Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze masz sporo racji, przez wiele lat uzywalem Squeezeboxa touch i o ile zlego slowa nie moge powiedziec o samym urzadzeniu to juz kwestia serwera zaczela mnie draznic, co odbijalo sie na jakosci odtwarzanej muzyki. 

Xianga laczylem z ST via Starlight 7 usb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzaacH napisał:

temat lamp, porównań DAC opisywałem tutaj, rosyjska 6N3P-DR Gold jest absolutna petardą i wygraną: 

o własnie taka: https://www.ebay.de/itm/4x-6N3P-DR-2C51-6385-ECC42-6N3PDR-MHZS-Gold-Grid-NOS-NIB-lot-of-4pcs/252503794621?hash=item3aca6623bd:g:cwIAAOSwhwdVUaup

mam wersję z Rcore - i mam włożone 3x401 i nie mam żadnych przydźwięków ani szumów. ( wersja z 2 Jantzen zbocznikowana z mikami + wymiana okablowania do wyjść)  Obudowa nie zamyka się z nimi na 100% brakuje jakieś 2-3 mm ? Próbowałem różnych konfiguracji OPA ( 401 z Bursonem V6 Vivid, Staccato  - mam po 2 każdego i najlepiej grają same 401. Dla twardszego basu i bardziej analitycznego charakteru można dodac V6 - jak ktoś chce bardziej "gęsto" to Staccato.

Pamiętajcie że 401 przychodzą z włożoną do nich ochronną podstawką DIP 8 ( tak było u mnie) Trzeba ją zdjąć przed włożeniem opa.

Sama przesyłka z Korei szła ok 10 dni wiec bardzo szybko (kupione na ebay)

Po modyfikacji gram 05B na zmodyfikowanym NAD 356, oraz zmodyfikowanym Yaqinie 30L - świetnie się zgrywa z lamą również. 

Ten konfig z DAC jest bardzo wrażliwy na kable głośnikowe i IC - warto się pobawić jak ktoś ma coś pod ręką. ( u mnie do kompletu z HECO Aurora 1000, na monitorach powinno być to wyraźnie słyszalne)

Teraz tylko lepszy transport (Malina) i przez jakiś czas nie dotykam zestawu ? 

Dodam tylko że porównywałem 05B do CA Dac Magic 100, oraz CA Stream Magic 6 v2 - i za kazdym razem XS ( bez moda kondensatorowego)  grał u mnie lepiej. Po wymianie kondensatorów, pojawiła się szersza scena, jeszcze większa holografia, lepszy bas ( kontrolowany i urozmaicony) i przepiękna barwa.

Chętnie bym go porównał z jakimś R2R lub DAC na kościach TDA np 1543 lub 1704 ?

 

 

 

 

20191130_113448.jpg

Rozumie twoj zachwyt bo to bdb dac powiedzmy do 2000zł mocno się wyróżnia. Ale bez przesady znowu. Dobrze by było zrobić jakiś rzetelny test porównawczy z innymi dac.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem go z AUNE S6, Musical fidelity v90, Audio GD 28 - 2014 ( Sabre 9018), CA Dac Magic 100, oraz CA Stream Magic 6 v2. Bezpośrednio u mnie w systemie przy tych samych warunkach odsłuchu kablach ect. Za każdym razem XS grał subiektywnie lepiej (przed modem kondensatorów) 

Mój kolega po odsłuchu u mnie własnie XSa sprzedał swojego CA Stream Magic 6 v2 i ma własnie XSa. Relacja ceny do jakości + możliwości ugrade za normalne pieniądze jest bardzo dobra.( + funkcjonalności których próżno szukac u innych podobnych cenowo odpowiedników - czyli np 3 wyjścia XLR, zwykłe RCA i RCA z buforem lampowym + łatwość wymiany OPA jak ktoś lubi ta zabawę)

Czytałem w tym wątku że był porównywany do innych popularnych DAC i relacja ceny do jakości była bardzo dobra za każdym razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWH widzę bez odsłuchu już go odpowiednio sklasyfikował, czyżby zazdrość? Ciekawe co za dwa tysiące ba śmiem napisać za cztery, zagra coś lepiej od XS. W tym samym pułapie cenowym to nie ma sensu go porównywać do innych DAC ów 

@SzaacH widzę że położyłeś opm401 na przedłuzkach. Myślałem że przynajmniej te na kanałach wejdą na stojąco, szkoda. Chcialem je spróbować, a tak zostaną i kupię na kanały ten sam co na bufor. On naprawdę wymiata ??

