Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby jeszcze ktoś  wstawił wymiary swojego pokoju i opisał w których miejscach ma absorbery, dyfuzory binarne i pułapki basowe. Nie czytajcie tego postu, jestem wkurzony na swój pokój i jego symulację w rew.

Scan-Speak  R3004 15W 26W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DAWH napisał:

Obstawiałem, że pierwszą osobą która odpowie na moje pytanie będzie właśnie gustwao, niezłomny obrońca chińskiego wynalazku w którym regulatory, diody, kondensatory wnoszą więcej do systemu niż kolumny, wzmacniacze, i który to twór DIY "bije na głowę", nie do końca wiadomo pod jakim względem, przetworniki za kilkanaście tysięcy, do których to nigdy nie miał okazji ich porównać...? gratulacje poczucia humoru i wyobraźni! 

DAWH jestes posiadaczem Xianga? Bo albo jestes i zakladajac ze nie zrobiles zadnych modow latwo mozesz sam sie przekonac ile urzadzenie jest warte, albo nie jestes uzytkownikiem i w takim razie zupelnie nierozumiem czemu wciaz sledzisz watek...

W ciagu ostatniego roku zmienialem lampy w pre (4xAmperex buggleboy) robilem kompletny recap (miedzy innymi 4x1uF miedziane audyny), zmienialem koncowke mocy, jakies kable i czesto zmiany wcale nie byly az tak wyrazne jak np wymiana regulatorow wraz z diodami w Xiangu gdzie finansowo to czesto byla przepasc. 
Zreszta, po zakupie cocktaila mialem sprzedac Xianga ale gdy kilka razy sprawdzilem jak gra z i bez xianga stwierdzilem ze glupota byloby sprzedawac urzadzenie bez ktorego system brzmi gorzej mimo ze kosztuje kilkukrotnie mniej niz cocktail audio x45!!

a dodam ze w tamtym czasie mialem tylko zmienione kondy na czerwone Jentzeny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałem, że pierwszą osobą która odpowie na moje pytanie będzie właśnie gustwao, niezłomny obrońca chińskiego wynalazku w którym regulatory, diody, kondensatory wnoszą więcej do systemu niż kolumny, wzmacniacze, i który to twór DIY "bije na głowę", nie do końca wiadomo pod jakim względem, przetworniki za kilkanaście tysięcy, do których to nigdy nie miał okazji ich porównać... gratulacje poczucia humoru i wyobraźni! 
Wiesz, jak obracasz się wokół sprzętów po tysiaku, to każda zmiana może być jak podróż na Marsa
Ja to rozumiem, każdy z nas ma ten swój mały świat i dopóki nie narzuca go innym to naprawdę jest spoko

Ps. Miałem xianga, spoko sprzęt w swojej klasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hoobi napisał:

Wiesz, jak obracasz się wokół sprzętów po tysiaku, to każda zmiana może być jak podróż na Marsaemoji16.png
Ja to rozumiem, każdy z nas ma ten swój mały świat i dopóki nie narzuca go innym to naprawdę jest spoko emoji846.png

Ps. Miałem xianga, spoko sprzęt w swojej klasie.

Cos sie chyba koledze pomylilo, niewiem czy w sprzecie za tysiaka slychac zmiany przy wymianach, wazne aby system byl w miare „przezroczysty”. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 20:42, DAWH napisał:

Panowie, z jakimi innymi dac porównywaliscie swoje wynalzaki i w jakich systemach? Zastanawiam się jaki macie punkt odniesienia, bo ciągle modyfikując brzmienie można się łatwo zapędzić w ślepy zaułek. Zresztą dac to nie połowa systemu, a opisujecie swoje mody, zmieniając np. "regulator", jak byście co najmniej kolumny wymieniali. Proponuję zejść na ziemię dla dobra waszego zdrowia. 

