Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Bez problemu

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Teraz masz w tym Xiangu Bursony + Staccato dual, czy tego ostatniego czy jeszcze jakoś inaczej? Co konkretnie zmienił Staccato w brzmieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa bursony V5 pojedyncze i ten ostatni który sumuje sygnał z tych dwóch staccato. Gra naprawdę świetnie. W sumie zostało jeszcze 6 opamow do zmiany na 4 już się czaję z tym że wezmę pojedyncze

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Panowie, czy w stajni Xiang-a jest jakieś urządzenie... DAC z wzmacniaczem słuchawkowym, godne polecenia ?

Założenie, TIDAL, PC i dobra jakość muzyki umilająca pracę.

https://m.ebay.co.uk/itm/XiangSheng-DAC-01A-Tube-24Bit-96Khz-USB-Decoders-Headphone-Preamplifier-Silver-/262765014108?_mwBanner=1

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Mam dwa bursony V5 pojedyncze i ten ostatni który sumuje sygnał z tych dwóch staccato. Gra naprawdę świetnie. W sumie zostało jeszcze 6 opamow do zmiany na 4 już się czaję z tym że wezmę pojedyncze

 

XiangSheng DAC-02A DAC  ten też spełnią wymagania

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupi tego daca miałem problem z ustawieniem zworki napięcia pomiędzy 110 a 230v. Pytałem szukałem i nie było jednoznacznej odpowiedzi różnie ludzie pisali. Więc podłączyłem tak jak radził jeden z użytkowników i dac się nie włączył. Przestawiłem zworkę i zadziałał. Czy mogłem coś uszkodzić? Dac działa teraz normalnie ale tak tylko pytam z dbałości o sprzęt? Czy chwilowe podłączenie po 230v gdy zworka ustawiona była na 110 v mogło zrobić jakąś szkodę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) i niebawem przekroczy, ale zabawa przednia i bezcenna..

Ale jakie granie. Żeby nie było wczoraj podpinalem Xianga pod wzmacniacz słuchawkowy . Słuchawki Audio technica ATH 900x wzmacniacz fiio e07k który też ma.funkcje Daca. Jednak za DAC robił XiangSheng a fiio tylko za wzmacniacz . I powiem szczerze nie grało to wybitnie. Nie najgorzej ale nie wybitnie. Szczerze to lepiej z tymi słuchawkami gra gra DAC od fiio. Za to w zestawieniu z Cayinem i A70 i kolumnami od Studio 16 Hertz Mimo i Minasy jest to świetne połączenie. Jednak DAC musi się.wpasować do systemu. Nie ma uniwersalnej recepty na dobre brzmienie. Teraz oczekuje kolumn Arcada i być może będzie tak że się nie wpasuje w system. Ale jestem spokojny bo Arcady to podobna sygnatura tyloo w.lepszym wykonaniu

 

 

 

Ten gość co na OLX sprzedaje to typowo zakup na handel. Wersja B a on pisze o PCM nawet nie wie co sprzedaje

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na handel to zbyt dużo nie zarobi :) Ja poznałem alternatywną wersję, kupił okazyjnie znacznie droższego daca, po tym jak już zamówił Xianga. W bezpośrednim porównaniu dużej przepaści nie było, Xiang wydał się tylko trochę metaliczny. Wg mnie to kwestia wygrzania. Mniejsza z tym..

Mój dac już dotarł i już gra w sumie z 10h, w międzyczasie wymieniłem lampę na amerykańską 5670.

Bezpośrednio przed nim grałem przez daca w moim wzmacniaczu audio analogue fortissimo, a wcześniej przez rdaca.

 

Jak myślicie jak dużo czasu potrzebuje taki dac na wygrzanie?

 

Zgodnie z moim wcześniejszym postem zapraszam na odsłuch ze swoim sprzętem. Sam jestem ciekawy jak wypadną porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam, nie ma w tym ukrytego drugiego dna.

Ale dalej nic nie wiemy jak wypadło porównanie z tym co masz, czyli z rDac?

Z tym wygrzewaniem to jest tak, że powinieneś usłyszeć różnicę od razu. Później jedynie dźwięk się uszlachetnia. Raz wystarcza 10h a raz i ze 100h, Ja ze swoimi kablami IC miałem tak, że dopiero po przeszło 200h zmieniły/uspokoiły się. Nie pamiętam ile trwało rozkręcanie się Xianga 05A, ( w każdym razie nie długo ) ale nie spodziewaj się jakiejś rewolucyjnej zmiany. Większe zmiany odczułem po drobnych jego modyfikacjach. Zresztą Chińczycy, jak piszą, wcześniej i tak je sprawdzają ( ok 24h ) więc też przez jakiś czas są włączono. Jeżeli piszą prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa bursony V5 pojedyncze i ten ostatni który sumuje sygnał z tych dwóch staccato. Gra naprawdę świetnie. W sumie zostało jeszcze 6 opamow do zmiany na 4 już się czaję z tym że wezmę pojedyncze

 

venom200, jak to jest ze pojedynczy burson wszedl w miejsce OPA2604 dual? Wszedzie pisza, zeby nie pomyslic i nie wlozyc singla zamiast duala. Potrafisz to wyjasnic?

Czemu akurat ten sumujacy wziales podwojny/dual?

 

Jargier, Ty bursony wkladales single czy dual?

 

edyta: czy odpowiedz nie jest taka, ze to jest dual mono? Tylko jesli tak, to czemu producent wsadza byle jakie duale zamiast rownie byle jakich singli?

edyta2: jednak uklad nog, wyjsc przeczy mojemu podejrzeniu. Wyjscia dla duala nie pokrywaja sie z wyjsciem dla singla.

Edytowane przez hoobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.