Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

PCM muzykalniejszy AKM gładszy, co kto woli, trzeba by posłuchać jednocześnie

Jestem to samego zdania. Nfb 28 w moim mniemaniu wypadl gorzej i jestem pewien ze to przez sabre.

Ja nie wiem dlaczego ale nie lubie tej kosci mam na myski 9018

9038 sluchalem jedynie w LKS004 i tu juz fajnie gralo

 

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem NFB28 więc wiem co piszę. Sprzedałem NFB i zakupiłem chinola. Powiem więcej barwa i emocje są lepsze.

Nfb28 jakiś taki suchy był jak na moje ucho

A teraz już z Bursonami na pokładzie nie boję się napisać że jest lepszy

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Jeden I drugi Chinol:)). Nie będę się wypowiadał ponieważ nie porównywałem ale sądze że NFB28 jeszcze długo u mnie pogra..

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mowie ze to zly dac jednak Sabree cos mi nie podpasowało a juz tragiczny jest wzmacniacz sluchawkowy zaimpletowany. Z moimi Audio Technica ATH900 x to już z Fiio07k zagrało o niebo lepiej. Nie wiem czemu za duza siła wzmocnienia czy co ale było to wręcz straszne połaczenie.

 

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ale ja nie mowie ze to zly dac jednak Sabree cos mi nie podpasowało a juz tragiczny jest wzmacniacz sluchawkowy zaimpletowany. Z moimi Audio Technica ATH900 x to już z Fiio07k zagrało o niebo lepiej. Nie wiem czemu za duza siła wzmocnienia czy co ale było to wręcz straszne połaczenie.

 

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ale ja nie mowie ze to zly dac jednak Sabree cos mi nie podpasowało a juz tragiczny jest wzmacniacz sluchawkowy zaimpletowany. Z moimi Audio Technica ATH900 x to już z Fiio07k zagrało o niebo lepiej. Nie wiem czemu za duza siła wzmocnienia czy co ale było to wręcz straszne połaczenie.

 

Wysłane z mojego TbooK 16 Power(M5F8) przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupował może tego daca na stronie https://www.china-hifi-audio.com/en/ ?

Zdecydowałem się na zakup najnowszej wersji, a na tej stronie mam możliwość wyboru kości, lampy (chciałbym GE 5670) oraz transformatora. W sumie cena też jest atrakcyjna.

Tylko nie wiem czy to pewne źródło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja odpowiedź jest na temat. Dlatego są normy ma włączanie i wyłączanie sprzętu żeby nie strzelało właśnie

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ale moja odpowiedź jest na temat. Dlatego są normy ma włączanie i wyłączanie sprzętu żeby nie strzelało właśnie

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy u was też jest tak, czy przy włączonym wzmacniaczu, wyłączenie daca generuje strzał w głośnikach? Źródło to spdif (na USB nie ma tego efektu).

Tylu uzytkownikow i nikt nie moze potwierdzic/zaprzeczyc? :)

 

venom200, te bursony to wsadziles 2 czy 3 sztuki? Tam jest kilka opampow z tego co widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie tyllo nie wiadomo jak to gra a Ciangciamg czyli XiangSheng jest już bardzo sprawdzoną opcją. Sabre ja bym ominął tu już naprawdę trzeba wiedzy i kasy żeby nie grało to z charakterystycznym naporem tej kości. Takie Audio GD nawet nie do końca sobie z tym chyba poradziło

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Tylu uzytkownikow i nikt nie moze potwierdzic/zaprzeczyc? :)

 

venom200, te bursony to wsadziles 2 czy 3 sztuki? Tam jest kilka opampow z tego co widac.

Tylko 2 wsadzilem

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jestem ciekaw wersji B

Jakoś nie wierzę w diametralna poprawe. Mi to się wydaje troszkę.inaczej Xiangi chciały obsługę DSD a jak wiadomo PCM1794 nie da rady a że kość AK z mojego doświadczenia gra dużo lepiej niż Sabre w/g mnie oczywiście ale gorzej niż PCM musieli dodać bufor lampowy w celu poprawy niedoskonałości. PCM to kość o chyba najłatwiejszej amplifikacji. A tu lampka jest jakby podyktowana z musu korekty dźwięku. Najtrudniejsza kość w celu wykonania dobrego DACa to oczywiście Sabre

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Chociaż mam swój wiek czuję się w strefie audio jak noworodek. I dlatego potrzebuję pomocy, zastanawiam się nad kupnem Xiangsheng Dac-05a lub Dac-03a ale chodzi mi po głowie jeszcze jeden dac na kości PCM1794 + AK4118 wersja diy który jest opisany na stronie najlepsze odtwarzacze. Czy ma ktoś doświadczenie aby porównać te trzy dac'i. Bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio FIIO D03K TAISHAN i podlaczylem opticalem pod stram magic 6, tak dla jaj bo mial miec zastosowanie pod tuner tv. I ja go chyba nie wypne stamtad. Gra jak po grubym tunningu wtf?

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanie. Jako że wcześniej nigdy nie grałem z PC to proszę się nie śmiać :) Czy wyatarczy że wepnę usb do xianga i kompa odpalę jakiś program odtwarzający flaki i to wszystko? Czy wymaga to jakiejś konfiguracji? Czy komp będzie widział dac jako karte muzyczną czy jak?

Edytowane przez Sawereq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To i ja mam pytanie. Jako że wcześniej nigdy nie grałem z PC to proszę się nie śmiać :) Czy wyatarczy że wepnę usb do xianga i kompa odpalę jakiś program odtwarzający flaki i to wszystko? Czy wymaga to jakiejś konfiguracji? Czy komp będzie widział dac jako karte muzyczną czy jak?
Sterowniki xmos potrzebujesz

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio FIIO D03K TAISHAN i podlaczylem opticalem pod stram magic 6, tak dla jaj bo mial miec zastosowanie pod tuner tv. I ja go chyba nie wypne stamtad. Gra jak po grubym tunningu wtf?

W stosunku do swoich rozmiarów i ceny jakość jaką oferuje jest rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanie. Jako że wcześniej nigdy nie grałem z PC to proszę się nie śmiać :) Czy wyatarczy że wepnę usb do xianga i kompa odpalę jakiś program odtwarzający flaki i to wszystko? Czy wymaga to jakiejś konfiguracji? Czy komp będzie widział dac jako karte muzyczną czy jak?

 

Wgrywasz sterowniki, podłączasz DAC`a i komp widzi się jako kolejną kartę muzyczną. Następnie przechodzisz do "właściwości" tego urządzenia do odtwarzania i tam zmieniasz parametry na "24bit" i "192kHz". Wszystko.

Możesz normalnie słuchać muzyki z kompa nawet przez standardowy odtwarzacz WMP. Najprościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.