Jump to content
sybic

Zakupy w Mouser - grupowe zamówienia, małe i duże tu :)

Recommended Posts

Do dzisiaj nie dostałem żadnej informacji o wpłacie a mam wpłacić do jutra.

@ aka63

A wysłałeś linki na PW ? a byłeś o tym informowany.

Nie ...więc jak masz liczyć na info o wpłacie ...wszystko było opisane w organizowanej przeze mnie zbiórce , a wysyłasz informacje do kolegi sybic.

@ WITEK64, FREEDY, JARKI59, GRZE_SIO, NOWY18, JANUSS73, MANIOL, SZCZYPIOR88, RENIOO

Zamówienie zostało przekazane do realizacji ...pozostało czekać

pozdrawiam

Edited by MARER

Temat zamówienia realizowanego przeze mnie jest już zamknięty ...proszę więc już nie pisać na PW w tej sprawie

pozdrawiam

xavian

OK ...dziś dotarły graty z Mousera ...w weekend posiedzę i luknę czy nie ma jakichś zmian ceny spowodowanych kursem waluty, podzielę i spakuję  ...w przyszłym tygodniu zamykamy temat.

pozdrawiam

Edited by MARER

4 godziny temu, MARER napisał:

OK ...dziś dotarły graty z Mousera ...w weekend posiedzę i luknę czy nie ma jakichś zmian ceny spowodowanych kursem waluty, podzielę i spakuję  ...w przyszłym tygodniu zamykamy temat.

pozdrawiam

Yupiiii 🙂

Dobre wiadomości są dwie ...graty podzielone i popakowane ...nic nie brakuje i każdy ma to co chciał.

Zła wiadomość to wyszły niewielkie różnice kursowe, po wysyłce zobaczę jak to się zsumuje i ewentualnie wyślę info o dopłacie lub jej nie będzie, bo wejdzie w koszt wysyłki.

Proszę wysłać dane do wysyłek via PW

pozdrawiam KM

Edited by MARER

Dziś przesyłki zostały rozesłane z opcją priorytet ..uczyniłem to dziś, bo od poniedziałku ponoć będą znaczne podwyżki w wysyłkach naszą ukochaną Pocztą Polską.

Na PW roześlę rozliczenia ...proszę o dopłacenie różnic wynikających z różnicy kursowej i w 2 przypadkach droższych wysyłek niż policzone przeze mnie akonto 8 zł 

pozdrawiam

Edited by MARER

Niniejszym informuję, że temat zamówienia został zamknięty ...wszystkie wysyłki zostały rozesłane oraz podliczone ...info rozesłane via PW do biorących udział w zamówieniu ..

Pozostała sprawa zamówienia kolegi Maniol, ale to wyjaśniłem z nim via PW i zostanie zakończona w przyszłym tygodniu ( moja pomyłka ...bywa, ale to też jest nauczka dla zamawiających na ostatnią chwilę ...trzeba zmieniać notatki i tu nastąpił błąd )

życzę udanej zabawy ...pozdrawiam 

• Thanks 1

Bardzo dziękuję za konkretne i uczciwe podejście do tematu. Wysyłka super spakowana, wszystko przejrzyście wytlumaczone. Mega

Mam nadzieję że inicjatywa nie padnie i pokusimy się o kolejne zakupy 🙂

Cześć, czy aktualny temat z zakupami w Mouser? Mam drobiazg do kupienia (2 szt. 612-EG1224) i koszty przesyłki zabijają... 🙂 

Cześć,

kolega PGM4 ma coś do dorzucenia, ale jego post czeka na zatwierdzenie. Czy sprawa jeszcze aktualna?

pozdrawiam

2f

Można jeszcze coś dorzucić do zamówienia?

"Mój panie, po cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia." - Bernard le Bovier de Fontenelle

Mam takie pytanie trochę OFFTOPIC.

Zamawiając z mouser i wybierając "Przelew bankowy / faktura proforma" dodane dane do przelewu na Polskie konto?

Jakoś nie jestem fanem dodawania kart.

Volumio -> Amanero -> AK4490 -> Hypex NC252MP -> JVC 10"

Szybkie zakupy w Mauser !!

Potrzebuję zakupić trochę rezystorów w MOUSER ...może ktoś chce się z czymś dorzucić ...jeśli tak proszę o listę chętnych tu w wątku, a linki do gratów na PW ...proszę o sprawdzenie dostępności przed wysłaniem linka.

Zajmę się późniejszą dystrybucją 

Lista otwarta do niedzieli 01.09.2019 ...na wpłaty będę czekał do poniedziałku 02.09.2019 do godz. 20

pozdrawiam Krzysiek

• Like 1

@MARER

Ze dwie rzeczy sa mi potrzebne, dam znac na pw w wolnej chwili jutro.

Lista:

1. MARER

2. jimmi

pozdrawiam

Łukasz

Edited by jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

3 godziny temu, panterka napisał:

Moja lista dopiero się kompletuje, jak będzie gotowa to podeślę.

Ja zapewniam, ze rowniez wyrobie sie w czasie MARER.

pozdrawiam

Łukasz.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Lista:

1. MARER

2. jimmi

3. zigi

Rezygnuję ze wspólnego zamówienia, moja lista przekracza już 200zł i jest sporo drobnicy.

Dzięki  Pozdrawiam

Dobrze ...

Lista wg. wcześniejszych ustaleń zostaje ZAMKNIĘTA 

Na wpłaty czekam do 02.09.2019 

@ Koledzy, którzy wymienili się ze mną informacjami na PW oraz dokonali wpłat proszę o dosłanie danych do wysyłki. 

pozdrawiam Krzysiek

Edited by MARER

Zorganizowałbym ( lub najlepiej dołączył do czyjegoś )zamówienia z digikey.Aby ominąć koszty transportu potrzeba zakupu powyżej 200pln. Jeśli ktoś chętny to zapraszam na PW. Czas do końca przyszłego tygodnia .