Skocz do zawartości
IGNORED

Bezpieczniki Furutech


zildjian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jedynie dowód, ze miałeś do czynienia z naiwnymi, podatnymi na sugestie, bez wiedzy w określonej dziedzinie ludźmi. Masz ich pełno na wszelkich spotkaniach zwoływanych przez sprzedawców, kołder, ganków, pigułek odchudzających, maści na porost włosów i nie tylko itd. :-))

 

Mylisz się.

Zarówno mnie, jak i resztę głuchych zadających poparcia owych cudów rzetelnymi badaniami i uwierzytelnieniem przez autorytety naukowe przekonasz natychmiast, przedstawiając takowe dokumenty.

A reszta z tego co piszesz, to tylko bajeczka dla naiwnych dyletantów technicznych.

 

Włodek.

 

Powiem ci, że ci "uświadomieni" byli bardziej przekonujący niż ty.

Możemy tak bez końca Panie teoretyku ;)

 

....zapomniałem dodać, że moderacja nie powinna ubliżać innym w tym przypadku osobom które gościłem i znam. Oni kiedyś też byli tacy jak ty kolego moderatorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Może czas zmienić formułę i powiedzieć wprost: to jest forum dla ludzi, którzy mają miernik i wiedzą co z nim zrobić..

 

Żartujesz prawda? :-)

 

To jest forum audio. Forum gdzie wszyscy dyskutujemy o naszej pasji. Ale nie może być tak, że głosiciele teorii niczym nie udowodnionych, maja mieć na forum monopol na publikowanie swych bzdur. Od tego jest zakładka KLUBY. Tam każdy może założyć watek w którym jego teorie biedą jedyna prawdą dopuszczaną do publikacji a ci, którzy twierdza inaczej, zbanowani.

W wątkach otwartych głosy przeciwne miłośnikom audoivoodoo są równie merytoryczne.

I tylko tyle.

To forum, to nie jest jedynie darmowe miejsce do autoreklamy tych, którzy audiovoodu uczynili swym łatwym źródłem dochodów. To forum MUSI podawać również rzetelne z punktu widzenia prawdy technicznej opisy i rady dla zainteresowanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Może czas zmienić formułę i powiedzieć wprost: to jest forum dla ludzi, którzy mają miernik i wiedzą co z nim zrobić..

 

Słyszałeś moderację, bez dokumentów nie możesz stwierdzić czy coś gra czy nie. Na to trzeba mieć kwit :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....zapomniałem dodać, że moderacja nie powinna ubliżać innym w tym przypadku osobom które gościłem i znam. Oni kiedyś też byli tacy jak ty kolego moderatorze.

 

No i drugi @dyzman :-)

Z powodu deficytu argumentów potwierdzających swe teorie, jedziesz po moderatorze z którym wcale tutaj nie rozmawiałeś. Jacy jesteście do siebie podobni :-)

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żartuję.

Na tym forum brakuje równowagi.

 

Jestem przeciwnego zdania. Dopiero w tej chwili stan pro i anty audiovoodoo jest prawie wyrównany, choć nadal przeważa strona branżowa. Policz stan osobowy po obu stronach :-) Z tym ze ja prywatnie piszę wyłącznie o graniu gadżetów w torze zasilania :-)

 

Widzę w wątku jest moda na "żart podszyty kpiną" no to jedziemy :)

 

Nic z tego, nie jedziemy :-)

Ani Ty żadnym moim wrogiem nie jesteś, ani temat w jakim dyskutujemy nie wywołuje u mnie rejtanowskich reakcji :-) Forum jest od tego aby na nim pisać. I jest na nim miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. A czytelnik i tak sam musi wszystkiego doświadczyć, aby wyciągnąć własne wnioski. I o to chodzi w tym hobby.

Problem maja jedynie ci, dla których to nie jest hobby :-)

 

Pozdrawiam,

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwnego zdania. Dopiero w tej chwili stan pro i anty audiovoodoo jest prawie wyrównany, choć nadal przeważa strona branżowa. Policz stan osobowy po obu stronach :-) Z tym ze ja prywatnie piszę wyłącznie o graniu gadżetów w torze zasilania :-)

 

 

 

Nic z tego, nie jedziemy :-)

Ani Ty żadnym moim wrogiem nie jesteś, ani temat w jakim dyskutujemy nie wywołuje u mnie rejtanowskich reakcji :-) Forum jest od tego aby na nim pisać. I jest na nim miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. A czytelnik i tak sam musi wszystkiego doświadczyć, aby wyciągnąć własne wnioski. I o to chodzi w tym hobby.

