Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator Pacific DAC


Szymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega uważa się za eksperta od oceny klasy okablowania ?

Najwiekszym ekspertem jest od 'wentylatorow' w glosnikach, oraz od doboru zestawien glosnikow do wlasnych zestawow glosnikowych, oceniajac je po wygladzie i ocenach forumowych, a nie po parametrach, symulacjach czy analizach :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stasiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to że domniemam przez pomyłkę trafiłem na inną imprezę.

 

Dźwięk wystawy ?

 

Jaką wystawę, Kolega ma na myśli, proszę o podanie nazwy ?

 

 

Dźwięk był pogrubiony, każda jego cząstka trwała zbyt długo w systemie zanim go opuściła,zamieniając się w falę akustyczną, w pracującym systemie brak było elementarnego porządku, górna część pasma jeśli takiego określenia w ogóle można użyć, - nie istniała, była jakby odcięta, przekonać się o tym można było, już choćby przez uchylenie drzwi do pomieszczenia, w którym tej przypadłości nie było, choćby do tego gdzie prezentowany był set DCS, z normalnymi wzmacniaczami, kablami, kolumnami i filtrem.

 

Cała struktura dźwięku pozbawiona była klasy, proporcji i harmonii, był to przekaz, jaki w kategoriach wystawy, nie mógł być w ogóle brany pod uwagę.

 

Barwa, która niby miałaby być tym pozytywnym wyróżnikiem tego odsłuchu, była niczym innym tylko zniekształceniem, barwy nie ma, ona nie istnieje, osoby słuchacze, często sobie ją wmawiają, jednak im droższy system, im bardziej zaawansowane technologie, tym jest jej mniej, co pozostaje ?

 

Realizm, realność i naturalność wydarzenia, która skonstruowana jest z niebotycznej szybkości działania układów i minimalizacji elementów pamiętających.

 

To kosztuje drodzy czytelnicy i słuchacze, to na wystawie było podane jak na dłoni, wystarczyło tylko dokonanie prostych konstatacji i naprzemienne odwiedzanie właściwych prezentacji, powracanie i wyciąganie wniosków.

 

 

 

P.S.

Nie jest poprawne dzielenie dźwięku na zakresy pasma, choć da się to uczynić na podstawie tego, że kolumny posiadają ośrodki pasmowo-przepustowe niejako z zasady działania większości z nich, na tej wątłej podstawie, gdyż realny dźwięk jest całością, pozwolę sobie opisać tzw bas, w pomieszczeniu z przetwornikiem Lampizatora jako tej natury czy charakteru, że skłania natychmiast do oczekiwania - kiedy zostanie ogłoszone że odbędzie się tu.. dyskoteka,..?

Jestem pewien, że dziewczęta z holu dopisałyby frekwencją..a pokój przebiłby popularnością i wrażeniami wszystkie inne wydarzenia jubileuszowego AVS.

Wreszcie ktoś słyszący pozdrawiam.

 

A pseudo branzystow jak Stasiop boli ze Fikus mógł a on nie :)

Pan bartoszek opuszcza wątek ze względu na chamski atak personalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty niby insynuujesz z tym lataniem na golasa?

Moje konstrukcje to DIY Lampizator to zas produkt komercyjny za duze pieniadze. To chyba normalne ze jesli cos jest nie tak np z konstrukcja to sa uwagi na forum.

 

AAA konstruktor kolejny no tak to wiele tlumaczy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Shindo palmer 300b, Blumenhofer Genuin fs3, Lampizator golden gate, transrotor murano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sluchalem nie raz. Moim zdaniem gra to dosc przecietnie. Koledzy ktorzy sluchali wczesniejszych konstrukcji maja mniej pochlebne zdanie o Lampim anizeli ja.

Jaki poziom reprezentują poprzednie wersje wszyscy wiemy.

Interesuje nas czy dokonał się postęp w stosunku do skandalicznego poziomu wersji z przed kilku lat.

