Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór subwoofera do 2k pod KD / muzyka 50%


White_pl

Rekomendowane odpowiedzi

W zestawie Atmos z subem, z którm są sprzedawane. Kolumny stereo nie koniecznie musza być od zestawu. Jakość dzwięku Klipscha do KD (atmos) była w zupełności wystarczająca i podobają mi się wizualnie, a cóż... będa stały na samym środku salonu. Muszą też cieszyć oko...

 

 

Może i bym chcial... ale właśnie moje V8 mnie troszkę kosztowało. Nie jestem audiofilem. Chcę dobrej muzyki, ale w granicach rozsądku (cenowego). Jeśli uznam, że w/w konstrukcję jak sądzicie są "pierdziawkami" i mój stary Visaton gra tak samo... to może za jakiś czas odłożę więcej na coś innego. Na razie poruszamy się po tej granicy. Nie było by całego tematu gdyby właśnie nie to, że mam taką możliwość, jechać i wypożyczyć sprzęt - przesłuchać. W ogóle, zakup ampli w tym miesiącu był trochę spontanicznym zakupem.. no ale cóż. Spodobało mi się jego brzemienie i jest.

Dlatego budżet mam jaki mam... i tak rozwalam kase na wakacje :D

... oczywiście kazdy ma inna zajawkę... jak byłem młodszy ,to tak ze 20 lat temu także motoryzacja była moim konikiem...Jedyne V8 jakie miałem to bmw e39...ale to było bardzo dawno... :)...

 

Ale wracając do tematu...Subwoofer i kolumna centralna to dwa najważniejsze elementy KD... i na nie nie nalezy żałować ....lepiej poczekać i zakupić jak nalezy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oczywiście kazdy ma inna zajawkę... jak byłem młodszy ,to tak ze 20 lat temu także motoryzacja była moim konikiem...Jedyne V8 jakie miałem to bmw e39...ale to było bardzo dawno... :)...

 

Ale wracając do tematu...Subwoofer i kolumna centralna to dwa najważniejsze elementy KD... i na nie nie nalezy żałować ....lepiej poczekać i zakupić jak nalezy...

[OFF-top] Z kumplem właśnie szykujemy e36 kompota z 2.8 rzedową R6 pod takiego sleepera do dragow na miasto ;) [/Off-top]

 

Tak wiem, że SB to ważny element KD zwłaszcza dla takiego bassheada jak ja. Po prostu mam wątpliwości, czy ten visaton DIY nie jest gorszy od komercyjnych konstrukcji z przedziału 1,5-2k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OFF-top] Z kumplem właśnie szykujemy e36 kompota z 2.8 rzedową V6 pod takiego sleepera do dragow na miasto ;) [/Off-top]

 

Tak wiem, że SB to ważny element KD zwłaszcza dla takiego bassheada jak ja. Po prostu mam wątpliwości, czy ten visaton DIY nie jest gorszy od komercyjnych konstrukcji z przedziału 1,5-2k.

...jak rzędowa to nie V-ałka.... :)... R6... znam ten motor (M52) e36 coupe dwa lata mnie cieszyła...piękna praca motoru ale nie z końcowego wydechu tylko z kolektorów wydechowych, bez sprzetu grajacego jeździłem... M50 bardziej wydechem pracował i cieszył ucho...

...a "kompot" to kompakt? tak?... to powiem Ci wiecej miałem przyjemność takim "driftować" tylko silnik chłopaki zapakowali V8 4.0 oczywiście szpera obowiązkowa...stare czasy...ale jakie...:) :)... ciężko było tym ruszyć....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa. Myślę o jednym, a piszę drugie ;)

...spoko ...też mnie to kręciło... :)...nadal kreci (tylko inne potrzeby)... ale gdyby było wiecej kasy... to "a niech Tam"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Kolego White_pl, hm jak to napisać, ok, założyłeś temat z zapytaniem o te suby z linków, padła odpowiedź moja i innych Kolegów, ze te nic wielkiego nie wniosą a Ty nadal upierasz sie przy tym, żeby iść tego posłuchać bo z Twoich wypowiedzi tak wnioskuję. To raz a dwa nie to, zebym Ci zazdrościł ale skoro masz już tą swoją jak myślę upragnioną V8-kę to nie masz że tak "powiem" zwykłych wymagań i wcale nie trzeba być audiofilem, żeby też mieć wysokie wymagania co do jakości sprzętu i jego brzmienia. Odsłuchaj propozycji i tak jak napisałeś jeśli nie spodobają Ci się to je oddasz ale nie tych "pierdziawek" :) z linków. Szkoda Twojego czasu i kasy na wypożyczenie. Zbieraj na lepszego suba.

