Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Robsonik napisał:

Zainteresuj się też : Nippon-Chemi-Con seria KME lub KMF , oraz Panasonic FM

Już się rozglądam.

Pytanie jak się mają te Panasonic FM do FC i do Nichicon KA.

Czytałem już w kilku miejscach, że jak się za dużo Panasoniców używa to potem dźwięk muli a chciałbym tego uniknąć. Tylko to dotyczyło serii FC a nwm jak się ma FM do tego. O serii KA czytałem, że bardzo neutralna.

Jeśli chodzi o Nippony bo mam trochę starszej serii SXE pytanie czy jest znacząca różnica jakościowa między KME/KMF a SXE?

Może Nippony na zasilanie a Panasonic/Nichicon na tor audio?

Edytowane przez zamar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam żadnych nichicon nów lub panasonic ów. Strata czasu nippon nie sprawdzałem. 

Najlepiej z tańszych kondów elektrolitycznych sprawdzają się AN standard, elan carefines (czarne), Wurth, rubicony hzl, zl, ZLJ. 

Jedyne godne uwagi, ale nie w każde miejsce z nichicon to seria KZ. 

Wyższa liga to mundorf mlytic i AN kaisei. Kemet są też fajne, ale for audio dostępny jest tylko jeden rozmiar bodajże 10000uf więc odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zasilaniu jakie wartości są w oryginale (kondy)? Nie chce mi się jeszcze rozkręcać mojego ?  Planuje właśnie Mundorfy Mlytici.

@gustwao i reszta, może zrobić grupę na FB dotyczącą Xianga? Mam pomysł by zrobić porządne zdjęcie/zdjęcia poszczególnych wersji i pozaznaczać łopatologicznie co warto wymienić i na co, bo tutaj znalezienie czegoś doprowadza mnie do furii ?  A jak już znajdę to mam tysiąc pytań do...

Przy okazji ten mostek, który jest na płycie można zastąpić diodami? Bocznikujecie też te diody? 

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gustwao napisał:

Ja nie polecam żadnych nichicon nów lub panasonic ów. Strata czasu nippon nie sprawdzałem. 

Najlepiej z tańszych kondów elektrolitycznych sprawdzają się AN standard, elan carefines (czarne), Wurth, rubicony hzl, zl, ZLJ. 

Jedyne godne uwagi, ale nie w każde miejsce z nichicon to seria KZ. 

Wyższa liga to mundorf mlytic i AN kaisei. Kemet są też fajne, ale for audio dostępny jest tylko jeden rozmiar bodajże 10000uf więc odpada. 

Zainspirowały mnie te Rubycony ZL opis brzmienia by mi pasował ale cholernie ciężko je dostać teraz ? 

Jakieś sprawdzone źródła gdzie można je dostać?

AN kaisei rozumiem tylko na sprowadzenie?

Co do Wurth Elektronik to konkretna seria tych czerwonych?

 

Godzinę temu, Devon napisał:

Na zasilaniu jakie wartości są w oryginale (kondy)?

Z tego co pamiętam to te duże: jeden 4700uF nie pamiętam napięcia(40V?), 3x 2200uF (1x16v, 2x25V) i 150uF na wysokie napięcie przy lampie.

 

Na filtr można przecież dać coś pojemniejszego niż 4700uF? taki Mundorf Mlytic 10000uF jest 13zł droższy na alledrogo względem 4700

Czy muszą być konkretne te wartości?

Edytowane przez zamar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zamar napisał:

Na filtr można przecież dać coś pojemniejszego niż 4700uF? taki Mundorf Mlytic 10000uF jest 13zł droższy na alledrogo względem 4700

Czy muszą być konkretne te wartości?

No właśnie, czy z większymi nie przedobrzymy?

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Devon napisał:

No właśnie, czy z większymi nie przedobrzymy?

Co do toru audio to wiadomo, że wartości są konkretnie dobrane do aplikacji DACa ale w zasilaczu zgodnie z sztuką zawsze było, że warto dużo dać na filtrację.

Wiadomo nie mówimy tutaj o zawrotnych wartościach rzędu 40000uF ?

moim skromnym zdaniem grzech nie dołożyć tych kilku PLN za dużo większą pojemność.

 

Poczekajmy jednak na zdanie innych co już zmodowali xsa.

