Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grabski5 napisał:

Zrób zdjęcie swoich OPA, bedzie wiadomo czy potrzebujesz pojedynczych układów czy podwójnych.

Tam też możesz je zamówić w kilku wersjach, by zmieścić je w DAC. U mnie w Soul Note tylko jedne podeszły, fizycznie i to na styk.

 

Ktoś kolegów ma sterownik do XMOS U8 pod WIndows 10 ?

Xiangsheng udostępnia je do swoich DAC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rambo54 napisał:

Ktoś kolegów ma sterownik do XMOS U8 pod WIndows 10 ?

Xiangsheng udostępnia je do swoich DAC ?

proszę, wczoraj sam ogarnąłem:

hifi.exquis.free.fr/driver/dac/XiangSheng/DA-05B_driver_manual.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, grabski5 said:

Tak taka wersja wejdzie Ci bez problemu do dac-05b jednak lme49860 to nie te poszukaj na aliexpress 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2019 o 13:56, bumbum napisał:

Nie pisałem o VAT tylko o Cle, to dwie rózne rzeczy. VAT jest zawsze, przynajmniej powinien byc naliczony. Cło jednak nie zawsze bo za niektóre artykuły nie płacimy. Często agencje celne źle taryfikują towar i dobrze jest im to podać na tacy. Szczególnie DHL korzysta z bardzo lipnej agencji celnej, bo często trzeba ich poprawiać. 

Zamówiłem wersję 4495 z China hifi 

cła jak i również vatu nie płaciłem ponieważ zrobił to sprzedawca w chwili kiedy wysyłał  produkty do swojego magazynu w Europie.  Po złożeniu zamówienia Pan Chińczyk wysyła maila kto płaci cło (jeżeli jest konieczność) i VAT. Dla nas lepiej opłaci się jak zrobi to sprzedawca. Do ceny która wyjdzie z konfiguratora doliczyć trzeba 70 USD - 

Jest w tym VAT i przesyłka. Dla przykładu wersja o której mowa, wyszła 1240 zł za wszystko. 

Dużo było o wzmacniaczch operacyjnych i sam nie wiem co wybrać. Na daca miałem przeznaczone 2000 zł więc jeszcze zostało +- 700. 3 x burson czy 3x staccato? 

Edytowane przez dancos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, dancos said:

Zamówiłem wersję 4495 z China hifi 

cła jak i również vatu nie płaciłem ponieważ zrobił to sprzedawca w chwili kiedy wysyłał  produkty do swojego magazynu w Europie.  Po złożeniu zamówienia Pan Chińczyk wysyła maila kto płaci cło (jeżeli jest konieczność) i VAT. Dla nas lepiej opłaci się jak zrobi to sprzedawca. Do ceny która wyjdzie z konfiguratora doliczyć trzeba 70 USD - 

Jest w tym VAT i przesyłka. Dla przykładu wersja o której mowa, wyszła 1240 zł za wszystko. 

Dużo było o wzmacniaczch operacyjnych i sam nie wiem co wybrać. Na daca miałem przeznaczone 2000 zł więc jeszcze zostało +- 700. 3 x burson czy 3x staccato? 

Zamowiles z dwoma transformatorami? Jest spora różnica w basie oczywiście na korzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taką wersję :

Version : Xmos USB DAC IC + Dual-Core DSD Decoder AK4495SEQ


Vacuum Tube : GE 5670(Made in USA)


Transformer and Display : Single R-core transformer for 05B no Display


Operational Amplifier : OPA2134PA *2 + OPA2604AU *1
Voltage : 230V
 

 

Dla kości 95 nie ma podwójnego

Trafo. 

Nie chciałem dopłacać do 97. Znalazłem na kilku forach, że nie warto i lepiej wymienić za tą kasę to i tamto ? tak też czynię. 

Edytowane przez dancos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem mogłeś pogadać z chinczykiem czy nie wsadzilby Ci zamiast R-core dwa. Jestem spora różnica, powiem więcej bardzo duża na korzyść. Miałem wcześniej tą wersję i wiem o czym pisze. 

