Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 500zł do metalu


sajki

Rekomendowane odpowiedzi

NAD to zamulony badziew. Nie warto.

Najbardziej podobają mi się takie wpisy właśnie. Gówno nie warto. A co według Ciebie drogi Misio warto za 500 zł? Bo tak najłatwiej napisać "badziew". Może byś rzucił jakąś propozycję ze swojej strony Misio ? Ale pamiętaj, że obracamy się w budżecie 500zł a też trzeba wziąć pod uwagę, że autor wątku wyraźnie napisał swoją opinię o wiekowości sprzętu. Ja poleciłem Sony z serii ES a co Ty polecasz Misio do Metalu ? Wszak ciężkie składy muzyczne właśnie to niebagatelna sprawa nawet jeśli chodzi o sprzęt wartości 10 tyś. I wiele ludzi łamie sobie głowę co wybrać by miało to ręce i nogi. Czekam na propozycje. Wal śmiało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zamulony NAD nie jest dobrym wyborem do metalu. Nie przesadzaj z tą niebagatelną sprawą. Trzy czy cztery gitarki z basem łącznie plus perkusja i czasem dodatki to takie trudne do odtworzenia? Ale dla NAD-a tak. Do metalu musi być coś bardziej selektywnego. Co to nie wiem. Na pewno nie NAD. Może to Twoje Sony? Z pewnością każda Yamaha, Denon czy Rotel w tej cenie będzie lepszy niż NAD. Ja słucham na słuchawkach tak bardziej na poważnie i najlepiej mi metal podchodzi na K271 i 701.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tą niebagatelną sprawą. Trzy czy cztery gitarki z basem łącznie plus perkusja i czasem dodatki to takie trudne do odtworzenia?

 

Akurat Metal wraz z klasyką to moim zdaniem jedne z najcięższych gatunków muzycznych do odtworzenia. Ale ok , każdy może mieć swoje zdanie ;)

 

Autor pisze:

 

nie lubię ostrych i natarczywych wysokich tonów.

 

Po czym odpowiadasz:

 

Z pewnością każda Yamaha, Denon czy Rotel w tej cenie będzie lepszy niż NAD.

 

Brawo !

 

Ja słucham na słuchawkach tak bardziej na poważnie i najlepiej mi metal podchodzi na K271 i 701

 

A kogo obchodzą słuchwaki? Autor pyta o wzmacniacz do kolumn.

 

Misio - nie podajesz żadnych konkretnych alternatyw, tylko bąkniesz , że coś jest do dupy , od tak. Rozumiem , że chciałbyś aby Ci też tak doradzali ludzie?

 

W cenie do 500 zł akurat ten Nad o którym mowa to bardzo dobry wybór do metalu, zarówno jak i Sony Ta f 550 es, Sony Ta f570 es. Zgadzam się w pełni z Satori.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy czy cztery gitarki z basem łącznie plus perkusja i czasem dodatki to takie trudne do odtworzenia?

Masz bardzo małe pojęcie o metalu szanowny kolego. Tyle razy już pisałem, że do metalu wzmacniacz musi być nie dość, że rozdzielczy i dynamiczny to fundamentalną sprawą jest tutaj przede wszystkim bardzo nasycona i naturalna barwa z dociążonym dołem. Separacja kolego. Ja chcę usłyszeć charakterystyczną klekoczącą gitarę Steviego Harrisa, chcę poczuć odseparowany dźwięk gitary basowej Tomiego Arraya, chcę gęstych riffów gitarowych Keryego Kinga, a nie zlewających się w jedną wielką papkę kupy jazgotliwych dźwięków.

 

Z pewnością każda Yamaha, Denon czy Rotel w tej cenie będzie lepszy niż NAD

Tak jak kolega Pd9700 wyżej napisał masz albo małe wymagania albo nie słyszałeś jak powinien grać metal. Oczywiście bez urazy nie napisałem tego złośliwie. Ale po prostu nie pisz na drugi raz czegoś o czym nie masz pojęcia. Bo tak na prawdę muza metalowa, a tym bardziej ciężkie składy nie jednemu spędzają sen z powiek zastanawiając się co z czym połączyć.

