jest skutek działania danego urządzenia a nie jego wygląd. Czasem to co brzydkie i z pozoru proste, działa najlepiej. Mam kolegę, który zwykł mawiać, że im brzydsza kobieta, tym lepsza w łóżku ;) Trochę kaskaderskie porównanie ale coś w tym jest. Jedynie tak jak zaznaczyłem, jestem takim przysłowiowym niewiernym Tomaszem, który wszystko musi zobaczyć, dotknąć i przetestować na wszelkie możliwe sposoby. Być może wynika to z faktu, że te "zabawki" kosztują bardzo dużo w stosunku do moich zarobków? W takiej sytuacji człowiek podświadomie stara się usprawiedliwić ten nieracjonalny zakup na wszelkie możliwe sposoby :)

Niemniej podtrzymuję swoje zdanie, że producent powinien trochę skorygować strategię marketingową w kierunku dotarcia do klientów

Zgadza się choć nie mówię że DB4 jest brzydki. Jest skromny ale nie brzydki. Skromny bo utrzymany w formie slim. Prosta bryła bez żadnych ozdobnikow i wyrafinowanego wykończenia ale solidności mu odmówić nie sposob. Solidna 2 mm blacha aluminiowa malowana proszkowo wysokiej jakości lakierem strukturalnym. Jedynym ozdobnikiem może być ewentualnie wskaźnik napięcia który jest dostępny w kilku kolorach i kolce że stali nierdzewnej na których jest wsparty. Poza tym czysta, prosta forma. DB5 wygląda już poważnie i szlachetnie.

Co do dotarcia do szerszej rzeszy klientów to pewnie z czasem takie kroki zostaną poczynione. Rok temu DB5 zadebiutował na Audio Show. Przyjdzie czas i na stronę w necie. Myślę, że recenzja w prasie to też kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś miałem okazję uczestniczyć w teście DB5 w systemie który zawiesił przed nim poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie. A to dlatego, że właściciel systemu postanowił spróbować zasilania swojej końcówki Krella z kondycjonera. Do tej pory w systemie tym pracował DB4, który zasilal Pre Krella i źródło M. Levinson No512. Szczerze powiem, że wątpilem w bezproblemową pracę DB5 z takim monstrum jakim jest niewątpliwie końcówka FPB 700cx ale efekt mnie zaskoczył bo nie dość, że kondycjoner DB5 zniósł to wyzwanie że stoi kim spokojem to jeszcze ewidentnie wpłynął pozytywnie na brzmienie tej elektrowni. Jeszcze bardziej zaskoczony był chyba właściciel systemu a efekt tego zaskoczenia to decyzja, że DB5 zostaje w systemie na stałe. Takie sesje pozostają na długo człowiekowi w głowie. Już ostatnia sesja u kolegi Motyllo była bardzo pouczająca ale ten ekstremalny wzmacniacz Krella to dużo większe wyzwanie dla każdego urządzenia zasilającego niż powyższy J. Rowland . Wystarczy spojrzeć na parametry wzmacniacza. Brzmieniowy rezultat i tym razem jest zaskakujący.

post-8400-0-03240700-1534805075_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że wątpilem w bezproblemową pracę DB5 z takim monstrum jakim jest niewątpliwie końcówka FPB 700cx

 

A co mogło pójść "nie tak"? Bezpiecznik mógłby się przepalić w tej wypasionej listwie, jeszcze coś?

I ukształtowało się brzmienie , nawet taaaakiego Krella?

 

Konstruktorzy Krella to jacyś niedouczeni czy jak to rozumieć można?

Jakby tu zaglądali i czytali te rewelacje, spalili by się niewątpliwie ze wstydu.

 

Aaaaa, oraz jak widać na obrazku ten db nie stabilizuje napięcia do 230V (jak drut!)

...pokazuje tylko to co przez niego przelatuje...phi tyle to można dostać za 30 zł. z chińskiego "multimetra".

Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co mogło pójść "nie tak"? Bezpiecznik mógłby się przepalić w tej wypasionej listwie, jeszcze coś?

I ukształtowało się brzmienie , nawet taaaakiego Krella?

 

Konstruktorzy Krella to jacyś niedouczeni czy jak to rozumieć można?

Jakby tu zaglądali i czytali te rewelacje, spalili by się niewątpliwie ze wstydu.

 

Aaaaa, oraz jak widać na obrazku ten db nie stabilizuje napięcia do 230V (jak drut!)

...pokazuje tylko to co przez niego przelatuje...phi tyle to można dostać za 30 zł. z chińskiego "multimetra".

Iro Ty musisz mieć jednak problem z samym sobą :)

Generalnie to rozmowa z Tobą pozbawiona jest jakiegokolwiek sensu. Zachowaj swoje rewelacje dla siebie a jak chcesz przekonać się ile takie urządzenie zmienia, a jeśli jest dobre, jak np kondycjonery DB, ile poprawia w systemie, to zapraszam do siebie. Możesz też zapytać użytkownikow tych urządzeń lub ludzi, którzy je testowali. Zapytaj motyllo u którego system oparty o końcówkę J. Rowlanda za 80 tys zagrał zdecydowanie lepiej. Na głupie pytania nie będę odpowiadał. To nie jest wątek dla osób, które neguja wpływ dobrych urządzeń zasilających na system. Wpływ slyszalny. Idź na ten temat sobie pogadać gdzie indziej. Nie moja wina, że jesteś głuchy.

Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy ma prawo wypowiedzi na temat tego co myśli,jednak co do kondycjonerów,oczywiście tych poprawnie zaprojektowanych przez osoby które mają o tym pojęcie nie negował bym ich wpływu na brzmienie.Jestem z Zielonej Góry i znam tutaj P.Profesora z którym rozmawiałem na temat zagadnień takiej filtracji a wpływu na sprzęt audio i nie tylko.Nie będę wypisywał tu co i jak bo nie jestem naukowcem,ale z rozmowy wynikało jasno że to poważne zagadnienie.Owy profesor służył swoją radom i wiedzą przy konstruowaniu Enerr ac point one na wydziale elektronicznym na uczelni i wiem że prowadzi wykłady na temat tych zagadnień.Więc skoro takie mózgi tym się zajmują,to nie szydził bym z tego tematu,tym bardziej że sam posiadam db4 i na pewno bym tego nie kupił dla samego pudła z wyświetlaczem napięcia,bo urządzenie zostało świetnie skonstruowane i bardzo dobrze przemyślane technicznie.Samo to że dwa gniazda są na nanopermach powinno zwrócić już swoją uwagę a co za tym idzie różnica beż filtra a z db jest słyszalna.Nie miałem jeszcze u siebie db 5,ale może jeśli Rafał będzie tak uprzejmy to mi pożyczy do testów,tak dla porównania w stosunku do posiadanego db4.Jestem ciekaw ostatecznej różnicy jaką by wniosły w odsłuchy.Miałem też możliwość posłuchania,choć tu Rafał nie chce mi nic zdradzić do końca co to jest,ale mogę powiedzieć że jak to podłączył to szczęka mi opadła,na prawdę chylę czoło.Mam nadzieję że to ujrzy za jakiś czas światło dzienne i będzie do kupienia.

Edytowane przez Michael1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.