 

Podaje metraż, mój budżet, cel zastosowania. Proponowany jest mi sprzęt 2x droższy bez możliwości odsłuchu... szkoda komentowac dalej. Firma i znaczej nic mi nie mówią.

 

to Ciebie zaczyna być szkoda komentować nie obraź się bo skoro padają takie propozycje to już powinno dać Ci do zrozumienia , że tymi pierdziawkami z linków jakie podałeś nie zamkniesz tematu. Nie da się tak za niewielkie pieniądze mieć, rządać , oczekiwać takich wymagań jakie masz. Nie da sie. Po prostu. Jak tu Koledzy napisali w kraju to przedział 4 a może i więcej tysięcy za satysfakcjonujący "klocek" na ten metraż. Skoro ludzie polecają Ci coś co sami zakupili z zagranicy , co sami przetestowali ze jest dobre to widać tak jest. I ja się z nimi zgadzam.

 

Subwoofery BK. Monolith + to koszt ~2.7k + przesyłka, zainwestowane w ciemno bez odsłuchu. Musiałby po prostu powalać jakością, aby interes był warty ceny.

 

rozwalasz mnie wiesz, kup Taga 200 i ch.u.j, :)) popatrz na jego (Monolith+) dane techniczne i znajdz coś z takimi w kraju w tej cenie.

 

A tu masz proponowane z BK El.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a konkretny model

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

lub

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A powalić jakością to może Cię Velodyne z serii DD lub Paradigm z serii SUB :)

 

Pomyśl, uważam, że warto może nie zaryzykować ale pokusić się na tego Monolith+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zaproponowanych przez Ciebie subwooferów zdecydowanie ten Klipsch.

A mieszanie go z błotem uświadamia że chyba nie miał ktoś z nim do czynienia. Przykre że takie wpisy można znaleść a inni nowi czytelnicy potem właśnie natrafiają na takie wyssane z palca bełkoty.

Jest u nas dostępny do wypożyczenia, zapraszam. Polecam sprawdzić w domowych warunkach i ocenić czy ten sub w swojej cenie jest taki zły.

 

Zapraszam Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatuje mi tu coś hipokryzją... w *upie mam hasła. Interesuje mnie dzwięk. Tydzień temu, nie znałem nawet tych marek. Nie nie nie. Sprzęt z marketów, czy chcesz, czy nie, to także subwoofery. Widać, ktoś tu inny ma problem z dowartościowywaniem się posiadanym sprzętem. Mi obojętne jest jakiej firmy znaczek będzie widnial na moich kolumnach. Byle by to przyzwoicie grało. Mnie bardziej podnieca moje V8 turbo w garażu.

 

Kolego... Ja tam się nie potrzebuję dowartościowywać stanem posiadania takich czy innych zabawek, nieważne czy to są kolumny czy V8, ale mam świadomość że mam również BUDŻETOWE (w porywach średnie) sprzęty. Te suby co podałeś również takie są i tyle, koniec tematu. A to co jest w marketach to w ogóle inny rodzaj sprzętu i nie ma co tego stawiać w jednym rzędzie z tym co należy do normalnego audio (nawet budżetowego), nieważne czy to gówno z marketu ktoś nazwie subwooferem czy nie. Określenie "klasa audiofilska" brzmi po prostu śmiesznie nawet dla mnie, a co dopiero dla kogoś kto ma sprzęt z wyższej półki; jak widzi zestawienie słów "klasa audiofilska" i subwoofery za 1500zł to chyba nie wie gdzie oczy podziać...

 

Ktoś tu nie czyta moich postów ze zrozumieniem. Podałem linki do Q21 - bo chcę właśnie pojechać tam, kupić 3-4sztuki. Posłuchać. Te co mi nie przypadną do gustu oddać... albo wszystkie. Nie mniej, chciałem się zorientować w temacie, a coraz bardziej zjeżdżamy z wątku.

Jeśli jest to porównywalna klasa do tego co mam i nie będzie różnicy w graniu.... to też dobrze. Będzie większy budżet, na lepsze kolumny stereo.