 

W cenie do 500 zł akurat ten Nad o którym mowa to bardzo dobry wybór do metalu, zarówno jak i Sony Ta f 550 es, Sony Ta f570 es.

W tej cenie tak ale i tak nie osiągnie się tego o czym napisałem wyżej. Po prostu za tę cenę się nie da. A metalu słucham od 13 roku życia tak ku ścisłości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Wydawało mi się, że to metalu słucham głównie od 30 lat. Widocznie nie.

"a nie zlewających się w jedną wielką papkę kupy jazgotliwych dźwięków." To dostaniesz na NAD, tylko nie będzie to papka jazgotliwa. Słuchawki podałem jako odnośnik - trudno to pojąć? Dla mnie Yamahy czy Denony nie mają natarczywych wysokich tonów tylko takie akurat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da jak się da. Wystarczy kupić odpowiedni wzmacniacz używany. Zgodnie z waszym głupim rozumowaniem można pomysleć, że w latach 80 czy 90 nie było na czym słuchać metalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 80 i 90 słuchało się na czym się da. Nawet na kasetach z 10-tej kopii na kasprzaku. Ale jak to brzmiało? Wtedy super. Ale teraz nie wyobrażam sobie powrotu do przeszłości.

Wystarczy kupić odpowiedni wzmacniacz używany.

Jaki? Pytam się po raz enty Jaki za 5 stów. Nie chcę słyszeć Twojej odpowiedzi cytuję: "Może to Twoje Sony?" Masz odpowiedzieć na pytanie jaki wzmacniacz proponujesz do kwoty 500 zł i to wszystko. A tak a propo mamy rok 2017.

 

Druga sprawa jest taka, że nie byłem za Nadem proponowałem autorowi wątku dozbierać do Sony 555ES. Ale,że w gorącej wodzie kąpany to kupił. Bo nie było go stać na coś innego widocznie i może będzie mu odpowiadał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i ..uff ok

Zaden wzmacniacz uzywany czy nowy czy z okazji nic tu nie pomoze ani nie zaszkodzi. Taka muzyka ma 2 cechy: Jest bardzo gęsta i...dosyc często zdarza się że jej jakość (zródło) nie jest najwyższych lotów.

Podstawowa sprawa to to że sprzęt musi zagrać selektywnie,a tego nei potrafi nic do 500 zł,a kolumny to dopiero od 3-4 tysięcy i raczej PA,a własciwie przede wszystkim.

Reasumując,jakikolwiek sprzęt nie kupisz do 500 zł i tak nic to nie zmieni, tym bardziej przy tych głośniczkach wiec kup jaki ci się podoba lub z jak najlepszymi poarametrami,np Rotel ra 01 lub 02,,,,jak się potargujesz to za 500 zł ktoś odda,bo widze że one stoja od 600-800 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując,jakikolwiek sprzęt nie kupisz do 500 zł i tak nic to nie zmieni, tym bardziej przy tych głośniczkach wiec kup jaki ci się podoba lub z jak najlepszymi poarametrami,np Rotel ra 01 lub 02,

Już pisałem wyżej, że nic nie zmieni tego za 500zł i z tym się zgadzam. Ale nie proponuj do metalu Rotela z tak niskiej półki. RA-01 ma ściętą górę co jest na plus, RA-02 gra ostrzej. Ogólnie seria 0 gra z poluzowanym basem i odchudzoną średnicą. Nie polecałbym do metalu żadnego Rotela do integry RA-980BX. Ten wzmacniacz dopiero zagra basem. Reszta mniejszych modeli to pukawki do muzyki, które sprawdzają się najlepiej w muzyce Pop, regge rock w małych pomieszczeniach. W muzyce metalowej Rotele z niższej półki tak jak powiedziałem grają z odchudzoną średnicą i ostrą górą co skutkuje w wielu przypadkach jazgotem. Chyba, że taki dźwięk się komuś podoba. Siedzę w Rotelach od lat i miałem kilkanaście modeli w tym i dzielone zestawy z różnymi kolumnami. Na przestrzeni tych lat stwierdziłem, że Rotel mimo iż gra ostro nie bardzo nadaje się do takiej muzy. Oczywiście jest to moje zdanie i moje ucho. Ktoś inny może uważać inaczej. Niektórzy zestawiają końcówki mocy z lampowymi preampami lub Dac'ami właśnie żeby pozbyć się tego chłodnego brzmienia. Rotele to bardzo dynamiczne wzmacniacze o twardym i bardzo dobrze kontrolowanym basie, które potrafią trzymać za mordę, ale brak w nich ciepła i odpowiedniego nasycenia czyli tak zwanej tłustości jak to inni nazywają. A to w metalu jest jak najbardziej pożądane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Tobie pasuję i jesteś zadowolony. NAD podobnie jak Rotel to solidna marka, a z tego co piszesz to ten NAD zaspokoił Twoje oczekiwania. Z czasem pomyśl o jakiś lepszych monitorach do tego NAD'a. Zasługuje na coś lepszego, może Acoustic Energy Aegis Evo One, B&W 601S2, KEF Q15, Coda7 albo Cresta2.

