Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  59 członków

Asura Klub
IGNORED

Klub miłośników: produkty ASURA


absinth3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Było słychać różnice, co mam Ci odpowiedzieć. Choć i tak nie uwierzysz;-)

 

Mógłbym uwierzyć, tylko że Ty usłyszałeś różnice w basie po podłączeniu sieciówki, która zasilała co innego, a woofer był akurat pasywny, tak było czy coś pomyliłem? Po takiej wpadce każdy Twój opis czegokolwiek tak subtelnego jak wpływ kabli i innych gadżetów winno się czytać z dużą rezerwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym uwierzyć, tylko że Ty usłyszałeś różnice w basie po podłączeniu sieciówki, która zasilała co innego, a woofer był akurat pasywny, tak było czy coś pomyliłem? Po takiej wpadce każdy Twój opis czegokolwiek tak subtelnego jak wpływ kabli i innych gadżetów winno się czytać z dużą rezerwą.

 

Dokładnie tak było jak piszesz. Zmieniliśmy na dużo lepsze sieciówki zasilające folię oraz daliśmy taką samą polaryzację na obu foliach, bo wcześniej była przypadkowa. Dźwięk się zauważalnie poprawił w całym paśmie, w tym również na basie. Często się tak zdarza, jakieś harmoniczne są prawdopodobnie tego powodem. Mnie zastanawia coś innego, Szymon posiadający od lat wysoki model elektrostatów nie był w stanie wypowiedzieć się jednoznacznie na temat różnic przy zmianie polaryzacji i okablowania u siebie. Nie chcę tu snuć teorii czy tak jest faktycznie, czy też wolał sobie porobić ze mnie jaja. Dla niego lepiej żeby prawdziwa była druga wersja, gdyż zmiany naprawdę słychać. I to na znacznie tańszych i słabszych Loganach niż jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, bardzo cie proszę, nie mieszaj w tym wątku.

 

Włodek.

 

Włodek , a Tobie o co chodzi. Jeżeli masz mnie publicznie oskarżać o udzielanie mojego konta innym userom, to po prostu usuń mne z forum. Bo ja sobie nie życzę takich oszczerstw z waszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie tak było jak piszesz. Zmieniliśmy na dużo lepsze sieciówki zasilające folię oraz daliśmy taką samą polaryzację na obu foliach, bo wcześniej była przypadkowa. Dźwięk się zauważalnie poprawił w całym paśmie, w tym również na basie. Często się tak zdarza, jakieś harmoniczne są prawdopodobnie tego powodem. Mnie zastanawia coś innego, Szymon posiadający od lat wysoki model elektrostatów nie był w stanie wypowiedzieć się jednoznacznie na temat różnic przy zmianie polaryzacji i okablowania u siebie. Nie chcę tu snuć teorii czy tak jest faktycznie, czy też wolał sobie porobić ze mnie jaja. Dla niego lepiej żeby prawdziwa była druga wersja, gdyż zmiany naprawdę słychać. I to na znacznie tańszych i słabszych Loganach niż jego.

 

To trochę Cię tłumaczy ale tylko trochę, w każdym razie więcej się już czepiał nie będę i szacunek za kulturalne wyjaśnienie, to dziś rzadkość, niestety. Pozdrawiam:)

Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek , a Tobie o co chodzi. Jeżeli masz mnie publicznie oskarżać o udzielanie mojego konta innym userom, to po prostu usuń mne z forum. Bo ja sobie nie życzę takich oszczerstw z waszej strony.

 

Tak to już w życiu jest. Raz na wozie, raz pod wozem;-)

Edytowane przez Głuchy_Harry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, ale jeśli koledzy źle się czują w naszym towarzystwie to ja to uszanuję. Może jest faktycznie tak jak napisał Vlado, że nas tu nie znoszą... Nie mnie oceniać.

Hipokryzja sięga zenitu?! :))))

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest kwestia słyszenia, tylko mózgu, który po prostu w danym przypadku nie różnicuje zmian.

Akurat to zjawisko się zdarza. Żeby nie było to wnioski po rozmowie z neurologopedą.

Według mnie to bardziej kwestia przekonania, mózg jest tylko wykonawcą. Gdy usuniesz jedno, i wgrasz inne przekonanie to rzeczywistość dla tej osoby ulegnie zmianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum się może i podoba, natomiast ta retoryka, która na starcie dzieli userów i buduje mury już niekoniecznie. \

... Zasadniczo po takiej wypowiedzi, w której dałeś jednoznacznie do zrozumienia, że członkowie NA nie są tu mile widziani nie widzę celowości dalszego molestowania reszty kolegów.....