Czy urządzenie lampowe nie powinno mieć klatek ochronnych? Co się stanie w bezpośrednim kontakcie z 3 latkiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję od kilku lat, proszę i bez skutku. Zostawiłem sprzęt w serwisie na ul.Solec w Warszawie chyba w 2010 roku z prośbą o solidne sprawdzenie i ewentualnie serwis. Najpierw trzymali, bo to fajny transport ta Wadia WT3200 i chcieli testować do swoich DAC-ów. Później otrzymałem info, że potrzebny jest napęd Philps CDM-1. Ponieważ miałem idealnego Philipsa CD104, więc go zawiozłem i zostawiłem. W 2011 pisałem nawet o tym w tym temacie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Potem dwa lata za granicą walczyłem o zdrowie i życie i temat odpuściłem aż do 2014 roku. W 2014 roku dowiozłem do serwisu na ul.Solec i wręczyłem do rąk własnych pana Waldemara jeszcze jednego Philipsa CD104 i dwa Philipsy CD204 - oba stan idealny na CDM1, bo znów potrzebny był napęd CDM-1.

Od tamtego czasu próbowałem jeszcze wiele razy, ale przez telefon to zawsze było "coś" - jakieś święta, wakacje. Kiedy znów próbowałem bezpośrednio na miejscu, to pechowo było zamknięte na głucho.

Nie wiem na ile dzisiaj serwis na Solcu ma cokolwiek wspólnego z firmą Lampizator i Panem Łukaszem Fikusem, ale wtedy kiedy zostawiałem tam sprzęt, to miał i to dużo. Kilka razy na miejscu z Panem Fikusem rozmawiałem, a zostawienie Wadii w serwisie było z nim omówione i umówione.

Przykre to wszystko, bo raczej staram się ufać ludziom i im wierzyć, zwłaszcza takim z branży audio.

Zostawiłem tam jeszcze Marantza CD63, który nie był mój i musiałem go właścicielce odkupić, ale to peanuts.

Przepraszam Was za zaśmiecanie interesującego wątku moimi prywatnymi sprawami, ale jakoś tak wyszło spontanicznie bez przemyślenia. Przeprosiłem już Szymona i poprosiłem go o możliwość zamieszczenia aktualnego przebiegu zdarzeń.

 

Wczoraj - 20 listopada 2017 - skontaktował się ze mną telefonicznie Pan Waldemar z dawnego serwisu audio na ul. Solec. Obiecał, że sprawa zostanie załatwiona w taki sposób, że otrzymam zwrot mojego sprzętu pozostawionego w serwisie, przynajmniej w jego przeważającej części. Mam czekać na wiadomość w tej sprawie. TBC

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni, które czaszki białe toczy przez płonące łąki krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak pozytywnych.

 

Kolego, sam fakt podjęcia się działań o twórczym nowatorskim charakterze, należy ocenić bardzo wysoko, jest to odwrotność łatwej drogi płynięcia z prądem czy spijania śmietanki, decydują się na nią najwybitniejsze jednostki i tylko takim zawdzięczamy rozwinięty stan cywilizacji.

 

Proszę to łaskawie przyjąć.

 

Status takiej osoby, może ulec zmianie w najmniej oczekiwanym momencie, dzięki odkryciu, pomysłowi, spostrzeżeniu, etc.

 

zestawow glosnikowych

 

Słucham tą samą muzykę co Audio Forever..kiedyś wymienialiśmy poglądy..tzn ja przedstawiałem a On krytykował, musiałem przyjąć, odpowiedzieć, posłużyć się argumentacją, odpowiednio dobraną, nie obrażałem się, nie stosowałem ciosów poniżej pasa, cierpliwie traktowałem, z taktem i wyczuciem..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Czy urządzenie lampowe nie powinno mieć klatek ochronnych? Co się stanie w bezpośrednim kontakcie z 3 latkiem?

 

Hmm, jak wszystko inne zawiedzie, to zawsze można się czepić regulacji UE :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, sam fakt podjęcia się działań o twórczym nowatorskim charakterze, należy ocenić bardzo wysoko, jest to odwrotność łatwej drogi płynięcia z prądem czy spijania śmietanki, decydują się na nią najwybitniejsze jednostki i tylko takim zawdzięczamy rozwinięty stan cywilizacji.

