Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Bez problemu

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Teraz masz w tym Xiangu Bursony + Staccato dual, czy tego ostatniego czy jeszcze jakoś inaczej? Co konkretnie zmienił Staccato w brzmieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa bursony V5 pojedyncze i ten ostatni który sumuje sygnał z tych dwóch staccato. Gra naprawdę świetnie. W sumie zostało jeszcze 6 opamow do zmiany na 4 już się czaję z tym że wezmę pojedyncze

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Panowie, czy w stajni Xiang-a jest jakieś urządzenie... DAC z wzmacniaczem słuchawkowym, godne polecenia ?

Założenie, TIDAL, PC i dobra jakość muzyki umilająca pracę.

https://m.ebay.co.uk/itm/XiangSheng-DAC-01A-Tube-24Bit-96Khz-USB-Decoders-Headphone-Preamplifier-Silver-/262765014108?_mwBanner=1

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Mam dwa bursony V5 pojedyncze i ten ostatni który sumuje sygnał z tych dwóch staccato. Gra naprawdę świetnie. W sumie zostało jeszcze 6 opamow do zmiany na 4 już się czaję z tym że wezmę pojedyncze

 

XiangSheng DAC-02A DAC  ten też spełnią wymagania

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To grubo, pewnie wszystkie opampy kosztowały tyle co sam dac.

 

:) i niebawem przekroczy, ale zabawa przednia i bezcenna..

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupi tego daca miałem problem z ustawieniem zworki napięcia pomiędzy 110 a 230v. Pytałem szukałem i nie było jednoznacznej odpowiedzi różnie ludzie pisali. Więc podłączyłem tak jak radził jeden z użytkowników i dac się nie włączył. Przestawiłem zworkę i zadziałał. Czy mogłem coś uszkodzić? Dac działa teraz normalnie ale tak tylko pytam z dbałości o sprzęt? Czy chwilowe podłączenie po 230v gdy zworka ustawiona była na 110 v mogło zrobić jakąś szkodę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) i niebawem przekroczy, ale zabawa przednia i bezcenna..

Ale jakie granie. Żeby nie było wczoraj podpinalem Xianga pod wzmacniacz słuchawkowy . Słuchawki Audio technica ATH 900x wzmacniacz fiio e07k który też ma.funkcje Daca. Jednak za DAC robił XiangSheng a fiio tylko za wzmacniacz . I powiem szczerze nie grało to wybitnie. Nie najgorzej ale nie wybitnie. Szczerze to lepiej z tymi słuchawkami gra gra DAC od fiio. Za to w zestawieniu z Cayinem i A70 i kolumnami od Studio 16 Hertz Mimo i Minasy jest to świetne połączenie. Jednak DAC musi się.wpasować do systemu. Nie ma uniwersalnej recepty na dobre brzmienie. Teraz oczekuje kolumn Arcada i być może będzie tak że się nie wpasuje w system. Ale jestem spokojny bo Arcady to podobna sygnatura tyloo w.lepszym wykonaniu

 

 

 

Ten gość co na OLX sprzedaje to typowo zakup na handel. Wersja B a on pisze o PCM nawet nie wie co sprzedaje

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na handel to zbyt dużo nie zarobi :) Ja poznałem alternatywną wersję, kupił okazyjnie znacznie droższego daca, po tym jak już zamówił Xianga. W bezpośrednim porównaniu dużej przepaści nie było, Xiang wydał się tylko trochę metaliczny. Wg mnie to kwestia wygrzania. Mniejsza z tym..

Mój dac już dotarł i już gra w sumie z 10h, w międzyczasie wymieniłem lampę na amerykańską 5670.

Bezpośrednio przed nim grałem przez daca w moim wzmacniaczu audio analogue fortissimo, a wcześniej przez rdaca.

 

Jak myślicie jak dużo czasu potrzebuje taki dac na wygrzanie?

 

Zgodnie z moim wcześniejszym postem zapraszam na odsłuch ze swoim sprzętem. Sam jestem ciekawy jak wypadną porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam, nie ma w tym ukrytego drugiego dna.

Ale dalej nic nie wiemy jak wypadło porównanie z tym co masz, czyli z rDac?

Z tym wygrzewaniem to jest tak, że powinieneś usłyszeć różnicę od razu. Później jedynie dźwięk się uszlachetnia. Raz wystarcza 10h a raz i ze 100h, Ja ze swoimi kablami IC miałem tak, że dopiero po przeszło 200h zmieniły/uspokoiły się. Nie pamiętam ile trwało rozkręcanie się Xianga 05A, ( w każdym razie nie długo ) ale nie spodziewaj się jakiejś rewolucyjnej zmiany. Większe zmiany odczułem po drobnych jego modyfikacjach. Zresztą Chińczycy, jak piszą, wcześniej i tak je sprawdzają ( ok 24h ) więc też przez jakiś czas są włączono. Jeżeli piszą prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa bursony V5 pojedyncze i ten ostatni który sumuje sygnał z tych dwóch staccato. Gra naprawdę świetnie. W sumie zostało jeszcze 6 opamow do zmiany na 4 już się czaję z tym że wezmę pojedyncze

 

venom200, jak to jest ze pojedynczy burson wszedl w miejsce OPA2604 dual? Wszedzie pisza, zeby nie pomyslic i nie wlozyc singla zamiast duala. Potrafisz to wyjasnic?

Czemu akurat ten sumujacy wziales podwojny/dual?

 

Jargier, Ty bursony wkladales single czy dual?

 

edyta: czy odpowiedz nie jest taka, ze to jest dual mono? Tylko jesli tak, to czemu producent wsadza byle jakie duale zamiast rownie byle jakich singli?

edyta2: jednak uklad nog, wyjsc przeczy mojemu podejrzeniu. Wyjscia dla duala nie pokrywaja sie z wyjsciem dla singla.

Edytowane przez hoobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.