 

Najlepsze zatem jest takie miejsce, w którym można napisać dowolną bzdurę bez konsekwencji? To znaczy dopuszczalne jest tylko wzajemne potakiwanie, poklepywanie się po plecach? A prezentacja odmiennego stanowiska jest niemile widziana?

 

Prawie wierny cytat. ;)

- Po tych mniej więcej słowach padło, że ma się userów za audiodebili i audioidiotów i niej jest to zgodne z obowiązującą preambułą, gdzie słyszalne jest lub może być w zasadzie wszystko, byle "kurturalnie". :)

Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty jesteś władny

nie, nie jestem władny, ani nie chciałbym być, bo i po co...

Na AS właśnie jest niemoderacjo-moderacja.

nie wiem czy to dobrze - bo nie wiadomo, kiedy moderator-uczestnik nagle postanowi być moderatorem i przywali punkty za dyskusje, w której był użytkownikiem....wiesz pewnie o czym piszę - dziękując za ostrzeżenie i punkty karne za wpis, do którego tak pięknie się odnosisz....

Wybacz Witku, ale z marsjaniniem ciężko rozmawiać

domyślam się, że teraz piszesz jako moderator, więc dziękuję za komplement;-)

A przecież byliście pewni, że na skutek waszych haniebnych działań to forum padnie a Skrzypczak pójdzie z torbami. Tak wnikliwie analizowaliście wyniki giełdowe spółki w swym haniebnym wątku spamzałożycieli/moderatorów

mógłbyś z łaski swojej nie używać liczby mnogiej i nie mieszać mnie z klonami itp. bo przecież wiesz, ze zawsze miałem tylko jedno konto, i nigdy nie miałem żadnych kłopotów/konfliktów, poza sytuacjami kiedy ośmieliłem się skrytykować działania moderacji - w słusznej wierze!

o was, zajadłych wrogach tego forum

kolejne kłamstwo - ja wrogiem forum, nie wstyd Ci to pisać...

pod własnymi klonam

no chyba że jestem klonem samego siebie sklonowanym w momencie założenia konta;-)

kręceniu swych interesików.

tak.... zwłaszcza ja mam tu takie interesy, że głowa mała...

 

W sumie jak tak ma to wyglądać, i ma się to nazywać uczciwą, bezstronną moderacją, to nie rozumiem...

ale coż, to pewnie też wina takich jak ja - klonów, zakamuflowanych branżystów.... i dopisz sobie co tam jeszcze chcesz....

i pewnie za tą odpowiedź dostane, tak "z sympatii" kolejne punkty...

życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witku, oprócz pierwszego zdania reszta nie była adresowana do Ciebie i dobrze o tym wiesz. Ci do których była adresowana również doskonale wiedzą że o nich mówiłem.

Zarówno prywatnie jak i od strony moderacyjnej powiedziałem już wszystko w tym wątku.

Jeśli poczułeś się urażony moja prywatna wypowiedzią to wybacz, ale proszę nie bierz do siebie niczego co nazwałem spamforumowym niszczeniem tego forum.

Za ataki na moderacje teraz na AS dostaje się karę. Praca moderatorów nie jest tematem tego forum, a zastrzeżenia na nią można wyrażać jedynie przez zgłoszenie do Administracji Forum.

 

Juz więcej nie przeszkadzam Gospodarzowi w pełnieniu swych obowiązków.

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz więcej nie przeszkadzam Gospodarzowi w pełnieniu swych obowiązków.

 

myślałem, że trochę odpocznę... stresu było za dużo

więc nie stresujmy się nawzajem

 

dogrzewają się sowieckie lampki 6N23P, wiecie co? powiem, że grają ... lampowo. Czy lepiej od BugleBoy-sów .... Nie, ale są czarujące!

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ataki na moderacje teraz na AS dostaje się karę. Praca moderatorów nie jest tematem tego forum, a zastrzeżenia na nią można wyrażać jedynie przez zgłoszenie do Administracji Forum.

 

Problem w tym, że pojęcie ataku na moderację jest pojęciem nader szerokim i dość dowolnie interpretowanym. To budzi powszechny sprzeciw i na pewno stanowi zalążek konfliktu. Mnie tam moderacja nie przeszkadza, a jak mi jakieś punkty daje, to traktuję to z przymrużeniem oka, skoro sam nieraz celowo podbijam bębenek. Natomiast wiele osób ma do tego mniejszy dystans (podobnie jak choćby ja jakiś tam czas temu) i po prostu tego typu sytuacja, w której dostają w ich ocenie niezasłużone punkty powoduje w ich sprzeciw a nawet agresję. W mojej ocenie dobry moderator powinien zachować większy dystans zwłaszcza do wpisów pod swoim adresem. Mam na myśli choćby takie, które zachęcają do refleksji a nie niosą w sobie chamskich treści. Mam na myśli choćby wpisy Wit-tolda... Z pewnością przyniosłoby to wizerunkową korzyść zarówno moderacji jak i całemu forum. Myślę, że to warto na spokojnie i bez uprzedzeń przemyśleć.

