Jump to content
Sign in to follow this  
Admin1

Nowości i ekspozycje Audio Video Show 2017 - Horn/Denon Salony Firmowe

Recommended Posts

HEOS by Denon – bezprzewodowy system multiroom w komplecie!

 

post-30000-0-23174200-1510309357_thumb.png

 

Jeden z najbardziej kompletnych ekosystemów urządzeń multiroom audio dostępnych na rynku od marki Denon w pełnej krasie na Audio Video Show. Poznaj wszystkie urządzenia HEOS w działaniu!

 

Sprawdź, jak działają głośniki bezprzewodowe HEOS w różnych strefach pomieszczenia, jak łatwo je obsługiwać za pomocą wygodnej aplikacji dla smartfonów i tabletów. Zobacz i usłysz jak potężnie brzmi HEOS BAR, i HEOS SUB w konfiguracji kina domowego i jak dobrze brzmi Twoja ulubiona muzyka z tych samych urządzeń. Sprawdź co robi system HEOS wbudowany do amplitunerów kina domowego Denon. Pełny system HEOS będzie prezentowany przez specjalnego gościa z centrali firmy, p. Juul’a Gijsbers’a.

PGE Narodowy, sala 130

 

 

 

DALI kino domowe 5.2 z potężnych głośników instalacyjnych Phantom S Series

 

post-30000-0-99400200-1510309357_thumb.png

 

Niezwykły zestaw kina domowego zbudowany z głośników instalacyjnych, do tej pory nigdy nie pokazywany na Audio Video Show. DALI PHANTOM S-280 to nieuznająca kompromisów kolumna głośnikowa do montażu w ścianie wyposażona w dwa 8-calowe przetworniki nisko-/średniotonowe, dwa 10-calowe radiatory pasywne oraz obrotowy hybrydowy moduł wysokotonowy. W zestawie pokazowym pełnią rolę głośników frontowych, a uzupełniają je głośniki efektowe DALI PHANTOM S-80 oraz głośnik centralny DALI PHANTOM S-180. Takiego zestawu jeszcze nie słuchałeś. Idealny sposób sprawdzenia jak skutecznie zaoszczędzić miejsce w salonie bez konieczności stosowania kompromisów, jeśli chodzi o jakość dźwięku.

PGE Narodowy, sala 134.

 

 

 

DALI Calisto – bezprzewodowy system głośnikowy

 

post-30000-0-44458200-1510309358_thumb.png

 

Nowy, bezprzewodowy system głośnikowy DALI CALLISTO łączący zalety tradycyjnego Hi-Fi z inteligentnymi, innowacyjnymi technologiami.

 

Głośniki bezprzewodowo łączą się z podstawową częścią systemu, DALI Sound Hub poprzez połączenie 24 bity/96 kHz. Dostępnych jest wiele standardowych wejść - wszystkie z automatycznym wykrywaniem - zapewniając możliwość podłączenia praktycznie każdego urządzenia audio, czy przez Bluetooth, czy poprzez złącze optyczne, analogowe lub koaksjalne. Pilot zdalnego sterowania Bluetooth połączy się z Sound Hub, nawet jeśli jest ukryty w szafce. Wszystko co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk Play.

PGE Narodowy, sala 134

 

 

 

Marantz 10 Series prezentowany przez Kena Ishiwata, ambasadora marki

 

post-30000-0-97055300-1510309358_thumb.png

 

Nie jest tajemnicą, że ambasador marki Marantz, p. Ken Ishiwata lubi Polskę i chwali zawsze Audio Video Show i rzesze odwiedzających fanów muzyki słuchanej z urządzeń wysokiej jakości. W tym roku także będzie prezentował system stereo Marantz PM/SA 10, zwycięzcę tegorocznej nagrody EISA 2017-2018 w kategorii HIGH-ENDOWY SYSTEM STEREO.

 

„Flagowy odtwarzacz Marantza i wzmacniacz zintegrowany tworzą parę osiągającą kolejne szczyty innowacji i jakości dźwięku. SA-10 odtwarza płyty SACD, CD i pliki cyfrowe na ekstremalnie wysokim poziomie, dzięki firmowej technice Marantz Musical Mastering, opartej na specjalnym sprzęcie i oprogramowaniu, która prowadzi konwersję sygnału do 1-bitowego formatu. PM-10 to pierwszy high-endowy wzmacniacz Marantza w klasie D, zawierający wyśmienite moduły Ncore, zapewniające wysoką moc przy niskich zniekształceniach. SA-10 i PM-10 tworzą razem kombinację o potężnych możliwościach funkcjonalnych i brzmieniowych.” (uzasadnienie Jury EISA)

 

Sprawdźcie również dlaczego Ken Ishiwata wybrał do swojego pokazowego zestawu głośniki brytyjskiej marki Q Acoustics, Concept 500 i jak brzmią w specjalnie ustawionej konfiguracji przez guru branży audio.