 

 

To piękny tekst choć zupełnie błędnie opisujący realia. 90% majsterklepków robiących kable nie wnosi nic nowatorskiego ani w kable, ani tym bardziej w cywilizacje. To jest właśnie łatwa droga, przynajmniej ich zdaniem, do spijania śmietanki i nabijania kasy kosztem naiwności ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko inne zawiedzie

 

Najwięcej czasu na wystawie poświęciłem słuchaniu wzmacniacza, którego Kolega polecał / z szacunku dla Kolegi /, krajowego producenta w cenie przed 50kpln, w pokoju w niedzielę okolice godziny 16, były osoby, które przytupywały takt prezentacji, patrzałem im prosto w oczy, muzyka treścią również była krajowego pochodzenia, nie pozwolę sobie na ani jedno zdanie krytyki..z szacunku dla Kolegi, po prostu byłoby to działanie nietaktowne.

 

Jeśli ktoś by jednak nalegał i dopytywał jak ów wzmacniacz się sprawował, odpowiedź musi być identyczna jak w stosunku do Lampizatora, - trzeba go wpiąć w normalny system.

 

nabijania kasy kosztem naiwności ludzi

 

Osoba, będąca wiele lat uczestnikiem forum, dostatecznie się odkrywa wypowiedziami, aby inna potrafiła ocenić jej skutki działania, zamiary, uczciwość, kompetencje, już jest więc upubliczniona, jest to poważny bezpiecznik przed złym ulokowaniem środków, kiedy owa przeszłaby do etapu uruchomienia produkcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

trzeba go wpiąć w normalny system.

 

To uniwersalne zalecenie. Zawsze trzeba wpiąć w normalny system.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ile osób tyle opini.

Mnie granie w pokoju lampizatora bardzo sie podobało, wręcz byłem pod wrażeniem.

Byłem w sobotę przed zamknięciem.

Był to pokój w którym spędziłem najwięcej czasu.

Co ciekawe na początku zagrało jak dla mnie idealnie, ale po pewnym czasie w niektórych nagraniach słychać było problemy na basie, co wyglądało mi jednak na problemy z akustyką.

Tak więc myślę że jak ktoś trafił na taki utwór to mógł się zniechęcić.

 

Jestem ciekaw który pokój DCS-a 747 tak chwali, Bo jezeli ten Wilsonami na Narodowym to jak dla mnie to porażka była. Czuję wielki respekt do Wilsonów i DCS-a, zresztą sam posiadam tego drugiego i bardzo sobie chwalę (źródło i DAC),a jeżeli bym miał już wymieniać to na wyższego DCS-a ;).

Ale że tak można "spier...." system (domyślam się tylko że kabelkami) to niewiedziałem.

W tamtym roku w mojej opini w pokojach gdzie grały Wilsony było najlepsze granie, w tym roku byłem bardzo zawiedziony bo troche na to czekałem ;).

Jak wyraziłem swoją opinię to miły pan z obsługi poinformował mnie że jak mi się nie podoba to Wilson nie dla mnie bo to koncertowe granie, tyle że chyba na żadnym koncercie na jaki byłem nie było takiej padaki. I np w tym konkretnym przypadku mój ulubiony repertuar nawet nie pomógł.

A są ludzie dla których to dźwięk wystawy, dlatego Szymon dopóty dopóki nie spróbujesz nie będziesz wiedział.

Ale jeżeli Sveda to faktycznie bardziej studyjne głosniki to nie widzę miejsca dla Lampizatora z kolumnami jakie lubisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DCS-a 747

 

Jest zupełnie oczywiste, że najwyższego, na Narodowym, zaproponowałem Budgie, Baby please dont go, z pierwszego japońskiego tłoczenia, zakupionego na tą okazję, oraz JVC K2 Deep Purple Kentucky woman, który już mam od daty wydania, Budgie go zmiótł, pochód gitary basowej, wzorowy, wyrzucanie elementów dynamicznych perkusji, referencyjne, naturalna metaliczność talerzy, szelestów - właściwa, Deep Purple zagrał jak zepsuty krążek przy Budgie..

 

Oczywiście wiele osób wyszło, plumkaczy, swoją drogą ta społeczność była ......wystawy, powszechnym zjawiskiem była prezentacja muzyki dla osób, które jutro mają umrzeć, nie chcę oceniać gustu, żałuję że nie zabrałem nośnika z moją ulubioną vocalistką..by ich trochę poderwała, podniosła na duchu..

 

Prezentacje DCS w innych pokojach odbieram jako niezauważone, gdzieś wszedłem wykazując osobie stojącej obok, że w stosunku do dźwięku na Narodowym, gra to niejako monofonicznie, pomimo że chyba napędzał stereo DAgostini..

