Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  718 członków

Rotel Klub
IGNORED

Amplituner Rotel RSX-1550


Sebastian Grzybowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z włączeniem ustawień wyświetlanych w TV amplitunera Rotel RSX-1550.

 

Mogę odtwarzać przez niego obraz, bez odtwarzania dźwięku. Ogólnie wzmacniacz działa na wszystkich kanałach - przy odtwarzaniu z CD. Dlatego chcę wejść do ustawień, aby go skonfigurować lub zresetować. Jednak od jakiegoś czasu nie mogę tego zrobić.

 

np. na Video 1 i po naciśnięciu na pilocie przycisku Menu/OSD obraz się wyłącza.

 

Proszę o podpowiedź jak wejść do menu ustawień i lub zrobić reset.

 

Pozdrawiam

Seba 691-980-589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Witam,

Nabyłem końcówkę RB-1510. Chwilowo podłączyłem ją pod wyjście karty muzycznej EMU-0404. Jestem zadowolony z charakteru dźwięku, ale przydałby się przedwzmacniacz/ tuner. Słucham głównie muzyki stereo z PC, filmy sporadycznie (tez stereo nie planuje zestawu 5.1) niemniej musi być także podłączony TV optykiem, DVD/Bluray coaxial/optyk, no i żona będzie niezadowolona jeśli nie będzie radia FM oraz sterowania pilotem. Poszperałem trochę ale dalej nie wiem co, czy starczy coś z serii RTC-9xx czy może RC-9xx /RC-10xx + RT-xx czy może RSP-9xx,106x + RT. Do zastąpienia jest Onkyo TX-8130. Praktycznie nie korzystam z USB czy funkcji sieciowych tego amplitunera, więc to mnie nie interesuje. Ale dołożyć do kwoty po jego sprzedaży zbyt wiele nie mogę...Onkyo ma Line out ale nieregulowane i tu jest klops, bo myślałem że tymczasowo mógłby robic za pre. Pytam się Was szanowni klubowicze obeznanych z tymi klockami czy coś z klocków Rotela lub coś z innej marki byście szukali w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.