 

Osobiście lepiej słucha mi się ciężkiego grania na nieco zaokrąglonym brzmieniu systemu, który to potrafi absorbować bez zmęczenia. Obecnie mój zestaw charakteryzuję się przede wszystkim barwą i wypełnieniem tzn. dźwięk jest dociążony i na miarę możliwość również selektywny. Duża zasługa w tym niebywałej serii Audience od Dynaudio i jedwabnej kopułki, które to z moją legendarną końcówką bardzo dobrze odtwarzają ciężkie klimaty i nie tylko. Oczywiście ostateczne brzmienie jest ciągle w trakcie "budowy" ;)

 

Pozdrawiam.

 

ps. sajki nie wczytuj się za wiele w opinie i testy. Staraj się przede wszystkim poznać własne preferencje i dostosować pod nie swoje stereo, bo jak stare przysłowie mówi: "Każda liszka swój ogon chwali."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal zagra lepiej niż RA-930AX Nad ma cieplejszą średnicę i mniej krzykliwą górę, no i nie jest tak wiekowy

Tak jak pisałem i nie myliłem się. Ważne, żeś zadowolony. Powodzenia w pogoni za króliczkiem bo na tym jak znam życie się nie skończy :-)

Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wyżej, że nic nie zmieni tego za 500zł i z tym się zgadzam. Ale nie proponuj do metalu Rotela z tak niskiej półki. RA-01 ma ściętą górę co jest na plus, RA-02 gra ostrzej. Ogólnie seria 0 gra z poluzowanym basem i odchudzoną średnicą. Nie polecałbym do metalu żadnego Rotela do integry RA-980BX. Ten wzmacniacz dopiero zagra basem. Reszta mniejszych modeli to pukawki do muzyki, które sprawdzają się najlepiej w muzyce Pop, regge rock w małych pomieszczeniach. W muzyce metalowej Rotele z niższej półki tak jak powiedziałem grają z odchudzoną średnicą i ostrą górą co skutkuje w wielu przypadkach jazgotem. Chyba, że taki dźwięk się komuś podoba. Siedzę w Rotelach od lat i miałem kilkanaście modeli w tym i dzielone zestawy z różnymi kolumnami. Na przestrzeni tych lat stwierdziłem, że Rotel mimo iż gra ostro nie bardzo nadaje się do takiej muzy. Oczywiście jest to moje zdanie i moje ucho. Ktoś inny może uważać inaczej. Niektórzy zestawiają końcówki mocy z lampowymi preampami lub Dac'ami właśnie żeby pozbyć się tego chłodnego brzmienia. Rotele to bardzo dynamiczne wzmacniacze o twardym i bardzo dobrze kontrolowanym basie, które potrafią trzymać za mordę, ale brak w nich ciepła i odpowiedniego nasycenia czyli tak zwanej tłustości jak to inni nazywają. A to w metalu jest jak najbardziej pożądane.

