Jump to content
IGNORED

Jakie kolumny do Accuphase e 360 ?

Recommended Posts

Jaki sklep jeśli można zapytać? Po przeczytaniu "Włochy" oraz "50%" ceny zjeżył mi się włos na głowie bo niestety większość takich ogłoszeń to oszuści.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gościa znalazłem na ebay - miał wiele pozytywnych opinii, no i ma sklep.

Kolumny będą w przyszłym tygodniu to napiszę co i jak

Kolumny doszły - nówki zapakowane, z dokumentacją... super

Super zakup , GRATULUJĘ . SF Elipsa to świetne kolumny a i cena doskonała. Mnie trochę smuci opinia niektórych użytkowników

AS na temat Włochów u których kupowałem trochę sprzętów i kolumn Sonus Faber - nikt mnie nie oszukał i wszystko zawsze

było w idealnym porządku. Napisz jak grają ale po wyjęcia z pudeł nie spodziewaj się za dużo - muszą się wygrzać co najmniej

z kilkanascie dni. Pisz.

• 2 weeks later...

wszystko super, graja pięknie, nie wiem jak wrzucic foty, podpowiedzcie to wrzucę.

Dokupiłem jeszcze kable:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i transport Sotm sms 200.

generalnie jestem mega zadowolony. .

zamówiłem z włoch ze sklepu - nowe z gwarancją w cenie 50% ceny w polsce.

U nas też jest przecena na te kolumny. Niemniej, nie tak atrakcyjna jak we Włoszech. Ok.56 tys.zł. Piękne głośniki. Czy twój wzmacniacz radzi sobie z nimi? Ktoś kiedyś pisał zdaje się z wybrzeża ,że to trudne i kapryśne głośniki. E 360 nie jest jakimś mocarzem. Moim zdaniem do tych kolumn raczej pasuje pre+power np. Audia Flight 100. Też z Italii :) To jest jednak inne granie.

Pozdrawiam

W mojej ocenie radzi sobie OK, ale słyszałem te kolumny z Gryphon Diablo - i muszę przyznać że zestaw grał lepiej. Ja dokupiłem do toru SOtM sms 200 oraz nieco zrekonfigurowałem Roon - co dało poprawę szczególnie w niskich pasmach.

Kolumny wciąż sie wygrzewają wiec zobaczymy za jakiś czas.

W mojej ocenie radzi sobie OK, ale słyszałem te kolumny z Gryphon Diablo - i muszę przyznać że zestaw grał lepiej. Ja dokupiłem do toru SOtM sms 200 oraz nieco zrekonfigurowałem Roon - co dało poprawę szczególnie w niskich pasmach.

Kolumny wciąż sie wygrzewają wiec zobaczymy za jakiś czas.

Dobrze że się odezwałeś bo już miałem obawy że coś nie wypaliło. Gryphon , gryphonem ale są inne wzmacniacze równie dobre a nawet

i lepsze do Sonusów.

• 1 month later...
  • 2 years later...

Witam,

Odgrzeję temat i chętnie dołączę się do dyskusji dlatego że sam zastanawiam się nad połączeniem Accuphase  w tym E360 z moimi kolumnami B&W 805D2. Może ktoś słuchał takiej konfiguracji i podzieli się opinią(?) ...bo w salonie już raczej nie posłucham tej wersji.

Edited by Audioholics