Edytowane przez gustwao
Jak nie to brałbym ak4497 z dwoma transfirmatorami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsensus jest póki co że 3x staccato to zbyt ostra kombinacja. Zostaje Ci 500 zł, to akurat mundorfy silver gold oil plus najtańsze gniazdo furutecha ?

 

A przy okazji, jeśli ktoś tutaj trafia dopiero teraz, krótkie podsumowanie:

Zamawiamy z https://www.china-hifi-audio.com/en

Najlepsza wersja to AK4497 z podwójnym zasilaniem, ok 1900 zł

 

Poniżej lista głównych, sprawdzonych modów/zmian które przewijają się w wątku:

Opki: 1x staccato + 2x lme48960 (lub lub stockowe 2134 w jasno grających systemach)

Kondensatory Mundorf 2,2uF (plus szeregowo mica jeśli ktoś chce mocno rozwinąć górę)

Gniazdo furutech 

Zmiana kabli wewnętrznych na oyaide

Wywalenie filtra przed trafo (w wersji z jednym)

 

Xiangsheng bardzo dobrze reaguje na podniesienie jakości sygnału na wejściu coax, więc duże znaczenie mają też sensowne transporty (malina z potrójnym zasilaniem, gustard u16). 

 

W dniu 20.05.2019 o 18:24, gustwao napisał:

Rozumiem mogłeś pogadać z chinczykiem czy nie wsadzilby Ci zamiast R-core dwa. Jestem spora różnica, powiem więcej bardzo duża na korzyść. Miałem wcześniej tą wersję i wiem o czym pisze. 

A weź, od kiedy napisałeś swoje porównanie choruję na zmianę z 95 na 97 z podwójnym trafo xD

Edytowane przez jeekub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jeekub napisał:

Konsensus jest póki co że 3x staccato to zbyt ostra kombinacja. Zostaje Ci 500 zł, to akurat mundorfy silver gold oil plus najtańsze gniazdo furutecha ?

 

A przy okazji, jeśli ktoś tutaj trafia dopiero teraz, krótkie podsumowanie:

Zamawiamy z https://www.china-hifi-audio.com/en

Najlepsza wersja to AK4497 z podwójnym zasilaniem, ok 1900 zł

 

Poniżej lista głównych, sprawdzonych modów/zmian które przewijają się w wątku:

Opki: 1x staccato + 2x lme48960 (lub lub stockowe 2134 w jasno grających systemach)

Kondensatory Mundorf 2,2uF (plus szeregowo mica jeśli ktoś chce mocno rozwinąć górę)

Gniazdo furutech 

Zmiana kabli wewnętrznych na oyaide

Wywalenie filtra przed trafo (w wersji z jednym)

 

Xiangsheng bardzo dobrze reaguje na podniesienie jakości sygnału na wejściu coax, więc duże znaczenie mają też sensowne transporty (malina z potrójnym zasilaniem, gustard u16). 

 

A weź, od kiedy napisałeś swoje porównanie choruję na zmianę z 95 na 97 z podwójnym trafo xD

I z DACa za 1100 zł (tyle płaciłem 1,5 roku temu już z opłatami) robi się 2500 zł ? 

A tak serio fajnie, że ktoś zrobił podsumowanie. Aktualnie gram z płyt i szukam CD i chyba znów wrócę do tego wynalazku. 

Na tej stronie są bardzo fajne CD ale informacji w sieci o tym jak to gra nie ma za bardzo, a bym coś zamówił może.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2019 o 17:47, chcheckitout napisał:

I z DACa za 1100 zł (tyle płaciłem 1,5 roku temu już z opłatami) robi się 2500 zł ? 

Tak, ale część osób powie, że do 6k nie ma nic lepszego. Tymczasem jak najbardziej są alternatywy, jeśli nie straszne komuś kupowanie z drugiej ręki. 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lumperator napisał:

Tak, ale część osób powie, że do 6k nie ma nic lepszego. Tymczasem jak najbardziej są alternatywy, jeśli nie straszne komuś kupowanie z drugiej ręki. 