Edytowane przez zamar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę trzymać się wartości kondensatorów elektrolitycznych one są dobrze dobrane inaczej dźwięk się rozjedzie. Nie przesadzajmy. 

Są dwa małe wyjątki ale nie dotyczą elektrolitów. Jest jeden wyjątek przy kościach AK4497 jednak tam nie wolno przekroczyć wartości 1000uf 

32 minuty temu, zamar napisał:

Zainspirowały mnie te Rubycony ZL opis brzmienia by mi pasował ale cholernie ciężko je dostać teraz ? 

Jakieś sprawdzone źródła 

Rubikon 1000uf V 16 polecam tylko przy samej lampie wymienić oraz pomiędzy kośćmi ak4497 (oryginalne 470uf) polecam większe tam 820uF lub 1000uf na napięcie około 10v może być większe. 

Seria tylko zhl lub zl. 

Dostępne bez problemu na ebay. 

32 minuty temu, zamar napisał:

?

AN kaisei rozumiem tylko na sprowadzenie?

 

AN kaisei non polar to najlepsze, ale i najdroższe Kondenstory elektrolityczne na świecie. Są super mam ich w DAC'u 9 szt. Można je pakować w każde miejsce 

Są też tańsze kaisei polar, ale nie wszędzie się już tak sprawdzają. Mają niektóre pasma zmniejszone kosztem innych powiększonych. Jednak są również dobre. Ale tylko wybrane miejsca. 

11 minut temu, gustwao napisał:

 

 

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zamar napisał:

 ?co do Wurth Elektronik to konkretna seria tych 

 

Na filtr można przecież dać coś pojemniejszego niż 4700uF? taki Mundorf Mlytic 

Wurth coś wcap-at1h 105 stopni. Dostępne tylko na zachodnich stronach internetowych. 

Wszystkie duże 4700uf oraz 150uf mam mundorf mlytic jednak nie zmieszczą się. Trzeba je montować z boku w gniazdach plastikowych albo wymyślić coś innego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gustwao napisał:

Rubikon 1000uf V 16 polecam tylko przy samej lampie wymienić oraz pomiędzy kośćmi ak4497 (oryginalne 470uf) polecam większe tam 820uF lub 1000uf na napięcie około 10v może być większe. 

Seria tylko zhl lub zl. 

Dostępne bez problemu na ebay. 

Dobra udało się znaleźć Rubycon ZLH 1000uf/25V na alledrogo to wstawię wszędzie tam gdzie napisałeś.

Miejsce tam jest więc 10x25mm kondy nie robią problemów.

 

Te drobne 1000uf oprócz wymienionych powyżej (te przy stabilizatorach) wrzucę nippony chemicony low ESR, które mam. Zobaczymy jak to zagra.

 

1 godzinę temu, gustwao napisał:

AN kaisei non polar to najlepsze, ale i najdroższe Kondenstory elektrolityczne na świecie. Są super mam ich w DAC'u 9 szt. Można je pakować w każde miejsce 

Ok cieszę się, że takie zajebiste ale znowu trzeba zamawiać za granicy i czekać i czekać. Więc chyba na razie to odpuszczę nwm jak @Devon.

 

Z innej beczki:

Próbował ktoś wcisnąć OPM401 do budy bez przedłużek DIP8?

Trochę dupa ściska jak widzę tą cenę ~ 100zl za kawałek kabla z stolikiem DIP8.

Po wygięciu kondensatorów dookoła powinno się pojawić kilka mm więcej miejsca a właśnie tyle brakuje żeby zamknąć obudowę.

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zamarte miejsce przy kościach AK4497 gdzie oryginalnie są założone 470uf jest mega ważne. Nie możesz sobie wstawiać co masz pod ręką. Ja tam razem z kolegami sprawdziliśmy kilka naście kondów. Dostajesz gotową receptę na tanie i bardzo dobre rubicony 820uF lub 1000uf w to miejsce a Ty chcesz pakować nippony chemicony low. Życzę powodzenia. Ale spróbuj nauka nie pójdzie w las tylko w n.... 

https://www.ebay.co.uk/itm/5-pieces-1000uF-10v-105-C-Rubycon-JAPAN-ZLH-Electrolytic-Capacitor-ref-310-/283186748944?_trksid=p2349624.m46890.l49292