Kolego po prostu rotel, w tej cenie zapewni mu przyzwoity równy dzwięk, natomiast jesli siedzisz w rotelach to siedzisz w nich chyba słabo albo teoretycznie,pisząc te słowa słucham RA-01 w pokoju 14 m2 na podstawkowych visatonach couplet. Pukadełko? hahah słuchaj oprócz napisu rotel ,40W na kanał jest jeszcze pomieszczenie z akustyka,kolumny,zródło i sama muzyka,więc pisząc że ra 01 czy 02 nie jest do czegos tam predysponowana to znaczy że nie złozyłes nigdy takiego zestawu. Te mityczne Rotel gra ostro,NAD gra ciepło..ja odpowiem tak : to zależy ;).

natomiast tekst z ,,poluzowanym basem,, u rotela...ok po prostu może masz ,,poluzowane pomieszczenie gdzie słuchasz,, rozumiem ;).Witki opadaja kolego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast tekst z ,,poluzowanym basem,, u rotela...ok po prostu może masz ,,poluzowane pomieszczenie gdzie słuchasz,, rozumiem ;).Witki opadaja kolego ;)

Kolego seria 0 a słuchałem RA-01, 02, 04 gra z poluzowanym basem i to chyba Ty masz małe doświadczenie z Rotelami bo dla mnie takie pukawki 40-watowe przestały mnie interesować już dawno. Teoretycznie? Miałem wzmacniacze ze wszystkich serii 8xx, 9xx, 0xx, 10xx, 15xx, 12. Weź kup porządny wzmacniacz choćby nawet RA-980BX czy RA-1070 to poczujesz jak Twój RA-01 po prostu zostanie rozjechany jak walec a Ty więcej do niego nie powrócisz. Nie bądź śmieszny, dając mi przykład takiej budżetówki. I nic nie pisałem o pudełkowatym brzmieniu dla mnie to po prostu zwykłe bezbasowe odchudzone na średnicy pukawki. Zwykłe popierdółki, których słuchałem z 8lat temu. Jeśli odpowiada Ci granie RA-01 to OK ale dla mnie to już przeszłość, do której nigdy nie powrócę. Kup zestaw dzielony z serii 9xx RB-980BX czy nawet z serii 8xx RB-870BX+RC-870BX nie mówiąc już o RB-990. Nie kolego to mnie witki opadają jak słyszę takie pierdoły od gościa, który słyszał tylko jeden wzmacniacz. A swoją drogą akustykę w pokoju mam bardzo dobrą.

 

Zaden wzmacniacz uzywany czy nowy czy z okazji nic tu nie pomoze ani nie zaszkodzi. Taka muzyka ma 2 cechy: Jest bardzo gęsta i...dosyc często zdarza się że jej jakość (zródło) nie jest najwyższych lotów.

Podstawowa sprawa to to że sprzęt musi zagrać selektywnie,a tego nei potrafi nic do 500 zł,

I to napisał ktoś kto posiada RA-01 do muzyki metalowej. Jeśli posłuchasz Roteli z wyższej półki to możemy podyskutować. A po za tym autor wątku jest zadowolony więc chyba temat jest zamknięty. A jak chcesz podyskutować to zapraszam do Klubu Miłośników Rotela i może sobie trochę poczytasz o czym piszemy.

 

Spróbuj tym pudełkiem napędzić Dynaudio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przeczytaj swój wywód jeszcze raz i skonfrontuj to z tematem ,,wzmacniacz do 500 zł,,. Abstrachujesz od punktu odniesienia kolego . Dlatego tacy ludzie maja potem nabitych full postów,kompletnie nie trzymaja się tematu. Temat nie brzmi ,,najlepszy klocek rotela,,,twoja znajomośc sprzętu nic nie wnosi do tematu,ja wymieniłem wzmacniacz który ,,kreci,, się wokół tej kwoty,a jak chcesz pogadać od klockach rotela to sa od tego tematy.

Autor kupił juz sprzęt i jest zadowolony i to najwazniejsze...i teoretycznie co by nie kupił byłby zadowolony..bo kupuje w granicach 5 stów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wzmacniacz przyszedł.

Jaki konkretnie model?

 

Co do brzmienia- na pewno jest inaczej. Po pierwsze ne musiałem ściągać sopranów pokrętłem, bo wcale nie dają po uszach, a tak musiałem robić przy rotelu. Po drugie bas- dużo głębszy, pełniejszy niż w rotelu. Średnica- bardziej nasycona, pełniejsza, gitary mają więcej mocy. No i nie ma tego chłodu rotela.

