Skocz do zawartości
IGNORED

Schiit Gungnir Multibit czy Yggdrasil


czupet

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam DAC'a do zestawu z Hegel H200 i ATC SCM 35. W dotychczasowym systemie miałem Schiit Bifrost AKM4490, który z Epos M22 bardzo dobrze się sprawdzał. Z ATC tłumi za bardzo górę. Obecnie mam podpięty ASUS Essence One i dopiero teraz słychać potencjał ATC. Zastanawiałem się nad zakupem Gungnir Multibit przy okazi wycieczki do USA, jednak wolałbym najpierw usłyszeć taką konfigurację. Czy ktoś z warszawskich kolegów/ koleżanek posiada taki DAC i chciałby posłuchać go w konfiguracji z ATC i Hegel?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Szukam DAC'a do zestawu z Hegel H200 i ATC SCM 35. W dotychczasowym systemie miałem Schiit Bifrost AKM4490, który z Epos M22 bardzo dobrze się sprawdzał. Z ATC tłumi za bardzo górę. Obecnie mam podpięty ASUS Essence One i dopiero teraz słychać potencjał ATC. Zastanawiałem się nad zakupem Gungnir Multibit przy okazi wycieczki do USA, jednak wolałbym najpierw usłyszeć taką konfigurację. Czy ktoś z warszawskich kolegów/ koleżanek posiada taki DAC i chciałby posłuchać go w konfiguracji z ATC i Hegel?
Albo jakieś inne pomysły?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem możliwości posłuchania jak gra ten przetwornik a podobno warto. Na forach zagranicznych uchodzi za jeden z najprzyjemniej grających przetworników w przedziale cenowym do 2 tys. dolarów. Wygrywa pod względem barwy instrumentów i wokali. Ja nastawiam się bardziej na nową wersję Mytek Brooklyn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.