Skocz do zawartości
IGNORED

11 listopada


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

jak to mowia TEN problem jest w glowie.Czasami to ukryte i wyparte .... pragnienie menszczyzny.I wtedy pojawia sie agresja i chamstwo.

 

normalny heteroseksualny facet jest zajęty swoją babą i seks innych facetów go nie interesuje. a to, że ci nie idzie i w związku z tym zazdrościsz innym i chcesz ich bić to twój problem, a nie inteligentów. nie obwiniaj innych za swoje porażki. nie staje ci nie z powodu inteligentów ani "pedałów".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek ty nie masz litości, zdajesz sobie sprawę że tak mocno parsknąłem śmiechem że aż ekran pobrudziłem.

 

Jeżeli lubisz być ogłupiany przez propagandę, której nie powstydziłby się Joseph Goebbels - oglądaj TVPiS. Twój wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to narodowe polskie ci..e mozecie poczytac bo to list od boga.Zatkajcie nos i do roboty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

macie najlepszy dowod ze jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to narodowe polskie ci..e mozecie poczytac bo to list od boga.Zatkajcie nos i do roboty...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

macie najlepszy dowod ze jest.

 

Kapitalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ten co mu nie staje i innych chce bić zamiast

 

normalny heteroseksualny facet jest zajęty swoją babą i seks innych facetów go nie interesuje. a to, że ci nie idzie i w związku z tym zazdrościsz innym i chcesz ich bić to twój problem, a nie inteligentów. nie obwiniaj innych za swoje porażki. nie staje ci nie z powodu inteligentów ani "pedałów".

Bo to taka barania logika. Zamiast się cieszyć, że mu gej upatrzonej laszczki nie poderwie, to taki cymbał będzie go prał poświęconą lagą z ukradzionym i pohańbionym emblematem Polski Walczącej.

 

Zresztą wśród nich co drugi to pedał (bo nie gej przecież). Typowe wyparcie; już staroegipscy psychologowie to wiedzieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztoff

(Konto usunięte)

Kapitalne.

 

Piszemy symfonie, dążymy do innowacji, szanujemy naszych dawnych bohaterów i nasze ponadczasowe tradycje i zwyczaje. Nagradzamy znakomitość, dążymy do doskonałości i cenimy inspirujące dzieła sztuki, które wyrażają szacunek dla Boga. Doceniamy rządy prawa i prawo do obrony wolności słowa i wyrazu - powiedział Trump.

 

https://chnnews.pl/kraj/item/3919-oto-co-donald-trump-powiedzial-w-warszawie-o-bogu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat oglądałem początek marszu na żywo - na marszu nie byłem, mieliśmy bilety do Romy na Pilotów - nie polecam swoją drogą. Stracone 3 godziny.

Ale wracając do tematu, oglądałem zbiórkę manifestantów. Organizację, kto przyjechał, itd.

Owszem część ludków jadących z nami metrem - wjazd do centrum był utrudniony. Także parking na Młocinach nam został - miała w łapkach piwo.

Ale 99% tych co się zbierali to normalni ludzie. Dziewczyny z chłopakami, ludzie starsi. Z dziećmi nie widziałem prawie nikogo.

Żadnych faszystów, skinów, czy innych nawiedzonych. Normalni ludzie których spotykamy na co dzień na ulicy.

Dzisiaj z mediów się dowiedziałem że to był marsz skrajnej prawicy.... Lol.

 

Jedyna grupa która mnie zniesmaczyła to zorganizowana grupa która chyba pomyliła marsz z turniejem rycerskim w Golubiu Dobrzyniu - w pelerynkach z łacińskim napisem Jezus Chrystus królem Polski. Ci dość natarczywie obdarowywali każdego przechodzącego świętymi obrazkami.

 

Z Romy wyszliśmy po zakończeniu marszu - było spokojnie. Owszem masa radiowozów na kogutach, jakieś grupki ryczące na pełne gardło pieśni - kaleczyło to uszy, ale nic po za tym.

 

A i taka ciekawostka tuż obok pętli metra jest taka fajna knajpa prowadzona przez turecką rodzinę - dobrze i tanio można zjeść. I przed nami maszerowała grupka narodowców w swoich kurteczkach z napisami. Biało czerwone flagi ładnie zrolowane. Opaski z Polską walczącą jeszcze na kurtkach.

Czyli Ci wredni faszyści zapewne....

I ta grupka wmaszerowała to tureckiej knajpy, nie po to żeby ją zdemolować, tylko wypić piwo i zjeść coś tureckiego...

 

Lol takich mamy strasznych faszystów.... Normalnie strach się nie bać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol takich mamy strasznych faszystów.... Normalnie strach się nie bać...