Dynamika wydaje mi się mniejsza, ale nie na tyle żeby mi to przeszkadzało. Natomiast co do selektywności, to nie mam zastrzeżeń.

No to pogratulować. Osobiście miałem styczność z tanim Rotelem (RA-921) i potwierdziły się wszystkie zalety wychwalane przez fanów tej marki, ale i też wada, o której Ci sami fani wspominają: metal brzmiał po prostu zbyt delikatnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przeczytaj swój wywód jeszcze raz i skonfrontuj to z tematem ,,wzmacniacz do 500 zł

A teraz przeczytaj jeszcze raz co jest napisane wyżej:

Wyświetl postUżytkownik Pd9700 dnia 17.11.2017 - 18:25 napisał

W cenie do 500 zł akurat ten Nad o którym mowa to bardzo dobry wybór do metalu, zarówno jak i Sony Ta f 550 es, Sony Ta f570 es.

W tej cenie tak ale i tak nie osiągnie się tego o czym napisałem wyżej. Po prostu za tę cenę się nie da.

Czyli uważam iż kolega postąpił właściwie co świadczy fakt o jego wpisie, że jest zadowolony. Posiadał wcześniej budżetowego Rotela i opisał na plus dźwięk Nada w swoim systemie.

Kolego po prostu rotel, w tej cenie zapewni mu przyzwoity równy dzwięk, natomiast jesli siedzisz w rotelach to siedzisz w nich chyba słabo albo teoretycznie,pisząc te słowa

A to było tylko odbicie piłeczki na Twoje stwierdzenie jakobym posiadał tylko teoretyczną wiedzę. I nie nabijam sobie postów bo mam je gdzieś. Nawet nie zwracam na nie uwagi.

 

Poza tym napisałem wyraźnie

Metal zagra lepiej niż RA-930AX Nad ma cieplejszą średnicę i mniej krzykliwą górę, no i nie jest tak wiekowy.

 

W sumie za tę kasę to nawet porządnego bomboxa się nie dostanie ;-)

 

A wcześniejsze posty dotyczyły wpisu Misio38, który stwierdził: " Z pewnością zamulony NAD nie jest dobrym wyborem do metalu. Nie przesadzaj z tą niebagatelną sprawą. Trzy czy cztery gitarki z basem łącznie plus perkusja i czasem dodatki to takie trudne do odtworzenia? " Poczytaj dokładnie. Z resztą ja również uważam temat za zamknięty więc ma o co kopii kruszyć :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajki odesłałeś NAD'a bo aukcja pojawiła się ponownie -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek. Kiedyś kupiłem Onkyo i ku mojemu zdziwieniu za dwa dni te same zdjęcia i ta sama sprzedaż. A przecież wzmacniacz miałem już w domu. Nie wiem o co chodzi tym handlarzom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Ciebie i Twojego nabytku Sajki, ale nasi handlarze kupują te sprzęty na zachodzie chyba na kilogramy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jeśli działa jak należy i wszystko gra i buczy to niepotrzebnie się czepiam..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

sajki gratuluję zakupu.Nie słuchałem 315tki ale 316tkę.Myślę,ze graja podobnie.Stwierdziłem,że jest trochę za jasno w metalu.Oczywiście dużo zależy od kolumn.Przesłuchiwałem jeszcze 375 i 356,ale według mojego uznania najlepiej w tej muzie spisała się 326tka.Ta została u mnie.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sajki gratuluję zakupu.Nie słuchałem 315tki ale 316tkę.Myślę,ze graja podobnie.Stwierdziłem,że jest trochę za jasno w metalu.Oczywiście dużo zależy od kolumn.Przesłuchiwałem jeszcze 375 i 356,ale według mojego uznania najlepiej w tej muzie spisała się 326tka.Ta została u mnie.

Pozdrawiam

 

Z jakimi kolumnami gra u Ciebie ten Nad? Swoją drogą dla mnie jest on lepszy niż 356.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z jakimi kolumnami gra u Ciebie ten Nad? Swoją drogą dla mnie jest on lepszy niż 356.

Dali Zensor 7

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.