Lub 

https://www.ebay.co.uk/itm/820UF-6-3V-105c-LOW-ESR-Very-Long-Life-Rubycon-6-3ZLH820MEFC8X11-5-x5pcs-/290522653326?_trksid=p2349624.m46890.l49292

Co do OPM401 one tylko wejdą z przedłużkami niestety. Ja zrobiłem sam przedłużki tak jak jeden kolega który mi podpowiedział lepsze są niż srebrne przedłużki burson. Jednak jest trochę dłubania i trzeba kupić porządny kabelek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gustwao napisał:

@zamarte miejsce przy kościach AK4497 gdzie oryginalnie są założone 470uf jest mega ważne. Nie możesz sobie wstawiać co masz pod ręką. Ja tam razem z kolegami sprawdziliśmy kilka naście kondów. Dostajesz gotową receptę na tanie i bardzo dobre rubicony 820uF lub 1000uf w to miejsce a Ty chcesz pakować nippony chemicony low. Życzę powodzenia. Ale spróbuj nauka nie pójdzie w las tylko w n.... 

ale przecież napisałem:

Te drobne 1000uf oprócz wymienionych powyżej (te przy stabilizatorach) wrzucę nippony chemicony low ESR, które mam. Zobaczymy jak to zagra. 

Czyli chce ten szajs chiński wymienić na nippony a na resztę już poza obok AKM na zasilaniu wjadą Mundorfy

Rubycony wstawię tam gdzie napisałeś tylko na wyższe napięcie bo to nie robi różnicy przecież także calm down ?

Edytowane przez zamar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, gustwao napisał:

Co do OPM401 one tylko wejdą z przedłużkami niestety. Ja zrobiłem sam przedłużki tak jak jeden kolega który mi podpowiedział lepsze są niż srebrne przedłużki burson. Jednak jest trochę dłubania i trzeba kupić porządny kabelek. 

OK, rozumiem.. no szkoda, że tak niewiele brakuje. Te extendery DIY robiłeś na kablu typu solid-core czy linka/plecionka? mam kawałek neotecha na miedzi UP-OCC i mogę spróbować coś połatać, na pewno taniej wyjdzie.

 

Edytowane przez zamar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PolTor napisał:
W dniu 23.12.2020 o 22:53, cino napisał:
W moim systemie te LME brzmialy fajnie przestrzennie jednak po wpieciu bursonow slychac jak lme odchudzaja dzwiek, no i ta rozdzielczosc i przestrzennosc bursonow, dla mnie bajkaemoji4.png

VIVID czy Classic zrobiły taką robotę ?

Vivid, Classic nie testowalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2020 o 09:25, gustwao napisał:

Jak chcemy aby XS pokazał klasę to przede wszystkim trzeba wymienić diody oraz ostatni regulator w sekcji cyfrowej l7805cv najlepiej na dyskretny lub kolegi z forum muzg. Zresztą pisane było wiele razy co trzeba zrobić. 

Wymiana tylko kondensatorów za lampą czy zmiana OPA. To tylko konserwacja ?. To nie mod. 

Jest ktoś kto robi takie modyfikacje w wersji 05B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zamar napisał:

OK, rozumiem.. no szkoda, że tak niewiele brakuje. Te extendery DIY robiłeś na kablu typu solid-core czy linka/plecionka? mam kawałek neotecha na miedzi UP-OCC i mogę spróbować coś połatać, na pewno taniej wyjdzie.

 

Przedłużki robiłem na neotechu druciku 0.5mm idealnie wchodzą w małe otworki dip8. Neotech moim zdaniem ma świetną miedź i sreberko , linki i druty klasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dancos napisał:

Jak ja weterynarz poradziłem sobie, to nawet jak jesteś kucharzem to również dasz radę ?