 

No i dobrze że chcesz pojechać do Q21 i posłuchać, tylko skoro pytasz i podajesz jakie masz warunki w domu to się nie dziw jak ci piszą, że na 50m2 trzeba coś lepszego i mocniejszego niż to co proponujesz oczekując, że mały i sztywny budżet i wymagania da się pogodzić z warunkami gdzie to będzie stało. Poza tym nie jestem pewien czy nie będzie to zmiana na gorszy subwoofer od tego który masz aktualnie :) Jedź, posłuchaj, sprawdź, ale najlepiej wypożycz sobie też coś większego i mocniejszego, choćby tego większego Klipscha. Sprawdzisz wtedy czy nie mają racji ci co piszą żebyś się nie pakował w za słabe modele.

 

Aha i nie obrażaj się tak o byle co, basshead to tylko określenie twojego "gustu" a nie obelga czy coś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Kolego White_pl, hm jak to napisać, ok, założyłeś temat z zapytaniem o te suby z linków, padła odpowiedź moja i innych Kolegów, ze te nic wielkiego nie wniosą a Ty nadal upierasz sie przy tym, żeby iść tego posłuchać bo z Twoich wypowiedzi tak wnioskuję. To raz a dwa nie to, zebym Ci zazdrościł ale skoro masz już tą swoją jak myślę upragnioną V8-kę to nie masz że tak "powiem" zwykłych wymagań i wcale nie trzeba być audiofilem, żeby też mieć wysokie wymagania co do jakości sprzętu i jego brzmienia. Odsłuchaj propozycji i tak jak napisałeś jeśli nie spodobają Ci się to je oddasz ale nie tych "pierdziawek" :) z linków. Szkoda Twojego czasu i kasy na wypożyczenie. Zbieraj na lepszego suba.

 

 

 

to Ciebie zaczyna być szkoda komentować nie obraź się bo skoro padają takie propozycje to już powinno dać Ci do zrozumienia , że tymi pierdziawkami z linków jakie podałeś nie zamkniesz tematu. Nie da się tak za niewielkie pieniądze mieć, rządać , oczekiwać takich wymagań jakie masz. Nie da sie. Po prostu. Jak tu Koledzy napisali w kraju to przedział 4 a może i więcej tysięcy za satysfakcjonujący "klocek" na ten metraż. Skoro ludzie polecają Ci coś co sami zakupili z zagranicy , co sami przetestowali ze jest dobre to widać tak jest. I ja się z nimi zgadzam.

 

 

 

 

 

rozwalasz mnie wiesz, kup Taga 200 i ch.u.j, :)) popatrz na jego (Monolith+) dane techniczne i znajdz coś z takimi w kraju w tej cenie.

 

A tu masz proponowane z BK El.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a konkretny model

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

lub

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A powalić jakością to może Cię Velodyne z serii DD lub Paradigm z serii SUB :)

 

Pomyśl, uważam, że warto może nie zaryzykować ale pokusić się na tego Monolith+

Ech... cieszę się, ale właśnie chyba doszedłeś do tego samoego wniosku co ja. Więc może jeszcze raz od początku:

Chcę sprawdzić czy w/w konstrukcję okażą się choć trochę lepsze od obecnie posiadanej konstrukcji, bo cena jest niewiele wyższa, a do Visatona musiałbym kupić nowy wzmak. Dlatego pomyślałem... "hej. może kupię cały gotowy sub aktywny, zamiast bawić się w składanie... spytam na forum, czy jest coś lepszego !" Tak oto napisałem posta.

BK jest lepsze ? Super. Teraz go nie kupię i tak. Mogę na moment wyłożyć kasę na weekend, aby odsłuchać dowolną z w/w konstrukcji. Nie będą grać. Znaczy, żę musze kupić Velodyne, czy tego SW115.

Pytanie było co z w/w 4 szt jest najsensowniejsze, a co np. z góry odrzucić. Już na PW, dostałem odp. aby darować sobie Indiana Line.

Tylko tyle i aż tyle chciałem wiedzieć, ale dziekuję za troskę.

 

No i dobrze że chcesz pojechać do Q21 i posłuchać, tylko skoro pytasz i podajesz jakie masz warunki w domu to się nie dziw jak ci piszą, że na 50m2 trzeba coś lepszego i mocniejszego niż to co proponujesz oczekując, że mały i sztywny budżet i wymagania da się pogodzić z warunkami gdzie to będzie stało. Poza tym nie jestem pewien czy nie będzie to zmiana na gorszy subwoofer od tego który masz aktualnie :) Jedź, posłuchaj, sprawdź, ale najlepiej wypożycz sobie też coś większego i mocniejszego, choćby tego większego Klipscha. Sprawdzisz wtedy czy nie mają racji ci co piszą żebyś się nie pakował w za słabe modele.

