Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

Może się ktoś kto zamawiał indywidualnie podzielić info jakie cło dają w przypadku zamówienia indywidulanego?

 

Zamawiane przez aliexpress , wysyłka DHL , musiałem dopłacić dokładnie 326zł

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat CE moze byc deklaracyjnie wypelniony dla firm ma to o tyle znaczenie ze jak sie cos stanie to nie maja badan poswiadczajacych ze urzadzenie zaprojektowane i wykonane jest zgodnie z normami i w razie jakiegos wypadku uzytkownika to douzy problem jest. A dla prywatnego importera nie ma ten znak znaczenia sam uzywasz wiec Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o pomyśle zasilacz liniowy, raspberry pi 3 z allo digione, xiangsheng dac005 a lub b, xiansheng 728a, Linn Klout, Celestion Ditton 66. Mam zasilacz niedługo zamienię hifiberry digi+ na allo digione i połącze przez kabel BNC do daca który też mam w planach i wacham się pomiędzy wersją a lub b, przeczytałem sporo pozytywnych opini o przedwzmacniaczu 728a, nie znam się w ogóle na końcówkach mocy ale linn Klout jest chwalony na angielskojęzycznych forach i cena jest w okolicach 1000£ więc nie jest niedorzeczna.Linn Klout ma dedykowany przedwzmacniacz ale pozostaje pytanie jak się zgra z przedwzmacniaczem lampowym i głośnikami Celestion ditton 66 których jestem szczęśliwym posiadaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o pomyśle zasilacz liniowy, raspberry pi 3 z allo digione, xiangsheng dac005 a lub b, xiansheng 728a, Linn Klout, Celestion Ditton 66. Mam zasilacz niedługo zamienię hifiberry digi+ na allo digione i połącze przez kabel BNC do daca który też mam w planach i wacham się pomiędzy wersją a lub b, przeczytałem sporo pozytywnych opini o przedwzmacniaczu 728a, nie znam się w ogóle na końcówkach mocy ale linn Klout jest chwalony na angielskojęzycznych forach i cena jest w okolicach 1000£ więc nie jest niedorzeczna.Linn Klout ma dedykowany przedwzmacniacz ale pozostaje pytanie jak się zgra z przedwzmacniaczem lampowym i głośnikami Celestion ditton 66 których jestem szczęśliwym posiadaczem :)

A nie chciałbyś się tych Celestionów pozbyć ? ;)

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć w którym momencie DHL wysyła te dokumenty do wypełnienia? Jak przesyłka była jeszcze w Honk Kongu to dzwonił gościu z prośbą o podanie maila do wysyłki dokumentów. Teraz paczka jest na odprawie celnej w Warszawie a maila jeszcze nie ma. Sprawdziłem folder spam i też pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć w którym momencie DHL wysyła te dokumenty do wypełnienia? Jak przesyłka była jeszcze w Honk Kongu to dzwonił gościu z prośbą o podanie maila do wysyłki dokumentów. Teraz paczka jest na odprawie celnej w Warszawie a maila jeszcze nie ma. Sprawdziłem folder spam i też pusto.

\DHL ostatnio działa dramtycznie słabo i wolno.

Jeśli wysłales informacje typu co to jest, z jakiego materiału, jaki rodzaj odprawy + dokument zakupu (możliwe ze wysle to nadawca) to teraz pozostaje Ci czekać na kontakt DHL. Dodzwonić się do agencji celnej i tak graniczy z cudem, ewentualnie pisz na maila z którego dostałeś prosbę o podanie opisu produktu.

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz zmiany

 

 

Tak, Zmiany są słyszalne w scenie - jest szersza i głębsza. Dobry punktowy sprężysty bas, zrobił się szybki. Oczywiście zmiany poszły w dobrym kierunku. Gram na nich ok 100 godz. to powinny się wygrzać. To co też zauważyłem to bardziej przedstawia nagrania a dokładnie ich realizacje. Słuchając dobrze zrealizowanej płyty można być na prawdę zadowolony. Słabe nagrania brzmią - słabo, cudów nie ma. Ogólnie te zmiany nie zrobiły z tego Xianga sprzętu Hi-End ( ?? ) , ale jest dobry. Zmiany następiły w innych aspektach, czyli precyzji, szerokości i głębokości sceny. Ten Dac nie ma jakiś bajerów w postaci filtrów, bo to nie ta klasa i nie DSD. To po prostu dobry Dac ( w takiej sobie przeciętnej/słabej wizualnie puszce ) w przyzwoitej cenie - co by nie mówić. Na pewno warto wymienić opampy na jakieś lepsze od tych co w standardzie. Robi się wtedy już odczuwalnie lepiej - zwłaszcza nastąpiło szybsze narastanie dźwięku, można się w co w niektórych nagraniach "przestraszyć" uderzenia stopy, nadal są wybrzmienia, jest muzykalnie i robi się bardziej "przestrzenie". Czego mi może brakować - nie wiem. ( może dociążenia ) Wydaje się, że już lepiej być nie może. ( z moimi klamotami i pokoju ) Musiałbym porównać z innym przetwornikiem, pożyczyć jakiś za 4-5k PLN. Ponadto mój pokój ma pewne ograniczenia i nie wiem czy można w takich warunkach usłyszeć kolejne zmiany. Albo najlepiej wziąć Xianga pod pachę i w salonie audio porównywać. Mogę dodać, że jest on dość wrażliwy na kabelki, zarówno coax, RCA XLR jak i zasilający. Dodam, że nie opisuje brzmienia po wejściu USB ( nie używam ), bo wpuszczam sygnał coaxem a wypuszczam XLR-em.