Ja nawet calkiem niedawno porownywalem z smsl su-9, calkiem przyjemny i zaskakujaco cieply w srodku i na basie, ale niestety nie wpisał się w moj system. Szukam nastepcy 05a i ten smsl byl gorszy, a conajmniej nigdzie, w zadnym aspekcie nie był lepszy w moim systemie od 05a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie czy posiadam Xianga, tak, ver 05b z wymienionymi diodami, kondensatorami, opa, itd... Ale po wielu perypetiach z różnymi kosciami delta sigma, jak dla mnie wszystkie mają podobną sygnaturę, jest niestety zbyt sucho, płasko i bezbarwnie, niezależnie od aplikacji czy ceny przetwornika. Zdecydowanie wolę słuchać muzyki na starych pcm, r2r...te kości mają w sobie prawdziwy czar. I tyle w temacie Xianga, itp... Jak dla mnie to dobry dac ale daleko mu do przetworników r2r, lub choćby pcm63. Brzmienie nowych przetworników nawet drabinkowych R2R nie jest tak angażujące jak starych 16 bitowych, np. na scalaku TDA1541,PCM 1704,czy wspominanym PCM63. 

Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, DAWH napisał:

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie czy posiadam Xianga, tak, ver 05b z wymienionymi diodami, kondensatorami, opa, itd... Ale po wielu perypetiach z różnymi kosciami delta sigma, jak dla mnie wszystkie mają podobną sygnaturę, jest niestety zbyt sucho, płasko i bezbarwnie, niezależnie od aplikacji czy ceny przetwornika. Zdecydowanie wolę słuchać muzyki na starych pcm, r2r...te kości mają w sobie prawdziwy czar. I tyle w temacie Xianga, itp... Jak dla mnie to dobry dac ale daleko mu do przetworników r2r, lub choćby pcm63. Brzmienie nowych przetworników nawet drabinkowych R2R nie jest tak angażujące jak starych 16 bitowych, np. na scalaku TDA1541,PCM 1704,czy wspominanym PCM63. 

Ale z tego co mi się wydaje to właśnie ta wersja którą ja posiadam czyli ta starsza a dokładnie 05a jest na pcm tylko na pcm1794 ale też słyszałem opinie, że pcm jest muzykalniejszy od AKM - teraz chyba będę szedł w kierunku r2r - kusi mnie denafrips :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DAWH napisał:

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie czy posiadam Xianga, tak, ver 05b z wymienionymi diodami, kondensatorami, opa, itd... Ale po wielu perypetiach z różnymi kosciami delta sigma, jak dla mnie wszystkie mają podobną sygnaturę, jest niestety zbyt sucho, płasko i bezbarwnie, niezależnie od aplikacji czy ceny przetwornika. Zdecydowanie wolę słuchać muzyki na starych pcm, r2r...te kości mają w sobie prawdziwy czar. I tyle w temacie Xianga, itp... Jak dla mnie to dobry dac ale daleko mu do przetworników r2r, lub choćby pcm63. Brzmienie nowych przetworników nawet drabinkowych R2R nie jest tak angażujące jak starych 16 bitowych, np. na scalaku TDA1541,PCM 1704,czy wspominanym PCM63. 

Ciekawe czy wypisujesz takie mądrości w wątkach toppinga, gustarda, smsl itd. Przecież to również sigma delta. Na starych scalakach to tylko dac diy innej opcji nie widzę może z wyjściem lampowym. Tda1541a 16 bit fajny ale tylko 16bit, gęste pliki odpadają, z nowszych pcm1794, ale musi być bardzo dobrze zaimplementowane. Głównie diy. Jednak o ile pamiętam to zawsze byłeś na nie, jeśli chodź o jakiekolwiek modyfikacje. A XS Już dawno sprzedałeś. Więc takie kity wciskaj innym. R2R ok może się podobać, ale na wyższym poziomie. Bo te tańsze do 5 tys PLN są słabiutkie. Proponuję zabrać zabawki i jak nie masz nic na temat to żale na temat kości ak4497 ak4499 czy Serbe 9038pro opowiadaj w innych wątkach. Tam może ktoś bardziej zrozumie twoje flustracje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gustwao napisał:

Ciekawe czy wypisujesz takie mądrości w wątkach toppinga, gustarda, smsl itd. Przecież to również sigma delta. Na starych scalakach to tylko dac diy innej opcji nie widzę może z wyjściem lampowym. Tda1541a 16 bit fajny ale tylko 16bit, gęste pliki odpadają, z nowszych pcm1794, ale musi być bardzo dobrze zaimplementowane. Głównie diy. Jednak o ile pamiętam to zawsze byłeś na nie, jeśli chodź o jakiekolwiek modyfikacje. A XS Już dawno sprzedałeś. Więc takie kity wciskaj innym. R2R ok może się podobać, ale na wyższym poziomie. Bo te tańsze do 5 tys PLN są słabiutkie. Proponuję zabrać zabawki i jak nie masz nic na temat to żale na temat kości ak4497 ak4499 czy Serbe 9038pro opowiadaj w innych wątkach. Tam może ktoś bardziej zrozumie twoje flustracje.

nie jesteś na bieżąco ?

Nie sprzedałem, jak mi ktoś proponuje 800 zł to wolę go trzymać w szafie:) 

Gęstym plikom dziękuję. 

Mam inne priorytety w życiu niż udowadnianie tobie czegokolwiek ?

 

Edytowane przez DAWH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz najsłabsza wersję XS, w dodatku bez modyfikacji to też trzymałbym go w szafie. Choć idąc tym tokiem myślenia to prawie połowa innych DACów też powinna leżeć w tym samym miejscu (w szafie) 

To ty próbujesz cały czas coś udowodnić, pytanie co? poczytaj swoje wszystkie wypowiedzi w tym wątku zero merytoki, tylko psioczenie, że świat jest zły..... Bo nie umie nic spróbować zrobić samemu. 

Chyba ten typ tak ma, może w dzieciach bozia ci wynagrodzi ?

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, gustwao napisał:

Jeśli masz najsłabsza wersję XS, w dodatku bez modyfikacji to też trzymałbym go w szafie.

hmm... ja mam chyba teoretycznie najsłabszą bo 05a a i tak nie trzymam w szafie a spokojnie jest lepszy od smsl-su9 - trochę szkoda go do szafy jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gustwao napisał:

Jeśli masz najsłabsza wersję XS, w dodatku bez modyfikacji to też trzymałbym go w szafie. Choć idąc tym tokiem myślenia to prawie połowa innych DACów też powinna leżeć w tym samym miejscu (w szafie) 

To ty próbujesz cały czas coś udowodnić, pytanie co? poczytaj swoje wszystkie wypowiedzi w tym wątku zero merytoki, tylko psioczenie, że świat jest zły..... Bo nie umie nic spróbować zrobić samemu. 

Chyba ten typ tak ma, może w dzieciach bozia ci wynagrodzi ?

Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to wiedział byś że nie mam gołego XS. Raz. 

Dwa.Nie proś o merytorykę, bo musiałbym się zniżyć do twojego poziomu rozumowania. 

Trzy. Wyraziłem swój krytyczny stosunek do XS, uszanuj to, chociaż się postaraj. Amen. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAWH nie jestem w stanie CIę zrozumieć. Co Ci przeszkadza, że garstka ludzi moduje sobie DAC'a, opisuje swoje spostrzeżenia, wrażenia itd. itp. Nikt z nas, nie czerpie z tego korzyści majątkowych, nikt nie wciska po forach tego sprzętu, nikt nie sprzedaje jako niesamowity DAC bijący na głowę klocki powyżej 10k. Dłubiemy sobie, cieszymy się modyfikacjami, po prostu czerpiemy z tego radość. Nagle wparowujesz i twierdzisz, że DAC jest be. Nie pasuje, ok, nie każdemu może pasować. Ale jak mi coś nie pasuje to nie wcinam się głosząc, że jest be, nie proponując nic innego. Każdy ma swój budżet, swoje możliwości, określone preferencje dźwiękowe. 

