Jump to content
IGNORED

Humor i satyra stricte polityczna.

Recommended Posts

Żeby było do śmiechu - doradza (ktoś tam ) premierowi, żeby niezaszczepioną policję poszczuć na tych mniej majętnych i mniej doświadczonych terapią depopulacyjną.

Będzie śmieszny ten nowy wał 🙂

Zapotrzebowanie na psychiatrów dziecięcych ruszy lawinowo.

Edited by xetras
Dopisek

~Way hay and up she rises early in the morning~

19 godzin temu, Pedros napisał:

to rzeczywiście nie fejk -  to straszny suchar, dopasowywany od dłuższego czasu do różnych sytuacji i zupełnie dziś już nie śmieszny.

Ale czemu pretensje do mnie? Napisz do swojego naczelnika, że Morawicki takie g... umieszcza na FB.

bez_majtek.thumb.jpg.24ad69eae1e1cb784c5fcac51ebe97a9.jpg

• Like 9

Izraelczyk, Amerykanin i Rosjanin pili w barze.

Nagle pojawia się terrorysta i grozi, że zabije ich wszystkich, ale każdemu z nich zostanie przyznana ostatnia prośba.

Amerykanin wykorzystuje swoją ostatnią prośbę, aby zamówić ostatni posiłek. Rosjanin wykorzystał swoją ostatnią prośbę, aby mieć czas na napisanie listu do żony.

Kiedy przyszła kolej na Izraelczyka, poprosił terrorystę, by kopnął go w tyłek.

Terrorysta był początkowo zdezorientowany, ale potem zdał sobie sprawę, że Izraelczyk musiał z niego kpić, więc w gniewie spełnił prośbę Izraelczyka i kopnął go od tyłu.

Izraelczyk upadł na ziemię, ale przewrócił się na kolana, wyciągnął spod kurtki pistolet kalibru 9 mm i zastrzelił terrorystę.

Amerykanin i Rosjanin i zapytali: „Dlaczego od razu go nie zastrzeliłeś? Dlaczego poprosiłeś, żeby cię kopnął?

Izraelczyk wzruszył ramionami i powiedział: „Gdybym go zastrzelił. opinia publiczna byłaby przeciwko mnie. A tak przynajmniej nikt nie powie, że to ja byłem agresorem ”.

(GM/Q)

11 godzin temu, mah33 napisał:

Ale czemu pretensje do mnie? Napisz do swojego naczelnika, że Morawicki takie g... umieszcza na FB.

Napisałem tylko że suchar a nie że mam pretensje do kogokolwiek. Niestety jak widać niektórzy nie potrafią wytrzymać bez osobistych wycieczek. Weź tabletkę na ból d.py i odpierwiastkuj się ode mnie.

187102354_4404827242868912_2366264434767332558_n.jpg

4 godziny temu, mily napisał:

a taka ładna była, miemiecka...

533832442_rozaamerykanska.thumb.jpg.2d1f36f45a67039029845b2c8b4692d5.jpg

Naprawdę Pani Thun  nie rozumie, że PiS przy pomocy Lewicy dokonuje skoku na kasę i chce wykończyć samorządy? Głupota to, czy odrealnienie lub tania wymówka? No i ciekawe, czy za moment nie poprze Hołowni. Niesmaczne.

• Like 2
Godzinę temu, jacekm22 napisał:

Naprawdę Pani Thun  nie rozumie, że PiS przy pomocy Lewicy dokonuje skoku na kasę i chce wykończyć samorządy? Głupota to, czy odrealnienie lub tania wymówka? No i ciekawe, czy za moment nie poprze Hołowni. Niesmaczne.

o - już ją skrytykowali

• Like 1

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.