Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrobi. Musisz w ustawieniach audio dekodera downmix do stereo i wyjście PCM

Nie mam takiej opcji.

Mogę ustawić tylko STEREO albo AC3. Przy ustawieniu na STERO na większości kanałów jest ok ale na niektórych jest cisza czyli nadają w DD albo DTS właśnie a mój Fiio tego nie obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej opcji.

Mogę ustawić tylko STEREO albo AC3. Przy ustawieniu na STERO na większości kanałów jest ok ale na niektórych jest cisza czyli nadają w DD albo DTS właśnie a mój Fiio tego nie obsługuje.

Jaki to dekoder?

 

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełaczysz na kanały gdzie jest dzwiek dd musisz wcisnać guziczek opt intam wyłaczasz sciezke dd

 

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

Kurde nie mam czegoś takiego...

Kanał 75 Planetę+HD z głośników cisza.

Po wciśnięciu opt. mam do wyboru:

Język dźwięku

Język napisów

Format obrazu

Teletechniczne

 

I tyle. Nie ma nic o kodeku dźwięku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to ta lampa to taki kwiatek do kożucha. Istotne zmiany zachodzą w sercu Dac`a czyli w scalaku AK4495 (B), który jest trochę lepszy od PCM1794 (A) co może skutkować lepszą mikrodynamiką. Reszta bebechów to to samo, czyli budżetowa tanioch. Ogólnie powinno być lepiej. Czekamy jednak na porównanie A z B :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słabo znam się na elektronice, ale w podobnym tonie wypowiadał się o tym dacu moj znajomy. Jest tu zastosowany bufor lampowy, a nie jak w prawdziwie lampowych dacach, lampa podłączona „ do nóżek kości”. Czyli sygnał idzie z tranzystora przez lampę dla picu. Oczywiście wpływa to na dźwięk, ale jest mniej „koszerne”.

Edytowane przez Łukasz_65651
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było dla picu to dawali by drugie wyjście z tranzystora ? Wtedy od razu w sieci huczałoby że pic na wode więc może jednak ta lampa ma jakiś sens ? Ciekawe byłoby porównanie obu wersji daca A i B z lepszymi opampami ale najlepiej gdyby były to te same opampy.

Edytowane przez ganjor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to możliwe, że tutaj można wybrać nawet kość DAC, a na aliexpress tylko kolor obudowy? Czy ten XiangSheng to jakiś zestaw do montażu i co firma to inne podzespoły montowane w tej samej obudowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio GD nfb28

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Ok, dzięki za odpowiedź. Miałeś okazję porównywać je ze sobą? Co je łączy, w czym się różnią?

Ja do tej pory miałem rdaca z tomankiem i nie ukrywam, że chciałbym zrobić progres jakościowy. Czy Xiang zagra lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem NFB28 więc wiem co piszę. Sprzedałem NFB i zakupiłem chinola. Powiem więcej barwa i emocje są lepsze.

Nfb28 jakiś taki suchy był jak na moje ucho

A teraz już z Bursonami na pokładzie nie boję się napisać że jest lepszy

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Konstrukcyjnie są identyczne , więc wolę taki który ma dodatkowo wyjście lampowe.W jasnych systemach może być duża poprawa zwłaszcza jak się wstawi jakąś dobrą lampkę.

 

Nie za bardzo, są na innej kości 05b na AKM, 05A na PCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.