Ja jestem za tym żeby go kupić za 2500 zł już dopakowanego. Dla mnie golas już grał bardzo dobrze i nie widziałem sensu kupować DACi po 10k bo takie rozpatrywałem, odsłuchiwałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lumperator napisał:

Tak, ale część osób powie, że do 6k nie ma nic lepszego. Tymczasem jak najbardziej są alternatywy, jeśli nie straszne komuś kupowanie z drugiej ręki. 

Tak samo, część osób twierdzi, że większość dac gra bardzo podobnie i nie ma sensu przepłacać. Część osób twierdzi także, że cyfra to cyfra i jakość transportu nie ma znaczenia (a przy okazji mają tak skopaną akustykę, że wszystko brzmi podobnie.. kiepsko). Nie pozostaje nic innego jak samemu się przekonać i trochę własnego doświadczenia nabrać, a nie powielać opinii innych.

Ja ze swojego doświadczenia wiem, ze Xiang już w podstawowej wersji gra lepiej, niż wskazuje na to jego cena. W przedziale do 3tys nie ustępuje innym urządzeniom. Nie jest to wybitny dac, jest bardzo poprawny, ale jeśli wpasuje się komuś dobrze w system, to może i zagrać (dla tej osoby i w tym systemie) lepiej niż ten za powiedzmy 6tys (tak samo jak inne dac z tego przedziału !!!). Ale, żeby ktoś twierdził że do 6 tys nie ma nic lepszego musiałby przesłuchać wszystkie dac do tej kwoty i to jeszcze we wszystkich możliwych konfiguracjach /systemach. A jego opinia i tak była by jego własną mocno subiektywną opinią. 

Brak kosztownego marketingu (w tym sponsorowanych recenzji w prasie branżowej), prosta i minimalistyczna obudowa, podstawowa funkcjonalność, itd...też ma bardzo duży wpływ na taką, a nie inną cenę. Xiang, ale pod innym, znanym logo , ładniej zapakowany mógłby kosztować dwa razy więcej.  Do tego kilka pozytywnych recenzji w fachowej prasie audio, to sprzedawał by się jeszcze lepiej, a i wtedy znaleźli by się użytkownicy którzy też twierdzili by że potrafi więcej niż kosztuje.

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chcheckitout napisał:

Ja jestem za tym żeby go kupić za 2500 zł już dopakowanego. Dla mnie golas już grał bardzo dobrze i nie widziałem sensu kupować DACi po 10k bo takie rozpatrywałem, odsłuchiwałem. 

 Ja mam mieszane uczucia pod tym względem, że Chińczycy nie mają jako tako ustalonego brzmienia, tylko robią trochę na czuja, a resztę sam sobie kombinuj, upgrade'uj i albo wyciągniesz dźwięk który ci w pełni będzie odpowiadał, albo niechęcony DACa sprzedaż. Rozumiem zachwyty osób, u których ten DAC ładnie się wpasował, ale widywałem nie raz oferty ze sprzedażą na allegro/olx. Widziałem nawet swojego, którego popędziłem, a niedawno popędził tenże nabywca :) Wniosek? Są systemy, do których po prostu nie pasuje.  Powiecie, ale tak jest z każdym klockiem. Nie zaprzeczam :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko zależy od głównie wzmacniacza i transportu, kolumny najmniejszą rolę odgrywają. Jak ma się "słaby" wzmak oraz głównie cd Player jako transport i to zazwyczaj niskich lotów lub kompa. To wcale się nie dziwię.

Kilka razy podłączalem tego daca do słabych systemów i co... Lipa. Jak to się mówi z bata kija nie ukrecisz. Jeśli sprzęt już jest powiedzmy "spasowany" to jest inna rozmowa. 

