Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator Pacific DAC


Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu aż tak żle

 

Doceniam wysiłek osób pragnących szczerze przygotować publiczną prezentację, szanuję i podziwiam ich, jednak jest też real, musimy dzięki wszechstronności potrafić się wypozycjonować w świecie, wtedy potrzebna jest rzetelna surowa ocena.

 

Słuchacze nie muszą być zawodowcami, konstruktorzy mają prawo do pasji, nie można więc mieć do nikogo pretensji, na AVS widziałem samych niezwykle miłych, sympatycznych ludzi, oceny też są zindywidualizowane oparte o własne odniesienia, do tego każdy w dźwięku czy poprzez dźwięk szuka czegoś innego...wytwarza się rodzaj twórczego bałaganu, czasem potrzebne jest więc słowo krytyczne, wyważone i łagodne.

 

747

 

Gdyby żył Śp Stary Audiofil, to miałbyś recenzję ubarwioną powiedzonkami, których nie potrafię w jednym procencie przedstawić jak On to potrafił, ciekaw jestem, czy byłbym ciekaw raczej, reakcji na takowy opis.

 

Przetwornik bardzo ładnie się prezentował, zakładam że w systemie referencyjnym nie zawiódłby oczekiwań Twórcy, czy słuchacza, to kwestia, która ciągle jest jeszcze otwarta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747 na nie oceniam tego co Ty słyszałeś. Tylko to co ja i mam do tego takie samo prawo jak Ty. Ty może trafiłeś na inne utwory siedziałeś lub stałeś w innym miejscu .... nie wiem. Wiele pokoi budzi kontrowersję pod tym względem. Wystawa to też nie miejsce do jakiś bardzo wiążących ocen. Tam porostu wystawiamy i prezentujemy sprzęt. A oceniać rzetelnie możemy tylko w systemie który znamy.

Ale mam nadzieje że pomimo wszystkich przeciwieństw tej prezentacji potrafisz stwierdzić jak wielki potencjał tkwi w urządzeniu Ł.Fikusa. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki potencjał tkwi w urządzeniu Ł.Fikusa.

 

Możemy pisać do siebie aby było miło, tak też potrafię, oraz inaczej, uznając jakiś poziom za odniesienie, jeszcze nie napisałem tu w zakładce zdania, które dałoby się podważyć merytorycznie, napisałem uwagi krytyczne do przetwornika Yayuma w zeszłym roku, minął czas, jak to zweryfikowała rzeczywistość, kolejna wystawa i ....cisza, nikt nie wspomina już tego "przełomowego" wynalazku, napisałem wtedy, że jest on idealnym towarem exportowym, czy to było złe, przecież to chroniło naszych współbraci przed pozbyciem się 100kpln jednocześnie niczego nie odbierając z zamiarów i celów producenta, który za granicą miał nie ograniczone możliwości expansji, do tego zaproponowana cena tam jest relatywnie wielokrotnie niższa uwzględniając bogactwo tamtych społeczeństw szczególnie adresatów urządzenia.

 

W przeźroczysty bajecznie drogi system, należy wpiąć dotychczasowy najlepszy uznany powszechnie przetwornik, dokonać publicznego, czy częściowo publicznego porównania, na przykładach wykazać zalety, wartości dodane, różnice, wtedy nikt nie będzie miał cienia wątpliwości jak go wartościować, skoro tego nie uczyniono, to są konsekwencje, nawet ten temat tu.

 

 

Urządzenie o którym mowa dziś jest nowe, z nowym potencjałem, za jakiś czas zostanie zaproponowane zapewne kolejne, w dalszym ciągu następne, także proszę o uwzględnienie takiej natury zjawisk, że jeśli nie mamy do czynienia z przełomem technologicznym w znaczącej skali, to nie traktujmy rzeczy inaczej niż na to zasługują.

 

Żadnym wpisem, żadnym słowem nie odebrałem Twórcy urządzenia żadnej właściwości, jest technikiem, ma obowiązek przewidzieć działanie przetwornika w tych okolicznościach na jakie zgodził się aby Jego urządzenie funkcjonowało wraz z tego konsekwencjami, to zwykła odpowiedzialność.

 

Osobiście zawsze życzę każdej osobie sukcesu, największego z możliwych, trwałego, jest to w interesie nas wszystkich jako zbiorowości, a szczególnie dotyczy reprezentacji zagranicznej, dlatego twardy realizm jest pomocą.