PS

Gdzieś na zachodnim forum wyczytałem ( chyba jakimś francuskim, nie pamiętam a chciałem dać odnośnik ), jak jeden facet porównywał kilka drogich/znanych Dac`ów i stwierdził, że jedynie Chord Dave :-) przebił tego Xianga - tzn. nie tego 05A ale 01A. Tak, chyba żartem. U mnie 05A standard w 3 min wyeliminował irDaca z Tomankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\DHL ostatnio działa dramtycznie słabo i wolno.

Jeśli wysłales informacje typu co to jest, z jakiego materiału, jaki rodzaj odprawy + dokument zakupu (możliwe ze wysle to nadawca) to teraz pozostaje Ci czekać na kontakt DHL. Dodzwonić się do agencji celnej i tak graniczy z cudem, ewentualnie pisz na maila z którego dostałeś prosbę o podanie opisu produktu.

 

Właśnie prosili o maila telefonicznie kilka dni temu ale nic nie dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, Zmiany są słyszalne w scenie - jest szersza i głębsza. Dobry punktowy sprężysty bas, zrobił się szybki. Oczywiście zmiany poszły w dobrym kierunku. Gram na nich ok 100 godz. to powinny się wygrzać. To co też zauważyłem to bardziej przedstawia nagrania a dokładnie ich realizacje. Słuchając dobrze zrealizowanej płyty można być na prawdę zadowolony. Słabe nagrania brzmią - słabo, cudów nie ma. Ogólnie te zmiany nie zrobiły z tego Xianga sprzętu Hi-End ( ?? ) , ale jest dobry. Zmiany następiły w innych aspektach, czyli precyzji, szerokości i głębokości sceny. Ten Dac nie ma jakiś bajerów w postaci filtrów, bo to nie ta klasa i nie DSD. To po prostu dobry Dac ( w takiej sobie przeciętnej/słabej wizualnie puszce ) w przyzwoitej cenie - co by nie mówić. Na pewno warto wymienić opampy na jakieś lepsze od tych co w standardzie. Robi się wtedy już odczuwalnie lepiej - zwłaszcza nastąpiło szybsze narastanie dźwięku, można się w co w niektórych nagraniach "przestraszyć" uderzenia stopy, nadal są wybrzmienia, jest muzykalnie i robi się bardziej "przestrzenie". Czego mi może brakować - nie wiem. ( może dociążenia ) Wydaje się, że już lepiej być nie może. ( z moimi klamotami i pokoju ) Musiałbym porównać z innym przetwornikiem, pożyczyć jakiś za 4-5k PLN. Ponadto mój pokój ma pewne ograniczenia i nie wiem czy można w takich warunkach usłyszeć kolejne zmiany. Albo najlepiej wziąć Xianga pod pachę i w salonie audio porównywać. Mogę dodać, że jest on dość wrażliwy na kabelki, zarówno coax, RCA XLR jak i zasilający. Dodam, że nie opisuje brzmienia po wejściu USB ( nie używam ), bo wpuszczam sygnał coaxem a wypuszczam XLR-em.

PS

Gdzieś na zachodnim forum wyczytałem ( chyba jakimś francuskim, nie pamiętam a chciałem dać odnośnik ), jak jeden facet porównywał kilka drogich/znanych Dac`ów i stwierdził, że jedynie Chord Dave :-) przebił tego Xianga - tzn. nie tego 05A ale 01A. Tak, chyba żartem. U mnie 05A standard w 3 min wyeliminował irDaca z Tomankiem.

A powiedz mi jeszcze co to za opa te 4 szt. Co wyglądają jak zębatki?

To kiedyś mi podałeś nazwę i nie mogę znaleźć identycznych.

Ps ja przed XiangSheng miałem troszkę tych DACow u siebie i powiem że na tym poziomie sprzętowym nie ma co cudować. Dźwięk sygnatura b podobny do LKSa jest. Wiadomo LKS lepiej troszkę ale koszt x8. Sam.chyba zakupie te bursony i zobaczę. Jeszcze te opa bym zmienił te 4 szt.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, miałem z nimi przeboje niedawno. wysyłający potwierdził kwotę pobrania 100 zł a DHL doliczył sobie jeszcze 60 zł za zwykłą przesyłkę. 3 razy kurierzy próbowali wyłudzić te 60 zeta, zanim napisałem do DHL reklamacje i obnizyli do 15 zł. Wysyłający tez reklamował, ale jak grochem o ścianę. Druga sprawa : DHL to jedyna firma gdzie po przesyłkę awizowaną trzeba jechać ok 30 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, miałem z nimi przeboje niedawno. wysyłający potwierdził kwotę pobrania 100 zł a DHL doliczył sobie jeszcze 60 zł za zwykłą przesyłkę. 3 razy kurierzy próbowali wyłudzić te 60 zeta, zanim napisałem do DHL reklamacje i obnizyli do 15 zł. Wysyłający tez reklamował, ale jak grochem o ścianę. Druga sprawa : DHL to jedyna firma gdzie po przesyłkę awizowaną trzeba jechać ok 30 km.
Byś wiedział co kurierzy tam pracujący teraz za warunki tam mają. Jeden wielki dramat

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z woj. śląskiego lub małopolskiego posiada DAC-a 005A lub 005B? Zastanawiam się nad zakupem XiangSheng 005 lub polską manufakturę Projekt Nostromo.

W najbliższych dnia będę miał zestaw Project Nostromo Wolf 2 wraz z konwenterem USB-SPDIF i zasilaczem liniowym. Chętnie odsłuchałbym obu przetworników w celach porównanwczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.