Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Raider napisał:

Kolego, jak możesz to opisz różnice w brzmieniu tych daców  oraz to co ci się nie podobało. To że jest to wątek o xiang shengu nie oznacza że nie można napisać złego słowa na jego temat, czy polecić inny dac. Napisz koniecznie jaką dokładnie wersje xiang shenga porównywałeś  

Ja miałem xianga 05a.Z początku brzmienie mi się podobało ale jak to w audio szuka się dalej.

W matrixie dźwięk wypadał bardziej muzykalnie.Fakt jest dwa razy droższy ale masz dobry wzmak słuchawkowy ,pilot

i bezprzewodowy dźwięk.Dla mnie xiang był zabardzo analityczny.Ja tam wolę się relaxować a nie wsłuchiwać 

się w szczegóły.Xiang ma dobre usb , to malina ma tandtetne usb.Ja nie zauważyłem różnicy miedzy wyjściem

usb ze stacjonarnego komputera a wyjściem spdif z maliny.Jak masz kolumny grające skrajami pasma to nie kupuj xianga , będzie za ostro.Do takich np studio16hertz mimo czy minas on sie wpasowuje bo te kolumny grają głównie średnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wiem , że nie powinienem w tym wątku polecać matrixa ale rozważ model pro 2s.

Po usb dźwięk wysokich lotów.Mi jakoś bardziej przypasował ale każdy ma inny system

Na razie próbuję zorientować się co w ogóle się dzieje w audio. Następny nośnik idzie do lamusa? Wiem, że winyle jeszcze długo nie znikną , ale streamer rozleniwia i płytę włączam coraz rzadziej, okazjonalnie.

Zestaw, który opisałem został zaproponowany mi w sklepie audio, doczytuję i będę spróbował skompletować zestaw. Mam nadzieję, że dużo lepszy.

Edytowane przez wtsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, thomaz napisał:

Ja miałem xianga 05a.Z początku brzmienie mi się podobało ale jak to w audio szuka się dalej.

W matrixie dźwięk wypadał bardziej muzykalnie.Fakt jest dwa razy droższy ale masz dobry wzmak słuchawkowy ,pilot

i bezprzewodowy dźwięk.Dla mnie xiang był zabardzo analityczny.Ja tam wolę się relaxować a nie wsłuchiwać 

się w szczegóły.Xiang ma dobre usb , to malina ma tandtetne usb.Ja nie zauważyłem różnicy miedzy wyjściem

usb ze stacjonarnego komputera a wyjściem spdif z maliny.Jak masz kolumny grające skrajami pasma to nie kupuj xianga , będzie za ostro.Do takich np studio16hertz mimo czy minas on sie wpasowuje bo te kolumny grają głównie średnicą.

Napisałeś o kolumnach i zgodzę się z tobą, jeśli ktoś ma kolumny z wyeksponowaną górą to może być zbyt jasno. Ale kolosalne znaczenie w tej układance ma też wzmacniacz. Ja mam kolumny grające bardzo równo, średnicą również.

Dlatego Xiang świetnie mi się zgrywa z hybrydą w klasie A, która na górze jest oszczędna ale daje świetne wypełnienie średnicy i dołu. Xiang lekko górę eksponuje, która w jego wykonaniu w żadnym wypadku nie jest ostra. Ostra to będzie jeśli taką tendncję mają kolumny i wzmacniacz - tutaj należy szukać głównej przyczyny nadmiernej jasności czy ostrości wg. mnie.

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam daca matrixa, tylko akurat mini, używam na zmianę z xiangshengiem. Matrix i u mnie gra bardziej muzykalnie, i z trochę większym basem. Xiansheng jaśniej, szczegółowiej i z lepszą dynamiką. Każdy jest trochę inny, ale oba są świetne w swojej cenie i póki co nie rozstaje się z żadnym. Jeszcze nuforca dac-80 bardzo dobrze wspominam, ten był mistrzem przestrzeni, do 1500 zł bardzo dobra propozycja, kiedyś go sprzedawali na massdropie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomaz dobrze prawisz. Xiang jest dość jasny, na wyjściu lampowym jeszcze jaśniejszy (jak dotąd nie słyszałem jaśniejszego DACa :) ) Warto miec kolumny/wzmacniacz z bardzo dobrym i nasyconym środkiem oraz ładnie  rozciągniętym dołem, wtedy na pewno fajnie to zagra. 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lumperator napisał:

Thomaz dobrze prawisz. Xiang jest dość jasny, na wyjściu lampowym jeszcze jaśniejszy (jak dotąd nie słyszałem jaśniejszego DACa ?Warto miec kolumny/wzmacniacz z bardzo dobrym i nasyconym środkiem oraz ładnie  rozciągniętym dołem, wtedy na pewno fajnie to zagra. 

ty mówisz o 05b ale z jakimi opa ???juz wcześniej o tym pisano, ale opisując brzmienie Xianga, dobrze by było podawać wyraźnie czy mowa o 05b czy o 05a, i przede wszystkim z jakimi opa grał tak a nie inaczej. Przeciez inaczej zagra ze stokowymi, inaczej z Bursonem  jeszcze inaczej ze Staccato, itd.. Nie mówię już podawaniu reszty systemu, tj kolumn i wzmacniacza. 

14 godzin temu, meloman_123 napisał:

Ja też mam daca matrixa, tylko akurat mini, używam na zmianę z xiangshengiem. Matrix i u mnie gra bardziej muzykalnie, i z trochę większym basem. Xiansheng jaśniej, szczegółowiej i z lepszą dynamiką. Każdy jest trochę inny, ale oba są świetne w swojej cenie i póki co nie rozstaje się z żadnym. Jeszcze nuforca dac-80 bardzo dobrze wspominam, ten był mistrzem przestrzeni, do 1500 zł bardzo dobra propozycja, kiedyś go sprzedawali na massdropie. 

05a, czy 05b ? Z jakimi opa ? 

Ja sprzedałem dac Furutech Esprit który był na Wolfsonie. Co z tego że z zasilaczem od Tomanka kosztował ponad 3 x więcej niż Xiang...Ok, Grał bardzo przyjemnie i muzykalnie, super nisko schodzący bas, ale brakowało detalu i doświetlenie góry. Z Xiangiem 05b, Staccato na buforze i Jantzen Superior nieczego nie brakuje. Chociaż zdaję sobie sprawę że są lepsze przetworniki od Xianga, tylko trochę za nie trzeba zapłacić  ?

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jaka jest różnica między Staccato OSH-DHa dual a wersją OSH-DHb? Chciałbym ocieplić trochę brzmienie w moim XS 05-B ale nie wiem czy warto i czy będzie duża zmiana po wymianie... Póki co mam zestaw bez modernizacji ale dążę w kierunku ocieplenia i złagodzenia brzmienia. Reszta mojego toru audio :nad c352, monitor audio rs1 oraz rel t1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paranoj napisał:

Czy wiecie jaka jest różnica między Staccato OSH-DHa dual a wersją OSH-DHb? Chciałbym ocieplić trochę brzmienie w moim XS 05-B ale nie wiem czy warto i czy będzie duża zmiana po wymianie... Póki co mam zestaw bez modernizacji ale dążę w kierunku ocieplenia i złagodzenia brzmienia. Reszta mojego toru audio :nad c352, monitor audio rs1 oraz rel t1. 

to są takie same opa, różnią się tylko kształtem. Co masz dokładnie na myśli chcąc "złagodzić brzmienie" ? Z jakim transportem gra ten Xiang? Może szukasz nie tu gdzie trzeba. W moim odczuciu stosując Staccato w żadnym wypadku nie osiągniesz tego czego szukasz. Pamiętaj też ze do Xianga warto zastosować bdb transport. U mnie różnica jaką robi transport jest diametralna i dużo większa niż po zmianie opa.

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Paranoj napisał:

Dzięki za odp. Ja gram z allo digione przez bnc oraz nad c542 jako cd. Z tego co piszesz chyba za wiele w takim razie nie zwojuję... Czytając tu posty niektórych po wymianie opamp, słyszeli diametralną różnicę w dźwięku... 

 

 diametralnie nie zmienisz dźwięku systemu po zmianie opa, szczególnie jeśli przeszkadza Ci mocno jakaś jego cecha. Jeśli już chciałbyś mocno złagodzić górę to będziesz musiał próbować z jakimś innym ciemno grającym dac, może na Wolfsonie. Szkoda kasy na zabawę z opa, lepiej sprzedaj swojego Xianga i próbuj z innym dac.