Tak i część mojego ciała zostanie w środku Xianga:)

Przeprowadziłem ciekawą konwersację z jednym z forumowiczów i chwilowo to się zastanawiam czy coś grzebać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz, to mam zestaw najlepszych OPA świata + najlepsze diody + przetwornice dyskretną + całkiem dobre kondy + najlepszy tranzystor... wszystko nowe, bo moje Xiangi nie żyją i nie wiadomo czy kiedykolwiek uda się je reanimować ? nawet nie zdążyłem zamontować... ehh. będziesz miał gotowca, jeśli chodzi o zakupy. jeśli jesteś zainteresowany, to prywatną wiadomość wyślij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytania ?
- czy mostek prostowniczy można zastąpić diodami?
- czy bocznikujecie diody? czy bocznikujecie kondy? (jeśli tak to co polecacie)

 

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 15:35, admor napisał:

jeśli chcesz, to mam zestaw najlepszych OPA świata + najlepsze diody + przetwornice dyskretną + całkiem dobre kondy + najlepszy tranzystor... wszystko nowe, bo moje Xiangi nie żyją i nie wiadomo czy kiedykolwiek uda się je reanimować ? nawet nie zdążyłem zamontować... ehh. będziesz miał gotowca, jeśli chodzi o zakupy. jeśli jesteś zainteresowany, to prywatną wiadomość wyślij.

Tzn co się stało z XS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe gniazdo zasilania i Audyny już zamontowane.

Przyznam, że na początku trochę się zawiodłem bo brzmienie znowu stało się bardziej dociążone i mułowate wręcz.

Dopiero jak pograło to z 10h to troszkę się Audyny wygrzały i teraz już jest lepiej. Góra i detale zaczynają się pojawiać. Gdzieś czytałem, że podobno 100h potrzebują minimum. Odziwo bas stał się bardziej kulturalny niż po wymianie tylko OPM (dalej jest go więcej niż na stockowym zestawie). Nawet kobieta stwierdziła, że już tak nie buczy/dudni. 

Ogólnie brzmienie się mocno uspokoiło, wyrównało i stało muzykalne względem fabrycznej konfiguracji. 

Czekam dalej na diody i Rubycony. Tranzystor jeszcze nie zamontowany.

Wierzę w to, że wymiana na Rubycony i wymiana diod dodają dużo powietrza i więcej góry. Wtedy to będzie sztos całkowity ? 

Jeśli to nie wystarczy to będę próbował coś ala Jantzen Silver obok bufora zamontować. Zobaczymy...

Screenshot_2021-01-16-12-17-30-207_com.google.android_apps.photos.thumb.jpg.fc0ab30f6b50f4223d072b008180abf8.jpg 

 

Wymienialiście również złącza RCA i kabelki? Te oryginalne nie wydają się dobrej jakości.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając pozytywne opinie bardzo chętnie dołączył bym do „klubu” ale niestety nie znalazłem DACa obecnie wystawionego na sprzedaż znalazłem natomiast dac-03a z wyjściem lampowym, czy ktoś może ma jakieś doświadczenie z tym DACiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zamar napisał:

Nowe gniazdo zasilania i Audyny już zamontowane.

Przyznam, że na początku trochę się zawiodłem bo brzmienie znowu stało się bardziej dociążone i mułowate wręcz.

Dopiero jak pograło to z 10h to troszkę się Audyny wygrzały i teraz już jest lepiej. Góra i detale zaczynają się pojawiać. Gdzieś czytałem, że podobno 100h potrzebują minimum. Odziwo bas stał się bardziej kulturalny niż po wymianie tylko OPM (dalej jest go więcej niż na stockowym zestawie). Nawet kobieta stwierdziła, że już tak nie buczy/dudni. 

Ogólnie brzmienie się mocno uspokoiło, wyrównało i stało muzykalne względem fabrycznej konfiguracji. 

Czekam dalej na diody i Rubycony. Tranzystor jeszcze nie zamontowany.

Wierzę w to, że wymiana na Rubycony i wymiana diod dodają dużo powietrza i więcej góry. Wtedy to będzie sztos całkowity ? 

Jeśli to nie wystarczy to będę próbował coś ala Jantzen Silver obok bufora zamontować. Zobaczymy...

Screenshot_2021-01-16-12-17-30-207_com.google.android_apps.photos.thumb.jpg.fc0ab30f6b50f4223d072b008180abf8.jpg 

 

Wymienialiście również złącza RCA i kabelki? Te oryginalne nie wydają się dobrej jakości.

Pozdrawiam wszystkich.

W moim systemie i na mój słuch, wymiana diod prostowniczych za 15 zł wniosła najwięcej ze wszystkich przeróbek. Oczywiście wszystkie zmiany wniosły coś i finalnie składa się w całość, ale najbardziej odczuwalne to właśnie diody. 