Jak to cudnie mieć klapki na oczach. Starzy Żydzi w 1933 też mówili, wykrzyczą się, napiją się, parę szyb potłuką i się uspokoją, nie będzie tak źle, da się żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem tu jednemu mądremu - zamaskowane typki z krótkimi karkami, pochodniami i transparentami to przebrane i ucharakteryzowane bojówki KOD.

Kiedyś słyszałem, że to policyjna prowokacja ale teraz ten pomysł odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sporo w ocenie tego marszu zwykłej histerii to raz, dwa każdy próbuje ten marsz podpiąć pod swoje poglądy. A dlaczego Polacy w Polsce nie mają prawa świętować 11 listopada ??? Póki co to Polska zamieszkała przez polaków... Ja nie bronię Niemcom robić parad w kolorze tęczy - ba nawet na jednej się super bawiłem - ja zaprzysięgły heteryk ;P

 

Jak to cudnie mieć klapki na oczach. Starzy Żydzi w 1933 też mówili, wykrzyczą się, napiją się, parę szyb potłuką i się uspokoją, nie będzie tak źle, da się żyć.

Tania demagogia... nawet na suchą bułkę nie starczy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sporo w ocenie tego marszu zwykłej histerii to raz, dwa każdy próbuje ten marsz podpiąć pod swoje poglądy. A dlaczego Polacy w Polsce nie mają prawa świętować 11 listopada ??? Póki co to Polska zamieszkała przez polaków... Ja nie bronię Niemcom robić parad w kolorze tęczy - ba nawet na jednej się super bawiłem - ja zaprzysięgły heteryk ;P

 

Nie wiem, czy Szanowny Kolega pisze to poważnie, czy specjalnie udaje idiotę, czy też tak mu nieszczęśliwie wyszło???

 

Nikt nikomu nie zabrania świętowania 11 listopada i taka sugestia jest zwykłą manipulacją. Wręcz przeciwnie, z różnych stron słychać zachęty do świętowania.

Problemem są grupy - powtarzam - grupy ludzi o skrajnych poglądach rasistowskich, ksenofobicznych a często faszystowskich.

Jeszcze większym problemem jest ciche przyzwolenie dla działania tych skrajnych grup ze strony polityków, a teraz Państwa.

 

Jasne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnym jest, że w sytuacji tak podzielonego Narodu jak dzisiaj, wszystkie Święta o podłożu politycznym będą bezpardonowo wykorzystywane jako wykazywanie skrajności przeciwstawnych obozów. A życie zwykłych obywateli i tak będzie płynąc równo pośrodku tych najbardziej zaangażowanych w politykę :-)

I jeszcze moja osobista prośba.

Przestańcie proszę ubliżać sobie nawzajem personalnie, tego już nawet jako moderatorowi czytać się nie chce i aż się niedobrze robi, kiedy wiem że to nie jest forum polityczne służące propagandystom a zakładka dla przyjaciół dzielących wspólne hobby.

Oczywiście za każde otrzymane upomnienie i wykasowany wpis, jakże bardzo dla autorów wartościowy, winicie moderację, nigdy siebie. :-(

 

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na forum nigdy nie szukałem i nie szukam przyjaciół i poklasku - piszę co myślę, co najwyżej pilnuję żeby kogoś nie urazić. Chamstwa nie toleruję.

2. Piszę co widziałem - jak być może przeczytałeś marsz spędziłem w teatrze muzycznym, acz to były stracone 3 godziny.

3. Na każdej wielkiej imprezie trafią się idioci, chuligani, itd. Nie tylko w Polsce - uwierz. Natomiast pisanie iż to był marsz skrajnej prawicy to obrażanie przynajmniej 80% tych co poszli...

 

Jasne ? ;P

 

A i jak przeczytałeś parę moich postów to wiesz że sympatykiem POPIS-u nigdy nie byłem i nie będę

 

Pozdrawiam serdecznie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnym jest, że w sytuacji tak podzielonego Narodu jak dzisiaj, wszystkie Święta o podłożu politycznym będą bezpardonowo wykorzystywane jako wykazywanie skrajności przeciwstawnych obozów. A życie zwykłych obywateli i tak będzie płynąc równo pośrodku tych najbardziej zaangażowanych w politykę :-)

I jeszcze moja osobista prośba.

Przestańcie proszę ubliżać sobie nawzajem personalnie, tego już nawet jako moderatorowi czytać się nie chce i aż się niedobrze robi, kiedy wiem że to nie jest forum polityczne służące propagandystom a zakładka dla przyjaciół dzielących wspólne hobby.

Oczywiście za każde otrzymane upomnienie i wykasowany wpis, jakże bardzo dla autorów wartościowy, winicie moderację, nigdy siebie. :-(

 

Włodek.

Rozumiem

przyjmuje wine i nie mam pretensji do nikogo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na forum nigdy nie szukałem i nie szukam przyjaciół i poklasku - piszę co myślę, co najwyżej pilnuję żeby kogoś nie urazić. Chamstwa nie toleruję.