Problem maja jedynie ci, dla których to nie jest hobby :-)

 

Pozdrawiam,

Włodek.

 

Jak mówisz, że nie jedziemy to OK, ale jak to się ma do tych wszystkich kpin 8 stron wstecz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz, że nie jedziemy to OK, ale jak to się ma do tych wszystkich kpin 8 stron wstecz ?

 

To jest forum. Tu się dyskutuje, a dyskusja ze swej definicji to spór. A jak uniknąć kpin w sporze o uznanie za fakt rzeczy nadprzyrodzonych, jaką jest granie bezpieczników topikowych wraz z ich kierunkowością? :-)))

 

Serdeczności,

Włodek.

Ps.

A już lajkowanie wszystkich wpisów słyszących granie bezpieczników, przez wytwórcę drewnianej kuwety dla kotka wypełnionej kocim żwirem za 3tyś zł. jako cudowny poprawiacz brzmienia rozgałęźnika zasilania, świadczy aż zbyt dobitnie o wadze naszej dyskusji :-)))

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum. Tu się dyskutuje, a dyskusja ze swej definicji to spór. A jak uniknąć kpin w sporze o uznanie za fakt rzeczy nadprzyrodzonych, jaką jest granie bezpieczników topikowych wraz z ich kierunkowością? :-)))

 

Serdeczności,

Włodek.

Ps.

A już lajkowanie wszystkich wpisów słyszących granie bezpieczników, przez wytwórcę drewnianej kuwety dla kotka wypełnionej kocim żwirem za 3tyś zł. jako cudowny poprawiacz brzmienia rozgałęźnika zasilania, świadczy aż zbyt dobitnie o wadze naszej dyskusji :-)))

 

W.

 

Wystarczyłoby okazać szacunek dla osób które słyszą i otwarcie o tym piszą a nie kpić i robić z nich idiotów, ale czego jak wymagam jak nawet moderacja postępuje jak postępuje, ręce opadają - poziom niższy niż ta twoja kuweta.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby okazać szacunek dla osób które słyszą i otwarcie o tym piszą a nie kpić i robić z nich idiotów,

 

Ale w drugą stronę to już nie przeszkadza, kiedy złotousi słyszący bezpieczniki kpią z techników uważając ich za idiotów i głuchych, nie posiadając najmniejszego nawet argumentu prócz ciągłego wrzasku że słyszą i dlatego bezpieczniki topikowe grają :-)

 

ale czego jak wymagam jak nawet moderacja postępuje jak postępuje, ręce opadają - poziom niższy niż ta twoja kuweta.

 

 

To nie moja kuweta, a jednego z Was "złotouchych". Ja nie jestem tak bezczelny, aby w taki sposób naciągać potencjalnych nabywców. Dlatego moderacja postępuje z audovoodoo jak postępuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Wystarczyłoby okazać szacunek dla osób które słyszą i otwarcie o tym piszą a nie kpić i robić z nich idiotów, ale czego jak wymagam jak nawet moderacja postępuje jak postępuje, ręce opadają - poziom niższy niż ta twoja kuweta.<br />

Nie doszukałem się jakoś w tej dyskusji brutalnych ataków na osoby słyszące wpływ na dźwięk różnych preparatów czyszczących, oraz zabezpieczeń w postaci bezpieczników. Powiem więcej, jest to chyba jedna z bardziej merytorycznych dyskusji jakie czytałem na tym forum. Po za sporadycznymi wpisami o subiektywnych odczuciach do których każdy ma prawo dyskusja trzyma się głównego tematu.

To , że są różne zdania jest nieuniknione i zarazem naturalne. Audio, to trochę jak malarstwo , jedni zachwycają się pociągnięciami pędzla artysty, inni wolą obejrzeć całość dzieła nie wnikając w szczegóły a w obazie każdy i tak zobaczy to co sam chce, czasem więcej niż chciał sam autor :)

 

Np. konstruktor bezpiecznika :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domagasz sie udowodnienia ,ze wplyw na brzmienie maja. Udowodnij ,ze nie maja.

 

Chłopaku, ocknij się wreszcie - nie można udowodnić tego, że coś nie istnieje.

Wiedzą to już dość dobrze przedszkolaki, audiofile ezoteryczni ciągle nie.