 

Jeden z Kolegów jakiś czas temu zganił polskiego producenta okablowania, natychmiast jako jedyny na forum, podpowiedziałem aby tego nie czynił, gdyż firma ta reprezentuje nas za granicą, tam wystawia, pokazuje swe produkty i obecnością podnosi nasz status, to dowód że moje intencje są tylko pozytywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747, tu raczej chodzi o autorytatywny ton Twojej wypowiedzi. Nie wspomniałeś nigdzie, że to w Twoim odczuciu.

W moim odczuciu grało świetnie i to wg mnie ja mam rację, a Ty się mylisz (bez urazy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się mylisz

 

Obydwoje mamy rację, każda ocena jest uprawniona, nasze oceny są jednak również wartościowane, wybacz że nie śledzę wszystkich Twoich recenzji, lecz te osoby które są na forum od wielu lat nie wytknęły mi ani razu minięcia się z prawdą, wielokrotnie pisałem dość odważnie, po latach się okazywało że również trafnie.

 

Pzdr.

 

autorytatywny ton

 

Byłem na wystawie zaobserwowałem nie do uniknięcia 100 % zbieżność technologii / materiałów, z efektami ich pracy, pomijam warunki akustyczne, zwykła fizyka nie pozwala aby jakakolwiek inna sytuacja w ogóle mogła mieć miejsce, nie bierze się coś z niczego, wszystko ma konsekwencje, tak więc to nie jest to o co mnie Kolega podejrzewa, nie ma autorytatywnego tonu, jest opowieść o stanie rzeczywistym, oczywiście jest to interpretacja, ale tu już wchodzimy w głębsze analizy dotyczące prawdy obiektywnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon - grało to b dobrze ale... w systemie z aktywnymi kolumnami o studyjnych korzeniach. DAC dawał piękną barwę

 

No właśnie, nie da się ocenić samego DACa na podstawie odsłuchu w jednym systemie. Pozostałe elementy systemu wpływają na efekt końcowy. Svedy to monitory studyjne o analitycznym, neutralnym, rozdzielczym i trochę szczupłym brzmieniu, ale z Pacific było OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svedy to monitory studyjne o analitycznym, neutralnym, rozdzielczym i trochę szczupłym brzmieniu

 

Dobrze że byłem na wystawie..jednak nie wziąłem pod uwagę, że aż tyle razy będę musiał przecierać oczy z zdziwienia czytając recenzje z jednego tylko pokoju.

Nikt nie był tak sympatyczny jak Pan Arek Sveda, obserwowałem to z zazdrością, skala oddania sprawie, była pełna, kolumny nagłośniły by dyskotekę bez najmniejszego problemu, nawet ich fizyczny wygląd, kształt, wskazywał, że zostały zaprojektowane jako urządzenie do zastosowań profesjonalnych../ przynoszących dochód /..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pięknię to wchodziło w "strukturę" dżwieku. Lampizator pokazał pokłady planktonu oraz składowe dźwięków. Czy ktoś zliczył ile kosztował system (taka ciekawość, nie są to "moje" budżety).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalu nie bylo, ale glowna sygnatura dzwieku nadawana byla w tym wypadku poprzez dolaczone do DAC-a aktywne glosniki.

Dzwiek tych glosnikow to nie moja bajka.

Brakowalo tez wersji DAC-a srebrzonej i rodowanej mogloby wtedy znacznie lepiej zagrac ;)

 

Ale specjalna wersja dcs-a prezentowana z Dagostino i Wilsonami zagrala duzo slabiej.niz Lampizator ze Sveda. ;)

 

Proszę o wszelkie opnie na temat nowego dzieła Łukasza Fikusa. Przetwornik PACIFIC DAC za 150 000zł.

Premiera już się odbyła.

Nagle koledze filmiki nie przeszkadzaja? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stasiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalna wersja dcs

 

DCS zagrał skalą dźwięku nie mającą sobie równych w żadnym innym miejscu podczas wystawy, to info dla osób które nie uczestniczyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DCS zagrał skalą dźwięku nie mającą sobie równych w żadnym innym miejscu podczas wystawy, to info dla osób które nie uczestniczyły.

Nie przesadzaj, zwykle poprawne granie i to wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem sprzęt w serwisie na ul.Solec w Warszawie chyba w 2010 roku z prośbą o solidne sprawdzenie i ewentualnie serwis.

