Skocz do zawartości
IGNORED

Zamiana plazmy panasonica 55" stw


piskle smoka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie.

To jest model z ostatniej serii Panasa.

Z obrazu jestem b. zadowolony, ale jak by sie znalazla alternatywa o wiekszej przekątnej (konkretnie 65"), to czemu nie.Budżet pomiedzy 2000-2500€.

 

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz płakał :) Jak kolega , który zmieniła Panasonic 46 G20 , na Panasonic 58 XT (?) 780 . Robi wszystko , aby go zwrócić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w temacie.

To jest model z ostatniej serii Panasa.

Z obrazu jestem b. zadowolony, ale jak by sie znalazla alternatywa o wiekszej przekątnej (konkretnie 65"), to czemu nie.Budżet pomiedzy 2000-2500€.

 

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka

dołożyć jeszcze,, tałzenka, i wziąść Oleda b lub C7.. Ludziska piszą że będzie poprawa względem ostatniej plazmy.. Chciałem ostatnio się o tym przekonać, wziąłem dysk do sklepu ale nie pozwolono mi go podłączyć. Dziwne ale prawdziwe. Sprzedawca najpierw powiedział że nie ma pilota a później że jest nieupoważniony aby na to zezwolić.. zonk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety osoby przyzwyczajone do plazmowego odbioru mają trudnosci z przyzwyczajeniem do odbioru lcdekowego....ale mój szwagier ostatnio zakupił sony 65" 9005 i powiem że to nawet dobry tv... ale mały calarz jak dla mnie... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spokojnie wystarczy na następcę plazmy - czyli Oleda LG 65B7.

Kosztuje 10.999 zł z Netflixem gratis 3 miesiące, Cashback LG 300 zł i XboX One gratis.

To model który w ciemno zastąp Ci dobrą plazmę.

A w praktyce pokona ją 10:1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spokojnie wystarczy na następcę plazmy - czyli Oleda LG 65B7.

Kosztuje 10.999 zł z Netflixem gratis 3 miesiące, Cashback LG 300 zł i XboX One gratis.

To model który w ciemno zastąp Ci dobrą plazmę.

A w praktyce pokona ją 10:1.

locoloco pytanie ...ile jest lini podczas dynamiczny scen w oledach najnowszej generacjii?...kiedyś o tych liniach w ruchu było często ...a teraz ucichło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj barak kupił Oleda 65 C7, zalecam autorowi wątku przed zakupem Oleda (jeśli się zdecyduje)na prezentację w domu, po plazmie. Modelu st60 nie widziałem, lecz posiadam 65vt60. Niedługo w wątku o plazmach opiszę wrażenia i powiem szczerze że po przeczytaniu testów itd itp spodziewałem się więcej, nawet dużo więcej. W tym momencie najbardziej zawiedziony jestem kolorami, być może to kwestia kalibracji. Nie wiem.. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższe oledy LG mają tak ustawienia fabryczne poustawiane że jest kaszana okropna. We wszystkich trybach. Sporo zabawy aby ustawić ale da się. W swoim najwięcej kłopotów miałem z kolorami, zwłaszcza kolor skóry zawsze był nienaturalny. Może więc to ta sama kwestia w C7, bo jakoś nie chce mi się wierzyć że taki słaby ten TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panas st60 ma naturalne kolory, nie ma problemu z kolorem skóry, otoczenia itd., pięknie wyciąga biel i czarny jest na b. wysokim poziomie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat używa Panasonica vt 50 oraz nowo zakupiony Sony ZD9 obydwa skalibrowane i ustawione . gdyby Panasonic świecił w dzień tak jak Led to uważam że byłby jeszcze długo nie do pobicia. Nowe Oledy z transmisją 4k przez żródło . Stają się aż za bardzo przerysowane w przekazie obrazu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych doświadczeń z OLED'em, tylko tyle co widziałem w sklepach. Panasonic - najlepsze kolory, na animowanych opad szczeny. Sony A1 - chyba trochę naturalniejsze a równie efektowne. Filmy fabularne - czysta przyjemność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obrazu jestem b. zadowolony, ale jak by sie znalazla alternatywa o wiekszej przekątnej (konkretnie 65"), to czemu nie.Budżet pomiedzy 2000-2500€.

Mam to samo i wiesz co?

Nie ma nic na rynku ciekawego.

Chciałem ostatnio się o tym przekonać, wziąłem dysk do sklepu ale nie pozwolono mi go podłączyć. Dziwne ale prawdziwe. Sprzedawca najpierw powiedział że nie ma pilota a później że jest nieupoważniony aby na to zezwolić.. zonk

Dziwne u mnie zarówno w Mediaku jak i Saturnie bez problemu sobie spradziłem. I faktycznie Oled byłby najbliżej.

To spokojnie wystarczy na następcę plazmy - czyli Oleda LG 65B7.

Kosztuje 10.999 zł z Netflixem gratis 3 miesiące, Cashback LG 300 zł i XboX One gratis.

To model który w ciemno zastąp Ci dobrą plazmę.

A w praktyce pokona ją 10:1.

Locoloco no tak bo Plazm już nie macie. A sprzedać chcecie. Czy wasze forum już Wam nie wystarcza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.