 

Aha i nie obrażaj się tak o byle co, basshead to tylko określenie twojego "gustu" a nie obelga czy coś :)

No własnie. Na forum po prostu chciałem zrobić wstępną selekcję. Jeśli nic z w/w nie jest lepsze... to chyba nie ma sensu truć komuś dupy i wypożyczać sprzęt za 3-4k - jak i tak go teraz nie kupię. :(

 

Nie obrażam się. Rozumiem swoje skrzywienie. Wiem jak słucham muzyki. Wiele os (zwłaszca żona) mówi mi prze przeginam z ustawieniami... ale co mam zrobić, że tak lubię :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co mam zrobić, że tak lubię :(

 

nie powinno być :( tylko :) i tak trzymaj bo to przecież Ty będziesz słuchał nie My :) pozdrowionka

 

ps

 

Z zaproponowanych przez Ciebie subwooferów zdecydowanie ten Klipsch.

A mieszanie go z błotem uświadamia że chyba nie miał ktoś z nim do czynienia.

 

a Klipsch niewiele więcej wniesie i nikt go z błotem nie miesza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy. R-12SW wniesie niewiele więcej jeśli w ogole z tych 3ech, ale jest nadzieja ? Jeśli już to 115SW ?

Dobrze. To przemodelowuje moją listę, ale to ok. Po to założyłem ten wątek :) Coś zmienić, coś dodać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czytam tu o V8... bassheadach...50m2... a zaraz audiofilka i 1500ziko to ja juz nic nie rozumiem :(

 

Ja mam dwa mono+ na 17m2 zamknieta salka i jest tak w sam raz. Juz kilka razy pisalem mialem kiedys rela r528se za 8,5k i o ile w muzyce stereo byl rewelacyjny tak w kinie szalu mi nie robil... postawilem obok xxls400 to szczelilem az karpika :)

 

 

Velo, Rel czy Klipsch sa bardzo dobre, ale tylko te wysokie modele reszta moim zdaniem to strata kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Na forum po prostu chciałem zrobić wstępną selekcję. Jeśli nic z w/w nie jest lepsze... to chyba nie ma sensu truć komuś dupy i wypożyczać sprzęt za 3-4k - jak i tak go teraz nie kupię. :(

 

To nic że nie kupisz, ale może dojdziesz do wniosku, że lepiej nie kupować na razie nic i przeczekać jeszcze trochę z tym co masz i dołożyć kasy właśnie do takiego konkretniejszego modelu za te 3-4k. Choćby dla samego tego warto byłoby wypożyczyć także coś większego i mocniejszego od podanych przez ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy. R-12SW wniesie niewiele więcej jeśli w ogole z tych 3ech, ale jest nadzieja ? Jeśli już to 115SW ?

Dobrze. To przemodelowuje moją listę, ale to ok. Po to założyłem ten wątek :) Coś zmienić, coś dodać ?

 

zauważ, że są subwofery o podobnym oznaczeniu i tak R12SW i R112SW a to inna klasa. Ostatnio byłem u kolegi, który ma Paradigma DSP3200 i na poprzednim jego mieszkaniu było strasznie (o czym pisałem w swoim temacie :) ) bo być może wynikało to z nieodpowiedniego usytuowania oraz za małej powierzchni mimo, że było to gdzieś z 30m2 jednak przedzielonych. Teraz jego salon ma gdzieś około 40m2 i zapewne znalazł dla niego odpowiednie miejdce bo jest rewelacyjnie ( o czym też pisałem w tamtym moim temacie, co niektórzy wiedzą :) ) . Ma on 300W i 12" głośnik i ładuje nieźle więc może i u Ciebie nawet ten model 112 da radę. Cena podobna do Monolith+ jednak słabszy wzmak (tam 500 tu 300W). Jeśli będziesz zamierzał brać coś na odsłuch pomyśl jak już to o tym modelu. Lub popatrz na ten

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

SVS z serii 1000, parametry jak Klipsch 112-tka oprócz wymiarów :)

 

Użytkownik White_pl dnia 05.12.2017 - 12:33 napisał

Jeśli tak radzicie, to chyba właśnie tak zrobię. "Daje okejkę"

 

No wreszcie, sukces ;)

 

 

:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Rozumiem, że to inna klasa. Dlatego właśnie biorę na odsłuch. Do tej pory mój sub stał w małym pokoju 11m2 i "wystarczał aż nadto". Teraz okazuje się, że mam za słaby wzmak, aby go rozpędzić w tak dużym pomieszczeniu.