Sam sie prosiles o solidne sprawdzenie no to teraz cierpliwie czekaj! :D

 

A ktos wie co jest w srodku w tym Pacificu?

Dalej najtansze czesci chinskie rodowodem z Volumenu, czy juz za te pieniadze markowe rzeczy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiop tak najtansze... skad Ty takie glupoty bierzesz to ja nie wiem. Chyba od kumpli na przerwie pod podstawowka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Shindo palmer 300b, Blumenhofer Genuin fs3, Lampizator golden gate, transrotor murano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Dalej najtansze czesci chinskie rodowodem z Volumenu, czy juz za te pieniadze markowe rzeczy?

 

Kolejny rzeczowy wpis branży. Na zagranicznych forach wiedzą co siedzi w Pacific ale do tego trzeba trochę się wysilić by sprawdzić a nie pisać glupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle złe bo polskie. Szkoda ze na forach zagranicznych Lampizator jest w Top najlepszych DAC. Dealerów tylko dupa ściska ze nie maja jak na nim zarobić tak ja na innym markowym „zagranicznym” sprzęcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy ten audio-patriotym na AS to element większego trendu jaki da się zauważyć w społeczeństwie czy też nurt całkowicie samodzielny i oddolny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

DacPac to dobrze wyglądające i dobrze grające urządzenie. Czy aż za tyle pieniędzy? Oczywiście, że nie, bo nic nie jest warte takiej sumy. Pierścionek z brylantem też nie, samochód też nie, skoro za setki tysięcy oferuje się dziś wozy z dykty i folii od kurczaka. Ale jeśli ktoś chce mieć taki dźwięk za tyle forsy, i może tyle wydać, to tym lepiej. Ktoś zarobi i za te pieniądze wyprodukuje coś nowego, a ktoś będzie zadowolony z nabytku. Ja tego nie kupię, bo nie mam za co. Ale gdybym mógł, na pewno bym się nad tym zastanowił. Wolę sprzęt hi-fi od samochodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Na zagranicznych forach wiedzą co siedzi w Pacific ale do tego trzeba trochę się wysilić by sprawdzić a nie pisać glupoty

 

Nie potrafię znaleźć. Możesz podać link, bo bardzo jestem zainteresowany częścią lampową.

 

Poszło z Commodore 64

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pseudo branzystow jak Stasiop boli ze Fikus mógł a on nie :) pisanie o przełomowej technologii w kablach nie wystarczy. Do sukcesu trzeba prawdziwej jakości . Polak to zawistna nacja. Sad but true

 

 

Nic mnie nie boli. Zadalem pytanie czy ktos widzial czesci i montaz to wszystko, poniewaz wczesniejszy Golden Gate mial opublikowane zdjecia plytek i montazu. Wiele czesci bylo tam bardzo niskiej jakosci a montaz ponizej standardow DIY i niezgodny z wymaganiami dla CE.

Mam po prostu nadzieje ze Lampizator te rzeczy po prostu juz poprawil i nie przynosi tym wstydu innym polskim producentom.

 

A co do moich kabli to bylo na prawde dobrze! ;)

I nie jestem branzysta, Cir nasz wspanialy moderator mi znaczek Branza na sile wlepil ja sie nie prosilem wiec tak to sobie wisi. ;)

 

Wyśmiewanie deski w lampizatorze na nic się nie zdało hejterzy :) pozdrawiam Pana Fikusa

 

Moze i dalo, taka deska w tym miejscu jest niezgodna z CE poniewaz moze przenosic pozar wewnatrz abudowy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stasiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć słabo grało z tymi Twoimi kablami. Skąd więc to samouwielbienie? O ile zdania na temat Pacific-a są podzielone, to opinie o Twoich kablach są zbliżone, tzn brak pozytywnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio Forever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć słabo grało z tymi Twoimi kablami. Skąd więc to samouwielbienie? O ile zdania na temat Pacific-a są podzielone, to opinie o Twoich kablach są zbliżone, tzn brak pozytywnych.

Jedyne uwagi na minus, ktore slyszalem to dwie uwagi piatkowe kiedy prezentowalem swoj wlasny system sluchawkowy. Ale wtedy sluchalo okolo 40 osob, okolo 30 wydalo bardzo dobra opine, 8 osob powiedzialo ze jest OK, a dwie skrytykowaly. Wynik jak widac na mocny plus!