IMG_20191201_113046.jpg

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAWH jeśli tak sądzisz to podaj chociaż ze dwa przykłady innych DAC ów które grają lepiej od XS dla ułatwienia możesz celowa w kwocie spokojnie do 1000 euro. ? Od razu zaznaczam że Chord qutest gra porównywalne, ale inaczej dla jednego może być lepiej dla innych gorzej (ja zaliczam się do tych drugich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Naim V-1 nie miałem sposobność odsłuchu więc... Jednka nowy kosztuje 1499 euro używki latają za 750 e. 

Jednak jak pisałem wcześniej ciężko mu znaleźć konkurenta w/w kwocie. 

Moja wersja jest najmocniejsza z dwoma transfirmatorami, nowymi kondensatorami oraz jednymi z najlepszych OPA na rynku.  Słyszałem w wakacje  R2R Denafrips pontus i ten zrobił na mnie dopiero wrażenie. 

Więc pisanie że do 2 tys znajdzie się coś porównywalne jest nie tylko śmieszne, ale nawet żałosne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gustwao napisał:

Więc pisanie że do 2 tys znajdzie się coś porównywalne jest nie tylko śmieszne, ale nawet żałosne. 

śmieszne i żałosne jest pisanie o Xiangu jak by to był cud techniki. Po prostu jest to bdb dobry dac w swojej cenie. Popodoba ci się jego charakter brzmienia i tyle. Ale pisanie że Xiang bije dwa lub trzy razy droższe konstrukcje jest niedorzeczne. A prawda jest taka, że sobie ego chcesz podbudować, bo nie stać cię na dac za 6tys. Gdybyś kupił taki, to zapewne mówił byś, że gra jak ten za 10 albo 15 tysięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że xiang xiangowi nierówny.
Pożyczyłem swojego 05a koledze, który miał taki sam w domu i jeszcze qutest'a. Po odsłuchach porównawczych stwierdził, że między xiangami było więcej różnicy, niż między jego xiangiem, a chord'em. Kontrola jakości Panowie. Nie wiem, czy byliście kiedyś w Chinach i mieliście okazję oglądać takie małe manufaktury, ale zapewniam was, że ten co to składa bierze części z wielkiego pojemnika i niespecjalnie interesuje go rozrzut parametrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, DAWH said:

śmieszne i żałosne jest pisanie o Xiangu jak by to był cud techniki. Po prostu jest to bdb dobry dac w swojej cenie. Popodoba ci się jego charakter brzmienia i tyle. Ale pisanie że Xiang bije dwa lub trzy razy droższe konstrukcje jest niedorzeczne. A prawda jest taka, że sobie ego chcesz podbudować, bo nie stać cię na dac za 6tys. Gdybyś kupił taki, to zapewne mówił byś, że gra jak ten za 10 albo 15 tysięcy ?

Nie twierdzę że to jest cud techniki, ale w tej cenie to faktycznie cud. Zwlasza że brak argumentów i wykazanie że inny DAC może mu dorównać w podobnej cenie. Jednak Ty nie możesz tego przełknąć, ciekawe dlaczego? 

Czyżby jakiś interes i nakręcanie niedoswiadczonych na pożal się boze psełdo DACi.

Na pewno jest wiele dobrych i lepszych zabawek niż XS, ale jak już pisałem wcześniej trzeba na stół położyć kilka razy więcej kasy. I zgodzę się z Tobą jakbym miał 6500 to kupiłbym inny, ale nie mam na razie i cieszyć się, że dzięki temu watkowi trafiłem na bardzo fajny i rozwojowy DAC, który dzięki kilku modom depcze po piętach dużo drozszej konkurencji, która najwyraźniej nie umie się z tym pogodzić i próbuje za wszelką cenę zdeskredytowac go. 