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne poczucie dużej zmiany. Ja uważam, ze zmiany są duże. Przy czym seryjne opa w wersji A dają moim zdaniem dużo dociążenia i bursony czy stocatto nie poprawia tej kwestii. Będzie bardziej szczegółowo, większą rozdzielczość. Moim zdaniem nie ten kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, hoobi napisał:

Każdy ma inne poczucie dużej zmiany. Ja uważam, ze zmiany są duże. Przy czym seryjne opa w wersji A dają moim zdaniem dużo dociążenia i bursony czy stocatto nie poprawia tej kwestii. Będzie bardziej szczegółowo, większą rozdzielczość. Moim zdaniem nie ten kierunek.

wersja 05b też jest dobrze dociążona przy seryjnych opa dlatego jeśli już kombinować ze źródłem to raczej zmiana dac na grający bardziej po ciemnej stronie. Tylko nie jestem przekonany czy to też dobra droga, bo nie znam brzmienia tych kolumn Monitor Audio RS1. Miałem kiedyś RS2 i to było raczej za jasne granie jak dla mnie. Może tutaj tkwi problem. Albo nieodpowiednie zestawienie ze wzmacniaczem...

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dawid Hare napisał:

wersja 05b też jest dobrze dociążona przy seryjnych opa dlatego jeśli już kombinować ze źródłem to raczej zmiana dac na grający bardziej po ciemnej stronie. Tylko nie jestem przekonany czy to też dobra droga, bo nie znam brzmienia tych kolumn Monitor Audio RS1. Miałem kiedyś RS2 i to było raczej za jasne granie jak dla mnie. Może tutaj tkwi problem. Albo nieodpowiednie zestawienie ze wzmacniaczem...

Moim zdaniem to kwestia zestawienia trzech jasnych elementów - Mam NAD356 + XS, kojarzę jak grają MA. Któryś niestety musi odejść, niczym mniejszym (typu opa) tego nie skorygujesz... W tym zestawieniu dobrze by się odnalazły np Dynaudio, jeśli szukasz bardziej ciepłego, miękkiego brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wtsz napisał:

czy 05b jest tak samo dobry

Mam wersje A ze zmienionymi opampami, którą porównywałem z wersją B standard. Powiem tak, że pierwsze wrażenie jakie odniosłem słuchając B to, że gra podobnie jak A standard, tzn. w miarę dobrze, może trochę więcej szczegółowiej, ale odrobinę. Można nic nie zmieniać. Dziwię się jak ktoś piszę, że Xiang gra "jasno" !!! Ale to jego problem z resztą systemu. Wersja B standard podobała mi się lepiej od wersji A std. Jednak po modyfikacji ( o których już pisałem ) jakie zrobiłem w wersji A to teraz "A" podoba mi się lepiej. Może i jest bardziej szczegółowy ale nie znaczy to, że jest jasny czy analityczny. Jest muzykalny.  Zmiany opampów wpływają również na inne aspekty brzmienia a nie tylko wysoko-nisko. Bursony dały właśnie to coś - przestrzeń, wybrzmienia, zróżnicowania - zwłaszcza w dolnych zakresach. Czasami dobre kable robią podobnie. Jak ktoś ma już dobrze dobrany system to Xiang niczego mu nie zepsuje. Na koniec chcę jednak podkreślić, że mam go już od prawie 3 lat tylko dla wyjść XLR. Wyjście RCA jest na przeciętnym poziomie Dac`ów tak do 2,5-3k. Jak ktoś chce trochę lepiej - 6-8k. I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jargier napisał:

Mam wersje A ze zmienionymi opampami, którą porównywałem z wersją B standard. Powiem tak, że pierwsze wrażenie jakie odniosłem słuchając B to, że gra podobnie jak A standard, tzn. w miarę dobrze, może trochę więcej szczegółowiej, ale odrobinę. Można nic nie zmieniać. Dziwię się jak ktoś piszę, że Xiang gra "jasno" !!! Ale to jego problem z resztą systemu. Wersja B standard podobała mi się lepiej od wersji A std. Jednak po modyfikacji ( o których już pisałem ) jakie zrobiłem w wersji A to teraz "A" podoba mi się lepiej. Może i jest bardziej szczegółowy ale nie znaczy to, że jest jasny czy analityczny. Jest muzykalny.  Zmiany opampów wpływają również na inne aspekty brzmienia a nie tylko wysoko-nisko. Bursony dały właśnie to coś - przestrzeń, wybrzmienia, zróżnicowania - zwłaszcza w dolnych zakresach. Czasami dobre kable robią podobnie. Jak ktoś ma już dobrze dobrany system to Xiang niczego mu nie zepsuje. Na koniec chcę jednak podkreślić, że mam go już od prawie 3 lat tylko dla wyjść XLR. Wyjście RCA jest na przeciętnym poziomie Dac`ów tak do 2,5-3k. Jak ktoś chce trochę lepiej - 6-8k. I tyle