Ale jesli slyszales inne uwagi to chetnie sie z nimi zapoznam...bo badam sobie troche rynek i odbior nowej technologii, warto wiec wiedziec co i jak ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stasiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec wlasnie tak sadze dobre nawiazanie. Ktos kiedys wzial moj wczesniejszy kabel na testy, jest to osoba dobrze zaznajomiona z High-endem jak i jego topem i bardzo mocno skrytykowal moja konstrukcje, niezwykle duzo mi to dalo wyciagnalem wnioski i zaoowocowalo to na przyszlosc. Tak samo moglo byc z krytyka Lampizatora, czemu nazywac to hatingiem? Kazda konstruktywna krytyka i oparta na prawdzie, jest po prostu konstruktywna krytyka i moze przyniesc korzysci jesli ktos ma na tyle meskich jaj aby ja wykorzystac i cos z tego wyniesc. Mam szczerze nadzieje ze tak wlasnie bylo z Lampizatorem, a czy sie myle czy nie, to pewnie po czasie samo wyjdzie. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adalem pytanie czy ktos widzial czesci i montaz to wszystko, poniewaz wczesniejszy Golden Gate mial opublikowane zdjecia plytek i montazu. Wiele czesci bylo tam bardzo niskiej jakosci a montaz ponizej standardow DIY i niezgodny z wymaganiami dla CE.

 

Ktoś kiedyś wrzucił jakieś zdjęcie GG czy innego DAC z samego początku produkcji a teraz każdy piszę takie bzdety. Czy ktoś z Was zaglądał jak obecnie GG czy Atlantic w środku wygląda? Jak tak i nie ma to nic wspólnego ze standardami DIY więc jaki sens jest sianie nie sprawdzonych informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niech ktos wrzuci zdjecia obecnej produkcji Lampizatora, to sobie o tym pogadamy merytorycznie.

Ale mam jakos takie dziwne wrazenie ze pokazane jest tylko to co klient ma zobaczyc a reszta schowana. Ale bardzo mozliwe ze jestem w bledzie i wszystko obecnie jest juz na poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stasiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niech ktos wrzuci zdjecia obecnej produkcji Lampizatora, to sobie o tym pogadamy merytorycznie.

Ale mam jakos takie dziwne wrazenie ze pokazane jest tylko to co klient ma zobaczyc a reszta schowana. Ale bardzo mozliwe ze jestem w bledzie i wszystko obecnie jest juz na poziomie.

 

Rozumiem ,ze widziales tego GG na wlasne oczy ? Bo jesli zdjecia w necie to wiesz, zaraz mozna Twoje zdjecie wrzucic w siec jak latasz na golasa z tym zaden problem ;-)

 

Po co mial by Lampizator wrzucac zdjecia czegos czego klient nie dostaje, jesli moze sam sobie to w prosty sposob zweryfikowac ?

Rozumiem ,ze sluchales kilku klockow Lampizatora i stad Twoja krytyka ? Czy bijesz piane ,zeby bic ot tak, bo tak to odbieram...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Shindo palmer 300b, Blumenhofer Genuin fs3, Lampizator golden gate, transrotor murano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,ze widziales tego GG na wlasne oczy ? Bo jesli zdjecia w necie to wiesz, zaraz mozna Twoje zdjecie wrzucic w siec jak latasz na golasa z tym zaden problem ;-)

A co Ty niby insynuujesz z tym lataniem na golasa?

Moje konstrukcje to DIY Lampizator to zas produkt komercyjny za duze pieniadze. To chyba normalne ze jesli cos jest nie tak np z konstrukcja to sa uwagi na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem bardzo ładne zdanie wczoraj na jednej z międzynarodowych grup Audiofilii.

 

"Ask 3 audiophiles a question. You'll get 4 different answers and 5 are usually wrong"

 

to tak btw ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,ze sluchales kilku klockow Lampizatora i stad Twoja krytyka ? Czy bijesz piane ,zeby bic ot tak, bo tak to odbieram...

Tak sluchalem nie raz. Moim zdaniem gra to dosc przecietnie. Koledzy ktorzy sluchali wczesniejszych konstrukcji maja mniej pochlebne zdanie o Lampim anizeli ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiop boli ze Fikus mógł

 

Kolego, proponowałbym, abyśmy tu w gronie, nie poruszali się po instynktach z niższego poziomu, po to pojechałem na wystawę, aby zderzyć się osobiście z rzeczywistością, której dotąd miałem tylko opisy, wypadło to na poziomie, którego z szacunku dla istot ludzkich nie nazwę.