Edytowane przez Głuchy_Harry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Twoim przekonaniu wpis Witka, którego lubię równie jak Ty, jest w formie koalicyjnego zasypywania podziałów między Wami a nami???

taki miał być, choć krytyczny - juz wiem, ze tego nie wolno....

Ja w tym wpisie zobaczyłem jawny atak

każdy widzi to, co chce zobaczyć, niestety...

.moim zdaniem jakby Vlado inaczej prowadził forum to cienko to widzę... broni forum i tyle...

nie wiedziałem, że jedna osoba rowadzi to forum...

To drogi Tomkly nie jest konstruktywną krytyką. To jest mantra głoszona przez spamforumowców od dawna i zamieszczana w watkach AS

Ależ tak - to jest krytyka, i to bardzo konstruktywna!!!

I proszę nie używać takich sformuowań.... bo świadczą one o braku dystansu i zrozumienia co się dzieje...

A to znów sformułowanie jest ubliżające dla wszystkich piszących w tym wątku forumowiczów. Subiektywne i podane autorytatywnie określenie wszystkich wpisów na poziomie zerowym, nie jest niczym innym jak zniewagą kierowaną do interlokutorów.

nie... ja akurat nie lubię nikomu ubliżać.... nic nie pisałem o zerowym poziomie, oceniłem coś subiektywnie, ale nie obraźliwie, to Ty używasz w tym wątku nagminnie obraźliwych określeń, ale coż, sam sobie punktów nie przyznasz;-)

I prosze sobie mną nie podcierać i nie wykorzystywać do swojej prywatnej wojny a użytkownikami forum Nasze Audio.

 

Jeśli poczułeś się urażony moja prywatna wypowiedzią to wybacz, ale proszę nie bierz do siebie niczego co nazwałem spamforumowym niszczeniem tego forum.

Nie wiem, kiedy jest prywatna, a kiedy "chroniona"

jeśli chciałeś wyrazić swoje zdanie - proszę bardzo.... ale dlaczego odpowiadałem na mój wpis, pisząc do mnie i używając liczby mnogiej???

przecież wiesz jaki to ma wydźwięk i znaczenie...mam przynajmniej taką nadzieję...

ale zostawmy to, bo straszny i niemerytoryczny bałagan się zrobił w tym wątku

A dlaczego - bo to produkt Rafaela - a nie jest on lubianą osobą w pewnych kręgach, tylko co z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem więcej nie pisać w tym klubie jako moderator, jednak widzę że Witkowi potrzebna jest pomoc aby w końcu nauczył się rozróżniać kiedy rozmawia z vlado, a kiedy z moderatorem. To wyłącznie aby zabezpieczyć go przed potencjalnymi karami.

To wszystko jest bardzo proste i klarowne Witku.

Kiedy wypowiadam się w wątku wyłącznie w jego temacie i podpisuje swą wypowiedź imieniem lub pierwszą literą imienia, to nie ulega wątpliwości, że czynie to jako użytkownik vlado.

Kiedy wypowiadam się w tematyce Forum AS, lub zamieszczam upomnienia i polecenia moderatorskie, to chyba jasne że czynie to jako moderator vlado. Wtedy nie podpisuję swych poleceń i oświadczeń imiennie, ponieważ działam z ramienia Własciciela Forum.

Cóz w tym jest niejasnego?

Na resztę Twojego wpisu odpowiem krótko, nie byłoby Twojej kary gdybyś w swych wpisach nie zamieszczał ataków na moderacje i administracje forum. A czynisz to od dawna właściwie w każdym swym wpisie. Stanowi to główny powód i temat Twoich wpisów. Ciągłe wracanie z żalem za tymi, którzy opuścili to forum oczywiście z jedynej przyczyny, jaką jest skandaliczna moderacja i zarządzanie na AS. Otrzymałeś za te wpisy ode mnie kilka razy karę, która oczywiście uważasz za niezasłużoną.