Ludzie zazwyczaj kupią jakieś za przeproszeniem gówno: kolumny lub wzmak albo cd (sorry za określenie) i nie chce grać. A najdroższy w tym zestawieniu jest właśnie ten DAC. 

Jak olśnienia dostanie się i posłucha się jak gra lampa (cenowo to zazwyczaj jeden raz tańsza albo i więcej od porównywalne tranzystora) to wtedy zonk... Bo trzeba cały system wymieniać. A to wiadomo kosztuje. 

Sam nie mam za górnego lotu sprzętu, jednak dobrze spasowanego. Ciągle grzebie coś w swoim wzmacniacz i widzę jak poprawia się jakość dźwięku podawanego przez ten DAC. Ostatnio zaciekawiony watkami związane z upgrade zwrotnicy kolumn, postanowiłem trochę poeksperymentowac i zajęło mi to kilka dni ale myślę, że znalazłem mój złoty środek pozmieniałem kilka kondensatorow i inaczej je podłączyłem. Dźwięk nie do opisania prawie każdy aspekt poprawił się na plus. Na początku trochę Góra mi przeszkadzała była za bardzo nienaturalna, ale zmieniałem, zmieniałem... aż w końcu trafiłem. Teraz to jest to. 

Ten DAC naprawdę ma potencjał i dla grzebalskich poprzez zmianę głównie kondensatorów 2,2uf i bocznikowania oraz zmiany OPA można dźwięk dopasować pod siebie. Do tego jest już tak rozpracowany i opisany że naprawdę trzeba mieć dwie lewe ręce lub brak znajomych, którzy nie umieją trzymać lutownicy. Jednak cóż można wydac dwa lub trzy razy tyle i potem dojść do wniosku, że wcale lepiej nie jest. 

Nieraz warto się zastanowić i może zmienić inny bardzo słaby element w swoim torze, a potem mieć banana na twarzy. 

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, gustwao napisał:

Dawid Hare tak nie szaleje z tym marketingiem bo zaraz naprawdę cenę podniosą dwukrotnie ??

Ten DAC jest nie dla idiotow oraz w cenie budżetowej nawet po mocnym upgrade podobnym do mojej wersji. 

postaram się :)

12 godzin temu, Lumperator napisał:

Ja mam mieszane uczucia pod tym względem, że Chińczycy nie mają jako tako ustalonego brzmienia, tylko robią trochę na czuja, a resztę sam sobie kombinuj, upgrade'uj i albo wyciągniesz dźwięk który ci w pełni będzie odpowiadał, albo niechęcony DACa sprzedaż.

Chyba nie mogę się z tobą zgodzić. Przecież Xiang ma swoją sygnaturę. Właśnie dlatego (tak samo jak inne dac,, )albo się wpasuje albo nie. Jest dynamiczny, detaliczny i dosyć jasny (nie ostry!!). Stwierdzenie, że Chińczycy którzy go zaprojektowali, nie ustalali wcześniej jego brzmienia, to chyba lekka przesada. Słuchali i wystroili pod siebie. Właśnie takie, a nie inne brzmienie. Oczywiście jeśli wpinasz go w różne systemy to różny efekt końcowy uzyskujesz, ale Xiang ma swój charakter.

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gustwao napisał:

Moim zdaniem wszystko zależy od głównie wzmacniacza i transportu, kolumny najmniejszą rolę odgrywają.

Bardzo odważne stwierdzenie, ale masz prawo tak myśleć :)

 Ja bym tu dodał jeszcze akustykę, która chyba jest najważniejsza. W naszych polskich warunkach mieszkaniowych, rożnie z tym bywa. 

Ale to prawda, ktoś ma słaby system, wpina Xianga (czy inny dac) do tego kiepski transport z komputera lu CD i oczekuje od tego przetwornika cudów, bo przecież tak chwalili na forum :) A tu zonk, gra tak samo, albo gorzej, bo nic nie tuszuje, tylko jeszcze bardziej pokazuje słabe strony tego systemu.