 

Interesuje mnie tylko najwyższy poziom, reszty dla mnie po prostu nie ma.

 

 

P.S.

Oczywiście że prezentacja była ..do kitu, jestem technikiem, pomimo grania z powiększonymi źródłami pozornymi, czy innymi przypadłościami, dowolnymi, wiem co się z czego bierze, dotyczy to również błędów, zaniedbań, one mnie nie interesują, gdyż to ciągle grają referencyjne urządzenia - i to słychać, wystarczy odwiedzić jakiś pokój obok, choćby ten z dużą ilością niebieskich wskaźników, gdzie słyszałem tylko druty i rdzenie elementów konstrukcyjnych tych urządzeń, kolumny które tam były, marnowały swój potencjał, a nawet dobrze wyglądały, nie pamiętam nazwy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@galczych

moja opinia o DCS i Wilson jest identyczna. Kilka taktów i poczułem się jak na koncercie DM. Zresztą tą opinię podzielało wielu opuszczających w pośpiechu pokój.

 

No i prezentacja DCS. Zdecydowanie zapędzili w kozi róg. Prelegent opowiadał o tym i tamtym. Jednak największy nacisk był na temat " zewnętrznych zegarów". Rozumiem stosowanie zewnętrznych, bardziej precyzyjnych. Ale szanowny Pan perswadował stosowanie kaskady 4-5 zegarów :). Po wystawie doczytałem, że te 4-5 zewnętrznych zegarów jest kalibrowane poprzez zderzacz hadronów z Cern.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S II

 

Przecież to nikt inny tylko moja skromna osoba nie pozostawiała w ok 2012 r tu na forum suchej nitki na wszelkiego rodzaju suchotnikach, kosztujących setki tysięcy pln, określając je jako - bazy to tunningu, to wszystko pozostaje w mocy, jest aktualne, lecz przecież zdaję sobie sprawę z sytuacji, że producenci, projektanci, to inteligentni ludzie, że ich urządzenia, muszą niejako grać, pomimo to, pomimo tego jeszcze nie odkrytego potencjału, czy pomimo błędów, to też pokazuje gdzie jest konkurencja.. ...jeśli w ogóle gdzieś jest, mam na myśli półprzewodnikowców i scalonowców.. lampa jest tam gdzie ma być.

 

Koncerny oczywiście robią swoją koncernową robotę, jest ona balansem ekonomicznym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sluchalem tego po raz pierwszy i ten numer naprawde jedzie i brzmi (Spotify, wydanie 3 plytowe z 2016 MCA albums 1973-75)

 

Moze podrzucisz jeszcze kilka typow rownie ciekawej muzy, ktora jest dobrze wydana i... do sluchania

 

 

zaproponowałem Budgie, Baby please dont go

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z odsłuchu Pacyfika są mieszane. Generalnie nie lubię tego pokoju Svedy, kolejny rok halas i huk mnie stamtąd wypędził.

Absolutnie nic nie można powiedzieć o źródle tego zamieszania, pewnie bardziej o samych kolumnach, z tym się zgadzam. Myślę, że ten DAC zasługuje na ocenę w kompletnie innych warunkach.

Swoją drogą ciekawa jest ta dyskusja w kontekście DCS, który kolejny rok zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Kolejny rok "mały" pokój DCS był dla mnie najlepszy. (ten z Wilson Sasha, dzielonym d'Agostino i Acoustic Signature). Mistrzostwo świata. Absolutna kontrola dźwięku, sceny, dynamiki, wypełnienia i selektywności. I to na zmianę pliki i gramofon. Siedziałem i patrzyłem na cennik AudioFast - 280k pln za DCS One...

Fajnie byłoby porównać te 2 Daki w systemie wysokiej klasy i w dobrym pomieszczeniu, wtedy byłoby to miarodajne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka typow rownie ciekawej muzy

 

 

Może Kolega kolejnej propozycji już tak entuzjastycznie nie przyjąć.. proszę sobie przejrzeć klasykę hard rocka..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z odsłuchu Pacyfika są mieszane. Generalnie nie lubię tego pokoju Svedy, kolejny rok halas i huk mnie stamtąd wypędził.