 

sukces.... Mozna powiedzieć komuś tak Sp**alaj, że się ucieszy na myśl o czekającej go podróży. Ja dostałem od was tylko Sp**laj :(

Nic to. Ważne, że się dogadaliśmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij jeszcze raz na mojego posta bo gdy dodawałeś ja swojego modyfikowałem, dodałem linka z inna propozycją,

 

sukces.... Mozna powiedzieć komuś tak Sp**alaj, że się ucieszy na myśl o czekającej go podróży. Ja dostałem od was tylko Sp**laj :(

 

Ty zawsze tak w czarnych kolorach (jeśli dobrze zrozumiałem :) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że SB1000, nie PB ? Hm... to jest "klozet". Myslisz, że sub bez BR trafi w gusta bassheada jak ja ? Nie trafiłem jeszcze na takiego co by przypasował.

 

Edyta:

Czytając parametry, to już ten 2k by mi podpasowal... ale nie ten budżet :((((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tego 115 w tej cenie dobrze to wyglada, nawet bym go chetnie odsluchal u siebie dla porownania... tanszy jak moje bk.

d6afa1fcb313fb8e481c415d53bcc15d.jpg

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz możliwość, to bierz 115stke na odsłuch do siebie - będziesz wiedział na czym stoisz.

Masz dużą przestrzeń, i Klipsch 12 - może faktycznie byc za słaby

Ja mam 20m2 pokój i tam 12stka szaleje, ale to dwa razy mniejsza powierzchnia - więc nie ma bata, żeby tak samo zagrała

oczywiście bas będzie i może nawet ci wystarczy do twoich odsłuchów i zmieścisz się w budżecie.

Natomiast jeśli masz możliwość poczekania i dokoptowania troszkę kasy- to faktycznie lepiej dopłacić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

Widzialem tego 115 w tej cenie dobrze to wyglada, nawet bym go chetnie odsluchal u siebie dla porownania... tanszy jak moje bk.

d6afa1fcb313fb8e481c415d53bcc15d.jpg

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

U mnie w tej samej cenie :) a tak a propo miałem r12sw w 28m2, słabo bas był przy cichym sluchaniu jak go podkręcić em na 3/4 mocy. Dwa było już lepiej ale to nie było to, dokupiłem kolejne dwa ale r112sw i w tedy to było to ale zbyt duzo sprzętu, sprzedałem i po pół roku kupiłem r115sw i ci powiem też miałem go w narożniku i dawał tak ze miałem go ustawionego na 1/5 mocy więc myślę że na 50 m2 ci wystarczy mocowania i zejściem. Jeżeli @max720 sprzeda ci go 2tys. to się ani nie zastanawiaj... ja swojego pół roku temu sprzedalemza 2200 nóweczke może miał 30h grania za soba. Sprzedałem bo poszedłem w stereo ale teraz żałuję że to zrobiłem bo chce wrócić do kina.

 

Ps. Bierz tego 115 i się nie zastanawiaj... moja dobra rada

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie co nie ktorych kolegów jest już duże w świecie subów i dobrze napisali, że nie sztuka jest zakup suba w założonej kwocie ale zakup suba dopasowanego do twoich warunków w założonym budzie który spełni twoje wymagania.

Ja ze swojej strony polecam do sprawdzenia i wypozyczenia:

- velodyne eq-max 12

- svs pb 200

- klipsch sw112

Są to trzy różnego typu konstrukcje i sam musisz dopasować je do swojego pokoju, która bardziej Ci odpowiada a w razie czego zawsze można kupić używke za dużo mniejsza kase.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyzej posta od S4home.

 

Wypozycz klipscha 115sw i problem z glowy. Bedziesz wiedzial na czym stoisz, podejmiesz wlasciwa decyzje.

 

Kupno BK w ciemno to "strach" i w pelni go rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to też wam coś powie o mnie, nie mniej wymieniłem sobie kabel RCA-RCA z Prolinka z allegro za 5zł do tego suba na Interkonekt Klotz z wtyczkami NEUTRIK REAN i zrobiłem sobie ślepy test. Wynik 50%. :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.