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ gustawo
Kolumny najmniejsza rolę odgrywają? Na prawdę gustawo teraz to dorzuciłeś do pieca :) Kolumny mają największy wpływ na to co się słyszy, mają bezpośredni kontakt z akustyką pomieszczenia. Proporcje podzakresów, nasycenie, dynamika... DAC przy tym wszystkim jest tak jakby go prawie nie było. Innymi słowy, te same terminy w przypadku DACa mają wpływ o ileś rzędów mniejszy niż to jak dźwięk ostatecznie wypluwa membrana w kolumnie. 

@ Dawid Hare

Pełna zgoda, na pewno planowali jakąś sygnaturę, na oślep nic by nie wyszło. Ciekaw jedynie jestem, czy własnie takiej filozofii będą się trzymać (tj szybki, jasny dźwięk, z dużym wglądem, ale o umiarkowanej plastyczności i kolorycie). Łatwiej bowiem sprzedawać zachęcając wyśrubowaną specyfikacją, aniżeli przekonywać klientów, że mamy od lat ustalony dźwięk i nie warto zawracać sobie głowy technikaliami. Chińczycy walą różne nowe rzeczy, w wielu kwestiach wyprzedzając tych znanych i dużych, ale kierując się w Roksana, Nada czy Cyrusa albo Chorda, mniej więcej wiesz w co idziesz :) Nie twierdzę, że jest to reguła absolutna, są wpadki różne, lepsze i gorsze modele... Nie chcę aby to było odbierane, że dezawuuję wkład chińczyków w świat audio. Wierzę, a nawet jestem bliski pewności, że jest tam masa myślących audiofilów z dobrze rozwiniętym warsztatem na temat budowania tego rodzaju urządzeń. Nie oceniam negatywnie Xianga, to świetny DAC, który trochę namieszał (z resztą nie on jeden od Chińczyków). Takie działania sprzyjają, aby i Ci wielcy nie usiedli na laurach wypuszczając w kolejnej puszce niemal to samo. Kiedyś jeszcze wrócę do Xianga, może tego dwutrasmaformatorowego, skoro faktycznie jest lepszy :) 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Lumperator said:

@ gustawo
Kolumny najmniejsza rolę odgrywają? Na prawdę gustawo teraz to dorzuciłeś do pieca ? Kolumny mają największy wpływ na to co się słyszy, mają bezpośredni kontakt z akustyką pomieszczenia. Proporcje podzakresów, nasycenie, dynamika... DAC przy tym wszystkim jest tak jakby go prawie nie było. Innymi słowy, te same terminy w przypadku DACa mają wpływ o ileś rzędów mniejszy niż to jak dźwięk ostatecznie wypluwa membrana w kolumnie. 

@ Dawid Hare

Pełna zgoda, na pewno planowali jakąś sygnaturę, na oślep nic by nie wyszło. Ciekaw jedynie jestem, czy własnie takiej filozofii będą się trzymać (tj szybki, jasny dźwięk, z dużym wglądem, ale o umiarkowanej plastyczności i kolorycie). Łatwiej bowiem sprzedawać zachęcając wyśrubowaną specyfikacją, aniżeli przekonywać klientów, że mamy od lat ustalony dźwięk i nie warto zawracać sobie głowy technikaliami. Chińczycy walą różne nowe rzeczy, w wielu kwestiach wyprzedzając tych znanych i dużych, ale kierując się w Roksana, Nada czy Cyrusa albo Chorda, mniej więcej wiesz w co idziesz ? Nie twierdzę, że jest to reguła absolutna, są wpadki różne, lepsze i gorsze modele... Nie chcę aby to było odbierane, że dezawuuję wkład chińczyków w świat audio. Wierzę, a nawet jestem bliski pewności, że jest tam masa myślących audiofilów z dobrze rozwiniętym warsztatem na temat budowania tego rodzaju urządzeń. Nie oceniam negatywnie Xianga, to świetny DAC, który trochę namieszał (z resztą nie on jeden od Chińczyków). Takie działania sprzyjają, aby i Ci wielcy nie usiedli na laurach wypuszczając w kolejnej puszce niemal to samo. Kiedyś jeszcze wrócę do Xianga, może tego dwutrasmaformatorowego, skoro faktycznie jest lepszy ?