Piszesz o DAC'ach R2R, zgoda, inne brzmienie, inny sposób dekodowania cyfry. Oczywiście nie napiszesz nic więcej na ten temat, rzucisz tylko nazwy kilku kości. Same kości nie grają, dobrze o tym wiesz. Co więcej sam DAC też nie gra, liczy się całość, która powinna stanowić jeden dobrze przemyślany tor. Masz sprawdzone rozwiązania, podziel się, z chęcią posłuchamy, może spróbujemy czegoś innego. Sam zastanawiam się nad powrotem do R2R, ale też nie jest lekko. Prostych i sprawdzonych rozwiązań jest mało. Na razie dopieszczam XS. Jak znajdę coś innego to na pewno podziele się tym na grupie.

Together we stand, divided we fall.

Rzekłem.

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 20:42, DAWH napisał:

Zresztą dac to nie połowa systemu, a opisujecie swoje mody, zmieniając np. "regulator", jak byście co najmniej kolumny wymieniali. Proponuję zejść na ziemię dla dobra waszego zdrowia. 

@DevonAle chyba z tym się zgadzasz?

Edytowane przez mik_

Scan-Speak  R3004 15W 26W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mik_ napisał:

@DevonAle chyba z tym się zgadzasz?

Nie uważasz, że to odczucia indywidualne? Dla jednego wymiana regulatora nie wniesie nic, dla drugiego wniesie sporo. To tak samo jak z kablami. Jeden napiszę, że pojawiła się przestrzeń/głębia, drugi, że kable nie grają. Wszystko zależy od całego systemu, jak jest czuły na jakiekolwiek zmiany, to co tutaj "czarujemy" z XS jest momentalnie wychwytywane. Jeśli masz słaby system, to niestety wymiana regulatora wiele nie wniesie (chyba efekt placebo). U mnie przykładowo po wymianie diód, XS zagrał zupełnie inaczej, przed wymianą grał gorzej od CD, a po hmm....zastanawiałem się po co mi CD (chociaż jakiś transport by się przydał ? ). Więc.....

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lausiv napisał:

hmm... ja mam chyba teoretycznie najsłabszą bo 05a a i tak nie trzymam w szafie a spokojnie jest lepszy od smsl-su9 - trochę szkoda go do szafy jednak ?

Damian, co Ty gadasz? Obydwie kobiety stwierdziły, że SU9 gra przyjemniej, mi też bardziej odpowiadał, zagrał też przestrzenniej, a deficyt Twojego systemu (brak kontroli na basie) Xiang maskował brakiem swojego niskiego basu, gdzie przy SU9 było słychać poluzowanie i tu ewidentnie winny był Abrahamsen, bo SU9 bas ma doskonały. Jedyne, co Xiang miał względnie lepsze, to więcej góry, więc myślę, że przez ilość whiskey mogło Ci się trochę pomieszać ? SU9 jest spokojnie lepszy od Xianga, nie na odwrót.

C.d.

Tylko do Twojego (mocno ocieplonego) systemu bardziej pasuje Xiang. Denafrips Pontus powinien ostatecznie zrobić robotę. Przy obecnych kursach dolara warto sprowadzić go sobie bezpośrednio..

 

Edytowane przez admor
Nowe myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, admor napisał:

Damian, co Ty gadasz? Obydwie kobiety stwierdziły, że SU9 gra przyjemniej, mi też bardziej odpowiadał, zagrał też przestrzenniej, a deficyt Twojego systemu (brak kontroli na basie) Xiang maskował brakiem swojego niskiego basu, gdzie przy SU9 było słychać poluzowanie i tu ewidentnie winny był Abrahamsen, bo SU9 bas ma doskonały. Jedyne, co Xiang miał względnie lepsze, to więcej góry, więc myślę, że przez ilość whiskey mogło Ci się trochę pomieszać ? SU9 jest spokojnie lepszy od Xianga, nie na odwrót.