Absolutnie nic nie można powiedzieć o źródle tego zamieszania, pewnie bardziej o samych kolumnach, z tym się zgadzam. Myślę, że ten DAC zasługuje na ocenę w kompletnie innych warunkach.

Swoją drogą ciekawa jest ta dyskusja w kontekście DCS, który kolejny rok zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Kolejny rok "mały" pokój DCS był dla mnie najlepszy. (ten z Wilson Sasha, dzielonym d'Agostino i Acoustic Signature). Mistrzostwo świata. Absolutna kontrola dźwięku, sceny, dynamiki, wypełnienia i selektywności. I to na zmianę pliki i gramofon. Siedziałem i patrzyłem na cennik AudioFast - 280k pln za DCS One...

Fajnie byłoby porównać te 2 Daki w systemie wysokiej klasy i w dobrym pomieszczeniu, wtedy byłoby to miarodajne.

Jest taka możliwość. DCS Vivaldi jest stałym punktem mojego systemu. Chętnie porównam z Lampim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, tutaj masz jedną z obiektywnych myślę opinii spoza PL, a co ważniejsze nie od naszych "branszystów" & innych szemranych "redaktorsów". No, chyba że to jakiś zawistny polski hejter się podszył pod tym tekstem lub ma polskie korzenie z praprababki :). Nazwa periodyku mówi sama za siebie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przepraszam, że w stylu naszego guru wkleję tekst z angielska, jednak wynika to z braku czasu, a nie bucowania czy bufonady - myślę, że każdy zrozumie, ewentualnie google translator :).

 

"Hello, friend. In a room featuring a Lampizator Super Komputer (€6900), Lampizator's new Pacific DAC balanced and preamplifier (€28,000), Lampizator mono blocks (€19,000), Salk Song3-Encore speakers ($5895/pair), and WyWires Platinum Series cables, I walked in to hear "Too Rich for my Blood" by Patricia Barber. There's this moment half way through where she holds multiple high notes out, while the drummer hits the toms and what sounds like different sized crash cymbals, and the guitarist does a little repetitive riff. All I could hear was sibilance and a piercingly bright ringing in my ears. I felt ashamed to do this, but I had to leave. I remembered loving Salk at the last show I heard them when they were paired with Schiit gear, so I walked right next door into the Schiit room, with a system composed of a Salk Streamplayer Gen III-SE (prototype, $2495), Schiit Gungnir Multi-Bit DAC ($1249), Schiit Freya preamplifier ($699), Schiit monoblock amplifiers ($699/each), through Salk Song3-A loudspeakers ($3695/pair)—a more affordable system. It was sweet, musical, and well rounded—as beautiful as I had remembered. I then walked back into the Salk/Lampizator room, to now hear "Blue Spanish Sky" by Chris Isaak. Same thing. It just wasn't for me.

Read more at

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) #FTdX7xBIIOridTuF.99"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szymek, tutaj masz jedną z obiektywnych myślę opinii spoza PL, a co ważniejsze nie od naszych "branszystów" & innych szemranych "redaktorsów". No, chyba że to jakiś zawistny polski hejter się podszył pod tym tekstem lub ma polskie korzenie z praprababki :). Nazwa periodyku mówi sama za siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) [/i]

 

Tak, ja już wklejałem ten link w innym wątku tego forum. Trzeba jednak zaznaczyć że są w sieci również pochlebne opinie nt Pacyfika, również w tej części anglojęzycznej.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Trzeba jednak zaznaczyć że są w sieci również pochlebne opinie nt Pacyfika, również w tej części anglojęzycznej. pzdr

 

Ale kolega tam napisał, że "obiektywna". Pozytywna to nie obiektywna :-) Zwłaszcza, że na pewno pisał ją jakiś szemrany redaktors. A bardziej serio: słuchałem LamPacDaca z kolumnami Sveda (do drugiego systemu Lampizatora się jakoś nie dopchałem, czego teraz żałuję), i grało normalnie. Mógłbym mieć pretensje, że gra za normalnie jak na takie monstrualne pieniądze, ale żeby rżnęło po uszach bez znieczulenia? W życiu. Z czego wniosek, ze to chyba nie Dac, tylko amplifikacja Lampizatora robiła ten numer kolumnom, które redaktorka Stereophila (jak napisała) znała wcześniej, i które się tak nie zachowywały. Albo nawet serwer plikowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw który pokój DCS-a 747 tak chwali, Bo jezeli ten Wilsonami na Narodowym to jak dla mnie to porażka była. Czuję wielki respekt do Wilsonów i DCS-a, zresztą sam posiadam tego drugiego i bardzo sobie chwalę (źródło i DAC),a jeżeli bym miał już wymieniać to na wyższego DCS-a ;).