Jeśli chodzi o kolumny to nie do końca zrozumieliscie moje intencje Panowie. Chodziło mi o to że jak mamy słaby wzmak to nawet możemy mieć kolumny naprawdę dobre i drogie to żadnego grania dobrego nie będzie. Jednak średnie kolumny powiedział bym przeciętne i dobry wzmak to można wycisnąć naprawdę dużo. Zwlasza z takim DAC iem. 

Nie chcę się tłumaczyć więcej myślę ze zrozumiecie o co mi chodzi. A faktycznie ten dac jak pisał wcześniej Dawid Hare obnaża wszystkie słabości systemu. 

I albo będzie uśmiech na twarzy albo... Dupa ?

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lumperator

Mi Xiang podszedł, bo mam w torze lampę, fajnie się to zgrywa. Ale jak wpiąłem Primare i32, to czar prysnął bo zrobiło się za sucho, chociaż jak dla mnie była to głównie kwestia wzmacniacza. Kilka innych przykładów też by się znalazło. Także ocenianie pojedynczego elementu toru mija się z celem, bo w każdym systemie i akustyce może on zagrać inaczej.

Piszesz, że np. Roksan, Nad czy Cyrus albo Chord, trzymają się swojej filozofii dźwięku ? Porównaj sobie jak graja stare Nady a jak grają nowe, szczególnie te w klasie D, np. c368, stary Cyrus one vs nowy Cyrus one (totalnie inne brzmienia!!!), stare i nowe Rotele, itd. Nawet Luxman i Accuphase brzmią dzisiaj całkiem inaczej  niż kiedyś. Wielu producentów (pewnie nie wszyscy) celowo zmieniają sygnaturę brzmienia, bo celują w młodych, mających swoje oczekiwania co do brzmienia (typowa Vka), a nie w niszę, czyli nas audiomaniaków. Kasa się liczy, i znani producenci często idą właśnie w takie brzmienie jakie w danym czasie się sprzedaje!

Dlatego dzisiaj nie ma czegoś takiego jak niezmienna sygnatura, wszystkiego trzeba u siebie posłuchać, bo można się mocno zdziwić! Nie ma reguły czy jest to Chińczyk czy nie.

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś poście chyba wspomniałem, że lampa w torze może być bardzo korzystną sprawą dla Xianga. Co do sygnatury znanych producentow trudno sie nie zgodzić, że brzmienie ich klocków niebezpiecznie przesuwa w złą stronę. Nie mniej miałem na myśli pewne cechy tj bardziej rockowe zacięcie u Krella, lekkość grania Yamahy czy oleiste brzmienie Nada. 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lumperator napisał:

W którymś poście chyba wspomniałem, że lampa w torze może być bardzo korzystną sprawą dla Xianga. Co do sygnatury znanych producentow trudno sie nie zgodzić, że brzmienie ich klocków niebezpiecznie przesuwa w złą stronę. Nie mniej miałem na myśli pewne cechy tj bardziej rockowe zacięcie u Krella, lekkość grania Yamahy czy oleiste brzmienie Nada. 

racja, to niebezpieczny trend, ale dla kogo ?:) Chyba tylko dla niszy jakiej jak my, ale kto się tym z producentów  przejmuje. Najważniejsze żeby zyski rosły...

Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jakiś czas nic ze swojej strony nie pisałem jednak z duża ciekawością śledzę temat.

U mnie Xiangsheng 05 b model z jednym transformatorem,kość 4495,lampka GE jest po wymianie opa na 3x burson v6 oraz ostatnio po wymianie kondensatorów na 

Jantzen superior i gra super.Powiem tak wymiana kondensatorow robi bardzo dużo,chyba nawet więcej niż opa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.