Ja to rozumiem, rozumiem również Twoja solidarność i zal za Paltonem. Ale nawet ja mam granice wyrozumiałości, kiedy w każdym wpisie twoim mottem jest dowalić moderacji i całemu AS. Oczywiście w woalu szczerej troski o to Forum.

Witku ani ja, ani reszta zarządu AS nie jesteśmy dziećmi. Ani również idiotami jak głoszą o nas na tamtym forum. Ze tak grzecznie sie o nim wyrażę.

I to jest koniec naszej dyskusji w temacie pracy moderacji na naszym forum. Dalsze trollowanie tego wątku będzie karane zgodnie z regulaminem.

Przepraszam bardzo Gospodarza Klubu, jednak wciąż jestem wywoływany do odpowiedzi jako moderator AS.

Ps.

I bardzo proszę nie przypisywać mi, że zbanowałem w tym klubie kogokolwiek w tym kolegę ASURA. Zwyczajnie nazbierał 10pkt karnych za co na AS automat wysyła na 10dni bana. Zakończy się on również automatycznie po 10ciu dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem juz nie pisać, i chyba będę musiał wogóle przestać pisać, skoro:

nie byłoby Twojej kary gdybyś w swych wpisach nie zamieszczał ataków na moderacje i administracje forum. A czynisz to od dawna właściwie w każdym swym wpisie.

nie wiediałem, że jestem taki niedobry, bardzo Was przepraszam, za moją agresję.

Ale to co napisałeś:

rozumiem również Twoja solidarność i zal za Paltonem. Ale nawet ja mam granice wyrozumiałości, kiedy w każdym wpisie twoim mottem jest dowalić moderacji i całemu AS

powoduję że mam poważne wątpliwości, czy na pewno

Ani również idiotami

bo nie wiem, co jeszcze wymyślisz i spróbujesz mi wmówić....

i nie wiem dlaczego..

to chyba z tej sympatii;-)

ale postaram się nie nadużywać cierpliwości, nie prowokować.....czyli nie pisać, więc proszę tylko nie wmawiaj mi kolejnych bzdur, bo ja też już od dawna dzieckiem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ja to rozumiem, rozumiem również Twoja solidarność i zal za Paltonem. Ale nawet ja mam granice wyrozumiałości, kiedy w każdym wpisie twoim mottem jest dowalić moderacji i całemu AS. Oczywiście w woalu szczerej troski o to Forum.

 

Nie wtrącam się do tej rozmowy z założenia, ale tutaj poczułem się zmuszony zwrócić uwagę, że Palton (o ile wiem) musiał zrezygnowac z moderacji właśnie z takiego powodu. Brał poważnie swoją pozycję jako moderatora, a jednocześnie bardzo dużo pisał jako użytkownik, co wystawiało go na (zwykle nieuzasadnione) ataki znowu jako moderatora, więc się żarł z użytkownikami jako user, więc znowu obrywał jako moderator i tak w kółko. A ponieważ nie odpuszczał, kiedy uważał że ma rację, dyskusje typu "jednak widzę że potrzebna jest pomoc aby w końcu nauczył się rozróżniać" ciągnęły się bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton (o ile wiem) musiał zrezygnowac z moderacji właśnie z takiego powodu.

 

Mylisz się.

Platon musiał opuścić grono moderatorów z całkowicie innego powodu. Tego że był stanowczy i nieustępliwy jako użytkownik i moderator, nikt z administracji ani moderacji mu nie wyrzucał.

 

W przypadku statusu użytkownik/moderator w jednym na tym forum, zawsze mający problemy z karami nakładanymi przez moderację chwytają się "argumentu" że nie wiedzą kiedy użytkownik jest użytkownikiem a kiedy moderatorem. Ja to wciąż spokojnie tłumaczę. Brak zrozumienia i uporczywe sięganie do tego perfidnego "argumentu" w sporze o otrzymaną karę, znów skutkuje karą za atak na moderatora.

Na szczęście, takich apriori nierozumiejących statusu społecznej, dodatkowej funkcji użytkownika na tym forum, jest zaledwie kilku. Zawsze tych mających historie kar godna podziwu jak na forum audio :-)

 

więc proszę tylko nie wmawiaj mi kolejnych bzdur, bo ja też już od dawna dzieckiem nie jestem.

 

Cóż, na bezczelnośc nie ma innej rady jak przedstawienie dowodów.