 

A zildjian łudził się, że na tematycznym forum będzie merytoryczna odpowiedź :-)

 

To w/g Ciebie merytoryczna jest wyłącznie wtedy, gdy ktoś opisze wrażenia z odsłuchu i jak co mu tam się poprawiło lub jak dany bezpiecznik "WPASOWAŁ"[ SIĘ W SYSTEM :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się nakręcacie chłopaki. Ja powiem tylko tyle, że gdyby nie było słychać różnic, to nie wkładałbym tych belek ryzykując pożar chałupy;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro tym bardziej ,ze taki stosunek do innych uczestnikow tego forum ma ktos kto wystepuje tu w roli moderatora. Wystawiles sobie,nie po raz pierwszy zreszta,nieciekawą laurkę. Zycze powodzenia .

 

Ocknij się po raz drugi - Vlado będąc moderatorem może również wypowiadać się osobiście jako forowicz Włodek - robi to i jak sam wielokrotnie pisał, podkreśla to PODPISUJĄC swoje wpisy imieniem lub "W."

Ty zapewne wolałbyś, żeby wróciły czasy "moderatora" na P. Ten to był do bólu "obiektywny". Nigdy za to nie rozgraniczał prywatnej wypowiedzi od moderatorskiej...przy okazji walił bany za niepoprawne audiofilsko wypowiedzi...to były czasy co?

 

Jak zmeniasz coś, cokolwiek - w układzie - to tego skutkiem JEST zmiana.

 

Pewnie - zmiana może zaistnieć, może być nawet zmierzona - ale też może być nieistotna dla ludzkiego słuchu, pomijalna, daleko poza granicami jego percepcji.

Rozróżnisz na słuch podbicie charakterystyki o 0,01 dB?

A dobry miernik zmierzy taką wartość.

A Ty jak będziesz WIEDZIAŁ, że ona zaistniała, "usłyszysz" ją.

No chyba, że mamy tu na forum, przedstawicieli innych gatunków z kosmosu, o innych "predyspozycjach" słuchowych (jednego takiego ostatnio wykryliśmy w temacie o audio mitach)...

Jesteś takim przypadkiem?

Taki apel - może ujawnijcie się wszyscy Alieni (!!!)

Wtedy (my normalsi) zrozumiemy, może wybaczymy;) a na pewno skończą się przepychanki w temacie kabelków, bezpieczników i innych (pardon) by-zy-dór.

 

Ale dobrze trafiłeś, "hiendofile" parzcież już otrzymali od "voodoobranzy" magiczne pasty, którymi smarując układy scalone, bezpieczniki i co tam tylko mogą posmarować, windują klasy brzmienia ich urządzeń pod stratosfery hiuendu :-)))

 

To zawsze mnie fascynowało, żeby osiągnąć z tych wspaniałych i "wyrafinowanych" (kłaniam się Dyzmo) urządzeń to one potrzebują - w cholerę zabiegów i magii, wszelkiego rodzaju "okadzeń" - czyżby byłY bez tego za SŁABE???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może po prostu o opinie zwrócić się wprost do producenta ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik CEzAR21 dnia 24.11.2017 - 15:30 napisał

Wystarczyłoby okazać szacunek dla osób które słyszą i otwarcie o tym piszą a nie kpić i robić z nich idiotów,

 

Ale w drugą stronę to już nie przeszkadza, kiedy złotousi słyszący bezpieczniki kpią z techników uważając ich za idiotów i głuchych, nie posiadając najmniejszego nawet argumentu prócz ciągłego wrzasku że słyszą i dlatego bezpieczniki topikowe grają :-)

Aaaaa i "że" jeszcze "oni" ci sceptycy som "w czarnej d###pie" (pozdrowienia dla Dyzmy)

 

 

Och ta nieśmiertelna przypowieść o Kalim, zawsze na czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi są tacy pół/sceptycy albo tacy ok 1/3sceptyka, coś jak ja np. W sumie mogą się na takich/mnie obie grupy wyżywać. Pełnosceptyków i antysceptyków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Фома
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i drugi @dyzman :-)

Z powodu deficytu argumentów potwierdzających swe teorie, jedziesz po moderatorze z którym wcale tutaj nie rozmawiałeś. Jacy jesteście do siebie podobni :-)

 

W.

