Skocz do zawartości
IGNORED

podłączenie dekodera DVB/T do amplitunera problem


MartyMcFly

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chce podlaczyc dekoder dvb/t ARIVA T750i do ampli Denona 4300 po HDMI i wyswietlac przez projektor i napotkalem na problem.

dekoder wpiety w wejscie HDMI CBL/SAT, projektor glowne wyjscie Monitor ARC, zanim wlacze amplituner normalnie reaguje na pilota, w momencie wlaczenia amplitunera nagle przestaje reagowac na pilota oraz nie pojawia sie w ogole menu dekodera.

W amplitunerze mam powylaczane sterowanie HDMI, w prjektorze rowniez. Probowalem odlaczyc wszystkie urzadzenia, tez bez rezutlatu, czy podlaczyc dekoder do innego wejscia (np jako blu ray)

 

Dodam ze soft najnowszy, sprawdzilem go na innym setupie wpinajac bezposrednio pod TV i tam dziala bez problemu reaguje na pilota i pojawia sie menu. Probowalem tez pozmieniac ustawienia rozdzielczosci w dekoderze wyjscie 720p czy 1080i bezskutecznie, HDMI Cec powylaczane...

 

Juz mi sie skonczyly pomysly co robie zle a moze ten model po porstu nie dziala z aplitunerem ?

Czy są jakies polecane i dzialajace dekodery do takiego setupu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich. Proszę o pomoc w podłączeniu:

tv Philips ( wszelkie wejścia i wyjścia), kino domowe samsung , Soundbar lg i dekoder Netia. chodzi mi o to żeby kino i soud działały jednocześnie na wszystkich kanałach oraz przy przesyłaniu obrazu z komputera lub telefonu. dziękuję. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

ja nie mam nawet obrazu :( wyglada na to ze to kwestia dekodera przez ampli jest problemem...

 

Udalo ci sie cos zaradzic? Bo tez mnie ten dekoder wkur... na maksa.

 

Podlacze go po HDMi do monitora czy tv i wszystko gra ok. Podlacze do avr marantza lub bezposrednio do projektora i brak sygnalu i dekoder nie reaguje na pilota.

 

 

Mam jeszcze starego tuner dvbt androidboxa po podlaczeniu do marantza obraz tnie jak cholera, a jak podlacze do monitora to jest ok.

 

Avr Denona i Marantza maja jakis problem z sygnalem od tunerow czy o co chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie zaradzić w tym sensie, ze zmienilem dekoder i drugi dzialal, ale okazalo sie ze nie mam DVB/T po kablu (zakladalem ze jest z anteny zbiorczej) wiec sobie temat odpuscilem, bo nie chcialem dodatkowej anteny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.