Tak to już jest w tym hobby, na jakimś tam etapie przyrost jakości nie jest już wprost proporcjonalny do wydanych PLN. Choć nadal warto bo jednak lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 11:22, zamar napisał:

Nowe gniazdo zasilania i Audyny już zamontowane.

Przyznam, że na początku trochę się zawiodłem bo brzmienie znowu stało się bardziej dociążone i mułowate wręcz.

Dopiero jak pograło to z 10h to troszkę się Audyny wygrzały i teraz już jest lepiej. Góra i detale zaczynają się pojawiać. Gdzieś czytałem, że podobno 100h potrzebują minimum. Odziwo bas stał się bardziej kulturalny niż po wymianie tylko OPM (dalej jest go więcej niż na stockowym zestawie). Nawet kobieta stwierdziła, że już tak nie buczy/dudni. 

Ogólnie brzmienie się mocno uspokoiło, wyrównało i stało muzykalne względem fabrycznej konfiguracji. 

Czekam dalej na diody i Rubycony. Tranzystor jeszcze nie zamontowany.

Wierzę w to, że wymiana na Rubycony i wymiana diod dodają dużo powietrza i więcej góry. Wtedy to będzie sztos całkowity ? 

Jeśli to nie wystarczy to będę próbował coś ala Jantzen Silver obok bufora zamontować. Zobaczymy...

Screenshot_2021-01-16-12-17-30-207_com.google.android_apps.photos.thumb.jpg.fc0ab30f6b50f4223d072b008180abf8.jpg

Wymienialiście również złącza RCA i kabelki? Te oryginalne nie wydają się dobrej jakości.

Pozdrawiam wszystkich.

Gratuluję audyn ów, ale muszę Cię zmartwić one potrzebują min 300 h grania aby pokazaly co potrafią. Po przelutowaniu również, ale mniej może ze 150h. Taki ich urok ale są naprawdę fajne. Nie polecam Jantzen Silver obok bufora to jeden z gorszych moim zdaniem wyborów. Suche detaliczne granie (ponoć w zwrotnicach się sprawdzają, ja tego nie stwierdziłem) Daj tam z tańszych Amtrans lub obbligato gold, sporo lepsze są auricap xo w to miejsce.

Wymienisz diody to poczujesz klasę audyn ów. 

W dniu 15.01.2021 o 12:45, Devon napisał:

Ponawiam pytania ?
- czy mostek prostowniczy można zastąpić diodami?
- czy bocznikujecie diody? czy bocznikujecie kondy? (jeśli tak to co polecacie)

 

Tak można byłoby zastąpić mostek i przerobić na diodach Schottky trzeba pogrzebać w temacie (jakie) 

Nie niebocznikujemy diod tych nie trzeba nic to nie wnosi, sprawdzałem to. 

Bocznikowanie kondów za lampą miało sens jeśli nie wymieniało się diod. 

Inne to tylko przychodzą mi do głowy mundorfy mlytic jak ktoś się na nie zdecyduje w zasilaniu. Jednak tanio nie będzie jeśli chcemy mieć super. Mam tak zbocznikowane go mundorfa w zasilaczu liniowym i jest mega efekt. Ale bocznik który pasuje do mundorfa więcej kosztował niż sam mundorf. Więc ta opcja tylko dla "wyczynowców" ?

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @gustwao za odpowiedzi. Testuje mojego XS od kilku dni i hmm.....po coaxie gra lepiej niż po USB. Stąd pytanie, jakich transportów/źródeł używacie i z czym według Was najlepiej zagrało właśnie po coaxie? 

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devonja nie używam Coaxial, tylko BNC głównie ze względy na lepszy kabel który posiadam. Moim transportem jest głównie malina z nakładką pi2aes i zasilaczem liniowym sigma na wypasie ?. Czasami gram po teac vrds-t1 jak przyjdą goście. Jednka to rozwiązanie jest duuużo słabsze. A transport CD Teac nie należy do słabych. 

Koledzy niektórzy grają po usb bo gra to lepiej z ich transportami (nakładkami lub samą malina 4, która z świetnym zasilaczem liniowym może zawstydzić wiele innych droższych rozwiązań )

XS ma bardzo dobre wszystkie wyjścia, zależy w dużej mierze od tego co preferuje transport jakiego używamy. 

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.