Nie zauwazyles ze to robisz? Zapedziles sie kolego za daleko . Troszke wiecej tolerancji. Zabijasz to forum ,zabijasz pasje ktora,raz jeszcze powtorze ,powinna nas laczyc. Radze przeczytac raz jeszcze jakim jadem plujesz w kierunku tych ktorzy osmielaja sie na forum napisac ,ze slysza,ze slysza byc moze inaczej lub wiecej od Ciebie. Czasem miewasz momenty opamietania . Zastanawiam sie czy przychodza same czy moze ktos kto na tym forum zarabia ,zwroci Ci uwage? Jako zwykly uczestnik forum odsloniles swoje oblicze dosc dobrze. Na stworzonym niedawno konkurencyjnym forum panuja inne maniery. Zasady sa tam proste . Tu dzieki miedzy innymi Tobie, zasady jakie sa kazdy widzi. Kazdy kto jest nietechniczny z gory uznany jest za cos gorszego. Omamy,urojenia,wierzenia,religia,choroba umyslowa ,takie to wyrazenia padają w kierunku ludzi dla ktorych muzyka jest najwieksza pasja zycia,dla ktorych budowa systemu do jej reprodukcji to cos wiecej niz pojscie do sklepu I zostawienie tam kasy. Dla nich to miejsce mialo byc miejscem spotkan ludzi zafascynowanych tym samym. Zafascynowanych czystym pieknem zawartym w dzwiekach. Przykro patrzec na to co robicie z tym forum. Nic dziwnego ,ze tak wielu sie wynioslo ,zagladajac tu juz tylko sporadycznie. Tak wiec kolego Vlado pluj,wysmiewaj bo dobrze Ci idzie.

 

 

 

Chłopaku, ocknij się wreszcie - nie można udowodnić tego, że coś nie istnieje.

Wiedzą to już dość dobrze przedszkolaki, audiofile ezoteryczni ciągle nie.

 

 

 

To w/g Ciebie merytoryczna jest wyłącznie wtedy, gdy ktoś opisze wrażenia z odsłuchu i jak co mu tam się poprawiło lub jak dany bezpiecznik "WPASOWAŁ"[ SIĘ W SYSTEM :)))))

Iro wiele razy udowodniles ze jestes wciaz w piaskownicy,nie musisz za kazdym razem potwierdzac swojego JA . Kazdy wie ze gazetkowy guru jest tylko jeden. Pozdrawiam wiec serdecznie

 

 

 

Ocknij się po raz drugi - Vlado będąc moderatorem może również wypowiadać się osobiście jako forowicz Włodek - robi to i jak sam wielokrotnie pisał, podkreśla to PODPISUJĄC swoje wpisy imieniem lub "W."

Ty zapewne wolałbyś, żeby wróciły czasy "moderatora" na P. Ten to był do bólu "obiektywny". Nigdy za to nie rozgraniczał prywatnej wypowiedzi od moderatorskiej...przy okazji walił bany za niepoprawne audiofilsko wypowiedzi...to były czasy co?

 

 

 

Pewnie - zmiana może zaistnieć, może być nawet zmierzona - ale też może być nieistotna dla ludzkiego słuchu, pomijalna, daleko poza granicami jego percepcji.

Rozróżnisz na słuch podbicie charakterystyki o 0,01 dB?

A dobry miernik zmierzy taką wartość.

A Ty jak będziesz WIEDZIAŁ, że ona zaistniała, "usłyszysz" ją.

No chyba, że mamy tu na forum, przedstawicieli innych gatunków z kosmosu, o innych "predyspozycjach" słuchowych (jednego takiego ostatnio wykryliśmy w temacie o audio mitach)...

Jesteś takim przypadkiem?

Taki apel - może ujawnijcie się wszyscy Alieni (!!!)

Wtedy (my normalsi) zrozumiemy, może wybaczymy;) a na pewno skończą się przepychanki w temacie kabelków, bezpieczników i innych (pardon) by-zy-dór.

 

 

 

To zawsze mnie fascynowało, żeby osiągnąć z tych wspaniałych i "wyrafinowanych" (kłaniam się Dyzmo) urządzeń to one potrzebują - w cholerę zabiegów i magii, wszelkiego rodzaju "okadzeń" - czyżby byłY bez tego za SŁABE???

Nie rozumiesz prostych rzeczy. Sa bardzo dobre ale dzieki temu wszystkiemu staja sie jeszcze lepsze . Choc oczywiscie to pewne duze uproszczenie ale ty I tak nic nie rozumiesz wiec szkoda czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzman69

kazdy watek zamieniasz w fanatyczna wojne

radze opamiętac się bo dyskusja z ludzmi o innych przekonaniach rowniez jest sztuką i albo chcesz albo nie

dyskusja z userami o wyłacznie podobnych pogladach jest w zakladce kluby do czego zreszta wielokrotnie zachecałem !!!

 

Prosba do wszystkich o zakończenie stalych bezsensownych sporow na tym portalu , tyle ze jest to juz chyba ostatni portal gdzie takie spory moga sie odbywać :)

prosze o wpisy wyłacznie w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaaaa i "że" jeszcze "oni" ci sceptycy som "w czarnej d###pie" (pozdrowienia dla Dyzmy)

 

 

Och ta nieśmiertelna przypowieść o Kalim, zawsze na czasie.