No bo jak chińczyk może tak grać i kilku amatorów po drobnych przerobkach robi z tej zabawki poważną konkurencję dla tz. markowych zabawek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gustwao napisał:

Nie twierdzę że to jest cud techniki, ale w tej cenie to faktycznie cud. Zwlasza że brak argumentów i wykazanie że inny DAC może mu dorównać w podobnej cenie. Jednak Ty nie możesz tego przełknąć, ciekawe dlaczego? 

Czyżby jakiś interes i nakręcanie niedoswiadczonych na pożal się boze psełdo DACi.

Na pewno jest wiele dobrych i lepszych zabawek niż XS, ale jak już pisałem wcześniej trzeba na stół położyć kilka razy więcej kasy. I zgodzę się z Tobą jakbym miał 6500 to kupiłbym inny, ale nie mam na razie i cieszyć się, że dzięki temu watkowi trafiłem na bardzo fajny i rozwojowy DAC, który dzięki kilku modom depcze po piętach dużo drozszej konkurencji, która najwyraźniej nie umie się z tym pogodzić i próbuje za wszelką cenę zdeskredytowac go. 

No bo jak chińczyk może tak grać i kilku amatorów po drobnych przerobkach robi z tej zabawki poważną konkurencję dla tz. markowych zabawek. 

Pełna zgoda z @gustwao. Nit nie twierdzi że jest to najlepszy DAC na rynku ?

Moim zdaniem w przedziale 1-3K za nowe urządzenie ciężko mu znaleźć konkurenta. PO modach może konkurować nawet z droższymi urządzeniami 4-5K ( Jak Audio GD) Już to że rozmawiamy o porównaniu go z Naimem V1 ( za 7K) lub dobrym R2R ( jak Ares II czy Pontus znów od 4-8K) jest dla niego wyróżnieniem ? 

Jest tak jak pisałem - relacja ceny do jakości jest bardzo, bardzo dobra + ficzery ( jak zbalansowane wyjście) robią z niego dobrą alternatywę do typowych mainstreamowych marek DAC na runku. Preferencje muzyczne, czy brzmienie się podoba, cała subiektywna otoczka to zupełnie inny temat. Mi np przetworniki Burr Browna nie podchodzą. Dodatkowo mało kosztowne modyfikacje poprawiają jego wydajność i jakość muzyczną( większość z nas tutaj i tak ma małą kolekcje OPA do różnych zastosowań i upradów bo to relatywnie tani i fajny temat wpływania na muzykę ? - dużo bardziej odczuwalny przy odsłuchach słuchawkowych.

Oczywiście nie każdemu chce się testować różne mody, bawić się opa czy lampami do bufora. Ale niektórzy chcą gotowych rozwiązań i dobrych/najczęściej drogich niestety. Gdybyśmy wszyscy byli na poziomie cenowym 15K zł za DAC i systemy za 50K nie było by tego tematu. ? Na tym polega też piękno forum bo dzięki wymianie informacji o OPA, kondach, porównaniach jesteśmy w stanie dać takiemu XS konkretną ocenę bazującą na kilkunastu/kilkudziesięciu odsłuchach z różnymi DAC .

Dla mnie cena nie gra ? a ta cześć zabawy w mody czy porównywanie różnych DAC jest częścią zabawy która bardzo lubię i już ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gustwao napisał:

Nie twierdzę że to jest cud techniki, ale w tej cenie to faktycznie cud. Zwlasza że brak argumentów i wykazanie że inny DAC może mu dorównać w podobnej cenie. Jednak Ty nie możesz tego przełknąć, ciekawe dlaczego? 

Czyżby jakiś interes i nakręcanie niedoswiadczonych na pożal się boze psełdo DACi.