EJ, no bez jaj - sam nawet stwierdziłeś, że moim systemie su9 sie nie sprawdził, bo za bardzo zmiękczył srodek i wycofał górę (a nawet jak zmieniłeś filtrowanie na smsl to zaczął przeginać pałkę, żeby nie powiedzieć skrzeczeć), a na basie brakło energii w porównaniu z xiangiem i zwyczajnie się ciągnął przy su9 - to co my na innych odsłuchach byliśmy czy z kim innym wtedy rozmawiałem? :)

 

10 minut temu, admor napisał:

Tylko do Twojego (mocno ocieplonego) systemu bardziej pasuje Xiang. Denafrips Pontus powinien ostatecznie zrobić robotę. Przy obecnych kursach dolara warto sprowadzić go sobie bezpośrednio..

 

No przecież cały czas mówię, że chodzi o porównanie w moim systemie - a denafripsa mam na oku bez dwóch zdań :)

12 minut temu, admor napisał:

Obydwie kobiety stwierdziły, że SU9 gra przyjemniej...

 

No i weź kurna kobiet w to nie mieszaj bo akurat się nie wypowiadały na temat różnicy... ? ba nawet nie wiedziały za bardzo który kiedy grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mik_ napisał:

@DevonAle chyba z tym się zgadzasz?

Panowie sa mody mniej lub bardziej ingerujace w dzwiek ale te diody a u umnie akurat wymiana regulatorow po wymianie diod naprawde sporo wniosla zmian, nie pisalem tego przypadkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 18:36, DAWH napisał:

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie czy posiadam Xianga, tak, ver 05b z wymienionymi diodami, kondensatorami, opa, itd... Ale po wielu perypetiach z różnymi kosciami delta sigma, jak dla mnie wszystkie mają podobną sygnaturę, jest niestety zbyt sucho, płasko i bezbarwnie, niezależnie od aplikacji czy ceny przetwornika. Zdecydowanie wolę słuchać muzyki na starych pcm, r2r...te kości mają w sobie prawdziwy czar. I tyle w temacie Xianga, itp... Jak dla mnie to dobry dac ale daleko mu do przetworników r2r, lub choćby pcm63. Brzmienie nowych przetworników nawet drabinkowych R2R nie jest tak angażujące jak starych 16 bitowych, np. na scalaku TDA1541,PCM 1704,czy wspominanym PCM63. 

 

15 godzin temu, DAWH napisał:

nie jesteś na bieżąco ?

Nie sprzedałem, jak mi ktoś proponuje 800 zł to wolę go trzymać w szafie:) 

Gęstym plikom dziękuję. 

Mam inne priorytety w życiu niż udowadnianie tobie czegokolwiek ?

 

Troche mi sie to nie trzyma kupy, masz 05b po licznych modach i piszesz ze nie mogles go sprzedac za 800zl? Byl moment ze chcialem sprzedac swojego za 1200 chyba i kilka osob chcialo kupic, co jakis czas tu pisza osoby czy ktos chetny sie pozbyc xianga najlepiej po modach, obserwowalem raz czy dwa ogloszenia xianga i dosc szybko znikaly a napewno nie byly ponizej tysiaka. Troche nie trzyma sie kupy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cino napisał:

 

Troche mi sie to nie trzyma kupy, masz 05b po licznych modach i piszesz ze nie mogles go sprzedac za 800zl? Byl moment ze chcialem sprzedac swojego za 1200 chyba i kilka osob chcialo kupic, co jakis czas tu pisza osoby czy ktos chetny sie pozbyc xianga najlepiej po modach, obserwowalem raz czy dwa ogloszenia xianga i dosc szybko znikaly a napewno nie byly ponizej tysiaka. Troche nie trzyma sie kupy. 
 

Jeszcze niedawno pisał że brakuje konkurencji do 2 koła a teraz pisze że nie może sprzedać, dobre ?. Modyfikacjami się brzydził, a tu nagle informacje ze coś tam robił, chyba kolejny naganiacz na kolegi lub swoje wypociny. 