 

PGE Narodowy, sala 132

 

 

 

Q Acoustics Concept 500 – WOLNOSTOJĄCY ZESPÓŁ GŁOŚNIKOWY EISA 2017–2018

 

post-30000-0-62502400-1510309555_thumb.png

 

Piękny przykład „brytyjskiej szkoły” tworzenia głośników, udowadniający, że bez zbędnych ozdobników można zachwycić słuchaczy po samą czystością brzmienia.

 

„Wiele firm głośnikowych, wspinając się na wyższe pułapy jakości i ceny, robi to z wyraźnym wysiłkiem, szykując zaskakujące rozwiązania. Nie dotyczy to Q-Acoustics; jej nowy flagowiec – Concept 500 – jest gruntownie przemyślanym, rzetelnym projektem, opartym na wiedzy i doświadczeniu, a nie na fantazjach. Perfekcyjnie zestrojony układ przetworników zainstalowano w optymalnie wzmocnionej obudowie, o wielowarstwowych, wytłumionych żelem ściankach. Brzmienie jest nadzwyczaj dokładne i neutralne, co służy każdej muzyce. Wykończenie – na najwyższym poziomie, elegancko połączono powierzchnie ozdobione naturalnym fornirem i lakierowane na wysoki połysk.” (uzasadnienie Jury EISA)

 

Zestaw pokazowy będzie można usłyszeć w zestawieniu z innym laureatem tegorocznej nagrody EISA, Marantz PM/SA 10 prezentowanym przez p. Kena ishiwata, ambasadora marki Marantz.

PGE Narodowy, sala 132

 

 

 

Denon Design Series – design i najwyższa jakość dźwięku

 

post-30000-0-49593700-1510309359_thumb.png

 

Łącząc w sobie słynną już jakość dźwięku marki Denon ze zgrabną i przyjazną dla wnętrz stylistyką, Denon Design Series dostarcza świetnej jakości dźwięk bez konieczności ich wypełniania konwencjonalnymi, dużymi komponentami Hi-Fi.

 

Denon wywołał niemałe zamieszanie wprowadzając 3 lata temu swoją nową linię Denon Design Series, która miała udowodnić, że komponentowy system audio może był piękny i niewielki, bez konieczności stosowania kompromisów dotyczących jakości dźwięku. Teraz redefiniuje i uszlachetnia gamę wzmacniaczy tej serii wprowadzając ewolucyjnie następcę PMA-50, nowy wzmacniacz PMA-60. Pojawił się również nowy członek tej rodziny, czyli PMA-30, bardziej przystępny cenowo, tym samym zwiększając atrakcyjność oferty Denona wśród miłośników designu i dobrego brzmienia. Usłyszycie prezentacje z kilku kombinacji sprzętowych złożonych z elementów Denon Design Series, jak DRA-100, DCD-100, PMA-60, DCD-50.

PGE Narodowy, sala 131

 

 

 

Sonus faber – Jesteście gotowi zanurzyć się w głębi dźwięku? Światowa premiera!

 

post-30000-0-07340100-1510309360_thumb.png

 

Sześć lat minęło od premiery poprzedniego Okrętu Flagowego wśród głośników Sonus faber. Teraz czas na zmiany. Oto nadchodzi Nowy Okręt Flagowy marki stający na szczycie swojej linii produktowej. Niech Was nie zwiodą pozory! Z wyglądu niezmieniony i ponadczasowo piękny, ale serce i dusza głośników tkwią wewnątrz. Najnowsza konstrukcja przeszła gruntowne zmiany korzystając z najnowszych, zaawansowanych technologii elektroakustycznych.

 

Podziwiajcie jakość drewnianego wykończenia, delikatność skóry i niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych detali. Ale ponad wszystko zachwyci Was nieskończona głębia dźwięku, w którym możecie się zanurzyć. Odwiedźcie nas, sprawdźcie sami!

PGE Narodowy, Studio TV 2.

 

 

 

Canton Reference 5K, GLE 496.2 BT i inne niemieckie konstrukcje

 

post-30000-0-46775800-1510309360_thumb.png

 

Reprezentacja niemieckiego Cantona na AVS17 to m.in. mocne podłogówki z topowej linii Reference, 5K, GLE 496.2 BT i część serii Vento.

Seria Reference zaznaczyła swoim powstaniem kamień milowy w nowej historii sprzętu audio. Charakteryzująca się klasycznym podejściem przejętym od serii Reference jest także efektem dążenia do wykorzystania innowacji i koncentracji na fundamentalnych elementach dźwięku w dążeniu do perfekcji. Perfekcji osiągniętej w zadziwiająco praktyczny sposób.


Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.