Ale że tak można "spier...." system (domyślam się tylko że kabelkami) to niewiedziałem.

Wyglad na to ze dcs nie gra z Dagostino. Bardzo slaby dzwiek jak na Dcs-a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad na to ze dcs nie gra z Dagostino. Bardzo slaby dzwiek jak na Dcs-a

Gra gra tylko w tym roku ktoś to słabo zestroił. W tamtym roku było OK.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra gra tylko w tym roku ktoś to słabo zestroił. W tamtym roku było OK.

 

Oboje mamy lampy do DCSa ale o takim mało (stereotypowym) lampowym charakterze :)

Moim zdaniem największym problemem są kolumny. Słuchałem DCSa w ponad 20 systemach i to zazwyczaj jest pięta achillesowa.

 

Szymek, tutaj masz jedną z obiektywnych myślę opinii spoza PL, a co ważniejsze nie od naszych "branszystów" & innych szemranych "redaktorsów". No, chyba że to jakiś zawistny polski hejter się podszył pod tym tekstem lub ma polskie korzenie z praprababki :). Nazwa periodyku mówi sama za siebie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przepraszam, że w stylu naszego guru wkleję tekst z angielska, jednak wynika to z braku czasu, a nie bucowania czy bufonady - myślę, że każdy zrozumie, ewentualnie google translator :).

 

"Hello, friend. In a room featuring a Lampizator Super Komputer (€6900), Lampizator's new Pacific DAC balanced and preamplifier (€28,000), Lampizator mono blocks (€19,000), Salk Song3-Encore speakers ($5895/pair), and WyWires Platinum Series cables, I walked in to hear "Too Rich for my Blood" by Patricia Barber. There's this moment half way through where she holds multiple high notes out, while the drummer hits the toms and what sounds like different sized crash cymbals, and the guitarist does a little repetitive riff. All I could hear was sibilance and a piercingly bright ringing in my ears. I felt ashamed to do this, but I had to leave. I remembered loving Salk at the last show I heard them when they were paired with Schiit gear, so I walked right next door into the Schiit room, with a system composed of a Salk Streamplayer Gen III-SE (prototype, $2495), Schiit Gungnir Multi-Bit DAC ($1249), Schiit Freya preamplifier ($699), Schiit monoblock amplifiers ($699/each), through Salk Song3-A loudspeakers ($3695/pair)—a more affordable system. It was sweet, musical, and well rounded—as beautiful as I had remembered. I then walked back into the Salk/Lampizator room, to now hear "Blue Spanish Sky" by Chris Isaak. Same thing. It just wasn't for me.

Read more at

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereophile się nie zna. Ja ufam wyłącznie krajowym recenzentom!

 

Czy w tym roku były Furby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak dcs gra z Dagostino jest cienko. Nie raz slyszalem dcs-a z Wilsonami, byla lampa gralo bardzo dobrze, bylo Dagostino i dzwiek szedl w diably.

Chociaz raz slyszalem dobre granie z Dagostinio Wilsonami i dcs-em cholera wie od czego to zalezy.

Moze to kable? Ciezko powiedziec, ja raczej stawiam na Dagostino, to sa suche wzmaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stasiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereophile się nie zna. Ja ufam wyłącznie krajowym recenzentom!

 

I bardzo słusznie, rodak nigdy nie wprowadzi Ciebie w błąd, przenigdy ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gra z Dagostino

 

Gra, źle ale gra, przebywanie w innych pokojach poza kilkoma lecz z niższego targetu, było przechadzaniem się.

 

Pieniądze grały wszędzie, prezentacje jednak przygotowane na poziomie zerowym, mnie to nie przeszkadzało, ale tak było.

 

Z drogich rzeczy szło poskładać systemy, jednak na wystawie było pomieszanie z poplątaniem, podałbym wszystko na tacy, jeśli robiłbym notatki i zdjęcia, nie jestem jednak krytykiem, nie będę odwalał za kogoś roboty..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.