nic dodać nic ująć... Ludzie mają nie do końca poprawnie zestawione kolumny ze wzmacniaczem i winą obarczają daca. Synergia kolumn i wzmacniacza to podstawa. Nigdy nie uważałem Xianga za jasno grający dac. Żeby kupić coś wyraźnie lepszego to już trzeba wydać kilkukrotnie więcej. W kategorii do 3tyś Xiang broni się bardzo dzielnie już na seryjnych opa.

Mialem ostanio na testach wzmacniacz uchodzący za grajacy po jasnej stronie, Atoll In 100, i rzeczywiście z tym wzmakiem było dla mnie za jasno, ale już z obecnym wzmacniaczem jest ok. Dac nie miał tu zbyt wiele do powiedzenia. Atoll kompletnie nie zagrał się z moimi kolumnami...

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jargier napisał:

Na koniec chcę jednak podkreślić, że mam go już od prawie 3 lat tylko dla wyjść XLR. Wyjście RCA jest na przeciętnym poziomie Dac`ów tak do 2,5-3k. Jak ktoś chce trochę lepiej - 6-8k. I tyle

Można wiedzieć z jakim wzmakiem i kolumnami gra u Ciebie?Z jakimi dacami porównywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jargier napisał:

Mam wersje A ze zmienionymi opampami, którą porównywałem z wersją B standard. Powiem tak, że pierwsze wrażenie jakie odniosłem słuchając B to, że gra podobnie jak A standard, tzn. w miarę dobrze, może trochę więcej szczegółowiej, ale odrobinę. Można nic nie zmieniać. Dziwię się jak ktoś piszę, że Xiang gra "jasno" !!! Ale to jego problem z resztą systemu. Wersja B standard podobała mi się lepiej od wersji A std. Jednak po modyfikacji ( o których już pisałem ) jakie zrobiłem w wersji A to teraz "A" podoba mi się lepiej. Może i jest bardziej szczegółowy ale nie znaczy to, że jest jasny czy analityczny. Jest muzykalny.  Zmiany opampów wpływają również na inne aspekty brzmienia a nie tylko wysoko-nisko. Bursony dały właśnie to coś - przestrzeń, wybrzmienia, zróżnicowania - zwłaszcza w dolnych zakresach. Czasami dobre kable robią podobnie. Jak ktoś ma już dobrze dobrany system to Xiang niczego mu nie zepsuje. Na koniec chcę jednak podkreślić, że mam go już od prawie 3 lat tylko dla wyjść XLR. Wyjście RCA jest na przeciętnym poziomie Dac`ów tak do 2,5-3k. Jak ktoś chce trochę lepiej - 6-8k. I tyle 

Dziękuję za wyjaśnienie, o to mi chodziło. Czy, jeżeli w Dacu nazwijmy B dodamy staccato i 2x lme49990 lub lme49860 jak wypadnie porównanie? Rozdzielczość, scena itd.

Edytowane przez wtsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wtsz napisał:

Dziękuję za wyjaśnienie, o to mi chodziło. Czy, jeżeli w Dacu nazwijmy B dodamy staccato i 2x lme49990 lub lme49860 jak wypadnie porównanie? Rozdzielczość, scena itd.

poczytaj trochę  wstecz, było na ten temat już pisane. Staccato na buforze poprawi rozdzielczość, trochę bardziej otworzy górę, bez jej wyostrzenia, lekko poprawi kontrolę dolnego pasma, sprawi że dźwięk będzie "swobodniejszy", o lepszej kulturze. Tak przynajmniej było u mnie. 

lme49990 mi nie podeszła, zbyt jasne  odchudzone brzmienie, lme49860 nie słuchałem, ale jak poczytasz wątek to inni polecali. Jest maly problem ze zdobyciem ich z pewnego źródła. 

