Skocz do zawartości
IGNORED

PS3/PS4 kablem audio usb do wzmacniacza/amplitunera


HipertrofiaAbsolutu

Rekomendowane odpowiedzi

O, o to i ja mam pytanie.

Czy dam radę połączyć gramofon przez bluetooth pod głośniki w passacie? Czy potrzebna jest do tego jakaś przejściówka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Talking me at last to the World where uncertainty does not exist.

In Heaven or Underground..." - Mr. Doctor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kabel audio USB? :)

Jeśli chodzi o:

-zrobienie z PS3/PS4 Daca: nie będzie działać;

-zrobienie z PS3/PS4 nośnika danych dla amplitunera: wątpię aby system firmy Sony wypuścił w ten sposób dane na zewnątrz konsoli.

Z PS3 możesz zrobić transport wykorzystując DLNA i CD/DVD/BR (a nawet na starej wersji można było odtworzyć SACD) podłączając ją do amplitunera poprzez cyfrowe wejścia: HDMI lub optyczne (jeśli ampli takowe wejścia posiada) lub analogowe: RCA. Do wykorzystania DLNA do przesyłu muzyki wystarczy podłączyć do tej samej sieci lokalnej konsolę i komputer, na którym uruchomiony zostanie foobar z odpowiednią wtyczką.

Z PS4 nie wiem czy jest opcja DLNA lub czy nawet można odtwarzać CD. Swoją drogą to paranoja aby na takiej konsoli typu PS3 lub PS4, które miały być centrum multimedialnym nie można było normalnie puścić flaca (mp3 na PS3 idzie).

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie połączenie będzie działać ale nie z każdym DAC. Zauważ, że jak podłączasz PS4 do DAC przez USB to w opcjach urządzeń audio masz komunikat: "Podłącz zasilanie urządzenia audio". to oznacza, że potrzebujesz DAC z własnym zasilaniem USB. Mój TAGA Harmony takiego nie ma, więc straciłem audio przez USB ale już taki śmieszny DAC w odtwarzaczu CD Yamahy działa o.O

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączasz przez kabel, który ma trzy osobne wtyki (dwa dla audio i jeden dla video) lub dla PS4 przez kabel, który ma takie cos wyprowadzone chyba z HDMI.

możesz też podłączyć (jest to lepsza wersja) przez wyjście optyczne kablem do DAC'a i następnie na wzmacniacz.

Zdziwisz się jak dobrze gra PS. Porównywałem ją z kilkoma DAC' ami i powiem, że gra bardzo dobrze, można podłączyć też twardy dysk i grać z plików, działa Spotify i chyba Tdal (sterujesz telefonem) więc masz całkiem przyzwoity streamer. Jest jeden minus - czasami może przeszkadzać lekki szum wiatraka w konsoli. Mój kolega gra w ten sposób już drugi rok i zrobił to tak, że zamknął konsolę w dużej szafce, tak by ciepło miało się gdzie "rozchodzić".

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.