 

Bardzo proszę też porzucić sądy mocno autorskie, moja bynajmniej skromna osoba nie po to siedzi w technice od kilkudziesięciu lat, żeby tak jak tu jest czynione i czyni Kolega przyjmować za prawdę emocje.

 

Piszemy na temat stanu techniki, na temat publicznej prezentacji, bardzo drogiego urządzenia, pochodzące od producenta, który dopracował się już swojej historii, co skazuje go jak i każdego innego na przyjmowanie ocen każdego typu.

 

 

Elementy natury ekonomicznej są ważne, lecz hi end audio nie istnieje w tylko w sferze materii, jest część eteryczna, duchowa, zindywidualizowana, urządzenie techniczne w tym targecie, jeśli ma być funkcjonalne, musi to uwzględniać.

 

Z jaką sytuacją mamy do czynienia tu, jeszcze nie wiemy, wydźwięk wszystkich merytorycznych wpisów wydaje się być jednoznaczny, prezentacja na AVS była nieporozumieniem.

 

Osobiście wolałbym się zakopać pod ziemię z wstydu, niż zaprosić publiczność na przedstawienie jakie osobiście zaobserwowałem podczas wystawy, żadne sformułowanie które wczoraj przedstawiłem nie jest przypadkowe, te dotyczące oczekiwania na zmianę charakteru prezentacji również.

 

 

Mam takie powiedzenie na własny użytek - całkowita katastrofa.

 

PS.

 

Pokój z AudioNote UK, - mówi to Koledze coś..?

 

słabo grało

 

Kolega uważa się za eksperta od oceny klasy okablowania ?

 

Na zagranicznych forach wiedzą

 

Na zagranicznych forach naczytałem się bzdur w ilości przekraczającej bzdury krajowe, z prostego powodu, za granicą mieszka więcej osób niż wewnątrz naszego kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Najnowszy GO bar przypomina legendarny miecz starannie wykuty dla Kensei.

      iFi Audio to brytyjska firma założona w 2012 roku, znana z wysokiej jakości przetworników cyfrowo-analogowych (DAC) i wzmacniaczy słuchawkowych. Ich mobilne rozwiązania umożliwiają poprawę jakości dźwięku na urządzeniach przenośnych. Firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania, wykorzystując komplet najnowszych technologii i lata doświadczenia. Swoją sławę zawdzięczają produktom, które zapewniają wysoką jakość wykonania i świetne brzmienie, a to wszystko w bardzo dobrych cenach.

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Nowości | Testy | Inne

      Bilety | BAJM 45 TOUR

      O wydarzeniu Największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa czyli 45-lecie zespołu BAJM - to będzie trasa roku 2024! Szykuje się totalne szaleństwo! Bajm bilety na jubileuszową trasę koncertową już w sprzedaży.   45-lecie zespołu Bajm Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli. Trasa 45 lecia to muzyczna podróż prz

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy 1

      Bilety | Dawid Podsiadło

      O wydarzeniu Dawid Podsiadło postanowił zrobić swoim fanom wyjątkowy świąteczny prezent i ogłosił kolejny stadionowy koncert. 8 czerwca 2024 wystąpi na Tarczyński Arena Wrocław.    Trasa stadionowa Dawida Podsiadło Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni!  W sobotę 26 sierpnia PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność.

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy 1

      Bilety | Piotr Rubik „Niech mówią że to nie jest miłość”

      O wydarzeniu Koncert Piotra Rubika „Niech mówią że to nie jest miłość” - najpiękniejsze piosenki o miłości - to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie! Bilety na koncerty Piotra Rubika już w sprzedaży.  Piotr Rubik koncerty Niech mówią że to nie jest miłość Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jel

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy

      Bilety | Open'er Festival 2024

      O wydarzeniu Gunna, jedna z najważniejszych postaci współczesnego amerykańskiego hip-hopu, której wszystkie dotychczasowe albumy trafiły do Top 3 sprzedaży w USA, wystąpi 3 lipca na Orange Main Stage! Kim Gordon, absolutna ikona światowej alternatywy i jedna z najbardziej charyzmatycznych rockowych osobowości ostatnich dekad, której najnowszy solowy album „The Collective” ukaże się już w tym tygodniu, wystąpi na Alter Stage 3 lipca Amaarae - muzyczna perła, której ostatnia płyta „

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.