Za to i tylko za to otrzymałes kary od moderacji:

 

Atak personalny na moderację lub administrację (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) 3

10.12.2016 Inne 0

08.12.2016 Trolling (Netykieta pkt. 11)

03.12.2016 Trolling (Netykieta pkt. 11)

20.10.2016 Atak personalny na moderację lub administrację (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) 3

27.09.2016 Obraźliwe posty lub PW pod adresem moderatorów, z powodu otrzymanej restrykcji (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) 5

26.09.2016 Obraźliwe posty lub PW pod adresem moderatorów, z powodu otrzymanej restrykcji (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) 5

26.09.2016 Trolling (Netykieta pkt. 11) 3

 

I pytanie konkursowe:

- ile z tych kar udzielił moderator vlado?

I to koniec mojej z Toba dyskusji Witku.

Z bezczelnoscia i zakłamywaniem rzeczywistości kopać się nie mam zamiaru.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "jaki koń jest, każdy widzi"

 

Dokładnie tak. Każdy widzi.

Dlatego przedstawiłem powody kar które otrzymałeś na AS. W tych karach moderator vlado udzielił najstarszej i najnowszej. Aż dwie!

Ten i poprzednie dwa wpisy pisałem w tym wątku jako pomawiany moderator, zatem Twój EOT na końcu odpowiedzi do moderacji nie jest ani skuteczny, ani rozsądny!

I to jest naprawdę ostatni wpis w sporze między Toba a moderacja AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zgodnie z planem odzywam się w połowie stycznia:

Przy okazji testowania interkonektów (jakich to tajemnica), pożyczyłem do testu końcowego Asurę: początkowe spłaszczenie dźwięku przemieniło się po ok 2h w przepiękną barwę. Walory przestrzenne Asury wyrównały pewne niedoskonałości sceny testowanego kabla (scena wyrównana i pogłębienie planów), inne aspekty też uległy wyraźnej poprawie.

 

Zestawienie to jest - w mojej ocenie- jednoznacznie lepsze w porównaniu do gołego = bez asury, AC Mexel 9100 (mój stały interkonekt)

 

A więc kończę trzeci test; zajęło to więcej niż 1/2 roku (sic!). Wnioski za każdym razem takie same.

Wynik?

Chyba nie muszę pisać.

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Na butelce tez nie jest napisane aby odrecac korek, a nie ocinac szyjke.

 

 

 

:)

 

Ból jest w kieszeni ,bo wszystkie firmy odleciały w kosmos. Ale nie w uszach.

 

 

 

Taki Colin Wonfor pracował z tego co pamietam dla Nasa i paru innych podobnych firmach, stad ma wiedzę jak zrobić dobry wzmacniacz czy kabel.

 

 

I am sorry to say I suffer slightly from Autism and Dyslexia and CERN would not take me I did try but 3 Bsc was not enough you needed PhD , so what up Doc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Podstawowy model platformy pod listwy zasilajace Quality Recovery System level1 został zmodyfikowany i aktualna wersja od marca tego roku wygląda tak:

 

 

post-66830-0-42732800-1520114535_thumb.jpg

 

Zmodyfikowane zostały zarówno stopki jak i zawartość pasywnego kondycjonera.

 

 

Napisy są nieco krzywo , sugerowałbym poprawić w tej klasy produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Napisy są nieco krzywo , sugerowałbym poprawić w tej klasy produkcie.

Kurna, wzrusza mnie taka spostrzegawczość...

Nie widzisz, że napisy są wstawione na zdjęcie? (inna perspektywa)

 

Ech Ci malkontenci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dla Luk 77 AsuraTM Quality Recovery System Level1 Na wierzchu nie ma żadnych napisów bo i tak na tym stoi listwa zasilająca tak że kwestia zasygnalizowania logo produktu trafiającego za szafkę za sprzętem robi się trochę nieracjonalne.

 

 

 

 

post-66830-0-10606900-1520194139_thumb.jpg

 

Ja tam bym rozszerzył nazwę produktu jeszcze o kilka kluczowych słów: np. do wyboru: cosmic, mega, power, turbo, signature, quantum itp.

Będzie łatwiej!

Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa ale nie słyszałem żeby te słowa wyjęte z kontekstu same grały; powinna być jeszcze jakaś wartość dodana, przynajmniej know how.

 

Jak to nie?! - Przecież i sam je słyszysz i aktywnie namawiasz do tego innych! ;)

- Fakt powinna być w tym jakaś wartość, ale jak widać nie musi.

 

Założyć Ci klub miłośników cosmic, mega, power, turbo, signature, quantum? będziesz miał lepszy start ;)

 

Dzięki, takich jest już tu pod dostatkiem. ;)

 

Wpisz sobie do notesu, jak zaczniesz coś robić do audio....

Ja nie zacznę, nie mam uprawnień! Jeszcze by się coś zjarało! :)))

Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.