Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  59 członków

Asura Klub
IGNORED

Klub miłośników: produkty ASURA


absinth3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszedłes do tematów gdzie pisuja do siebie ludzie znajacy sie od lat i niestetey żyjacy wiecznymi personalnymi pojedynkami , póki co zapewne interesuja sie Toba jedynie handlarze i naganiacze

cierpliwosci jestes tu dopiero pare tygodni i nikt nie zmusza do uczestnictwa w takich tematach

 

Probowalem dowiedziec sie czegos konkretnego w watku tematycznym ale nie uzyskalem zadnej merytorycznej odpowiedzi. Za to posypala sie lawina idiotycznych oskarzen. Zebym chociaz wiedzial o co chodzi :) Z punku widzenia "nowego" strach sie zapytac o cokolwiek. Z szeregu zostajesz posadzony o zlo wszechswiata. W sumie to nawet zabawne. Panie Moderatorze jaka droge mam obrac aby uzyskac jasna odpowiedz?

 

Poki co zadni handlarze sie mna nie interesuja. Chyba ze o czyms nie wiem? Zostalem jedynie zaproszony na jakies forum o tematyce audio przez Pana Macka (maciek36).

Edytowane przez Francuzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz wiedzieć?

 

Mam maly problem z moimi Ktemami ale tutaj ponoc nie uzyskam w tej kwestii pomocy. Uzytkownicy (maciek36, rochu) na pw pisza ze musze sie zarejestrowac na nowe forum. Tam otrzymam rzeczowe porady. Widze ze wlasnie skasowali rozmowy ze mna. Pewnie znowu cos chlapnalem.

Edytowane przez Francuzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłes do tematów gdzie pisuja do siebie ludzie znajacy sie od lat i niestetey żyjacy wiecznymi personalnymi pojedynkami

sprostowanie- 1 osobę widziałem JEDEN RAZ w życiu, inną kilka razy, konstruktora - można powiedzieć znam, ale luźno . Innych uczestników nie znam osobiście a tym mniej mam z Nimi jakieś spory, poza żalem, za to co zrobili z moim Klubem.

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzik powinienes się czuć doceniony , dostałes zaproszenie na słynne spamforum o którym sam piszesz - tak działa tamto forum

obserwuje co tu sie dzieje i aktywnie przeciaga userów

tutaj nie ma dobrej drogi i gwarancji aby dostac odpowiedzi na swoje pytania

chyba ze dłużej pobędziesz i poznasz własciwe osoby w watkach klubowych tyle ze w watkach uznanych producentów audio

unikaj wątków pełnych zatargów personalnych i tyle -to proste

 

sprostowanie- 1 osobę widziałem JEDEN RAZ w życiu, inną kilka razy, konstruktora - można powiedzieć znam, ale luźno . Innych uczestników nie znam osobiście a tym mniej mam z Nimi jakieś spory, poza żalem, za to co zrobili z moim Klubem.

niestety osoba konstruktora sciaga wszystkie zatargi personalne , nikt nie pisze o Tobie

dlaczego tak się dzieje ? chyba nikomu z tego forum po kilkunastu latach nie trzeba tłumaczyć

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzik powinienes się czuć doceniony , dostałes zaproszenie na słynne spamforum o którym sam piszesz - tak działa tamto forum

obserwuje co tu sie dzieje i aktywnie przeciaga userów

tutaj nie ma dobrej drogi i gwarancji aby dostac odpowiedzi na swoje pytania

chyba ze dłużej pobędziesz i poznasz własciwe osoby w watkach klubowych tyle ze w watkach uznanych producentów audio

unikaj wątków pełnych zatargów personalnych i tyle -to proste

 

 

niestety osoba konstruktora sciaga wszystkie zatargi personalne , nikt nie pisze o Tobie

dlaczego tak się dzieje ? chyba nikomu z tego forum po kilkunastu latach nie trzeba tłumaczyć

 

Czyli uzyskam tam odpowiedzi czy nie bo juz nic nie rozumiem. Kazdy pisze co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się potem dziwić, że czasami reakcje ze strony zdroworozsądkowej części użytkowników forum są ostre.

 

 

Reszta nie jest zdroworozsądkowa. Czasem. Ostre czy wykwintne?

bum ban

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z moimi Ktemami ale tutaj ponoc nie uzyskam w tej kwestii pomocy. Uzytkownicy (maciek36, rochu) na pw pisza ze musze sie zarejestrowac na nowe forum. Tam otrzymam rzeczowe porady. Widze ze wlasnie skasowali rozmowy ze mna. Pewnie znowu cos chlapnalem.

 

Proszę nie kłamać.

Nic takiego nie napisałem do ciebie.

To ty mi spamujesz skrzynkę niechcianymi postami.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez sam przeslales mi zaproszenie na podany adres email! Przepraszam jesli to tajemnica. Sam mi spamujesz!!!

 

Szymon nie przeginaj.

Konfabulacją nic nie zdziałasz.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon nie przeginaj.