2. Piszę co widziałem - jak być może przeczytałeś marsz spędziłem w teatrze muzycznym, acz to były stracone 3 godziny.

3. Na każdej wielkiej imprezie trafią się idioci, chuligani, itd. Nie tylko w Polsce - uwierz. Natomiast pisanie iż to był marsz skrajnej prawicy to obrażanie przynajmniej 80% tych co poszli...

 

Jasne ? ;P

 

A i jak przeczytałeś parę moich postów to wiesz że sympatykiem POPIS-u nigdy nie byłem i nie będę

 

Pozdrawiam serdecznie...

 

Dziękuję, że chciało Ci się tyle napisać. Jeszcze raz powtórzę - nie jest problemem sam marsz, wręcz przeciwnie.

Problemem jest to, że w dużej części został zdominowany przez skrajne grupy które na swoje działania mają polityczne przyzwolenie i ciche poparcie ze strony Państwa.

I nie jest to żaden mój wymysł, bo wystarczy prześledzić i wypowiedzi i konkretne działania np. w sprawie Międlara czy tego palacza kukieł z Wrocławia, czy wreszcie ONR.

 

PiS umywa ręce wynosząc się do Krakowa a stolice oddając kibolom i grupom skrajnych, faszyzujących nacjonalistów. I jeżeli jest ich tylko 10 czy 5%, to oni nadają ton temu marszowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem

przyjmuje wine i nie mam pretensji do nikogo

 

Zaprawdę powiadam ci "Asteriźmie" Drogi, nie Ty jeden otrzymałeś dzisiaj należną ilość punktów.

Ale Ty jeden choć wiesz za co, w przeciwieństwie do reszty, która zawsze jest karana za niewinność a w szczególności osobnik @Maju :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci Włodek napisał - blisko ćwierć wieku dzielenia Polek i Polaków - bo PIS jest tylko kolejnym z dzielących - daje taki efekt.

Dlatego jak jak małpa do bananów szczerzę radośnie kły do każdego który mówi basta. Naród jest jeden..

 

Wiem naiwny jestem, ale kto zabroni staremu cynikowi ???

 

A wczoraj przypadkiem biegając po kanałach trafiłem na 3 program TVP - i był tam publicysta kojarzony z PIS-em. który ośmielił się w TVP powiedzieć iż Tusk to też Polak, Komorowski też, itd. Zapadła cisza (powiało grozą - lol) , ale skoro już i po pisowskiej stronie są głosy że dzielenie służy wrogom kraju to może doczekam końca podziałów....

 

Oki miłego popołudnia wszystkim życzę...

 

Odpowiadałem Koledze Jaro....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to, że w dużej części został zdominowany przez skrajne grupy

stolice oddając kibolom i grupom skrajnych, faszyzujących nacjonalistów. I jeżeli jest ich tylko 10 czy 5%,

 

W zasadzie co tu komentować.

To tylko świadczy o nastawieniu, a nie komentowaniu rzeczywistości.

Nawet gdyby pies z kulawą nogą w tym dniu nie przeszedł w marszach po miastach to i tak wg co niektórych miasta były pełne faszystów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tego, o czym tu rozmawiamy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Proszę mi nie opowiadać farmazonów, że był to spokojny marsz patriotycznie nastawionych obywateli, w którym niechcący uczestniczyła również garstka nacjonalistów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tam amerykanie.Ci nie widzieli na oczy faszystow.podobnie jak plaszczak.Faszystow po prostu ..nie ma.No szlag ich trafił....dzisiaj akurat .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi nie opowiadać farmazonów

 

"...były rzecznik Hillary Clinton ds. zagranicznych. "60 tys. Nazistów maszerowało w Warszawie"

i GazetaW Tobie jak widać wystarcza aby uznać WSZYSTKICH idących wczoraj w marszu za faszystów etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak endriu liczysz swoja przyszla emeryture skoro JUZ nie ma kto na nia placic.Zrobisz sobie getto z polakow

 

czy okradniesz sasiadow

I to, i to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...były rzecznik Hillary Clinton ds. zagranicznych. "60 tys. Nazistów maszerowało w Warszawie"

i GazetaW Tobie jak widać wystarcza aby uznać WSZYSTKICH idących wczoraj w marszu za faszystów etc.

 

Ale tak właśnie drogi Jacku, Świat to przyjmuje i odczytuje.

I tak właśnie będzie uznawał i nazywał rząd PiSu i jego fuhrera dzielącego własny Naród między sobą i Światem z tylnych ław za swymi marionetkami i poplecznikami. I jak zawsze dyktatorzy, wspierany za pleckami przez "autorytet" sutannianych agentów Watykanu!

To było już tyle razy i zawsze kończyło się tak samo. I nasz warszawski Franco wraz ze swą świtą również tak skończą, bo Naród się w końcu ocknie i połączy, aby oczyścić się od zakłamania i buty tyranii.

 

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.