Myślę że nie posiada go wcale, a w szafie schował dobre maniery i wychowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAWH

Swoim zachowaniem pokazujesz tylko jaki jest Twój poziom a nie innych użytkowników. Jeśli stać Cię na sprzęt za 10,20 lub 100kafli i dla Ciebie XS to dno to gratuluję i cieszę się, że Ci się powodzi. 

Każdy kto posiada XSa czy inny sprzęt ma prawo mieć własne zdanie i robić sobie z nim co zechce. Nie jednokrotnie każdy tutaj sam przekonał się co wnosi zmiana poszczególnych elementów. Po to jest hobby. Sprawia większości radość i satysfakcję. 

Jeśli Tobie radość sprawia szkalowanie i ciśnięcie innych osób to chyba pomyliłeś kluby i tematy. 

 

I tak jak @gustwao napisał w wątku można doczytać, że sam miałeś skrajne wypowiedzi na temat xianga więc skończ proszę to głupią dyskusję ?

Edytowane przez zamar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek H napisał:

Używa ktoś opa od muzg audio? Jak wypadają w porównaniu do Koreańczyków?

Nikt nie poda Ci takiej informacji. Nie słyszałem aby ktokolwiek robił porównanie OPM z OPA muzg. Może są za duże obawy, aby takie porównanie zrobić. 

Było porównywane Staccato z OPM, ale oprócz jednego "naganiacza" zawsze w cuglach wygrywało OPM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z pierwszej wersji opampów Muzga i hmm.....całość grała bardzo analogowo (tak wręcz lampowo) i wszystko byłoby w porządku gdyby nie dół. Tutaj niestety było kiepsko (brak trzymania dółu za pysk, taka kluseczka). Teraz Muzg zrobił drugą wersję i podobno już jest znacznie lepiej.

Mnie zastanawiają inne opampy, które są bardzo polecane w bliźniaczej konstrukcji do Xianga. Sparkos Labs, występują w kilku wersjach. Jedna z nich wygląda tak:

http://www.tnt-audio.com/accessories/sparkos_ss3602_e.html

Z tego co widziałem są dostępne w Polsce, ale nigdzie nie znalazłem sensownej recenzji. Może ktoś z Was korzystał?

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gustwao napisał:

Nikt nie poda Ci takiej informacji. Nie słyszałem aby ktokolwiek robił porównanie OPM z OPA muzg. Może są za duże obawy, aby takie porównanie zrobić. 

Było porównywane Staccato z OPM, ale oprócz jednego "naganiacza" zawsze w cuglach wygrywało OPM. 

A czy ktos robil moze porownanie opa301b z 401 ktore sa tu polecane?

pytam bo posiadam 301b jednak w porownaniu do Bursonow vivid wypadaja gorzej i zastanawiam sie jak duza roznica miedzy 301 a 401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cino napisał:

A czy ktos robil moze porownanie opa301b z 401 ktore sa tu polecane?

Takiego porównania nie robiłem, ale porównywałem 401 z burson v6 Vivid i clas. i burson sprzedałem. Ale myślę że to zależy od całego systemu i od tego czego chcemy. 

8 godzin temu, Devon napisał:

Mnie zastanawiają inne opampy, które są bardzo polecane w bliźniaczej konstrukcji do Xianga. Sparkos Labs, występują w kilku wersjach. Jedna z nich wygląda tak:

Cena tych SL ok 4 stówy za Dual, trochę drogo na testowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 09:40, Krzysiek H napisał:

To z innej beczki, ktoś próbował / używa muses 01/02?

Tona osób, mnóstwo wpisów znajdziesz na stronie. A w połowie tego wątku również. Były tu dobrze opisane wszystkie kombinację zarówno większości ciekawych OPA jaka i wszyskich znanych i mniej znanych wzma. dyskretnych. Ciężko będzie odkryć nową Amerykę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.