 

Ty masz cos z glowa. Nie odzywaj sie wiecej do mnie. Za stary jestem zeby dac sie wciagnac w Wasze gierki. Teraz mi tu Szymonuje. Bog raczy wiedziec co to za kolejny pomyleniec. Chyba zrobie jak zalecil moderator bo mi ten koci smarkacz cisnienie podniosl

Edytowane przez Francuzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz cos z glowa. Nie odzywaj sie wiecej do mnie. Za stary jestem zeby dac sie wciagnac w Wasze gierki. Teraz mi tu Szymonuje. Bog raczy wiedziec co to za kolejny pomyleniec.

 

To może ty raczej zamilknij.

Jak mógłbym kogoś zapraszać na zamkniete forum gdzie mnie nie ma i mam zakaz wjazdu,

 

 

BTW. Może wreszcie Moderacja weźmie się do roboty i zbada IP z którego ten byt pisze i ustali czyim jest klonem?

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ty raczej zamilknij.

Jak mógłbym kogoś zapraszać na zamkniete forum gdzie mnie nie ma i mam zakaz wjazdu,

 

 

BTW. Może wreszcie Moderacja weźmie się do roboty i zbada IP z którego ten byt pisze i ustali czyim jest klonem?

 

Tego juz za wiele. Nie dam sie obrazac. Zegnam Pana. Jak widze w rzeczonym watku nie ma Pan nic do zaoferowania oprocz atakow personalnych i trollingu. Wszystkich Pan poucza a sam nie ma za grosz kultury. Czy ten rochu to jakas persona na tym forum ze tak sie rzadzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rochu widzę że wszędzie widzisz białe myszki, symptomatyczne.

 

To nie on.....

 

Wreszcie ktos kompetentny. Widac sa tutaj uczciwi ludzie.

 

Ośmielę się zapytać...masz jakieś dowody na to, że Francuzik to Szymon?

W przypadku braku takowych nazwał bym Twoją wypowiedź konfabulacją właśnie.....

 

Moze Pan mi wytlumaczy kto to ten Szymon i dlaczego od samego poczatku ten rochu mnie tak nazywa? To jakis jego kumpel z podworka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten rochu to jakas persona na tym forum ze tak sie rzadzi?

 

Forumowy inkwizytor zdaje się....

 

Moze Pan mi wytlumaczy kto to ten Szymon i dlaczego od samego poczatku ten rochu mnie tak nazywa? To jakis jego kumpel z podworka.

 

Były użytkownik, który został usunięty z forum. Pech chciał, że zalogował się Pan na AS akurat w tym samym czasie...pewnie stąd różne wyimaginowane domysły...

Edytowane przez tb82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie.... Ależ to ciężka praca

Mogę sobie pisać ile chcę, prosząc o meritum: czyli DŹWIĘK.... I tak personalia.

 

Ta strona to nie jest wasze poletko. Animozje zabierają Wam więcej czasu, niż chcę Wam dać- ANIMOZJE wynoście się stąd. To jest MÓJ klub.

 

PS

stąd parę niewinnych banów

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego juz za wiele. Nie dam sie obrazac. Zegnam Pana. Jak widze w rzeczonym watku nie ma Pan nic do zaoferowania oprocz atakow personalnych i trollingu. Wszystkich Pan poucza a sam nie ma za grosz kultury. Czy ten rochu to jakas persona na tym forum ze tak sie rzadzi?

 

I to cię zdradza.

Tylko jeden user tego forum w tak charakterystyczny sposób używa tej formy językowej.

To Szymon i Szymon piszący z konta Rafała.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cz Kolega nie czytał Lema

 

Ciumek Koledzy- posłucham sobie... hmmmmm

 

I nie obchodzi mnie skąd kto pisze, tylko co pisze

 

Tragedia- nie rozumiecie tego?

 

I proszę błagam upraszam

 

bez sofizmatów

Edytowane przez absinth3

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abo to pamiętam? Abo chciało mi się dowiadywać? Ban to ban i choć z polityki (jestem ohydny wredny pisior), to trudno.

 

 

Rany zostałem drogim absyntem- cieszę się, bo absynt prawdziwy (jak ja) jest w EU zakazany

 

Serdeczności

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abo to pamiętam? Abo chciało mi się dowiadywać? Ban to ban i choć z polityki (jestem ohydny wredny pisior), to trudno.

 

:-))) A to rozumiem :-))) Wojenki światopogladowej zapragnąłes? Z tuzami lewactwa sie potykać chciałeś, toś i rany w bitwie odniósł :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to cię zdradza.

Tylko jeden user tego forum w tak charakterystyczny sposób używa tej formy językowej.

To Szymon i Szymon piszący z konta Rafała.

 

Niezla komedia, czeski film! Kto jest klonem, kto nie, tajemnicze "spamforum" itd itp :D

@Francuzik, wybierz chociaz w profilu miejscowosc we Francji, ktora naprawde istnieje, punaise, mec!

Edytowane przez saku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to cię zdradza.

Tylko jeden user tego forum w tak charakterystyczny sposób używa tej formy językowej.

To Szymon i Szymon piszący z konta Rafała.

 

Choroba przybiera nowego wymiaru. Teraz pojawil sie jakis Rafal. Prosze moderacje o zrobienie porzadku z tym osobnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.