Na pewno jest wiele dobrych i lepszych zabawek niż XS, ale jak już pisałem wcześniej trzeba na stół położyć kilka razy więcej kasy. I zgodzę się z Tobą jakbym miał 6500 to kupiłbym inny, ale nie mam na razie i cieszyć się, że dzięki temu watkowi trafiłem na bardzo fajny i rozwojowy DAC, który dzięki kilku modom depcze po piętach dużo drozszej konkurencji, która najwyraźniej nie umie się z tym pogodzić i próbuje za wszelką cenę zdeskredytowac go. 

No bo jak chińczyk może tak grać i kilku amatorów po drobnych przerobkach robi z tej zabawki poważną konkurencję dla tz. markowych zabawek. 

Ja swojego 05b kupiłem za 1300zł, włożyłem na upgrade powiedzmy 500zł. I zgadzam się z wami, że w takiej cenie nie znajdę dla niego konkurenta grającego jednoznacznie lepiej. Ok, są inne za około 2 tys, grają inaczej, ale czy gorzej ?? To już zależy od całego systemu i naszych oczekiwań. Daleko mi jednak do twierdzeń, że ten Chińczyk gra jak inne dac dwa lub trzy razy droższe, bo kondenatory, bo opa, lampa, itd. Jasne że pieniadze nie grają, ale panowie zejdzcie na ziemię. Xianga nie porównuję do Naima czy Chorda, bo to inna liga jest. Taka prawda. I żeby nie było, mam Xianga obok Qutesta, I Xiang zostanie na dłużej bo zwyczajnie go lubię. Ale nie prawię farmazonów, że gra jak inne dac za 4-6 tyś.

Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ponowic pytanie. Czy ktoś wie jak uruchomić odtwarzanie DSD z  foobara? działało mi według instrukcji od chińczyka, ale coś się posypało i teraz tylko szumi i w tle cicho gra .Tylko DSD nie gra, inne pliki grają. Nie wierzę ze nikt z Was nie ma w kolekcji plików DSD i nie gra przez USB z komputera. Nie wiem co jest grane. Jeden dzień gra, następnego dnia włączam nie gra. Juz chciałem wywalić cały system i zainstalować linuxa, włączam i gra.  Aimp wcale nie gra DSD pomimo ze ma w ustawieniach sterowniki Asio. Kupił bym audirvanę gdybym wiedział ze obejdzie się bez problemów, ale tez tego nie wiem. Mam ochotę juz sprzedać tego Xianga bo np. z SMSL M8 nigdy nie miałem problemów ze sterownikami. No ale Xiang za dobrze gra zeby się go pozbywać a nie znajdę do 2 tysięcy nic lepiej grającego z DSD

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bumbum jak grałem wcześniej z komputera i poprawnie wgrałem sterowniki (wyłączając przy tym antywirusa oraz zaporę - tak mówi instrukcja) to później nie miałem problemów żadnych. Nawet jak drugi raz instalowałem sterowniki do wersji wyższej to również najpierw usunąłem sterowniki starej wersji potem to co w nawiasie, instalacja nowych i gotowe. Foobar działał bez problemu. Jednka słabo to gra z kompa z maliny nawet mp3 lepiej brzmi. 

@DAWH ja się trochę dziwię, ja zazwyczaj zostawiam to co lepiej gra (cena ma drugie znaczenie) u Ciebie odwrotnie, chym ??. Zostawiasz co gra "Twoim" zdaniem gorzej. 

I jeszcze jedno gra cały system wszystko zależy od tego gdzie masz wąskie gardło w systemie np. Jak będzie to wzmacniacz i słaby transport to nie wiem na co byś nie wymieniał DACa i tak zagra średnio. 

System musi być jak najbardziej przezroczysty. 