Sceptycy moze nie ale Ty na bank ! Rowniez pozdrawiam

 

dyzman69

kazdy watek zamieniasz w fanatyczna wojne

radze opamiętac się bo dyskusja z ludzmi o innych przekonaniach rowniez jest sztuką i albo chcesz albo nie

dyskusja z userami o wyłacznie podobnych pogladach jest w zakladce kluby do czego zreszta wielokrotnie zachecałem !!!

 

Prosba do wszystkich o zakończenie stalych bezsensownych sporow na tym portalu , tyle ze jest to juz chyba ostatni portal gdzie takie spory moga sie odbywać :)

prosze o wpisy wyłacznie w temacie

Tak jest. Oczywiscie masz oczywista racje. Pozdrawiam

 

Ale zaraz zaraz,ja cos zmieniam ? Fanatyczna wojna? Hm....to jak nazwac wpisy kolegi Vlado? Ale mniejsza o to. Juz znikam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez wolałbym aby Vlado słyszał wpływ gadżetów audio ale jak pisze sam - nie słyszy

jego prawo nie słyszeć :)

akurat kupilem sobie 3 topowe gniazda sieciowe furutecha i niestety nic nie słysze ale technicznie sa perfekcyjne i mnie to wystarczy

sam wychodze z załozenia ze jak nie słysze to nie pisze ale innym na tym portalu tego zabronic nie moge i dlatego jest zakladka Kluby aby zapewnic spokoj w watkach tematycznych dla miłosników tematu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyzman69.

Na ten stek histerii i nadętych pustych sloganów nie dam rady odpowiedzieć.

Ale zapytam - czemu siedzisz na tym tak złym dla ciebie forum, znając inne idealne forum na którym panują zasady które ci tak bardzo pasują??? W jakim celu, na siłę w każdym wątku produkujesz peany ku wielkości jednej jedynej firmy i absolutnie każdego jej produktu. W jakim celu, w każdym wątku prześladujesz tych, którzy odwołują się do wiedzy technicznej i żądają potwierdzenia bzdur jakie głoszą voodoofile?

Bo dlaczego śledzisz każdy mój prywatny wpis odnoszący się do głoszonych bzdur w temacie grania bezpieczników i cudownych gadżetów, to i ja i ci którzy ciebie znają doskonale wiedzą.

Nie wiem czy przez roztargnienie, czy znów perfidnie w swoim histerycznym wykwicie zaatakowałeś mnie jako moderatora tego forum, oraz samo forum jako takie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat kupilem sobie 3 topowe gniazda sieciowe furutecha i niestety nic nie słysze

Może zaprosisz do siebie to spróbujemy wspólnie coś usłyszeć chyba że system niedomaga to wtedy pupa zbita :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem maja jedynie ci, dla których to nie jest hobby :-)

 

Sentencja co najmniej miesiąca :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-57207-0-83298000-1511552647_thumb.jpgNo dobra , trochę na temat , odżałuję te 250,- trudno , kupię ten cholerny bezpiecznik. Pytania techniczne do znawców : - mogę kupić jeden, czy mam zmienić wszystkie?

- jak jeden to który robi największą różnicę ?

- czy na moim sprzęcie usłyszę , czy jest za cienki ? ( wykaz w sygnaturze)

- jak szybko mam przekładać bezpieczniki bym wyłapał wymierne różnice?

- co mam puścić ( jaki utwór) by różnica była wyrazista?

A tak jeszcze mi się przypomniało, człowiek od którego kupiłem PRE CX-1000 wlutował dodatkowe gniazda ( 4 szt.) Furatecha, jako wyjścia na końcówki mocy, zrobił to naprawdę profesjonalnie ( mam potwierdzenie przez serwis), naprawdę ze wszystkich sił chciałem usłyszeć różnicę między IC wpiętym w te gniazda, a to oryginalne, i zapewniam , że takowej nie ma. Dla wygody mam połączenie z końcówką przez fabryczne . A, kabel sieciowy też dał Furatecha ( wtyczka jest śliczna) , o jego wpływie na dźwięk jednak nie będę się wypowiadał ,bo nie chce mi się wyrywać, ale jedynie co mogę stwierdzić to fakt , że nie wpływa na zużycie energii elektrycznej ( mam kwity w postaci rachunków przed i po )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Pytania techniczne do znawców : - mogę kupić jeden, czy mam zmienić wszystkie?

 

W sensie, ze we wszystkich urządzeniach czy wszystkie w jednym urządzeniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie wyszło z wklejeniem zdjęć, przepraszam za brak profesjonalizmu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.