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Od jakiegoś czasu czytam  bardzo dobre opinie o dacu xiang sheng i chciałbym sobie takiego zakupić tylko nie bardzo wiem gdzie można go nabyć? 
Tu masz chyba najwięcej opcji.
https://www.china-hifi-audio.com/en/xiangsheng-valve-amplifier-dac-c-36/xiangsheng-dac-05b-24bit-384k-xmos-usb-ak4495-ak4497-x2-dsd-hardware-decoder-xlr-p-1352?zenid=6a87df5c92f7be20f100f82cbb96902b
Pojawiła się nowa wersja da-05b może meć podwójny transformator i wyświetlacz pokazujący informacje o sygnale wejściowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ganjor86 napisał:

wyświetlacz pokazujący informacje o sygnale wejściowym. 

Ale ten wyświetlacz jest paskudny !  Takie wyświetlacze są dopuszczalne do szaf zasilających i prostowników a nie do audio. Niech nie idą tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robsonik napisał:

Ale ten wyświetlacz jest paskudny !  Takie wyświetlacze są dopuszczalne do szaf zasilających i prostowników a nie do audio. Niech nie idą tą drogą.

kwestia gustu, ale też wolę poprzednią minimalistyczną wersję. Po co odatkowo płacić za wyświetlacz który do dźwięku kompletnie nic nie wnosi.

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2019 o 14:27, thomaz napisał:

Można wiedzieć z jakim wzmakiem i kolumnami gra u Ciebie?Z jakimi dacami porównywałeś?

Creek A50 + Dynaudio X18. Wszystkie kable leżące raczej po "ciemnej stronie" ( zasiłki Furutechy, IC XLO, Cardas ) Miałem wcześniej irDac`a + Tomanek ( pisałem już ), później Creek CD 50, w którym jest b. dobry przetwornik ( 5k zł ) później jedynie w salonie z przetwornikami od 6-12k, Auralic Vega, z kilkoma Chordami, z Nad. Wszystkie z Creekiem. Oczywiście brzmiało to b. dobrze. Jednak żaden nie zmieniał radykalnie tonacji. Creek dalej był Creekiem ( niektórzy uważają, że nie ma mięsistego basu, jednak schodzi nisko i do jazzu, akustycznych i wokali jest super! Trzeba jedynie dobrać resztę. ( Dynki też nie są jakieś super basowe, ale chyba najbardziej go różnicują )  Zarówno Creek jak i Xiang reagują na okablowanie. Stąd właśnie tak dobrałem kabelki. ( wszystkie bardziej uwypuklają "dół" i przesuwają średnicę też lekko w dół ) Nie słuchałem innych daków, na które może miałbym ochotę jednak nie ma ich w salonach, np. Matrixa pro, Schiit Gungnir Multibit czy podobnych ( jak je opisują - nie "jasnych" ). 

Oczywiście ważny jest też transport, Kiedyś miałem stare DVD Nad`a. Ciemne, przymulone brzmienie. Puściłem je przez irDaca - super (też lobię raczej ciepłe, "ciemniejsze" brzmienie ) , było tak jak to się mówi "kocyk z kolumn". Teraz gram z plików ale nie przez USB tylko Coaxa. Jest dobrze i nie czuje potrzeby wydawania 8k na lepszy dac. Szukając swojego brzmienia można te pieniące wydać na coś co faktycznie odczuwalnie zmieni brzmienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w okolicach Krakowa Katowic jest ktoś gdzie można usłyszeć tego DACa? Po sprzedaży Audio-Gd mam już swojego faworyta ale Xianga na koniec muszę jeszcze odsłuchać:)w dodatku tak popularny i grzechem będzie go skreślić jak za tą kwotę.

Proszę o PW bądź w temacie jak ktoś ma chwilę czasu i będzie tak miły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk1 właśnie jestem z Olkusza więc kawałek to ewentualnie ja bym musiał się wybrać, chyba że ktoś się jeszcze znajdzie z okolic...

Ewentualnie jak komuś "zalega":) pożyczyć za kaucją do siebie na 1-2 dni?

Edytowane przez finchers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.