 

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem jednak ze xiang zostaje, mam kilka dobrych wzm oper. Wiec jest sporo zabawy z porownywaniem z Cocktailem x45. 
Najwiekszym plusem xianga oczywiscie zaraz po dzwieku jest to ze jego cena jest na tyle niska ze nie jestem zmuszony go sprzedac zeby kupic cos innego:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gustwao napisał:

@DAWH ja się trochę dziwię, ja zazwyczaj zostawiam to co lepiej gra (cena ma drugie znaczenie) u Ciebie odwrotnie, chym ??. Zostawiasz co gra "Twoim" zdaniem gorzej. 

odpowiedź jest prostsza niż Ci się wydaje. Mam dwa systemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 00:06, gustwao napisał:

Na pewno jest wiele dobrych i lepszych zabawek niż XS, ale jak już pisałem wcześniej trzeba na stół położyć kilka razy więcej kasy

Obecne przetworniki grają już na dosyć wysokim poziomie, i rzeczywiście masz rację, żeby dostać jednoznacznie lepszy od Xianga po tuningu trzeba by było wyłożyć minimum 5tys. To nie zmienia faktu, że mówimy cały czas o jednym z kilku elementów systemu. Dla wielu osób dac ma raczej małe znaczenie, bo od pewnego pułapu cenowego różnice się zacierają. Bardziej chodzi tutaj o charakter brzmienia pod dane preferencje, muzykę i system.

Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAWH w końcu mądrze prawisz i piszesz co jest co. 

DAC dla mnie jest tak samo ważny jak dobry wzmacniacz czy kolumny. Wiem że ludzie lekceważą go głównie dlatego że nie zdają sobie sprawy z tego że CD Player odchodzą do lamusa. Za przyzwoity CD, aby brał na poziome trzeba wydać oj trzeba grube tysiace. Głównie tam przetworniki analogowo-cyfrowe są słabo rozwiazane. Dlatego w niższych modelach na dobrych kościach typu PCM1704 itp. Robi się lampizację. 

DAC jest bardziej uniwersalny może też posłużyć jako kino domowe zamiast amplitunera. I można wychaczyc jakiś za normalną cenę aby to dobrze grało, jak ten nasz a nie wydawać majątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, gustwao napisał:

maliny nawet mp3 lepiej brzmi. 

Twierdzisz ze z maliny gra to lepiej? A jaki masz system na malinie? Tez rozważałem raspberry pi ale z laptopa lepsza obsługa.  No ale jeśli naprawdę jakośc będzie lepsza to jakoś przeboleje sterowanie ze smartphona lub dokupię wyświetlacz.

A i wiem co było powodem ze DSD nie grało. System sobie sam ściszał głosność w sterowniku xianga. O ile dla zwykłych plików to nie było problemem to DSD jak nie było na 0db czyli na max to wtedy były szumy. Po prostu muszę pamiętać zeby sprawdzic poziom decybeli na sterowniku jak będzie szumieć. Szkoda ze nie mozna tego zablokować na stałe.

 

Edytowane przez bumbum

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bumbum said:

Twierdzisz ze z maliny gra to lepiej? A jaki masz system na malinie? Tez rozważałem raspberry pi ale z laptopa lepsza obsługa.  No ale jeśli naprawdę jakośc będzie lepsza to jakoś przeboleje sterowanie ze smartphona lub dokupię wyświetlacz.

Zdecydowanie lepiej gra malina. Na malinie mam volumio oraz na drugiej karcie moode audio. Jedna i druga app sprawuje się doskonale. 

Sterownie maliny możesz robić z telefonu większość tak robi, bardzo wygodne i banalnie proste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gustwao napisał:

Sterownie maliny możesz robić z telefonu większość tak robi, bardzo wygodne i banalnie proste

Nie lubię sterowania ze smartphona. jest to dla mnie mało wygodne. Mały ekran, za każdym razem jak będę chciał zmienić muzykę muszę zakładac okulary. Dla kogoś kto nie ma problemów ze wzrokiem owszem, jest ok. Po drugie , lubię ciągle widziec co aktualnie leci. po trzecie co jak ktoś inny bedzie chciał zmienic muzykę? Poprosi o mojego smartphona? No chyba nie. mało to praktyczne.

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, DAWH said:

jakieś różnice w dzwieku między tymi systemami słyszysz?

Raczej nie, funkcjonalność jest troszkę inna. 

9 minutes ago, DAWH said:

Jakiej nakładki używasz i jakim kablem łączysz się z XS?

PI2AES używam, łączę się głównie po BNC, teraz testuję też optyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.