Skocz do zawartości
IGNORED

Projektor od 4 do 5 tysiecy


BlueDot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam telewizor Philipsa 55" 4k i po paru filmach w 4k i kilku grach z ps4 pro stwierdzilem, ze z odleglosci z ktorej ogladam nie zauwazylem zadnej roznicy miedzy 4k a 1080p. W zwiazku z tym stwierdzilem, ze lepiej bedzie miec te 100 czy 120" w full hd niz 55" w 4k. Mysle ze wrazenia podczas ogladania filmow beda zdecydowanie lepsze w mniejszej rozdzielczosci na wiekszym ekranie niz w wiekszej na mniejszym.

Jestem wiec na etapie poszukiwan projektora w przedziale cenowym miedzy 4 a 5 tysiecy zlotych, ktory zapewni dobry obraz w pomieszczeniu, ktore moge w kazdej chwili bardzo mocno zaciemnic podgumowanymi roletami.

Prosze o podanie jakis ciekawych modeli, ktorymi warto sie zainteresowac. Zakupu chcialbym dokonac jeszcze przed swietami, wiec jest roche czasu.

Nie chcialbym wtopic pieniedzy i byc rozczarowany efektem.

Czytam od paru dni rozne recenzje i jak narazie wyczailem jeden projektor, ktory kosztuje mniej niz mam do wydania a zbiera calkiem niezle opinie w sieci. Jest to Optoma hd27. Moze ktos mial stycznosc z tym projektorem i moglby cos napisac.

Prosze tez o podanie jakis innych modeli godnych zainteresowania.

Projektor bedzie sluzyl tylko i wylacznie do DVD, BLU RAY, NETFLIX i gry z ps4 pro.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Optomy chodza jak suszarki mialem taka kiedys z podobnej polki cenowej. Jesli bedziesz miec projek nad glowa to troche moze przeszkadzac, szczegolnie przy spokojnym materiale filmowym.

Tak mi sie wydaje, ze z tego co piszesz Epson tw6700 bedzie lepszym wyborem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Optomy chodza jak suszarki mialem taka kiedys z podobnej polki cenowej. Jesli bedziesz miec projek nad glowa to troche moze przeszkadzac, szczegolnie przy spokojnym materiale filmowym.

Tak mi sie wydaje, ze z tego co piszesz Epson tw6700 bedzie lepszym wyborem.

 

 

Ok. Dzieki bardzo za cenna uwage.

Zaraz popatrze na tego Epson'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Optoma to projektor DLP, czyli prawie nieistniejący lens shift i widziany przez niektórych efekt tęczy. Raczej nie warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Te Optomy chodza jak suszarki mialem taka kiedys z podobnej polki cenowej. Jesli bedziesz miec projek nad glowa to troche moze przeszkadzac, szczegolnie przy spokojnym materiale filmowym.

 

HD27 wcale nie jest głośna .Bez konfiguracji rzeczywiście szumi ,np przy nieodpowiedniej wartości odswiezania w odtwarzaczu .

Poprawiłem ustawienia i jest naprawdę cicho .

W poprzednim projektorze widziałem efekt tęczy .W optomie hd27 już nie zauważyłem .

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD27 wcale nie jest głośna .Bez konfiguracji rzeczywiście szumi ,np przy nieodpowiedniej wartości odswiezania w odtwarzaczu .

Poprawiłem ustawienia i jest naprawdę cicho .

W poprzednim projektorze widziałem efekt tęczy .W optomie hd27 już nie zauważyłem .

 

Pozdrawiam.

 

Jesli nie jest dla Ciebie to, tylko sie cieszyc i ogladac.

 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.